نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: یک کامپوننت برای کار با ماتریسها

یک کامپوننت برای کار با ماتریسها

از دوستان عزیز خواهش می کنم که اگر کام÷وننتی برای کار با ماتریسها سراغ دارند
    برای من معرفی کنند

سلام
    اما چه نوع ماتریس هایی و مورد کاربرد این ماتریس ها؟
    اصولا ماتریس ها از ترکیب آرایه ها به وجود می آید. ولی اگر نیازی به عملیات خاصی بر روی ماتریس وجود داشت از قبیل ضرب ماتریس، حل معادله های Nمجهولی و یا ... آنگاه است که می توان از یک کامپوننت بهره جست (اگر کسی این کار را کرده باشه و در اختیار قرار بده (به صورت رایگان بعید و اگر قصد استفاده از Crack ها را نیز داشته باشید به علت خاص بودن این کامپوننتها بعید می دانم هکری وقت بزاره). برای مثال در برنامه ای که بنده در زمینه کار چند دستگاه لیزر با توان های مختلف جهت بدست آوردن میزان اشعه، زمان تابش و طول درمان بر مبنای عمق غده سرطانی و محل آسیب دیدگی نوشتم، از یکی دو تا ماتریس 3 بعدی و 2 بعدی برای استخراج اطلاعات بهره بردم که بر مبنای این اطلاعات، خروجی ای جهت درمان با لیزر اعلام می شد.

من از هر کسی که راجع به ماتریسها و الگوریتم ترتیب و ترکیب انها مید.نه خواهش میکنم مرا نیز مطلع کنه.ممنون.فوری فوری

فکر نمیکنم بتونید کامپوننتی در این زمینه پیدا کنید . چون ماتریس 1 چیز کاملا پویاست و برنامه نویسی به این سبک براش کار سختیه . پیشنهاد میکنم 1 سری به matlab بزنید . برای کار با ماتریس ها 1 سری توابع آماده داره البته به زبان C++‎ .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •