نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: Recover کردن داده های دیسک سخت

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان

Recover کردن داده های دیسک سخت

با سلام خدمت دوستان

دوستان من به دلیل تبدیل ساختار MBR به GPT متاسفانه اطلاعات کل 2 تا از هاردهام رو از دست دادم. انصافا اطلاعاتی بسیار با ارزش ، 2 ترابایت اطلاعات که شامل پروژهام + آرشیو فیلم + اطلاعاتی شخصی و ...

الآن فقط خدایی هست که سکته نزدم ، وجدانی هرکی دیگه هم جای من بود الآن همین وضع و داشت.

دوستان خواهشا کسی که تجربه و یا آگاهی داره بگه من الآن چیکار کنم ، واقعا زندگیم به فنا رفته.

آیا خودم اطلاعات رو ریکاوری کنم (که مطمئن هستم عمرا به روز اول برنمی گرد ، مخصوصا پروژهام که از فایل های مختلفی تشکل شدن و هنگام ریکاوری هیچ نظمی وجود نداره) و یا آیا به این شرکت های بازیابی اطلاعات مراجعه کنم ، مثلا این یکی (شرکت بازیابی اطلاعات نوین هارد) ، این شرکت ادعا میکنه میتونه به روز اول برگردونه ، حقیقت داره؟

تمنا دارم راهنمایی کنید .

نقل قول: لطفا بنده را راهنمایی کنید (عاجزانه درخواست کمک دارم.)

سلام

برای ریکاوری یه سری نرم افزار هست Active recovery ....

بوت دیسک هم داره، خیلی عالیه، فکر کنم بتونی با Partition Recovery بطور کامل پارتیشن های پاک شده رو باز یابی کنی ولی برای "اطمینان بیشتر" باید پارتیشن/فایل هایی که پیدا میکنه رو روی یک هارد دیگه ریکاوری کنی تا برای داده های هارد اصلی مشکلی پیش نیاد.
    آخرین ویرایش به وسیله بهروز عباسی : یک شنبه 13 بهمن 1392 در 22:44 عصر
    Everything that has a beginning has an end. ... The End?

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان

آقا تشکر ، بزرگواری کردید.

فقط آیا اطلاعاتم با همان ترتیب و سلسله مراتب Recovery میشود؟ یا نه؟

شما خودتون می دونید که یه پروژه برنامه نویسی از چندین فایل تشکیل شده و ممکن تو Recovery هیچ ترتیب استخراج اطلاعاتی نباشه.

من قبلا با File Recovery این موضوع رو دیدم که فایل ها در اکثر مواقع ترتیب زمان اول در هارد را ندارند ولی حالا Partition Recovery نمی دونم چه طوری.

حقیقتا الآن نمی دونم چیکار کنم تو سایت نوین هارد زده خودتون به هیچ وجه Recovery نکنید چرا چون اونها با سخت افزار مناسب Pc 3000 فرایند بازیابی رو انجام میدن. حالا نمیدونم حقیقت داره؟؟؟

بازهم تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله AliReza Vafakhah : دوشنبه 14 بهمن 1392 در 10:26 صبح

مدیر بخش آواتار Securebit
    محل زندگی
    تهران

به نظر من در این شرایط شما موقع آزمون و خطا نیست بهتره کار رو به کاردان بسپارید و در مقابل هزینه ای که میکنید تضمین بگیرید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کنار یه ساحل خیلی زیبا

منم حین نصب لینوکس یه بار کل پارتیشن هام پرید و خودم ریکاوری کردم کلا چیزهایی که تک فایل بودن تقریبا سالم ریکاوری شدن ولین بقیه خیر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان

نقل قول نوشته شده توسط Strong Bytes مشاهده تاپیک
    به نظر من در این شرایط شما موقع آزمون و خطا نیست بهتره کار رو به کاردان بسپارید و در مقابل هزینه ای که میکنید تضمین بگیرید.
    کاملا حق با شماست

Recovery اطلاعات توسط دستگاه PC 3000 با اون نرم افزارهای عمومی که ما انجام میدهیم بسیار تفاوت دارد و به همین دلیل من به شرکت مربوطه تماس گرفتم و قرار برم تهران تا انشاالله به نتیجه مطلوب برسم.

نقل قول نوشته شده توسط esafb52 مشاهده تاپیک
    منم حین نصب لینوکس یه بار کل پارتیشن هام پرید و خودم ریکاوری کردم کلا چیزهایی که تک فایل بودن تقریبا سالم ریکاوری شدن ولین بقیه خیر
    این شیوه Recovery که با نرم افزارهای معمول و رایج انجام میشه فقط برای فایل های مدیا و آرشیو مناسب هست فکر نکنم بتونه یه تجمع از فایل های پیوسته رو با همان دقت Recovery کنه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان

نقل قول: Recover کردن داده های دیسک سخت

با عرض پوزش از مدیران محترم جهت انتخاب عنوان نامناسب تاپیک و تشکر از تصحیح آن

نقل قول: Recover کردن داده های دیسک سخت

داشتن دستگاه و مجهز بودن به ابزار ریکاوری هارد یک جنبه کار است . آشنایی با ساختار هارد و فایل ها و پوشه ها و ترکیب بندی سکتور ها و علم بازیابی اطلاعات هارد جنبه مهم کار ریکاوری هارد می باشد. مطمئن باشید اطلاعات هارد شما مثل روز اول در عرض چند دقیقه برمی گردد و احتیاج به ریختن و کپی اطلاعات روی هارد دیگر ندارد. ریکاوری هارد نوین هارد - هومن نورمحمدی

تاپیک های مشابه

1. ریکد کردن داده های ورودی از دات نت
    نوشته شده توسط v.najian در بخش SQL Server
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 24 فروردین 1387, 09:07 صبح
  2. مرتب کردن داده های xml
    نوشته شده توسط soheil@ در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 21 فروردین 1387, 17:41 عصر
  3. وسط چین کردن داده های dbgrid
    نوشته شده توسط alikhalesi در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 04 شهریور 1386, 07:21 صبح
  4. پاک کردن داده های یک table
    نوشته شده توسط مهدی رحیم زاده در بخش C#‎‎
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 26 بهمن 1385, 10:15 صبح
  5. پاسخ: 3
    آخرین پست: شنبه 09 دی 1385, 12:39 عصر