صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 41

نام تاپیک: فیلم آموزش ساخت ستاپ با Install Aware 17 با قابلیت نصب Sql Server Express و Crystal Report

فیلم آموزش ساخت ستاپ با Install Aware 17 با قابلیت نصب Sql Server Express و Crystal Report

سلام . یه فایل آموزش آماده کردم . دانلود کنید و نظرتون رو بگین
    لینک دانلود :
    http://s5.picofile.com/file/81138226...Learn.rar.html

نقل قول: فیلم آموزش ساخت ستاپ با Install Aware 17 با قابلیت نصب Sql Server Express و Crystal Report

سلام
    هنوز فايلتون نگرفتم.
    فقط يه سوال. من sql 2000 دارم، چطوري ميتونم تبديلش كنم به اكسپرس؟
    ديتابيس مشتريم توش پر از اطلاعاته،‌ راهي وجود داره؟

اگه نخوام اكسپرس كنم هم راه حلي هست؟

نقل قول: فیلم آموزش ساخت ستاپ با Install Aware 17 با قابلیت نصب Sql Server Express و Crystal Report

جواب این سوال شما نیاز به توضیحات کامل و زیادی داره . ولی در کل کار ساده و انجام شدنیه

موضوع خوب بود...
    اگه بخواییم با Advance installer اینکارو انجام بدیم باید همین تنظیمات رو رعایت کنیم؟

اره همینه . ولی من فعلا تو نصب اس کیو ال مشکل دارم

قسمت دوم آموزش InstallAwawre 17 رو دانلود کنید
    http://s5.picofile.com/file/81139296...arn_2.rar.html

هیچ کدوم از دوستان نظری ندارن ؟

کاربر دائمی آواتار hidden68
    محل زندگی
    رشت

مرسی از آموزشت
    تنظیمات کدهای برنامه مثه کانکشن استرینگ و ... رو اگه لطف کنی بگی ممنون میشم

نحوه تنظیمات در فایل آموزشی توضیح داده شده . اگر منظورتون چیز دیگه ای هست کاملتر توضیح بدین

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ایران - تبریز

با تشکر از زحماتتون . موفق و پیروز باشید

کاربر دائمی آواتار ghasem110deh
    محل زندگی
    تهران

سلام
    من اولین برنامه هست که با sql نوشتم ... (قبلا با اکسس بوده)
    ویژوال 2010 و sql 2008 دارم ... این آموزش بدرد من هم میخوره ؟
    چون ستاپی رو که ساختم ... بعد نصب ، برنامه همون اول ارور : this program closing میده !

بله . به درد شما هم میخوره

مهندس جان دستت درد نکنه بابت آموزش یه سوال دارم چطور میشه ستاپ رو توری تنظیم کرد که برای فایلهایی که از قبل وجود داشته پیغام اور رایت نده ! یعنی اگه وجود هم داشت اور رایت کنه .

یه سوال دیگه من می خوام فایل ستاپی بسازم که یکبار برنامه رو نصب کنه و دفعه بعد که اجرا می شه پیغام حذف نسخه قبلی رو بده

مورد آخری رو تست نکردم . ولی برای ارور ندادن رایت ؛ اگر گزینه ای نصب باشه دیگه اون رو نصب نمیکنه مگر اینکه ورژن اون متفاوت باشه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    دیار کریمان

سلام
    وقت بخير
    ممكن نحوه نصب سايلنت پيش نيازها هم توضيح بدين
    تشكر

منظورتون رو دقیقتر بگین . من در یکی از فیلمها نحوه نصب SqlExpress و DotNet رو بصورت سایلنت گفتم

در ضمن در اولین فرصت نحوه ساخت ستاپ با AdvancedInstaller 12 رو در قالب یک فبلم آموزشی قرار خواهم داد

کاربر دائمی آواتار ghasem110deh
    محل زندگی
    تهران

سلام
    چطور میشه که با برنامه ستاپ ساز ... دیتابیس sql و جداول و ... رو ایجاد ؟
    یعنی ستاپ بانک رو موقع نصب ایجا میکنه !
    یه خوندم که ظاهرا شدنیه !!!

بله . شدنیه . ولی من انجام ندادم . تو اینترنت سرچ کنید هست

کاربر دائمی آواتار shahab.es
    محل زندگی
    تهران

هنوز فیلمو ندیدم
    اما برای زحمتتون ممنون

کاربر دائمی
    محل زندگی
    tehran

مرسی بابت معرفی این نرم افزار.
    ولی حجم اش خیلی زیاده:)

من از این نرم افزار استفاده کردم و تقریبا به نتیجه رسیدم ولی یک مشکل کوچک درست شده اون هم اینکه من در نرم افزارم از sqlite استفاده کردم ،ولی بعد از نصب برنامه در سیستم، این بخش (sqlite) کار نمی کنه و خطا میده.
    (البته در ویندوز 64 بیتی)
    dll های sqlite رو کنار برنامه گذاشتم و در داخل system32 هم گذاشتم ولی مشکل حل نشد.
    برای این باید چکار کنم؟
    آخرین ویرایش به وسیله safa55 : یک شنبه 23 فروردین 1394 در 14:36 عصر

برای 64 بیتی که نباید تو فولدر system32 باشه !!!
    در ضمن مگر نباید دی ال ال در کنار فایل اجرایی باشه؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    دیار کریمان

سلام وقت بخیر
    من فیلم آموزش دیدم و بر طبق اون پیش رفتم ، منظورم از سایلنت عدم نمایش نام انها در زمان نصب
    و مورد بعد اینکه من از sqlexpress2005 استفاده کردم اما در سستم کاربر با این خطا روبه رو میشم
    CREATE DATABASE permission denied in database 'master
    میشه دلیلش بفرمایید

این پیغام که شما گذاشتید مربوط به عدم دسترسی هست . دو تا سوال ؟
    1 : با چه ویندوزی کار میکنید ؟
    2 : دیتابیس شما در کنار فایل اجرایی هست ؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    دیار کریمان

نقل قول نوشته شده توسط vb341 مشاهده تاپیک
    این پیغام که شما گذاشتید مربوط به عدم دسترسی هست . دو تا سوال ؟
    1 : با چه ویندوزی کار میکنید ؟
    2 : دیتابیس شما در کنار فایل اجرایی هست ؟
    ستاپ در ویندوز 7 ساخته شده هم برای سیستم های 64 بیت وهم 32
    روی تعدادی سیستم به درستی نصب شده xpو7, ...
    اما روی اکثر سیستم ها به مشکل برمی خوره
    بله فایل mdf در کنار فایل اجرایی ست

کاربر دائمی
    محل زندگی
    دیار کریمان

کماکان منتظر پاسخ دوستان هستم

خوب پیام خطا رو بگیر چی هست ؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    دیار کریمان

خوب پیام خطا رو بگیر چی هست ؟
    کلکسیونی از خطاها
    ار نصب نشدن sqlexpress تا اتچ نشدن بانک و عدم امکان درج اطلاعات در بانک و ...

این Install Aware کلا ما ضایع کرد جلو مشتری !!

بزارید سوال به شکل دیگه ای مطرح کنم
    با فرض sqlexpress2005 و قرار دادن فایل mdf در کنار فایل اجرایی و زبان طراحی #C

1- کانکشن استرینگ برای ویندوز 64 بیتی به چه صورت خواهد بود؟
    2- کانکشن استرینگ برای ویندوز 32بیتی به چه صورت خواهد بود؟

3- تنظیمات sqlexpress2005 برای ویندوز 64 بیتی به چه صورت خواهد بود؟
    3- تنظیمات sqlexpress2005 برای ویندوز 32 بیتی به چه صورت خواهد بود؟

با تشکر

دوست عزیز شما اگر فایل دیتا در کنار پروژه تون هست که کانکشن همونه . ولی برای اینکه جلوی مشتری ضایع نشی قبل از تحویل همیشه نرم افزار و فایل ستاپ رو بر روی دو الی سه ویندوز در سیستم مجازی برای چندین بار تست میکنن . خود من برای ساخت یک ستاپ برای اولین بار بیش از یک ماه وقت کذاشتم و بیش از 50 بار اونو بر روی سیستم مجازی با کمک virual box و vmware تست کردم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    دیار کریمان

دوست عزیز شما اگر فایل دیتا در کنار پروژه تون هست که کانکشن همونه . ولی برای اینکه جلوی مشتری ضایع نشی قبل از تحویل همیشه نرم افزار و فایل ستاپ رو بر روی دو الی سه ویندوز در سیستم مجازی برای چندین بار تست میکنن . خود من برای ساخت یک ستاپ برای اولین بار بیش از یک ماه وقت کذاشتم و بیش از 50 بار اونو بر روی سیستم مجازی با کمک virual box و vmware تست کردم
    داخل فیلم نحوه ست کردن تنطیمات sqlexpress2008 نمایش داده شد اما از 2005 چیزی نبود ،براتون مقدور عکسی هم از تنظیمات 2005 قرار بدید
    مورد بعد اینکه کانکشن استرینگ روی سیستم خودم (بانک در کنار فایل اجرایی) برای سیستم کاربر جوابگو نبود!!
    حتی بری سیستم 64 و 32 بیتی هم کانکشن متفاوت قرار دادم
    و مورد دوم اینکه برنامه نصب بانک بصورت readonly در سیستم مقصد کپی میکنه، آیا این موردی ایجاد نمیکنه؟
    و در آخر اینکه روی چندین سیستم امتحان شد و به درستی کار میکرد
    اما روی سیستم های مشتری در آخر مجبور شدم فایل بانک بصورت دستی در پوشه نصب شده جایگزین بانک قبلی کنم تا برنامه کار کنه!

بهر صورت تمام سوالات پست قبل من کماکان باقیست
    با تشکر

دوست عزی شما به عرایض بنده توجهی نکردین . قرار نیست که بنده همه چی رو به شما بگم . عرض کردم خدمتتون که با کمک برنامه ها یی همچون Vmware و .. ستاپ رو تست کنید و خودتون تنظیمات رو دستکاری تا به نتیجه برسین

منم تقریبا توی کار با این نرم افزار مشکل دارم.
    نرم افزاری سادیه طراحی کردم، از Entity Framework 5 استتفاده میکنه + کار با فایلهای آفیس، لیست پکیج های استفاده شده:
    <?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
    <packages>
    <package id="DocumentFormat.OpenXml" version="1.0" targetFramework="net40" />
    <package id="EFSecondLevelCache" version="1.1.2.0" targetFramework="net40" />
    <package id="EntityFramework" version="6.1.3" targetFramework="net40" />
    <package id="EntityFramework.SqlServerCompact" version="6.1.0" targetFramework="net40" />
    <package id="Microsoft.SqlServer.Compact" version="4.0.8876.1" targetFramework="net40" />
    <package id="structuremap" version="3.1.4.143" targetFramework="net40" />
    </packages>

سیستم عامل خودم ویندوز 8.1 و ویژوال استودیو 2013 است.

می خوام نرم افزار روی ویندوز ایکس پی یا 7 نصب بشه. فایل ستاپ درست کردم و به راحتی نصب میشه وری سیستم مقصد + نصب دات نت 4
    اما مشکل اینجاست که و فایل اجرا نمیشه Event log ویندوز چک کردم این دو خطا ثبت شده بود:
    Log Name:      Application
    Source: .NET Runtime
    Date: 5/31/2015 07:51
    Event ID: 1026
    Task Category: None
    Level: Error
    Keywords: Classic
    User: N/A
    Computer: God-PC
    Description:
    Application: Members Certification System.exe
    Framework Version: v4.0.30319
    Description: The process was terminated due to an unhandled exception.
    Exception Info: System.IO.FileLoadException
    Stack:

Server stack trace:
    at StructureMap.Graph.PluginGraph..ctor()
    at StructureMap.PluginGraphBuilder..ctor()
    at StructureMap.ConfigurationExpression..ctor()
    at StructureMap.PipelineGraph.For(Action`1 action)
    at PWS.MCS.SmObjectFactory.DefaultContainer()
    at System.Lazy`1.CreateValue()
    at System.Lazy`1[[System.__Canon, mscorlib, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089]].CreateValue()
    at System.Lazy`1[[System.__Canon, mscorlib, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089]].LazyInitValue()
    at System.Lazy`1[[System.__Canon, mscorlib, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089]].get_Value()
    at PWS.MCS.Program.Main()

Event Xml:
    <Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">
    <System>
    <Provider Name=".NET Runtime" />
    <EventID Qualifiers="0">1026</EventID>
    <Level>2</Level>
    <Task>0</Task>
    <Keywords>0x80000000000000</Keywords>
    <TimeCreated SystemTime="2015-05-31T04:21:24.000000000Z" />
    <EventRecordID>52408</EventRecordID>
    <Channel>Application</Channel>
    <Computer>God-PC</Computer>
    <Security />
    </System>
    <EventData>
    <Data>Application: Members Certification System.exe
    Framework Version: v4.0.30319
    Description: The process was terminated due to an unhandled exception.
    Exception Info: System.IO.FileLoadException
    Stack:

Server stack trace:
    at StructureMap.Graph.PluginGraph..ctor()
    at StructureMap.PluginGraphBuilder..ctor()
    at StructureMap.ConfigurationExpression..ctor()
    at StructureMap.PipelineGraph.For(Action`1 action)
    at PWS.MCS.SmObjectFactory.DefaultContainer()
    at System.Lazy`1.CreateValue()
    at System.Lazy`1[[System.__Canon, mscorlib, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089]].CreateValue()
    at System.Lazy`1[[System.__Canon, mscorlib, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089]].LazyInitValue()
    at System.Lazy`1[[System.__Canon, mscorlib, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089]].get_Value()
    at PWS.MCS.Program.Main()
    </Data>
    </EventData>
    </Event>

و خطای بعدی
    Log Name:      Application
    Source: Application Error
    Date: 5/31/2015 07:51
    Event ID: 1000
    Task Category: (100)
    Level: Error
    Keywords: Classic
    User: N/A
    Computer: God-PC
    Description:
    Faulting application name: Members Certification System.exe, version: 1.0.0.0, time stamp: 0x55690b6d
    Faulting module name: KERNELBASE.dll, version: 6.1.7601.17514, time stamp: 0x4ce7b8f0
    Exception code: 0xe0434352
    Fault offset: 0x0000b760
    Faulting process id: 0x228
    Faulting application start time: 0x01d09b59417e46a5
    Faulting application path: C:\Program Files\MCS\Members Certification System.exe
    Faulting module path: C:\Windows\system32\KERNELBASE.dll
    Report Id: 7feea93c-074c-11e5-804a-94de804f4ac6
    Event Xml:
    <Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">
    <System>
    <Provider Name="Application Error" />
    <EventID Qualifiers="0">1000</EventID>
    <Level>2</Level>
    <Task>100</Task>
    <Keywords>0x80000000000000</Keywords>
    <TimeCreated SystemTime="2015-05-31T04:21:25.000000000Z" />
    <EventRecordID>52409</EventRecordID>
    <Channel>Application</Channel>
    <Computer>God-PC</Computer>
    <Security />
    </System>
    <EventData>
    <Data>Members Certification System.exe</Data>
    <Data>1.0.0.0</Data>
    <Data>55690b6d</Data>
    <Data>KERNELBASE.dll</Data>
    <Data>6.1.7601.17514</Data>
    <Data>4ce7b8f0</Data>
    <Data>e0434352</Data>
    <Data>0000b760</Data>
    <Data>228</Data>
    <Data>01d09b59417e46a5</Data>
    <Data>C:\Program Files\MCS\Members Certification System.exe</Data>
    <Data>C:\Windows\system32\KERNELBASE.dll</Data>
    <Data>7feea93c-074c-11e5-804a-94de804f4ac6</Data>
    </EventData>
    </Event>

دوستان اگر راه حلی دارن ممنون میشم راهنمایی کنن، من چون فقط تحت وب کار کردم تا حالا برنامه ننوشتم که براش راه انداز درست کنم.
    پیشاپیش از وقتی که میگذارید ممنونم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    دیار کریمان

دوست عزی شما به عرایض بنده توجهی نکردین . قرار نیست که بنده همه چی رو به شما بگم . عرض کردم خدمتتون که با کمک برنامه ها یی همچون Vmware و .. ستاپ رو تست کنید و خودتون تنظیمات رو دستکاری تا به نتیجه برسین
    بنده vmware نصب کردم ، و داخلش xp
    بعد از بررسی حالات متفاوت بالاخر بدون ایراد نصب شده اما دو تا مطلب
    پس از حذف برنامه و پاک کردن sqlexprees در نصب مجدد و در زمان اجرای برنامه پیغام خطا میده که بانک قبلا اتچ شده!!!
    و در vmware موفق نشدم از طریق کامندلاین و sqlcmd وosql به sqlexpress متصل شم و بانک دی اتچ کنم ، چطوری آثار sqlexprees بطورکلی محو کنم ؟؟

و مطلب بعد اضافه کردن فونت آیا باید در قسمت file >$allfonts اضافه شود ؟

بازم از آموزشهای بی چشم داشت شما تشکر میکنم

شما ابتدا سرويس اجرا شده sqlserver رو چك كن ببين در سرويسهاي ويندوز فعاله يا نه . اگر هست اون رو Stop كن و بعد در قسمت Program Files كليه پوشه هاي مربو به sqlserver ‌رو پاك كن

تو آموزش نحوه اضافه كردن فونت رو توضيح دادام

کاربر دائمی
    محل زندگی
    دیار کریمان

شما ابتدا سرويس اجرا شده sqlserver رو چك كن ببين در سرويسهاي ويندوز فعاله يا نه . اگر هست اون رو Stop كن و بعد در قسمت Program Files كليه پوشه هاي مربو به sqlserver ‌رو پاك كن
    چندین نوبت امتحان کردم ، تمام سرویسها متوقف کردم ، سپس آنیستال و در آخر پاک کردن باقیمانده ها از پروگرام فایلز
    اما ...

سلام من یک برنامه با Install Aware17 ساختم بر اساس فیلم شما ولی روی روی وینودوز 7 و 8 کار نمی کند و روی چند سیستم xp کار می کند و بعضی کار نمی کند
    ممنون می شوم اگر راهنمایی کنید نیاز فوری دارم

احتمالا تیک مربوط به نصب بر روی ویندوز xp رو فقط زدی

سلام دوست عزیز بابت آموزش هایی که گذاشتین ممنوم
    من با advance install ست آپ ساختم دو سوال داشتم
    1- در برنامه advance installer بعد از نصب ست آپ فایل دیتابیس Read only می شود؟ آیا در Install-Aware به همین صورت است ؟ راه حل چیه
    2- چه طور می تونم فایل های مهم پروژه از دسترس کاربر برای امنیت بیشتر خارج کنم؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. آموزش ساخت ستاپ كامل و بدون دردسر
    نوشته شده توسط vbhamed در بخش ساختن Setup برای پروژه های VB6
    پاسخ: 25
    آخرین پست: سه شنبه 05 فروردین 1393, 09:21 صبح
  2. سوال: ساخت پایگاه داده در Visual 2010 بدون نصب SQL Server
    نوشته شده توسط mehran20 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 25 مهر 1391, 11:01 صبح
  3. آموزش: فیلم آموزش ساخت setup درمجموعه VS.2008
    نوشته شده توسط mhdsbt در بخش C#‎‎