نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: برنامه نویسی با مونو اندروید در ویژوال استادیو 2012 بهتره یا با اکلیپس؟

برنامه نویسی با مونو اندروید در ویژوال استادیو 2012 بهتره یا با اکلیپس؟

سلام.
    میخوام برنامه نویسی با اندروید رو شروع کنم.
    اساتید محترم برنامه نویسی با مونو اندروید در ویژوال استادیو 2012 بهتره یا با اکلیپس؟

کاربر دائمی آواتار jafaripur

نقل قول: برنامه نویسی با مونو اندروید در ویژوال استادیو 2012 بهتره یا با اکلیپس؟

شک نکن با جاوا.
    مطمئن نیستم ولّی 90% فکر می کنم کدهای C#‎ در نهایت تبدیل به بایت کد جاوا می شه تا اجرا شه.
    بعدش تو جاوا می تونی از NDK هم استفاده کنی و از C++‎ استفاده کنی.
    خود گوگل از جاوا پشتیبانی می کنه.
    اگه تازه می خوای شروع کنی اصلاً سمت mono نرو.

نقل قول: برنامه نویسی با مونو اندروید در ویژوال استادیو 2012 بهتره یا با اکلیپس؟

خیلی ممنون از توضیح کاملت.
    من ویندوزمو عوض کردم و الان هرکاری میکنم تا مجددا اکلیپسو راه اندازی کنم اما با خطا مواجه میشم.

در ضمن این فیلم توسط خود ماکروسافت ایجاد شده که اکلیپس رو با ویژوال استادیو مقایسه کرده.
    http://channel9.msdn.com/Blogs/One-D...-Visual-Studio
    و کار با ویژوال استادیو رو خیلی راحتتر جلوه میده؟؟؟

کاربر دائمی آواتار jafaripur

جلوه بده یا نده، سازنده آندروید می گه با جاوا کار کنید، اگه با جاوا کار کنی منابع زیاد آموزشی هم زیاد داری.
    باید بدونی که در نهایت کدهای C#‎ تبدیل می شه به بایت کد، و کاری که با جاوا می تونی انجام بدی راحتر هستش تا بری سمت mono.
    چه خطایی می ده ؟

مدیر بخش آواتار rubiks.kde
    محل زندگی
    مشهد

باید بدونی که در نهایت کدهای C#‎‎‎ تبدیل می شه به بایت کد، و کاری که با جاوا می تونی انجام بدی راحتر هستش تا بری سمت mono.
    #C به صورت عادی کامپایل میشه با این تفاوت که که توسط مونو به کدهای تبدیل میشه که در نهایت با استفاده از JNI قابل استفاده خواهد بود.
    دقیقا مثل ++C , C و Qt که به کد native تبدیل میشن و بعد توسط jni قابل استفاده هستن.
    پروژه مونو هم پروژه ایی بود که از اون طریق قصد داشتن استفاده از #C و NET. رو cross platform کنند(هدف بیشتر لینوکس بود).

از اونجایی هم که آندروید بروی لینوکس سواره و تنها یه ماشین مجازی (Dalvik) متفاوت با خود جاوا داره پس در استفاده از کدهای native هیچ مشکلی نداره.
    YES I AM Qt

Code Less
    Create More
    Deploy Everywhere

نقل قول نوشته شده توسط jafaripur مشاهده تاپیک
    چه خطایی می ده ؟
    زمانی که میخوام پلاگین هارو در اکلیپس وارد کنم میگه سایت مورد نظر وجود ندارد از قسمت help+install new software و بعد در قسمت location این آدرس رو وارد میکنم.
    https://dl-ssl.google.com/android/eclipse/

من یک پروژه با ویژوال استادیو 2012 درست کردم بعد فایل apk رو کجا ذخیره میکنه؟؟؟؟؟
    چون فایلو exe ذخیره میکنه و اجرا هم نمیشه!!

این مشکل براحتی قابل حله گوگل چون ایران رو تحریم کرده ارور میده براحتی میتونید adt ( پلاگین اندروید برای اکلیپس ) رو از لینک زیر دانلود کنید فقط باید وقتی به help+install new software رفتین گزینه archive رو بزنید و فایل دانلودی رو انتخاب کنید اسم هم هرچی دوست داشتین بزارین اینم یادتون باشه که نباید این فایل رو اکسترکت کنید و باید زیپ باشه
    لینک دانلود adt 23

تاپیک های مشابه

1. آموزش برنامه نویسی در مونو
    نوشته شده توسط cs_mz88 در بخش پروژه Mono
    پاسخ: 14
    آخرین پست: جمعه 04 اردیبهشت 1394, 01:09 صبح
  2. پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 01 اردیبهشت 1394, 10:26 صبح
  3. مطلب مفید در کورد برنامه نویسی سخت افزار به کمک ویژوال سی
    نوشته شده توسط hosseinzamani13677 در بخش مباحث عمومی کار با سخت افزارها، سنسورها و لوازم جانبی
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 31 مرداد 1390, 21:50 عصر
  4. پاسخ: 16
    آخرین پست: دوشنبه 30 بهمن 1385, 08:29 صبح
  5. برنامه نویسی سی در لینوکس که ویژوال باشد چیست؟
    نوشته شده توسط rezaTavak در بخش توسعه‌ی لینوکس و نرم افزارهای آزاد
    پاسخ: 10
    آخرین پست: پنج شنبه 24 اردیبهشت 1383, 18:31 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •