نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: ویرایش فایل config بعد از نصب

ویرایش فایل config بعد از نصب

سلام دوستان

من فایل setup توسط ویژوال استودیو برای برنامه درست کردم و همه چیز درست کار میکنه. 2 تا مشکل دارم و اینه که:

1: نمی تونم توی فایل config تغییری اعمال کنم بعد از انجام تغییرات موقع ذخیره کردن پیغام خطای Access Denied میده. برنامه روی سرور نصب شده و با یوزر ادمین واردش شدم اما نمی تونم تغییری انجام بدم. این تغییر هم برای تنظیم کانکشن هستش.

2 : همونطور که گفتم برنامه روی سرور نصب شده و میخوام توی کلاینها shortcut بزارم. مشکلش اینه که آیکونش defult خود C#‎ هستش نمی دونم چجوری میشه آیکون برنامه رو روش تنظیم کنم

ممنون از راهنماییتون

کاربر جدید آواتار Mahmoud-En
    محل زندگی
    شاهين شهر

نقل قول: ویرایش فایل config بعد از نصب

با سلام خدمت دوست عزیز
    در خصوص مورد 2: روی نام پروژه در پنجره SOLUTION EXPLORER کلیک راست کن گزینه PROPERTIES سپس در قسمت APPLICTION آیکن پیش فرض رو عوض کن

کسی جواب سوال 1 نمیتونه بده؟

چطور با کد نویسی میشه اینکار انجام داد

نقل قول نوشته شده توسط rezayeman مشاهده تاپیک
    سلام دوستان

من فایل setup توسط ویژوال استودیو برای برنامه درست کردم و همه چیز درست کار میکنه. 2 تا مشکل دارم و اینه که:

1: نمی تونم توی فایل config تغییری اعمال کنم بعد از انجام تغییرات موقع ذخیره کردن پیغام خطای Access Denied میده. برنامه روی سرور نصب شده و با یوزر ادمین واردش شدم اما نمی تونم تغییری انجام بدم. این تغییر هم برای تنظیم کانکشن هستش.

2 : همونطور که گفتم برنامه روی سرور نصب شده و میخوام توی کلاینها shortcut بزارم. مشکلش اینه که آیکونش defult خود C#‎‎ هستش نمی دونم چجوری میشه آیکون برنامه رو روش تنظیم کنم

ممنون از راهنماییتون
    Access Denied یعنی دسترسی ندارید و برنامه توی درایو c هست احتمالا باید برنامه رو بصورت run as administrator اجراش کنین

نقل قول نوشته شده توسط barnamenevisjavan مشاهده تاپیک
    Access Denied یعنی دسترسی ندارید و برنامه توی درایو c هست احتمالا باید برنامه رو بصورت run as administrator اجراش کنین
    خب چطور با کد نویسی برنامه به این صورت به اجرا دربیاریم

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

نمی تونم توی فایل config تغییری اعمال کنم بعد از انجام تغییرات موقع ذخیره کردن پیغام خطای Access Denied میده. برنامه روی سرور نصب شده و با یوزر ادمین واردش شدم اما نمی تونم تغییری انجام بدم. این تغییر هم برای تنظیم کانکشن هستش.
    در ویندوز 8.1 ببعد بهتر است به جای فولدر Program Files برنامه تان را در فولدر AppData کاربر جاری نصب کنید، چرا که در این ویندوزها دسترسی به فولدر Program Files نیازمند دسترسی Administrator می باشد.

مشکلش اینه که آیکونش defult خود C#‎‎‎‎‎ هستش نمی دونم چجوری میشه آیکون برنامه رو روش تنظیم کنم
    آیکون برنامه رو در دو جا باید تنظیم کنید، یکی در Project Properties (روی نام پروژه تان در ویژوال استودیو رایت کلیک کنید و Properties را انتخاب کنید، سپس در تب Application آیکون برنامه را تنظیم کنید، این آیکون در Windows Explorer نشانه برنامه شما خواهد بود) و دیگری در فرم اصلی برنامه (در فرمی که بلافاصله پس از باز شدن برنامه اجرا می شود نیز یک پراپرتی به نام Icon وجود دارد). Icon ای که در پراپرتی Icon در فرم اصلی ست می کنید هنگام اجرای برنامه شما در Taskbar دیده خواهد شد.

تاپیک های مشابه

1. سوال: راهنمایی در مورد ویرایش فایل config
    نوشته شده توسط LORD AELX در بخش PHP
    پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 13 مرداد 1389, 12:26 عصر
  2. اجرا فایل batch بعد از اتمام نصب برنامه
    نوشته شده توسط S_VB.max در بخش تولید و توسعه برنامه های Setup و Install
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 17 تیر 1388, 11:59 صبح
  3. كداميك بعد از نصب برنامه App.config يا myproject.exe.config ؟
    نوشته شده توسط yasercomeng در بخش C#‎‎
    پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 19 شهریور 1387, 16:05 عصر
  4. ویرایش فایل app.Config
    نوشته شده توسط mehdi_kamari در بخش برنامه نویسی مبتنی بر Microsoft .Net Framework
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 26 بهمن 1386, 20:44 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •