نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: توانایی شیرپوینت در ایجاد برنامه جامع مالی

توانایی شیرپوینت در ایجاد برنامه جامع مالی

با سلام
    می خواستم بدونم sharepoint قابلیت ایجاد یک برنامه جامع مالی با زیر سیستم های انبار، حسابداری، فروش، حقوق و دستمزد و ... را دارد؟
    اگر توانایی دارد نوشتن یک سیستم با یک زبان برنامه نویسی بهتر است یا با share point?

نقل قول: توانایی شیرپوینت در ایجاد برنامه جامع مالی

با سلام
    در مورد ایجاد یک برنامه جامع مالی و زیرسیستمها، در صورتی که نیازهای ساده و شفافی دارید شیرپوینت مناسب است.
    برنامه ای با ساختار داده ای relational برای پیاده سازی در شیرپوینت مناسب نیست هر چند که امکان نوشتن این برنامه در شیرپوینت وجود دارد.
    توصیه می کنم این مقاله را مطالعه کنید: شیرپوینت چه کاری می تواند برای ما انجام دهد

شیرپوینت برای اینایی که گفتی اصلا ساخته نشده ها
    با شیرپوینت کارای تراکنشی انجام میدن مثل گردش کارهای سازمان،از قبیل:

تایید مرخصی،ماموریت داخلی و خارجی و محاسبه ساعت کار افراد ،گردش کار خرید کالا،تایم شیت ها،دبیرخانه ی خیلی توپ با امکان مکالمه بین افراد مختلف و ....

کارای مالی رو که تو وب قرار نمیدن حاجاقا مگر اینکه مربوط به یک بانکی باشه که اونم اصلا از شیرپوینت برای اینجور کارا استفاده نمیشه چون این جور کارا کاستومایز زیادی میخواد

من رشته ام صنایع هستش. تازه با شیرپوینت اشنا شدم و بنظرم جالب اومد. مثلا میشه برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات که بصورت یک فرآیند هستش ولی باید اطلاعات در پایگاه داده ای ثبت بشه و بعدا داده ها را روی نمودار بیاریم و گزارش گیری بکنیم. این کار توسط شیرپوینت قابل انجام هست؟؟؟؟

من رشته ام صنایع هستش. تازه با شیرپوینت اشنا شدم و بنظرم جالب اومد. مثلا میشه برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات که بصورت یک فرآیند هستش ولی باید اطلاعات در پایگاه داده ای ثبت بشه و بعدا داده ها را روی نمودار بیاریم و گزارش گیری بکنیم. این کار توسط شیرپوینت قابل انجام هست؟؟؟؟؟؟؟

تاپیک های مشابه

1. برنامه جامع و کامل برای کافی نت
    نوشته شده توسط Developer Programmer در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 22
    آخرین پست: چهارشنبه 07 اردیبهشت 1384, 20:51 عصر
  2. ایجاد برنامه با برنامه!!
    نوشته شده توسط HamidVB در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 6
    آخرین پست: دوشنبه 30 شهریور 1383, 23:18 عصر
  3. پاسخ: 4
    آخرین پست: دوشنبه 02 شهریور 1383, 20:53 عصر
  4. ساخت برنامه حسابداری، مالی و اداری