نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: اتصال VB و اتوکد

اتصال VB و اتوکد

سلام
    من میخوام برنامه ای در ویزوال استودیو بنویسم که مثلا مختصات یه دایره در صفحه و شعاعشو بدم و بتونه اونو رسم کنه و خروجی اتوکد بده
    در اصل فکر کنم باید یه جوری visual studio و اتوکد رو بهم وصل کنم اما نمیدونم چطوری ... اگه کسی بلده لطفا راهشو بهم بگه
    مرسی

نقل قول: اتصال VB و اتوکد

سلام فکر می کنم شما به پلاگین AutoDesk احتیاج دارید.
    این هم یک مثال :

Imports Autodesk.AutoCAD.ApplicationServicesImports Autodesk.AutoCAD.DatabaseServicesImports Autodesk.AutoCAD.Runtime <CommandMethod("NewDrawing", CommandFlags.Session)> _Public Sub NewDrawing() '' Specify the template to use, if the template is not found '' the default settings are used. Dim strTemplatePath As String = "acad.dwt" Dim acDocMgr As DocumentCollection = Application.DocumentManager Dim acDoc As Document = acDocMgr.Add(strTemplatePath) acDocMgr.MdiActiveDocument = acDocEnd Sub

از این لینک می تونید API های مورد نیاز دانلود منید و اطلاعات بیشتری کسب کنید .
    http://usa.autodesk.com/adsk/servlet...&siteID=123112

سلام ممنونم بخاطر جواب اما اگه ممکنه راهنماییم کنید که این کد رو چطوری باید استفاده کنم؟

نقل قول نوشته شده توسط PouriaParhami مشاهده تاپیک
    سلام فکر می کنم شما به پلاگین AutoDesk احتیاج دارید.
    این هم یک مثال :

Imports Autodesk.AutoCAD.ApplicationServicesImports Autodesk.AutoCAD.DatabaseServicesImports Autodesk.AutoCAD.Runtime <CommandMethod("NewDrawing", CommandFlags.Session)> _Public Sub NewDrawing() '' Specify the template to use, if the template is not found '' the default settings are used. Dim strTemplatePath As String = "acad.dwt" Dim acDocMgr As DocumentCollection = Application.DocumentManager Dim acDoc As Document = acDocMgr.Add(strTemplatePath) acDocMgr.MdiActiveDocument = acDocEnd Sub
    سلام ممنونم بخاطر جواب اما اگه ممکنه راهنماییم کنید که این کد رو چطوری باید استفاده کنم؟

سلام من خودم هم استفاده نکردم از این دستورات ، اما بیشتر تحقیق می کنم اطلاع میدم .
    می تونید تو یوتیوب جستوجو کتید اموزش تصویری مفیدی داره من خیلی از کدها و اطلاعات از اونجا می گیرم.

تاپیک های مشابه

1. اتصال ادو به دو جدول
    نوشته شده توسط sunboy در بخش مطالب مرتبط با بانکهای اطلاعاتی در VB6
    پاسخ: 5
    آخرین پست: یک شنبه 12 خرداد 1392, 12:17 عصر
  2. نمونه برنامه ( ارتباط با اتوکد )
    نوشته شده توسط saeed_vb در بخش VB.NET
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 20 تیر 1388, 13:47 عصر
  3. اتوکد
    نوشته شده توسط شفیعی در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 14