نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: طراح/برنامه نویس/متخصص SEO/پشتیبان/مدیر پروژه جهت پروژه های وب برای مشتری های اروپایی با درآمد بالا

Lightbulb طراح/برنامه نویس/متخصص SEO/پشتیبان/مدیر پروژه جهت پروژه های وب برای مشتری های اروپایی با درآمد بالا

سلام عزیزان
    من چند سال قبل بعد از دریافت مدرک کارشناسیم از دانشگاه شریف به یک کشور توسعه یافته مهاجرت کردم، و در حال حاضر مدیر تولید وب (Web Production Manager) در یک کمپانی شناخته شده هستم.
    در حال حاضر کارهای بسیاری به ما پیشنهاد میشه که ما از پسش برنمیایم، چون نیروی کافی نداریم. نیروی جدید هم بخوایم بگیریم برای این پروژه های کوچک و متوسط چندان به صرفه نیست.
    حالا من تصمیم دارم که از نیروی بااستعداد داخل ایران برای این پروژه ها کمک بگیرم. با اینکار شما در ایران می تونید از درآمد خوبی بهره مند بشید، و از این طرف سود این شرکت هم به حدی میرسه که دردسرهای گرفتن پروژه و سروکله زدن با کارفرمایان و نقل و انتقال بین المللی پول و غیره رو به جون بخره.
    پوزیشن هایی که الان به دنبال پر کردنشون هستم اینهاست:

• برنامه نویس و توسعه دهنده وب
      • مهارت های اجباری:
        • HTML و CSS3: کدهای نوشته شده باید Validate بشن.
        • PHP
        • WordPress Development (Theme & Plugins) - این مهارت بسیار مورد توجهمونه، چون اکثر پروژه ها رو با هسته وردپرس انجام میدیم.
        • MySQL و SQL

• مهارت های امتیازی:
        • جاوااسکریپت (VanillaJS) و jQuery
        • Bootstrap 3
        • Responsive Design
        • زبان های stylesheet مثل Sass و Less
        • آشنایی با استانداردهای وردپرس و تم فرست در کد نویسی HTML، CSS، JS، PHP

• طراح وب
      • مهارت های اجباری:
        • Photoshop
        • دارای سابقه طراحی وب - آشنایی با Trendهای روز (مثلا مینیمالیزم)
        • نوآوری و خلاقیت

• مهارت های امتیازی:
        • Illustrator
        • طراحی با قلم
        • After Effects
        • HTML و CSS3
        • جاوااسکریپت
        • 3ds Max

• متخصص SEO: سابقه قوی مورد نیاز هست. خوبه که در رزومه ارسالیتون یک PDF Report یا اسکرین شات از Acquisition یک سایت موفقتون ارسال کنید. یا هر آمار دیگه ای از Google Analytics که فکر می کنید نمایانگر تبهرتونه.
    • پشتیبان: تنها مهارت مورد نیاز مدیریت وردپرس و مدیریت پلاگین ها و تم هاست (بدون نیاز به کدنویسی). اما مهارت های بیشتر هم می تونه مفید باشه. زبان انگلیسی باید در حد قابل قبولی باشه.
    • مدیر پروژه: کسی که توان مدیریت و هدایت تمام تخصص هایی که در بالا ذکر کردم رو داشته باشه. رزومه خوب لازمه.

برای تمام این پوزیشن ها، زبان انگلیسی باید قابل قبول باشه. بعنوان مثال برنامه نویس باید قادر به نوشتن کامنتهای خوب به زبان انگلیسی در کد باشه.
    یادتون نره که هرچه نمونه کار دارید نشون بدید. حتما هم مشخص کنید که کدام نمونه کارها کارهای جدیدتون هستند.
    بعضی از پروژه های ما بسیار ساده هستند، به همین دلیل حتی اگر مهارتتون در حد متوسط هم هست می تونید تماس بگیرید.

بازه درآمدی دلخواهتون رو هم لطفا مشخص کنید.

بدلیل یک سری قوانین بین المللی (که احتمالا خودتون میدونید) من نمی تونم مشخصات زیادی از شرکت یا خودم در اختیارتون بذارم.

لطفا رزومه و کاورلتر (اختیاری) خودتون رو به آدرس amir_25_teh_2005@yahoo.co.uk ارسال کنید. لطفا در موضوع ایمیل تخصص تون و اسمتون رو بنویسید.
    بعد از دریافت رزومه حتما ایمیلی براتون ارسال می کنم و بهتون اطلاع میدم که آیا علاقمند به همکاری هستیم یا خیر.
    بسیار خوبه اگر دسترسی به اسکایپ داشته باشید تا اگر رزومه تون مناسب بود بتونیم یک مصاحبه داشته باشیم.

من بیش از 12 سال در ایران کار web development کردم، و کاملا با شرایط ایران آشنایی دارم. قویا بهتون توصیه می کنم اگر یکی از تخصص های بالا رو دارید برای این کار اقدام کنید، چون می تونه براتون یک موقعیت کاری عالی با مزایای درآمد کافی و آزادی Freelancing داشته باشه.

منتظر تماستون هستیم.

سال خوبی رو براتون آرزومندم.

امیر سجادی
    آخرین ویرایش به وسیله amir25teh : شنبه 23 فروردین 1393 در 05:37 صبح

نقل قول: طراح/برنامه نویس/متخصص SEO/پشتیبان/مدیر پروژه جهت پروژه های وب برای مشتری های اروپایی با در

سلام دوستان
    برای پروژه ساخت یک وب سایت استاتیک ساده که ظرف چند روز آتی باید انجام بشه به برنامه نویسی نیاز داریم که با HTML5 و SASS آشنایی داشته باشه.
    لطفا اگر در این زمینه مهارت دارید هرچه سریعتر با نمونه کارهاتون با ایمیل من تماس بگیرید.
    ممنونم

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 19 بهمن 1392, 18:23 عصر
  2. دعوت به همکاری برنامه نویس iOS به صورت پاره وقت و پروژه ای
    نوشته شده توسط m_mramezani در بخش آگهی های استخدام
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 06 مهر 1391, 16:43 عصر
  3. استخدام مدیر پروژه، برنامه نویس و پشتیبان
    نوشته شده توسط vipimombo در بخش آگهی های استخدام
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 24 فروردین 1390, 14:53 عصر