نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: کانتنت این سایت رو نگاه کنید وقتی رویه توضیحات قالب کلیک میکنم تو کانتنت بزرگتری باز میشه؟؟؟

Post کانتنت این سایت رو نگاه کنید وقتی رویه توضیحات قالب کلیک میکنم تو کانتنت بزرگتری باز میشه؟؟؟

سلام دوستان گلم

کانتنت این سایت رو نگاه کنید وقتی رویه توضیحات قالب کلیک میکنم توضیحاتش تو کانتنت بزرگتری باز میشه میخواستم بدونم از دو تا قالب استفاده کرده یا روش خواصی داره؟؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید...

http://shop.2sweb.ir
    آخرین ویرایش به وسیله rezanic : جمعه 05 اردیبهشت 1393 در 10:45 صبح

نقل قول: کانتنت این سایت رو نگاه کنید وقتی رویه توضیحات قالب کلیک میکنم تو کانتنت بزرگتری باز میشه؟؟

این سایت از مدیریت محتوا استفاده می کنه مثل : wordpress,joomla و غیره که این مدیریت های محتوا به جندین صفحه از جمله Single و index تشکیل شده اند.
    index صفحه اصلی هر ساتی است که مطالب اصلی در آن قرار می گیرد ولی صفحه single صفحه ای است که یک پست خاصی رو در صفجه ای خاص با امکانات و توضیحات و ... (هر چیزی که شما بخوای بزاری) قرار دارد ، یک مثال :
    شما وقتی در سایتی برای دانلود فایلی میری ، ابتدا تمامی پست ها پشت سرهم قرار دارند و مختصر توضیحی دارند ولی وقتی شما روی یک پست خاص کلیک می کنی به صفحه ای منتقل می شی که در اون تگ ها، نظر دهی،دانلود فایل و ... غیره قرار دارند.
    اگر توضیح بیشتری خواستین بگین تا براتون توضیح بدم.

نقل قول: کانتنت این سایت رو نگاه کنید وقتی رویه توضیحات قالب کلیک میکنم تو کانتنت بزرگتری باز میشه؟؟

برای single قالب دیگه ای باید تعریف بشه؟؟؟
    قالبی که دارم طراحی میکنم شبیه به توسی وب هستش ؟؟؟ برام سواله که برای ادامه مطلبش یا همون توضیاحت بیشتر قالب دیگه ای تعریف شده یا نه؟؟؟

Post نقل قول: کانتنت این سایت رو نگاه کنید وقتی رویه توضیحات قالب کلیک میکنم تو کانتنت بزرگتری باز میشه؟؟

کسی نمیدونه؟؟؟ عایا؟؟؟

اره باید توی single.php بخش کانتنت رو بزرگتر تعیین کنید

ببخشید دیر جواب دادم ، بله باید قالب تازه ای ایجاد بشه!

تاپیک های مشابه

1. سوال: لطفا این نحوی ورود به مدیریت سایت را نگاه کنید . راه حل ؟
    نوشته شده توسط korosh00 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 12
    آخرین پست: سه شنبه 28 خرداد 1392, 02:10 صبح
  2. اشکالات این سایت را بررسی کنید .
    نوشته شده توسط MFCGalaxy در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 6
    آخرین پست: یک شنبه 22 شهریور 1383, 16:13 عصر
  3. یه چت روم برای این سایت راه اندازی کنید
    نوشته شده توسط Asad.Safari در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 10
    آخرین پست: پنج شنبه 04 تیر 1383, 01:03 صبح
  4. یه این سرویس یه نگاه کنید