نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: مشکل عجیب با راه اندازی *** روی windows 2003

مشکل عجیب با راه اندازی *** روی windows 2003

سلام

برای نصب *** روی ویندوز 2003 ، وقتی رو اسم کامپیوتر کلیک میکنم و
    Configure and Enable Routing and Remote Access رو انتخاب میکنم ارور میده که ICF ،رو disable کن و دوباره سعی کن ، رفتم این سرویس و سرویسایی که مربوط به اونه رو کلا stop کردم ولی بازم همون ارورو میده
    در موردش که search کردم تو فرومای خارجی هم مطرح شده بود ولی بی جواب مونده بود .
    ممنون میشم اگر کسی در این مورد تجربه یا اطلاعاتی داره کمک کنه

یه سوال دیگه هم هست ، اگه جوابی براش پیدا نشه باید رو ویندوز xp ، نصب کنم *** رو ، برای یافتن روالش که search کردم ، ظاهرا نیاز به یک نرم افزار داره که اونم برای دانلود یوزر میخواست ، اسمش *** 3000 هست
    از کجا میتونم دانلودش کنم؟

ممنون میشم راهنمائیم کنین.

Configure and Enable Routing and Remote Access رو انتخاب میکنم ارور میده که ICF ،رو disable کن
    مسلما مشکل قابل حل است، شما ابتدا Firewall کارت شبکه را disable کنید بعد در قسمت Services سرویس مربوطه را Stop و همچنین Disable کنید . دو باره سیستم را راه اندازی کنید. توجه داشته باشید قبل از غیر فعال کردن سرویبس مربوطه هیچ کدام از Connection های شما نباید از ICF استفاده کند.

یه سوال دیگه هم هست ، اگه جوابی براش پیدا نشه باید رو ویندوز xp ، نصب کنم *** رو ، برای یافتن روالش که search کردم ، ظاهرا نیاز به یک نرم افزار داره که اونم برای دانلود یوزر میخواست ، اسمش *** 3000 هست
    گرچه نیازی نیست اما میتونید از Open*** استفاده کنید.
    http://open***.net/

موفق باشید.

نقل قول نوشته شده توسط zolghadri
    مسلما مشکل قابل حل است، شما ابتدا Firewall کارت شبکه را disable کنید بعد در قسمت Services سرویس مربوطه را Stop و همچنین Disable کنید . دو باره سیستم را راه اندازی کنید. توجه داشته باشید قبل از غیر فعال کردن سرویبس مربوطه هیچ کدام از Connection های شما نباید از ICF استفاده کند.

گرچه نیازی نیست اما میتونید از Open*** استفاده کنید.
    http://open***.net/

موفق باشید.
    سلام آقای ذوالقدری
    خیلی خیلی از پاسخ شما ممنونم
    من رو یه سیستم دیگه windows 2003 رو نصب کردم ویزاردو میره جلو و مشکلی نداره ، حالا با راه اندازی *** مشکل دارم !
    اول اینکه هدف اینه که میخوام با راه اندازی *** بوسیله یک کانکشن adsl که رو این سرور هست همه شبکه اینترنت داشته باشن نمیشه اینو share کرد چون میگه باید ip این سیستم 192.168.0.1 باشه در حالیکه این ip سرور اصلی هست که دیتابیسا روشه و به اینترنت هم نباید وصل بشه برا همین رفتم سراغ ***
    دو کارت شبکه رو سیستم دارم ، حالا که یکی از اینا مستقیم به اینترنت وصل نیست یعنی ip ولید نداره ! و جاش قراره از یکه کانکشن pppoe استفاده بشه ! تو تنظیمات *** تو قسمت routing and remote چه تغییری ایجاد بکنم؟
    آخه تو اون ویزارد این کانکشن نشون داده نمیشه و فقط کارت شبکه ها رو نشون میده
    میشه رو یکی از کارت شبکه ها ip که موقع کانکت اون کانکشن adsl گرفته ست کرد؟
    اصلا همچین کاری شدنیه؟
    (توضیح اینکه: یه مودم adsl داریم که هم میشه از طریق شبکه و هم میشه به پورت usb وصلش کرد ، با یک یوزر و پسورد که بهمون داده شده وصل میشیم ، پهنای باندشم 512 هست )
    باز هم ممنون از توجهتون

نمیشه اینو share کرد چون میگه باید ip این سیستم 192.168.0.1 باشه در حالیکه این ip سرور اصلی هست که دیتابیسا روشه و به اینترنت هم نباید وصل بشه
    لزما نیازی نیست IP سیستم 192.168.0.1 باشه و میتوان روی IP های دیگر هم عملیات sharing را انجام داد تنها کافی است پس از اینکه sharing انجام شده IP سیستم را به IP دلخواه تغییر دهید.

که دیتابیسا روشه و به اینترنت هم نباید وصل بشه برا همین رفتم سراغ ***
    اگر نیاز به authentication ندارید و نمی خواهید دسترسی کاربران را محدود کنید نیازی به *** نیست. و میتوانید با sharing معمولی هم اینترنت را به اشتراک بگذارید.

میشه رو یکی از کارت شبکه ها ip که موقع کانکت اون کانکشن adsl گرفته ست کرد؟
    نیازی نیست.

دو کارت شبکه رو سیستم دارم ، حالا که یکی از اینا مستقیم به اینترنت وصل نیست یعنی ip ولید نداره ! و جاش قراره از یکه کانکشن pppoe استفاده بشه ! تو تنظیمات *** تو قسمت routing and remote چه تغییری ایجاد بکنم؟
    شما بایستی از Demand Dial Routing استفاده کنید و در RRAS یک Demand-Dial Interfaces جدید ایجاد کنید که در اصل همان connection PPPoE است و پس از تعیین کردن نوع Interface بایستی یک Static Route تعریف کنید و Lan را بر روی این Interface جدید Route کنید.

پ.ن :چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص Deman Dial Routing دارید میتونید لینک های زیر را مطالعه کنید :

Configure the Routing and Remote Access Service and Demand-Dial Interfaces
    What Is Demand Dial Routing

موفق باشید.

تاپیک های مشابه

1. امکانات Windows 2003
    نوشته شده توسط mostafavi در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 18
    آخرین پست: شنبه 20 خرداد 1385, 08:15 صبح
  2. مشکل Asp معمولی و Windows 2003 .Net
    نوشته شده توسط Erfanian در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 17 خرداد 1382, 12:05 عصر