نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: سوال در مورد اینده کاری

سوال در مورد اینده کاری

با عرض سلام و خسته نباشید
    میدونم هرچند شاید اینجا جای طرح این سوال نباشه ولی خواهشی که از مسئولان دارم پاک نکنید تا بتونم از مشاوره دوستان استفاده کنم
    راستیتش من سال 90 با مدرک رشته کامپیوتر در سال 90 گرایش نرم افزار فارغ التحصیل شدم در آن زمان آشنایی خیلی خوبی با C#‎ و sql و زبانهای تحت وب داشتم تا اینکه سال 91 به خدمت رفتم الان که خدمتم تمام شده مخواهم دوباره شروع کنم و از بازار کاری هیچ گونه خبری ندارم من اکثر موارد هم از یادم رفته مثلا همین دیروز یک پروژهsqlرو که قبلا در 2 ساعت انجام می دادم 6 ساعت طول کشید راستیتش الان گیجم که چیکار کنم از کجا شروع کنم برم با همون قبلی ها ادامه بدم یا اینکه اصلا تکنولوژی های جدید آمده و قبلی ها منسوخ شده والله نمیدونم خواهشی که از شما دوستان دارم به من مشاوره بدید چیکار کنم تورو خواهشی که از مسئولان سایت دارم لطفا این رو پاک نکنید تا من بتونم جوابم رو بگیرم

نقل قول: سوال در مورد اینده کاری

با سلام
    به نظر بنده تا انگیزه برای کار نباشد هیچ کاری به ثمر نمی رسد
    شما اگر سرمایه دارید بهتر است در بخش خصوصی به این کار بپردازید و بهتر است به سراغ برنامه نویسی اندروید بروید که بازار کار بهتری دارد
    اگر می خواهید در بخش دولتی استخدام شوید همین که به واژه های برنامه نویسی و روشهای آن و تا حدودی هم به شبکه و شبکه بندی اشنایی داشته باشید کفایت می کند و همین که استخدام شدید تمام است. البته در بخشهای دولیتی همچن حقوقی هم نمی دهند .
    از من می پرسی اگر سرمایه داری یک مغازه خدمات کامپیوتری یا کافینت بزن که این روزا با الکترونیکی شدن کارها بیشتر به کار مردم میاد و حتی می توانید در زمینه های تهیه و جمع آوری تحقیق برای دانشجویان و دانش آموزان نیز فعالیت کنید(در همین کافی نت)
    امید وارم موفق باشی

کاربر دائمی آواتار Delphi Coder
    محل زندگی
    c:\windows\system32

نقل قول: سوال در مورد اینده کاری

از یه جهت شاید تو این زمونه مهندسین نرم افزار سخت ترین کار رو در رابطه با شغلشون دارند برای اینکه به سرعت زبانهای برنامه نویسی و ابزارهای جدید ظهور میکنند و به سرعت هم از رده خارج میشن. حالا اگر برنامه نویسی رو در 2 قسمت وب و غیر وب ببینیم تغییرات در وب به مراتب کمتر بوده و یه برنامه نویس یا طراح خوب وب در 10 سال پیش (البته با کمی اغماض) الان هم میتونه طراح و برنامه نویس وب خوبی باشه. اما اوضاع در برنامه نویسی سیستم، بانکهای اطلاعاتی، برنامه های کاربردی عمومی یکم طوفانی هست. از این نگاه کلی من قسمت وب رو پیشنهاد میکنم چون به نظر نمیاد حالا حالاها تغییرات اساسی در ساختارش به وجود بیاد که بخواد منجر به Outdate شدن تکنولوژی های فعلی بشه.

مساله بعدی که باید بهش توجه داشت علاقه خودتون هست. مطمئن باشید به اون مبحثی که علاقه مند هستید جای پیشرفت خوبی دارید تا مباحث دیگه. برای همین حتی المقدور سعی کنید به دنبال علاقه خودتون باشید.
    اکثر موارد هم از یادم رفته مثلا همین دیروز یک پروژهsqlرو که قبلا در 2 ساعت انجام می دادم 6 ساعت طول کشید
    این روزها چون اینترنت پرسرعت همگانی شده دیگه بحث 1 ساعت یا 6 ساعت زیاد مثل قدیم مطرح نیست و خیلی راحت با جستجوی چند کلمه توی گوگل میشه به پاسخ فنی ترین سوالات هم رسید.

سیستم عامل آندروید یک پدیده نسبتا جدیدی هست، کاملا رو بورس هست و برنامه نویسی برای اون بازار خوبی داره. اگر علاقه مند هستید بهتون پیشنهاد میکنم.

تاپیک های مشابه

1. سوال در مورد توابع !
    نوشته شده توسط toxi_boy733 در بخش SQL Server
    پاسخ: 5
    آخرین پست: شنبه 09 آذر 1387, 21:02 عصر
  2. سوال در مورد Extended Stored Procedure
    نوشته شده توسط محسن در بخش SQL Server
    پاسخ: 12
    آخرین پست: چهارشنبه 26 اسفند 1383, 01:23 صبح
  3. سوال در مورد کد اس کیو ال
    نوشته شده توسط ghaum در بخش T-SQL
    پاسخ: 2