صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 50 از 50

نام تاپیک: جبیر 2 با هسته و ساختار کاملا مستقل در سورسفورج

نقل قول: جبیر 2 با هسته و ساختار کاملا مستقل در سورسفورج

دقیقا به خاطر همین چند تا پست بالاتر هست که انجمن فورونیکس رو به هرچی انجمن فارسیه (البته به جز ۲-۳ تا) ترجیح میدم.

چون بجای بحث علمی، همه بحثها حاشیه ای هست و حرفه ای نماها به فکر «از رو بردن» دیگران هستن. مخلص کلام اینکه من دیگه توی این فروم لاگین نمیکنم، شما هم هر چقدر دلتون میخواد مزخرفات سر هم کنید.

بنده از اول کاملا بی طرفانه بحث کردم. اتفاقا شما رو تشویق می کنم کارتون رو با قدرت ادامه بدید .... اما !
    دقیقا به خاطر همین چند تا پست بالاتر هست که انجمن فورونیکس رو به هرچی انجمن فارسیه (البته به جز ۲-۳ تا) ترجیح میدم.
    نظر شخصیتون هست. نوشته هایی که من درج کردم صحبت ها و جواب های دوستان شما در اون انجمن بود!
    چون بجای بحث علمی، همه بحثها حاشیه ای هست و حرفه ای نماها به فکر «از رو بردن» دیگران هستن. مخلص کلام اینکه من دیگه توی این فروم لاگین نمیکنم، شما هم هر چقدر دلتون میخواد مزخرفات سر هم کنید.
    حاشیه ای وجود نداره. اولش خودتون موضوع رو علمی مطرح کردید. ما هم توجیهات علمی درخواست کردیم. شما هم که فقط میگید برید به Git ... !! عجب ! این همه علم شما پشت git به هدر نره ؟!
    ما حرفه ای نما هستیم؟ من که شاید. ولی رجوع به همون git شما و آقای شاهین فر برای همه مشهود هست که دانش تخصصی شما و اون دوستان شما در اون انجمن در طراحی سیستم عامل بیشتر هست یا ایشون ! بنده هیچ آشنایی خاصی با ایشون ندارم ولی یکی از کارهای قابل تقدیر در حوزه سیستم عامل توی ایران همین سیستم عامل آراکس ایشون هست ! باور ندارید !؟ به git سر بزنید !
    از رو بردن‌؟! واقعا با پاسخ هایی که به شما در همون انجمن ها دادن - شما رو از رو نبردن ؟!‌ شما قضاوت کنید !
    ثابت قدم باش و از کارت دفاع کن. همین. وسلام.

نقل قول نوشته شده توسط emadrezvani مشاهده تاپیک
    بنده از اول کاملا بی طرفانه بحث کردم. اتفاقا شما رو تشویق می کنم کارتون رو با قدرت ادامه بدید .... اما !

نظر شخصیتون هست. نوشته هایی که من درج کردم صحبت ها و جواب های دوستان شما در اون انجمن بود!

حاشیه ای وجود نداره. اولش خودتون موضوع رو علمی مطرح کردید. ما هم توجیهات علمی درخواست کردیم. شما هم که فقط میگید برید به Git ... !! عجب ! این همه علم شما پشت git به هدر نره ؟!
    ما حرفه ای نما هستیم؟ من که شاید. ولی رجوع به همون git شما و آقای شاهین فر برای همه مشهود هست که دانش تخصصی شما و اون دوستان شما در اون انجمن در طراحی سیستم عامل بیشتر هست یا ایشون ! بنده هیچ آشنایی خاصی با ایشون ندارم ولی یکی از کارهای قابل تقدیر در حوزه سیستم عامل توی ایران همین سیستم عامل آراکس ایشون هست ! باور ندارید !؟ به git سر بزنید !
    از رو بردن‌؟! واقعا با پاسخ هایی که به شما در همون انجمن ها دادن - شما رو از رو نبردن ؟!‌ شما قضاوت کنید !
    ثابت قدم باش و از کارت دفاع کن. همین. وسلام.
    دوست عزیزم، اگر قرار باشه تنها هدف کاربران حرفه ای و با دانشی مثل پویا «از رو بردن» باشه، به نظرم حتی «حرفه ای نما» هم زیاده!
    متاسفانه این شده جزئی از فرهنگ ما! هر کسی سعی میکنه کاری کنه، شخص دیگری که حس میکنه ممکنه رقیبی براش باشه، سعی میکنه
    اون رو از میدون به در کنه و اونم بصورت کاملا غیر حرفه ای!
    اولین و مهم ترین هدف من از کارکردن روی BSD این هست که کلا به سیستم عامل و کارکردش آشنا بشم، و حتی همین تغییر نام خودش کلی زحمت
    میطلبه و شما رو وادار به یادگیری میکنه. توی کانالهای IRC ول میچرخم و کلی چیز از مدیران پروژه های دیگه یاد میگیرم (نمونش PC-BSD که وقتی
    وارد IRCش میشم خودشون میگن «بپرس»!). بیشترین و مهم ترین کاری که من کردم «پرسیدن» بوده چون عیب نمی دونمش. ArchBSD و MidnightBSD و همچنین
    MirBSD و GhostBSD رو با مدیر پروژه ها دوست هستم و کلی کمک ازشون گرفتم.
    بیشتر از هر چیزی من سعی کردم از «ملی گری» توی کارم دوری کنم. فقط سوالاتی مثل Where are you from و یا What's your origin و غیره رو با Iran جواب
    میدم! همین و بس!
    یکی از تلاشهای من این بود که زبان فارسی رو هم در سیستم عاملم قرار بدم، به لطف BSD کاران ایرانی، که برخلاف تعداد (و ادعای) کمشون کارای بزرگی میکنن کلی منبع و نرم افزار
    پارسی برای BSD موجوده! و من از این بابت خیالم راحته و تنها به کار خودم میرسم و بس!
    در مورد فورونیکس هم بگم، اونا هدفشون «از رو بردن» نیست. و از همه مهم تر هیچکس از توسعه دهنده ها انتظار نداره که اونجا باشن و حتی بارها از ادمینش ایمیل دریافت کردم که
    تا حد امکان از فرومها دوری کنم چون پر از تروله! همین الان برید بحث رو بخونید همش شده در مورد marketshare ویندوز و لینوکس و بی اس دی و مک و ...!!!!
    اگر هم بنده شما رو هدایت کردم سمت Git کاری نیست که فقط من بکنم، همه حرفه ای ها همین کار رو میکنن

سه شنبه:
    من دیگه توی این فروم لاگین نمیکنم
    (بعد از 24 ساعت لاگین نکردن)چهارشبنه:
    دوست عزیزم، اگر قرار باشه تنها هدف کاربران حرفه ای و با دانشی مثل پویا «از رو بردن» باشه، به نظرم حتی «حرفه ای نما» هم زیاده!
    اون رو از میدون به در کنه و اونم بصورت کاملا غیر حرفه ای!
    (فکر کنم این جا مونده بود) البته میدونید که تمام نظر خارجی ها دسیسه بوده اونم از طرف پویا! غربی ها (غرب کشور هم شامله) کلا میخوان سربه تن دانشمندهای ایرانی نباشه. البته همه میدونین باز هم زیر نظر پویاست!

ولین و مهم ترین هدف من از کارکردن روی BSD این هست که کلا به سیستم عامل و کارکردش آشنا بشم
    و بعدش(البته قبلش):
    جبیر 2 با هسته و ساختار کاملا مستقل در سورسفورج

اگر هم بنده شما رو هدایت کردم سمت Git کاری نیست که فقط من بکنم، همه حرفه ای ها همین کار رو میکنن
    بردار من، تنها چیزی که میگم و بارها گفتم اینه که یزرگ نمایی نکنید. با بزرگ کردن کارهای کوچیک (البته قدم های مهم و ضروری) تنها ارزش کار و خودتون رو پایین میارید. اگر مثلا عنوان تاپیک با بزرگ نمایی بیخودت نبود و فقط اطلاع رسانی میکردی و اینها. الان به جای .... حداقل دو تا کامنت درست گرفته بودی. ( از طرف غربی ها، پویا )

منم دیگه حرفی برا گفتن ندارم
    آخرین ویرایش به وسیله pswin.pooya : چهارشنبه 25 تیر 1393 در 20:36 عصر

پویا جان من کی گفتم اون خارجی ها از سمت شما بودن؟‌

البته در مورد عنوان تاپیک خودم خیلی مقصر بودم باید مینوشتم «مستقل از FreeBSD» یا همچین چیزی یا فقط جبیر ۲،
    ولی این رو در نظر داشته باشید Phoronix مطالبش رو خیلی خیلی نقادانه مینویسه و فرومش هم پر از تروله (از فرومهای فارسی بدتر انصافا!!!)

خوشحالم که از کارتون دفاع کردید. حتی به قیمت اشتباه! اما به شرط پذیرفتن!
    کسی سعی میکنه کاری کنه، شخص دیگری که حس میکنه ممکنه رقیبی براش باشه، سعی میکنه اون رو از میدون به در کنه و اونم بصورت کاملا غیر حرفه ای!
    بی انصافی نکن. آقای شاهین فر اینطور نیستن. همونطور که اطلاع دارید بنده هم در حال توسعه(یا حداقل زمانی که سر کار نیستم شروع به نوشتن می کنم) سیستم عامل کوثر هستم. بازخورد ایشون چه در وبلاگ اطلاع رسانی ما- چه در این انجمن و یا بصورت پیام خصوصی بنده چنین برداشتی نکردم. پست های ایشون در این انجمن(در پست مربوطه) و در وبلاگ مشخصه. ایشون فرد حرفه ای هستن. نه اون حرفه ای که الان انتظار نوشتن یه چیزه کاملی(حداقل کامل) مثل لینوکس رو داشته باشیم. اما کار ایشون قابل تقدیر هست. ایشون هم یک روند آموزشی رو طی کردن و سیستم عاملشون رو تا اینجا رسوندن و این توی commit هاشون مشخصه.
    وارد IRCش میشم خودشون میگن «بپرس»!). بیشترین و مهم ترین کاری که من کردم «پرسیدن» بوده چون عیب نمی دونمش. ArchBSD و MidnightBSD و همچنین
    شما هم اینجا بپرس! اصلا فورم جای پرسیدن هست. همین الان پیغام خصوصی های منو توی این انجمن ببینی متوجه میشی در مورد سیستم عامل چقدر سوال پرسیدن.

حداقل دو تا کامنت درست گرفته بودی. ( از طرف غربی ها، پویا )
    شمال غربی ها! اینطور بهتره ! شاید مستقیم تا آمریکا رفتیم.

شما هم اینجا بپرس! اصلا فورم جای پرسیدن هست. همین الان پیغام خصوصی های منو توی این انجمن ببینی متوجه میشی در مورد سیستم عامل چقدر سوال پرسیدن.
    فروم جای پرسش هست، و این کاملا درسته. بعضی وقتها گیرهایی میکنیم که نیازه سریعا به جوابش برسیم، مطمئنم واستون پیش اومده.

دوستانی که تمایل به حمایت مالی دارند : http://paaz.ir/hami/campaigns/jabiros/

این هم سرویس دیگری که حمایت رو فراهم کرده :)

http://fundly.ir/node/25

من اگه بخوام کمک کنم به پروژه آراکس یا کوثر کمک میکنم حداقل آخرش بگیم به یه پروژه ملی کمک کردیم.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

تاپیک های مشابه

1. ساختار متغیر SINGLE یا Double در حافظه
    نوشته شده توسط zehs_sha در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 25 مهر 1398, 12:08 عصر
  2. هسته جبیر ، هم اکنون بصورت کاربردی استفاده می شود.
    نوشته شده توسط prpe26 در بخش توسعه‌ی لینوکس و نرم افزارهای آزاد
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393, 21:24 عصر
  3. ساختار متغیر SINGLE یا Double در حافظه
    نوشته شده توسط zehs_sha در بخش برنامه نویسی در Delphi
    آخرین پست: سه شنبه 06 آبان 1382, 18:57 عصر
  4. ساختار متغیر SINGLE یا Double در حافظه
    نوشته شده توسط zehs_sha در بخش VB.NET
    آخرین پست: دوشنبه 05 آبان 1382, 05:34 صبح
  5. شبیه سازی ساختار نمایش درختی فهرست یک کتاب