صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 101

نام تاپیک: تولید فایل اجرایی از فایل پایگاه داده (اکسس 2007)

تولید فایل اجرایی از فایل پایگاه داده (اکسس 2007)

سلام
    دوستان من با استفاده از مواردی که دوستان گذاشته اند، می خوام فایل اجرایی از فایل اکسسم (2007) بسازم به نحوی که دیگه خود اکسس اجرا نشه و کاربری که می خواد از برنامه من استفاده کنه نگران این مطلب نباشه که اکسس روی سیستمش هست یا نیست و اینکه چه ورژنی از اکسس رو داره. مثلاً برنامه من که با 2007 نوشته شده روی اکسس 2003 باز نمی شد.

من از DBtoEXE استفاده کردم که یک فایل Configuration settings (.ini) رو تولید کرد اما همچنان اکسس قابل مشاهده است و از طرفی، دیگه از بخش security Alert خود اکسس هم خبری نیست. از طرفی، من یک پوشه در مسیر فایل پایگاه داده ام دارم که فایل های صوتی آنجا است. وقتی بدین سبک، فایل اجرایی تولید می کنم، هیچ کدوم از فایل های صوتی رو شناسایی نمی کنه و خطا صادر می شه.

AccessDeveloperExtensions رو هم نصب کردم ولی نمی دونم چه طوری می شه باهاش فایل اجرایی درست کرد. تازه وقتی این رو نصب می کنم، برای اجرای برنامه های قبلی، اخطاری صادر می شه که شما فلان چیز رو در سیستم خود نصب ندارید و وقتی این برنامه رو از uninstall می کنم، این اخطار از بین یم ره و برنامه های اکسس ام مانند قبل اجرا می شه.

نقل قول: تولید فایل اجرایی از فایل پایگاه داده (اکسس 2007)

به نظر من که انجام این کار ممکن نیست

یعنی با EXE کردن فایل اکسس، هیچ وقت نمی تونیم کاری کنیم که خود اکسس اجرا نشه؟

ببخشید یک سوالی برام پیش اومده
    Open Database Connectivity (ODBC) is Microsoft's strategic interface for accessing data in a heterogeneous environment of relational and non- relational database management systems.

با ODBC و اکسس چه کار می شه کرد؟ ارتباطی بین سوال من و ODBC وجود داره؟

کاربر دائمی آواتار AbbasSediqi
    محل زندگی
    تهران

دوست عزیز شرمنده
    فقط یک راه برای حل مشکل شما وجود داره و اون استفاده از Access Portable هستش که تا به امروز بوجود نیامده است
    البته من Portable رو ساختم و Access بدون نصب اجرا میشه ولی فعلاError ActivationCode میده
    چون برای هر سیستم Activation Code فرق میکنه
    بتونم حلش کنم براتون ارسال میکنم فعلا بهترین راه همون DBTOEXE است البته برای اینکه ندونه کاربر که شما از Access استفاده میکنی باید یه فایل اجرایی بسازی که فقط یه logo رو Run کنه و درست جلوی logo خود Access و بعد در دیتابیس Access رو Hidden کنی
    یا حق

سلام
    شما وقتی با DBTOEXE، فایل اجرایی درست می کنید، چه اتفاقی می افته؟ برای من یک فایل .ini درست کرد و security Alert هم از کار افتاد، همین و بقیه اشیاء مانند جدول ها و فرم ها و ... همچنان قابل نمایش هستند و پنجره اکسس هم دیده می شه.
    خروجی همین می شه؟

نقل قول نوشته شده توسط AbbasSediqi مشاهده تاپیک
    دوست عزیز شرمنده
    ....البته برای اینکه ندونه کاربر که شما از Access استفاده میکنی باید یه فایل اجرایی بسازی که فقط یه logo رو Run کنه و درست جلوی logo خود Access و بعد در دیتابیس Access رو Hidden کنی
    یا حق
    می شه بیشتر توضیح بدید؟

محل زندگی
    تهران

در آدرس زیر ، تاپیک خودم یه نمونه گذاشتم در پست شماره 3
    اون رو Download کنید میبینید
    https://barnamenevis.org/showthread.p...9%84%DB%8C-%29

سلام
    من برنامه پست شماره 3 رو دانلود کردم اما فرم اصلی اجرا نمی شه و پیغام می ده که به نسخه بالاتری برای اجرای اون نیازه.

محل زندگی
    تهران

بله با Access 2010 نوشته شده
    فردا براتون با اکسس 2003 ارسال میکنم

سلام
    من 2007 دارم

سلام
    جناب AbbasSediqi عزیز، من بخش Help نرم افزار DBtoEXE رو خوندم که بخش های این نرم افزار رو توضیح داده بود.
    با خوندن این Help من فهمیدیم که چه طوری باید فایل های صوتی رو به برنامه اتچ کنم .
    در این Help یک نمونه گذاشته شده که یک فایل EXE است که ضمیمه این پست می باشد.

پس چرا خروجی convert من مثل این فایل یک فایل exe نیست؟ فقط یک فایل .ini است که یک فایل txt است.

می شه شما هم یک فایل رو با این نرم افزار exe کنید؟
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    • نوع فایل: zip Db1.zip‏ (474.1 کیلوبایت, 242 دیدار)

محل زندگی
    تهران

دوست گلم این طریقه استفاده به همراه یه نمونه

Untitled.jpg

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قزوین

سلام AbbasSediqi
    دوست من , چون احساس میکنم در چند پست , زیاد بر روی قابلیتهای نرم افزار DbtoExe تاکید کردید خدمتتون عرض کنم :
    DbToExe فایل اکسستون رو تبدیل به یک فایل Exe به شیوه ای که شما فکر میکنید , نمیکنه
    اصولا اصلا امکان انجام این کار وجود نداره
    اکسس قابلیت تبدیل به فرمت اجرایی ( Executable ) خودش رو داره ولی قابلیت تبدیل شدن به فایل exe رو نداره , این دو مفهوم با هم متفاوتند
    وقتتون رو هدر ندید
    اکسس رو با تمام شرایط فعلیش بپذیرید و به دنبال مخفی کاری غیر معمول نباشید

موفق باشید

محل زندگی
    تهران

دوست عزیز
    در جواب باید خدمتتون عرض کنم که درسته عملا این کار امکان نداره اما بهترین ترفند و راه کار کدومه؟
    در حال حاظر با بستن شیفت کی . از بین بردن ctl+g و f11 به علاوه hidden کردن برنامه access و یه Carrier بهترین کاره
    و بهترین Cantainer همون برنامه DBTOEXE است
    البته وقتی AccessPortable خودم رو تموم کنم به راحتی میشه ادعا کرد که با اضافه کردن دیتابیس به پک اجرایی و اجرای اون یه فایل اجرایی از دیتابیس بوجود اومده
    چون تو این بخش محل اینطور سوال ها نیست من هم تاپیکی برای کمک گرفتن ایجاد نکردم
    چون دقیقا الان نود درصد Portable سازی انجام شده و فقط Activation برنامه access مونده
    لازم به ذکره که من لوگوی access رو هم تغییر دادم و در موقع انتشار عمومی نسخه Portable طریقه تغییر اون لوگو به دلبخواه رو هم توضیح میدم
    اینطوری لوگوی مزاحم اکسس تبدیل به لوگوی برنامه شما میشه
    فعلا تا اون موقع بهترین راهکار همینه
    یاحق
    آخرین ویرایش به وسیله AbbasSediqi : جمعه 02 خرداد 1393 در 21:21 عصر

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

دوست عزیز
    در جواب باید خدمتتون عرض کنم که درسته عملا این کار امکان نداره اما بهترین ترفند و راه کار کدومه؟
    در حال حاظر با بستن شیفت کی . از بین بردن ctl+g و f11 به علاوه hidden کردن برنامه access و یه canteiner بهترین کاره
    و بهترین Cantainer همون برنامه DBTOEXE است
    البته وقتی AccessPortable خودم رو تموم کنم به راحتی میشه ادعا کرد که با اضافه کردن دیتابیس به پک اجرایی و اجرای اون یه فایل اجرایی از دیتابیس بوجود اومده
    چون تو این بخش محل اینطور سوال ها نیست من هم تاپیکی برای کمک گرفتن ایجاد نکردم
    چون دقیقا الان نود درصد Portable سازی انجام شده و فقط Activation برنامه access مونده
    لازم به ذکره که من لوگوی access رو هم تغییر دادم و در موقع انتشار عمومی نسخه Portable طریقه تغییر اون لوگو به دلبخواه رو هم توضیح میدم
    اینطوری لوگوی مزاحم اکسس تبدیل به لوگوی برنامه شما میشه
    فعلا تا اون موقع بهترین راهکار همینه
    یاحق
    سلام آقای صدیقی!
    جسارتاً سوالی خدمتتون دارم و اون اینکه هدف شما از ایجاد نسخه پرتابل اکسس چیست و قرار است چه کمکی به شما در امر اجرائی نمودن اکسس و یا بطور کلی در اجرای اکسس بکند ؟
    آیا غیر از این است که امتیاز و برتری که در نتیجه پرتابل کردن اکسس عاید میشود صرفاً :1- قابل حمل بودن آسان آن 2- عدم نیازبه نصب درجائیکه دسترسی به سیستم آفیس غیرممکن است می باشد؟
    معمولاً ازنسخه پرتابل یک برنامه زمانی استفاده میشود که :1- بطورمداوم ازآن برنامه استفاده نمی کنیم و یا به عبارتی هرچند وقت یکبار آن هم باتوجه به نیاز از آن برنامه استفاده می کنیم در صورتیکه استفاده از برنامه های آفیس که اکسس یکی از زیر مجموعه های آن است همیشگی است و نصب این مجموعه آفیس بعد از نصب ویندوز یکی از ضروریات بشمار می رود 2- برای نصب نسخه اصلی محدودیتی وجود دارد ؛ مثلاً بنده درمحل کارم با این محدودیت مواجه هستم ، چراکه اجازه نصب خیلی از برنامه ها که برای نصب آنها نیاز به دسترسی ادمین می باشد به کاربران سیستم داده نمیشود و بنده در بعضی مواقعی نیاز دارم وارد محیط ویژوال بیسیک شوم ولی از آنجائیکه برنامه ویژوال بیسیک بر روی سیستمم نصب نیست و از طرفی هم اجازه نصب آن را ندارم مجبورم از نسخه پرتابل آن استفاده کنم .
    ضمن اینکه برای اجرای بعضی از برنامه ها نیاز به تنظیمات خاصی وجود دارد که این تنظیمان در نسخه های نصبی یکبار و آن هم در زمان نصب انجام میشود ولی در نسخه های پرتابل در هربار بعد از اجرای آن برنامه باید تنظیمات فوق توسط کاربر بعمل آید .
    و یک نکته دیگراینکه نسخه های نصبی برنامه بزرگی همچون آفیس قابل آپگرید و آپدیت هستند و همچنین قابل پشتیبانی در نسخه های مختلف ویندوز ، ولی آیا در نسخه های پرتابل این برنامه که توسط شرکت طراح و سازنده آن تهیه نگردیده چنین امکاناتی وجود دارد؟
    علی ایحال در زمانی که در اجرای یک برنامه که در محیط اکسس تهیه و طراحی گردیده اسرار به مخفی نمودن برنامه اکسس است میتوان از روش های ابتکاری دیگری استفاده نمود که ما را بی نیاز از برنامه ای همچون
    نرم افزار DbtoExe نماید.
    در پوشه فایل ضمیمه بر روی فایل اجرائی کلیک کنید تا برنامه اجرا شود.
    آیا در برنامه فوق میتوانید براحتی وارد محیط دیزاین برنامه اکسس شوید و یا در زمان اجرا ، نشانی از اکسس می بینید؟
    ضمن اینکه بنده کلید شیفت را نبسته ام.

یا علی
    آخرین ویرایش به وسیله alirezabahrami : جمعه 02 خرداد 1393 در 09:30 صبح

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قزوین

سلام

ویدئو نتیجه دور زدن سیستم مورد استفاده در فایل Gharardad125

video.zip

موفق باشید

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

سلام مجدد !
    برنامه ساده بالا برگرفته از یکی از برنامه هائی است که برای محل کارم تهیه کرده ام .
    نحوه اجرای اولیه برنامه فوق بصورت یک فیلم کوتاه تهیه کرده ام که دیدن آن ضرری نداشته و تائیدی بر نوشته پایانی پست قبل می باشد.
    http://s5.picofile.com/file/81241377...mFilm.rar.html

یاعلی

محل زندگی
    تهران

با سلام خدمت همگی
    اول از همه خدمت New Account باید اعلام کنم که پی گیری یه Processor کار بسیار مهمی نیست
    کار های جناب بهرامی بسیار عالی و در خور تقدیره
    درضمن باید اعلام کنم که در دنیای دیجیتال هیچ چیزی نمیتونه جلوی کرک شدن نرم افزاری رو بگیره
    و با تشکر از جناب بهرامی درخصوص video برنامه خودشون که بسیار عالی هستش

اما در جواب جناب بهرامی باید عرض کنم که در خصوص AccessPortable که در حال ساخت اون هستم توضیحاتی بدم

اول: در این پروژه جلوی کرک Processor Path و Monitoring رو درحال گرفتنم
    دوم : پنهان نمودن دیتابیس فرم ها و کوئری ها در این حالت بسیار راحت و برای کرک بسیار پیچیده است
    البته فقط به بعضی از کاربر های این سایت این روش اعلام میشه اونم به صورت پیام خصوصی

سوم: این پکیج نیازی به هیچ Config بر روی سیستم نداشته و نخواهد داشت
    چهارم : راه حل حذف منوی اجرایی اکسس و عدم نمایش اکسس همونطور که خودتون میدونید نباید به صورت عمومی در اختیار قرار بگیره (یک سری کار ها بهتره انحصاری باشه)
    پنجم : این روش حداقل از این جلوگیری میکنه که نیازمند آفیس نصب شده در سیستم کاربر باشید (فکر کنم نکته بسیار مهمی هستش)
    ششم: جناب بهرامی بعد از اتمام پروژه مدیریت شبکه که در حال کار بر روی اون هستم و تقریبا 60 درصد انجام شده یه نمونه با سورس باز در اختیار شما قرار میدم که در این حالت به راحتی مدیر شبکه قادر به دیدن تمام کاربر های در حال کار با برنامه میباشد و به راحتی به تمامی سیستم کاربر دسترسی خواهد داشت
    توضیح در مورد خودم : من هم طراح وب سایت و طراح شبکه هستم و با استفاده از روشی که نمیشه گفت (البته بازم به صورت خصوصی به آقای بهرامی اعلام میشود)این کار صورت میگیره
    یعنی همون ریموت بدون عیب و نقص
    اما آخرین نکته : جناب بهرامی درسته که تنظیمات رومیشه با کد نویسی در سیستم کاربر ایجاد کرد مثل تنظیمات Enable All Macro ولی در این حالت هم اگر استفاده کنید باز نیازمند اجرای برنامه در حالت Run As Administrator خواهید بود در حالی که در نسخه پورتابل این مشکل وجود ندارد

توضیح زیاده اما همون طور که گفتم بهترین روش رو بدون آفیس پورتابل باید انتخاب بشه و حال اون روش چیه ؟
    هرکس به نوبه خودش میتونه از روشی استفاده کنه ولی تمامی روش ها فعلا به راحتی کرک خواهند شد.

اگر جناب بهرامی خواهان بودن بفرمایند تا بهشون اعلام کنم که چه طوری میشه به راحتی این کار رو انجام داد حتی بر روی پروژه خودشون و راه کار های ابتکاری خودم رو جهت عدماین کار بهشون اعلام کنم
    البته خصوصی

یا حق
    آخرین ویرایش به وسیله AbbasSediqi : جمعه 02 خرداد 1393 در 21:26 عصر

سلامدر حال حاضر اکسس 2007 از سیستم من حذف شده است و این برنامه، قابل اجرا نیست.من دیروز با winrar، یک نسخه پرتابل برای فایل اجرایی (exe) برنامه خودم درست کردم و سپس اکسس 2007 رو از سیستمم حذف کردم ولی دیگه برنامه پرتابلم اجرا نشد و خطایی مبنی بر عدم وجود اکسس 2007 رو صاد کرد.در برنامه من که حالت setup اش رو هم درست کردم، دارای فایل هایی نیست که در هنگام نصب در پوشه های دیگه ذخیره بشه.من وقتی برنامه ام رو روی چند سیستم امتحان کردم، یکی از افراد از آفیس 2003 خوشش می اومد و اصلاً دوست نداشت آفیس های بالاتر رو نصب کنه که اگر برنامه ام پرتابلی بود، ایشون هم راضی می شد. البته ایشون مجبور شد که آفیس 2007 رو نصب کنه ولی بعدش دوباره همون 2003 رو نصب کرد چون اصلاً از ورژن های بالاترش خوشش نمی یاد.

منتظر تایید آدرس ایمیل

سلام
    من با نرم افزارهای ریکاوری پسورد دیتابیس اکسس نتوانستم پسورد فایل اکسس پست 16 را بدست آورم . البته بدست آوردن پسورد درنسخه های پائین تر از 2007 خیلی راحتتره ولی در نسخه های 2007 به بعد اینکار براحتی انجام نمیشود . آیا دوستان توانستند پسورد دیتابیس فوق را بدست آورند و وارد دیزاین دیتابیس شوند؟
    ممنون

محل زندگی
    تهران

اینم یه Video از یکی از ورژن های قدیمی نرم افزار هام که الان عوضش کردم
    اثری از Access نیست

محل زندگی
    تهران

اینم دنباله این فایل

محل زندگی
    تهران

برای بدست آوردن Password دیتابیس ها بهترین نرم افزار Access Password Recovery Master هستش

محل زندگی
    تهران

در جواب جناب اقای قله بلند باید عرض کنم که جناب شما با WinRar فقط یه Carrier ساختی ولی برای اجرا حتما باید آفیس نصب باشه
    دوست گلم به این نمیگن Protable سازی

منتظر تایید آدرس ایمیل

اینم یه Video از یکی از ورژن های قدیمی نرم افزار هام که الان عوضش کردم
    اثری از Access نیست
    در هنگام اجرای فایل به ظاهر اگزه شده توسط
    DBtoEXE لگوئی به شکل تصویر ضمیمه ظاهر میشود . آیا میتوان از ظاهر شدن جلوگیری کرد؟

عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

منتظر تایید آدرس ایمیل

برای بدست آوردن Password دیتابیس ها بهترین نرم افزار Access Password Recovery Master هستش
    سلام
    آیا شما با نرم افزار فوق توانستی پسورد دیتابیس پست 16 را بدست آورید ؟
    این نرم افزار برای بدست آوردن پسورد نسخه های پائین تر از 2007 کاربرد دارد .
    با تشکر

در جواب جناب اقای قله بلند باید عرض کنم که جناب شما با WinRar فقط یه Carrier ساختی ولی برای اجرا حتما باید آفیس نصب باشه
    دوست گلم به این نمیگن Protable سازی
    پس نرم افزارهایی مثل Thinstall Virtualization Suite v.3.387 هم پرتابل سازی نمی کنند؟ (البته من نتونستم پیداش کنم تا دانلودش کنم)
    من استفاده از این روش و winrar رو از توی اینترنت پیدا کردم که برای پرتابل سازی است که روش winrarr جواب نداد یعنی برنامه ام بدون حضور اکسس، قابل اجرا نیست.

محل زندگی
    تهران

نه خیر جناب با هیچ برنامه ای اطلا نمی توان Portable سازی کرد . قبلا گفتم خدمت شما که Portable سازی یک پروسه بسیار پیچیده است

محل زندگی
    تهران

دوست عزیز ارائه راهکار جهت کرک فایل های اکسس عملا درست نیست خواهشا سوال نکنید . خیلی به این کار مایل هستید در اینترنت جستجو کنید جواب رو بدست میارید

محل زندگی
    تهران

در جواب سوال جناب Nazanin_90 باید عرض کنم که در همین تاپیک روش کلی رو گفتم یکی از اون ها همین کار یعنی تنظیم دلبخواه متن می باشد.

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط alirezabahrami مشاهده تاپیک

آیا در برنامه فوق میتوانید براحتی وارد محیط دیزاین برنامه اکسس شوید و یا در زمان اجرا ، نشانی از اکسس می بینید؟
    ضمن اینکه بنده کلید شیفت را نبسته ام.

یا علی
    سلام
    بطور سربسته عرض كنم كه بنده در برنامه اصلي خودم پسورد ديتابيس را بصورت كد شده(رمزنگاري شده) در آورده و ذخيره كرده ام و اينكار از اين جهت انجام شده كه پسورد بطور مستقيم براي فرد ي كه قصد كرك برنامه را دارد قابل مشاهده نباشد. و يك نكته ديگر اينكه تغيير پسوند فايل ديتابيس از MDB يا MDE به PIP صرفاً از آنجهت صورت گرفته كه آن يك نشان هم از فايل اكسس براي كساني كه از ديدن آيكون اكسس اكراه دارند مخفي بماند.
    يا علي

کاربر دائمی آواتار F_ashigh
    محل زندگی
    اصفهان

سلام به همه دوستان
    یه کم قدیمیه اما به این تاپیک هم یه نگاهی بندازید بد نیست.

موفق باشید

https://barnamenevis.org/showthread.p...488#post484488

منتظر تایید آدرس ایمیل

نقل قول نوشته شده توسط nazanin_90 مشاهده تاپیک
    در هنگام اجرای فایل به ظاهر اگزه شده توسط
    DBtoEXE لگوئی به شکل تصویر ضمیمه ظاهر میشود . آیا میتوان از ظاهر شدن جلوگیری کرد؟

سلام
    من طبق پست 13 عمل کردم و تیک گزینه start Alert(جهت عدم نمایش پیغام پیشفرض ) را برداشتم ولی بعد از کانورت و اجرای برنامه اگزه شده پیغام پیشفرض Wait... همچمان نمایش داده میشود . این پیغام درنمونه SysInfo9.exe آقای صدیقی در ابتدایاجراء به نمایش در نمی آید .
    باتشکر

نه خیر جناب با هیچ برنامه ای اصلا نمی توان Portable سازی کرد . قبلا گفتم خدمت شما که Portable سازی یک پروسه بسیار پیچیده است
    سلام
    ولی تا جایی که من می‌دونم با Thinstall یا vmware به راحتی میشه پرتابل سازی رو انجام داد، مشکل شما با این دو نرم افزار چیه و چرا می‌گید نمیشه ؟ یعنی چه کاری انجام نمیدن که مشکل دارید ؟

ضمنا در مورد آفیس چرا از Database Engine استفاده نمی‌کنید، این که مخصوص خود آفیس هم هست و خود مایکروسافت گذاشته.
    آخرین ویرایش به وسیله vbhamed : سه شنبه 06 خرداد 1393 در 06:15 صبح
    اگر من و شما هر كدوم يك چيز ياد داشته باشيم و به هم ياد بديم، حالا هر كدوم دو تا چيز ياد داريم ! http://www.ArminaCo.com

نقل قول نوشته شده توسط vbhamed مشاهده تاپیک
    سلامولی تا جایی که من می‌دونم با Thinstall یا vmware به راحتی میشه پرتابل سازی رو انجام داد، مشکل شما با این دو نرم افزار چیه و چرا می‌گید نمیشه ؟ یعنی چه کاری انجام نمیدن که مشکل دارید ؟ضمنا در مورد آفیس چرا از دسکتاپ انجین استفاده نمی‌کنید، این که مخصوص خود آفیس هم هست و خود مایکروسافت گذاشته.
    سلاممی بخشید من توی سایت مایکروسافت، desktop engine رو سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم که برای آفیس باشه. می تونم درخواست کنم که در این زمینه راهنمایی کنید.و اینکه Thinstall Virtualization Suite v.3.387 رو هم نتونستم پیدا کنم تا بینم چه طوری می شه باهاش خروجی گرفت.

محل زندگی
    تهران

خدمت جناب vbHamed عرض کنم که منظور من از غیر ممکن بودن Portable سازی با برنامه اینه که به صورت خود کار خود برنامه Portable سازی انجام بده و جناب آقای قله بلند میخواد یه دیتابیس رو Run کنه تازه بدون اکسس اجرابشه
    و به طور کل برای Portable سازی هم باید در برنامه های ذکر شده بدونید که چه فایل هایی و کدام کد ها برای رجیستری و کدام OCX ها باید نصب بشود و در برنامه وارد که در هنگام Run به خودی خود اجرا و نصب شود

یا حق

نقل قول نوشته شده توسط قله بلند مشاهده تاپیک
    سلاممی بخشید من توی سایت مایکروسافت، desktop engine رو سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم که برای آفیس باشه. می تونم درخواست کنم که در این زمینه راهنمایی کنید.و اینکه Thinstall Virtualization Suite v.3.387 رو هم نتونستم پیدا کنم تا بینم چه طوری می شه باهاش خروجی گرفت.
    سلام
    البته منظور من Database Engine بود اشتباه تایپی شد
    اینم Thinstall ولی vmware نسخه جدیدتره اونه
    http://www.ArminaCo.com/thinstall.zip
    اگر من و شما هر كدوم يك چيز ياد داشته باشيم و به هم ياد بديم، حالا هر كدوم دو تا چيز ياد داريم ! http://www.ArminaCo.com

خدمت جناب vbHamed عرض کنم که منظور من از غیر ممکن بودن Portable سازی با برنامه اینه که به صورت خود کار خود برنامه Portable سازی انجام بده و جناب آقای قله بلند میخواد یه دیتابیس رو Run کنه تازه بدون اکسس اجرابشه
    و به طور کل برای Portable سازی هم باید در برنامه های ذکر شده بدونید که چه فایل هایی و کدام کد ها برای رجیستری و کدام OCX ها باید نصب بشود و در برنامه وارد که در هنگام Run به خودی خود اجرا و نصب شود

یا حق
    سلام
    بله، اتفاقا پرتابل سازی پروسه پیچیده تری نسبت به ساخت ستاپ داره چون ساخت ستاپ رو هم درون خودش داره ولی این پیچیدگی یکبار و برای برنامه نویس هست نه کاربر، ولی منظور اینه که با این روش میشه کل آفیس رو هم پرتابل کرد چه برسه به اکسس تنها
    برای اینکار می‌تونید تاپیک زیر رو ببینید
    https://barnamenevis.org/showthread.p...86%D8%B5%D8%A8

سلام
    تو روخدا من آخرش نفهمیددم که رمز عبور اکسز قویهست یا نه
    با نرم افزار کشف رمز نتونستم رمز مثال رو پیدا درارم
    یعنی از اون هم میشه رد کرد تو رو خدا کسی کمک کنه
    من نمیخام یاد بگیرم فقط میخوام مطمئن شم که نمیشه
    من تا حالا فکر میکردم نمیشه همه جا هم میگن نه ولی پس چه طور انجام شد
    اقای صدیقی اقای بهرامی نواکانت نظر بدید
    بچه ها هر کی متونه کمک کنه من رو فایلام از این رمزا میذارم یعنی کسی میتونه بازشون کنه
    منتظریم

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. مشکل در اتصال به پایگاه داده اکسس 2007
    نوشته شده توسط soduko021 در بخش مطالب مرتبط با بانکهای اطلاعاتی در VB6
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 09 فروردین 1391, 16:03 عصر
  2. سوال: ذخیره فایل در پایگاه داده اکسس
    نوشته شده توسط Hamed_Shafiei در بخش C#‎‎
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 28 خرداد 1390, 12:36 عصر
  3. طریقه ذخیره سازی فایل txt در بانک پایگاه داده
    نوشته شده توسط Mitra_folati در بخش VB.NET
    پاسخ: 7
    آخرین پست: شنبه 21 اسفند 1389, 10:47 صبح
  4. باز کردن فایل ها در یک پایگاه داده mysql
    نوشته شده توسط mortezahn در بخش PHP
    آخرین پست: یک شنبه 04 اسفند 1387, 09:02 صبح
  5. بازکردن فایل دخیره شده در پایگاه داده
    نوشته شده توسط rezamahdizadeh در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    آخرین پست: چهارشنبه 17 بهمن 1386, 06:51 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •