صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 101

نام تاپیک: تولید فایل اجرایی از فایل پایگاه داده (اکسس 2007)

کاربر دائمی آواتار AbbasSediqi
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: تولید فایل اجرایی از فایل پایگاه داده (اکسس 2007)

دوست گلم در Access 2007 به بعد Microsoft با استفاده از الگوریتم AES 128-bit Encryption کل دیتابیس رو Encrypt میکنه که عملا اگر از بیش از 7 کاراکتر استفاده کنی غیر قابل حک میشه
    چون برای باز کردن همچین Encryption باید حدود 476837158203125 پسورد رو باید وارد کنی تا یکی از این درست از آب در بیاد . منتهی هیچ کاری نشد نداره ولی خوب جلوی کرک شدن بویسله کرکر های تا سطح متوسط رو میگیره

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قزوین

دوست من جناب آقای سعیدیان

نگران نباشید و روش خودتون رو ادامه بدید

قبلا در خصوص مباحث کرکینگ و نفوذ مطالبی رو نوشته بودم ( البته جلوگیری )

مگر به صرف اینکه درب خونه شما رو یک دزد ممکنه بتونه باز کنه , براش قفل تعبیه نمیکنید ؟! , اینجا هم به همین شکله روشهای بازدارنده خودتون رو به کار ببرید تا لااقل جلوی طیف بیشتری رو بتونید بگیرید و هر کسی نتونه از حلقه امنیتی شما رد بشه

در همون مباحث هم نوشته بودم که از در عناد هرگز وارد نشید

مطمئن باشید اگر جناب آقای بهرامی این جمله رو ننوشته بودند هیچ وقت اون اتفاق هم نمی افتاد چرا که موضوعیتی نداشت :

آیا در برنامه فوق میتوانید براحتی وارد محیط دیزاین برنامه اکسس شوید
    چون موضوع رو کلی نوشته بودند و در پست قبلی ایشون هم بنده پستی درج کرده بودم و در مبحث مشارکت داشتم مجبور به این کار شدم , اگر این کار رو نمیکردم , ایشون ( و به تبعشون بقیه ) تصور میکردند که غیر قابل نفوذه که نتیجه نشون داد که تصور صحیحی نداشتند

البته امیدوارم ایشون هم به این نکته واقف باشند که در یک مبحث تمامی پتانسیل افراد حاضر در بحث رو بسنجند و در نهایت به این اتفاق از دیدگاه مثبت نگاه کنند که لااقل میبایست پروسه خودشون رو بهبود بدن

در مجموع زیاد نگران نباشید و کارهاتون رو ادامه بدید و صد البته بهبود مستمر

موفق باشید

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

سلام
    دوستان بزرگوار ! لطفاً مطالب پست 16 را مجدداً و با تأمل بیشتر مرور نمائید . عمده مطالب مطرح شده در پست فوق مربوط به پرسشی است که در رابطه با دلیل پرتابل نمودن اکسس از جناب آقای صدیقی نموده ام و درنهایت متذکر شده ام که چنانچه اسرار به مخفی نمودن برنامه اکسس است میتوان از روش های ابتکاری دیگری استفاده نمود که ما را بی نیاز از برنامه ای همچون
    نرم افزار DbtoExe نماید.
    بنده درتوضیح نمونه ارائه شده درپست فوق سوال کرده ام که :
    آیا در برنامه فوق میتوانید براحتی وارد محیط دیزاین برنامه اکسس شوید و یا در زمان اجرا ، نشانی از اکسس می بینید؟
    آیا بنده در پست فوق ادعا کرده ام که نمونه فوق به هیچ عنوان قابل دور زدن و کرک شدن نیست.
    ولی با عرض پوزش ازتمامی دوستان می توانم ادعا کنم دور زدن همین نمونه ساده ای که در پست فوق قرار داده ام برای طیف وسیعی از افراد حاضر و غیر حاضر مشکل و حتی غیرممکن است . ضمن اینکه در یکی از پست های بعدی اعلام کرده ام که در برنامه اصلی خودم پروسه دور زدن قدری مشکلتر است .و به راحتی نمونه پست 16 قابل نفوذ نمی باشد مگر برای کرکر های بقول جناب صدیقی متوسط به بالا
    ضمناً در ویدئو ، نتیجه ای از دور زدن نمونه فوق مشاهده نگردید.

یا علی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قزوین

ضمناً در ویدئو ، نتیجه ای از دور زدن نمونه فوق مشاهده نگردید.

این هم شات آبجکتهای داخلی فایلتون
    ShotA.jpg

موفق باشید
    آخرین ویرایش به وسیله Abbas Amiri : جمعه 09 خرداد 1393 در 23:00 عصر دلیل: حذف موارد غیر ضروری

سلام
    دوست عزیز، چون گفتید بی تفاوت نباشید دارم می‌نویسم

اول اینکه دوستمون یه طورایی اشکال کارتون رو گفتن و نشون دادن روشتون مشکل داره و این به نظر من کار خوبیه

دوم اینکه تصویری که در پست 44 ضمیمه شد دلیل جدیدی علاوه بر فیلم پست 17 بود و ایشون گفتن که در فیلم 17 دلیلشون پیامی هست که از داخل برنامه شما صادر شده یعنی برنامتون کرک شده که پیام رو داده

از اینها بگذریم این مورد رو برای هر دو عزیز می‌گم
    اینجا یک سایت علمی آموزشی هست و لحن صحبتها باید مودبانه باشه حتی اگر دوستی چیزهایی گفت که نباید می‌گفت، دیگری باید از خودش سعه صدر نشون بده تا شاهد اینطور موارد نباشیم، کاربران خودشون به درستی قضاوت می‌کنن
    آخرین ویرایش به وسیله vbhamed : پنج شنبه 08 خرداد 1393 در 06:49 صبح
    اگر من و شما هر كدوم يك چيز ياد داشته باشيم و به هم ياد بديم، حالا هر كدوم دو تا چيز ياد داريم ! http://www.ArminaCo.com

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

سلام
    چند وقتي است گزينه حذف نمودن براي بنده غير فعال گرديده و كلاً غير قابل مشاهده مي باشد.
    براي ساير دوستان هم همينطوريه ؟
    در هرحال من ميخواهم كليه پست هاي خودم را در اين تاپيك حذف نمايم ولي بدليل فوق قادر به اينكار نيستم .
    لذا از مديريت محترم سايت خواهش مي كنم چنانچه اين پست را مشاهده فرمودند نسبت به حذف پست هاي ايجاد شده بنده در اين تاپيك
    اقدام مقتضي مبذول فرمايند و دليل حذف راهم « بنا به درخواست ايجاد كننده پست » قيد فرمايند.
    با تشكر

آقای new account
    لطفا اگه شد به سئوالی که برتون در خصوصی فرستادم جواب بدید
    میخوام کوتاه برام روش نفوذبه اون فایل رو توضیح بدید و ضمنا روش جلوگیریش رو هم یادم بدید ( اگرهم فقط جلوگیری رویادم بدید ایرادی نداره (
    اگر مقالهی در این رابطه هم نوشته باشید میتونم خریداری کنم
    ممنونم
    من نمیخوام هک کردن بر نامه کسی رو یادم بدید در جایی خودنم برای دفاع از نرم افزار خودم باید کمی هم هک کردن رو بلد باشم تا به روش برعکسش بتونم جلوی هک رو بگیرم
    لطفا کمک کنید
    ارادتمند شما سعیدیان

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قزوین

جناب آقای سعیدیان

پاسخ پیغام خصوصی شما ارسال شد , لطفا از درج سئوالاتی در این رابطه در سطح تالار خودداری کنید

یادگیری کرکینگ از چند وجه برای هر کسی که به دنبال مسائل امنیتی هستش مهمه

آشنایی با راههای ورود , به شما حداقل کمکی که میکنه این هستش به فکر بستن اون راه نفوذ باشید

در حالی که ندونید راه نفوذ چیه , امکان اینکه یک راهکار جلوگیری رو برای اون روش نفوذ به کار ببرید تنها در حد یک احتمال و برمبنای شانس و خطاست

باید بدونید که میشه با نگه داشتن دکمه Shift به پشت برنامه رفت تا دکمه Shift رو ببندید
    باید بدونید که اطلاعات جداول رو میشه دید تا برید و اطلاعات رو رمز نگاری کنید
    و ..... دانسته دیگه که هر یک نحوه ای از ورود و دسترسی غیر مجاز هستند که از سطح ابتدایی تا بسیار پیشرفته رو پوشش میدن

مبحث کلی این تاپیک یک موضوع خام و اولیه رو پوشش میده , دوستان به دنبال پرتابل سازی اکسس هستند بدون اینکه نتیجه مشخصی رو در نهایت متصور باشند , یک جستجو در نت میتونست در همون ابتدا اونها رو به نسخ پرتابل موجود هدایت کنه

نسخه پرتابل 2007

نسخه پرتابل 2010

خوب , حالا با در دست داشتن نسخه پرتابل اکسس , گام بعدیشون چیه ؟

هر آنچه که تا این لحظه انجام دادند , مسیر کشف دوباره کشفیات موجود بوده و در واقع هدر دادن زمان , در استپ بعد راهکارشون چیه ؟ اینجا همون جایی هست که کند خواهند شد چرا که بحث تقابل بین ذات واقعی یک فایل اکسس و گونه رفتاری اون و هدف مورد انتظار در سئوال هستش

قصد کیمیاگری نداشته باشید

همه کیمیاگران رفتند , مس همچنان مس باقی موند و هیچ طلایی هم در اصل و نصب خودش نامی از مس به میون نیاورد

به نظرم واقعا جای فکر داره که چرا برخی به دنبال پاک کردن صورت مساله به روشی غیر اصولی هستند

شما تصور کنید که یک نرم افزار حسابداری نوشتید و قصد فروش اون رو دارید

شما موظف هستید که پلت فرم و محیط اجرایی نرم افزارتون و الزامات اجرایی اون رو به مشتری بگید

سر گردنه نایستادید که فکر کنید پولی میگیرید و کار در همینجا مختومه میشه

تصور کنید که نرم افزارتون محدویت اجرا در یک رزولوشن خاص رو داره , میخواید به کاربر اعلام نکنید !؟

به طریق اولا تر تعجب آوره که چرا برخی اینقدر به دنبال مخفی سازی اکسس هستند که البته هیچ وقت هم موفق نخواهند شد , شما که در نهایت موظف هستید به خریدار/کاربر بگید که برای اجرا به اکسس نیاز داره

حال اون اکسس میتونه نسخه Client,Portable,Developer بوده باشه , مهم این هستش که وجود اکسس الزامیه و این بخش غیر قابل حذفه

داستان مجددا داستان کرکینگ هستش , شاید همه متوجه نشن که فایل اکسس هستش ولی خیلیها هم هستند که متوجه خواهند شد که اول فایل ماحصل وجود و نتیحه اجرای یک فایل اکسس هستش

ای کاش دوستان زمانی که صرف این کارها و تحقیقات میکنند که متاسفانه کمترین ارزش افزوده رو برای مشتری نهایی داره , بر روی امکانات نهایی نرم افزار کار کنند

دوستان شرط موفقیت در حیطه برنامه نویسی تمرکز بر روی خواسته های اصلی مشتری هستش , بله درسته بزک کردن هم خوبه

از مشتریان بپرسید که مخفی بودن اکسس براشون مهم تره یا امکانات نرم افزارتون , خودتون به جای مشتری خیال پرداری نکنید

اشتباه نکنید , کسی مخالف این کارها نیست , بحث بر سر اولویتهاست

خوبه آدم یک دختر 25 ساله رو بزک کنه و بفرسته خونه بخت ولی هیچ دامادی دست و دلش با یک پیرزن بزک کرده نیست ,حال میخواد هر چقدر هم آپشن بی مصرف داشته باشه

تصورم بر اینه که بسیاری دوستان هنوز میبایست به فکر بهبود راهکارهای اجرایی داخلی برنامه هاشون باشند , فرایند تغییر و بهبود یک فرایند ساکن نیست و برای همین اون رو به شکل چرخه PDCA نمایش میدن در واقع یک حلقه بسته بوده و فرایندی تکرار پذیر و نامتناهی هستش

قاعده ساده ای هست :

هر کاری رو بیشتر انجام بدید باید یک یا چند کار دیگه رو کمتر انجام بدید

وقتی روزی دو ساعت بر روی مسائل حاشیه ای کار کنید , روزی دو ساعت زمان برای انجام کارهای اساسی کم میارید

علی ایحال دوست گرامی جناب آقای سعیدیان مجددا عرض میکنم تمرکزتون رو از روی مسائلی که شاید بشه گفت در حال حاضر نیازی به این حد از تمرکز بر روی اون ندارید , بردارید و به سمت انجام یک کار مناسب باشید

اجازه بدید عیسی به دین خودش باشه و موسی به دین خودش , انتخاب با خود شماست

مجددا میگم دوست من نگران نباشید , هر کرکری هر نرم افزاری رو کرک نمیکنه پس ذهن خودتون رو مغشوش نکنید

موفق باشید

پی نوشت :

جناب آقای سعیدیان کرک و هک دو اصطلاح متفاوت هستند

هک به عملیات نفوذ در سیتمهای مبتنی بر شبکه و نت اطلاق میشه , شما یک شبکه ارتباطی و یا یک سایت رو هک میکنید , در واقع هک به عملیات نفوذ از راه دور هم اطلاق میشه

کرکینگ به عملیات نفوذ در روالهای اجرایی نرم افزارهای کلاینت بیس گفته میشه , فرضا شکستن گلوگاه امنیتی یک نرم افزار , حال این گلوگاه میتونه رمز عبور بوده باشه و یا فرضا فعال سازی غیر مجاز یک دکمه غیر فعال شده

پس اگر احیانا روزی خواستید در همون شهر خودتون به دنبال منابع و یا کلاس آموزشی باشید , این دو اصطلاح رو در جایگاه درست و با توجه به نیاز کاری خودتون به کار ببرید تا لااقل از اتلاف زمان و سرمایتون جلوگیری به عمل بیارید

همونطوری که قبلا هم عنوان کردم , در این خصوص آموزش خاصی از سوی بنده به صورت عمومی وجود نداره

بخشی از پاسختون رو هم که در داخل پیغام خصوصی عنوان کردم , امیدوارم کفایت نیاز شما رو داشته باشه

موفق باشید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قزوین

جناب آقای فرجام فر

ممنونم از حضورتون

تصور میکنم بد موقع تشریف آوردید به تالار اکسس , باور بفرمایید همیشه بدین شکل نیست و گهگاهی بدین شکله !

علی ایحال موردی هست که اتفاق افتاده و ذات اصطکاکی کار طلب میکنه که گاهی یکی از طرفین و یا هر دو از دایره منطق خارج بشن , گریزی نیست و همه باید تحمل کنیم

بگذریم

جناب آقای فرجام فر

تصور میکنم یک مقدار حواشی ایجاد شده و پراکندگی برخی مطالب منجر شد که شما در تشخیص درد مرتبط با سئوال دچار انحراف بشید

مثل بیماری که با بروز نشانه های غلط , پزشک خودش رو در تشخیص با خطا مواجه میکنه

اگر زمان داشتید یک بار دیگه سئوال اول رو مطالعه و در نهایت به جمع بندی نهایی برسید

اصطلاح اجرایی رو وقتی مطرح میکنیم در نگاه اول پسوند exe در ذهن تداعی میشه ؛ شما در اکسس هم با امکان تبدیل شدن فایلهای اکسس به نسخه اجرایی و یا همون Executable مواجه خواهید شد , این تبدیل داخلی در واقع به همون فرایند تبدیل فایل اکسس از فرمت MDB/ACCDB به MDE/ACCDE اطلاق میشه و شامل فرایند تبدیل فایل به یک نسخه Standalone/قائم به ذات و مستقل نیست

موفق باشید و ممنونم از مشارکتتون

:.:.:.::.:.:.

پی نوشت : یکی از دوستان به بنده گلایه کردند که مبحث کرکینگ یک مبحث انحرافی بود و از اونجا که شاید مشغولیت ذهنی برخی دیگه از دوستان هم شده باشه , اون رو به صورت عمومی توضیح میدم

بنده شخصا با اصل این موضوع مخالفم , امیدوارم دانسته هامون رو در کنار هم بذاریم و به یک نتیجه منطقی برسیم و نه نتایجی احساسی

خدمت اون دوستمون عرض میکنم که هر پروسه ای به هر شکلی که بخواید پیاده سازی کنید , در نهایت میبایست به یک نقطه نهایی که همون اجرای فایل هست منتهی بشه

شما به هر شکلی ممکنه قصد غذا خوردن داشته باشید

یکی با دست , یکی با چنگال , یکی کباب و دیگری سوپ میخوره ولی در نهایت یک چیزه مشترکه و اون هم دهانه !

عقل حکم میکنه اگر قصد دارید جلوی غذا خوردن کسی رو بگیرید , بهترین راه نظارت و پایش دهان به عنوان گیت ورودی اصلی هستش

دوستی ممکنه بخواد سفسطه بکنه و بگه به فرد سرم وصل میکنیم , خدمت اون دوستم عرض میکنم ما داریم در مورد استانداردها صحبت میکنیم

سرم قوت قالب شاید 1000 نفر از میلیاردها نفر انسان موجود باشه , انسانهای عادی از راه دهان غذا میخورند , اتفاقا قطع یک سرم ساده تر از بستن دهان هستش چرا که فردی که به اون سرم وصل کردید حتی توان ساده ترین مقابله رو هم نداره , پس امیدوارم هیچ کسی لااقل در نرم افزارش مجبور به استفاده از شیوه های سرم مانند نشه

نتیجه گیری :

پناه بردن به هر شیوه اجرایی فایل اکسس , حال اون شیوه بخواد پرتابل سازی اسمش رو بذارید و یا بخواید از Loader استفاده کنید و یا Packer و یا هر چیز دیگه ای , تنها روش واسطه ای اجرا رو تغییر میده , فرایند در نهایت ثابت هستش و اون هم اینه که شما کنترل نهایی نرم افزارتون رو میبایست به سمت اکسس پاس کنید

در نهایت بنده هیچ تمایلی به ورود به این مباحث ندارم و اصراری هم نمیکنم بر پذیرش نظر , چون این مباحث مشکلات خاص خودش رو به همراه میاره

افراد بر مبنای تصورات ممکنه نظر بدن در حالی که تمایز زیادی بین نظر و عمل وجود داره و این مشکل سازه , با همه نمیشه وارد بحث شد خصوصا اگر فرد هم اطلاعات کافی نداشته باشه , هم پتانسیل پذیرش و هم انعطاف که هر سه اینها منجر به نتایجی ناخواسته میشه که به کرات شاهد هستیم ( حداقل جناب آقای فرجام با توجه به جایگاه مدیریتشون خیلی خیلی بیشتر دیدند )

موفق باشید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قزوین

Lightbulb نقل قول: تولید فایل اجرایی از فایل پایگاه داده (اکسس 2007)

جناب آقای بهرامی

شکسته نفسی کردید

ممنونم ازتون که در پیغام خصوصی که به آقای صدیقی داشتید بنده رو استاد خودتون خطاب کردید ( در مسائل فنی )
    ممنونم ازتون که در پیغام خصوصیتون که به آقای صذیقی نوشتید عنوان کردید که خیلی چیزها از بنده نوعی یاد گرفتید ( مسائل فنی )

ولی علی الظاهر نوشته هاتون برای اون دوستتون افاقه نکرده چون ایشون کار خودشون رو دارند میکنند !

اجازه ندید ایشون به نام شما و برای شما هزینه تراشی کنه , بنده مایل نیستم به خاطر یک شخص ثالث مجهول وارد یک فاز اصطکاکی با شما بشم , مطلوبم نیست و به دنبالش هم نیستم البته مطمئنا میدونید این تحمل هم آستانه مشخصی داره و قطعا تا همین لحظه هم انتظار داشتید که میبایست چندین باره روال از کنترل خارج میشد ولی نشده ! ( علت اینه که خیلی وقته یاد گرفتم با هر کسی وارد بحث نشم )

با اجازه مدیران تالار اکسس یک مقدار در خصوص کرکینگ فایل شما به صورت بی پرده صحبت کنیم , به دور از بلوفهای برخی کاربران و تنها با نگاه کردن به واقعیات و به صورت عملی

قصد پایین آوردن سطح کار نیست بلکه نشان دادن محدودیت ذاتی موجود در اکسس و به فکر افتادنتون برای راهکار هستش

جهت کرک فایلتون مراحل زیر رو اجرا کنید ( اگر سریغ اجرا کنید حداکثر 10 ثانیه طول میکشه )

برنامه رو اجرا کنید
    دکمه های Alt+F11 رو فشار بدید
    در داخل محیط Visual Basic Editor دکمه Design Mode رو فشار بدید ( دکمه ای که آیکون یک گونیا و خط کش بر روی اون وجود داره )
    محیط Visual Basic Editor رو ببندید
    بر روی فرم کلیک راست کنید , فرم رو ببندید و به پشت برنامه وارد بشید
    پایان

دوست من بنده در هیچ جایی ننوشتم که رمز عبور پیدا شده ولی متاسفانه دوستتون نوشت قابلیت تغییر اون وجود داره و کار رو تا سطح یک کرکینگ رتبه بالا , به بالا کشید , دوستان دیگه شما به دنبال رمز عبور بودند و نه بنده

شاید اگر یک آدم بیمار بود , اصلا بهتون نمیگفت , وقتی نرم افزارتون به بازار میرفت و با نسخه کرک شده اون مواجه میشدید , اونوقت قطعا میبایست متوجه نقص میشدید ولی دیگه دیر شده بود

این فایل می تونست با یک اجرای دقیق بسیار قوی تر از وضعیت فعلی باشه

شاید تصور کنید دکمه های Alt+F11 رو میبندید , باز هم خدمت شما عرض میکنم هیچ فایده ای نداره , یا میتونید صحبت بنده رو قبول کنید و یا بلوفهای دیگران رو , خودتون رو به عنوان نمونه های آزمایشگاهی دیگران قرار ندید

حال مشکل کجاست که رمز عبور پیچیده شما با استفاده از روش مورد استفادتون مغلوب میشه ؟

بنده بی پرده ( بر خلاف برخی دوستان جدیدتون که همین اول کار برای کاربران شرط میذارن و منت که آموزش ریبون بدن ) هر آنچه که بود گفتم . کجا ؟

پناه بردن به هر شیوه اجرایی فایل اکسس , حال اون شیوه بخواد پرتابل سازی اسمش رو بذارید و یا بخواید از Loader استفاده کنید و یا Packer و یا هر چیز دیگه ای , تنها روش واسطه ای اجرا رو تغییر میده , فرایند در نهایت ثابت هستش و اون هم اینه که شما کنترل نهایی نرم افزارتون رو میبایست به سمت اکسس پاس کنید
    رمز عبور هر آنچه میخواد باشه و هر آنچه که پیچیده باشه و رمز نگاریش هم کرده باشید , در نهایت فایل اکسس رو با اون روشتون دارید باز میکنید , فایل اکسس باز شده در اون لحظه بی دفاع شده و با روش فوق به پشت برنامه میرید

براتون نوشتم :

خدمت اون دوستمون عرض میکنم که هر پروسه ای به هر شکلی که بخواید پیاده سازی کنید , در نهایت میبایست به یک نقطه نهایی که همون اجرای فایل هست منتهی بشه

شما به هر شکلی ممکنه قصد غذا خوردن داشته باشید

یکی با دست , یکی با چنگال , یکی کباب و دیگری سوپ میخوره ولی در نهایت یک چیزه مشترکه و اون هم دهانه !

عقل حکم میکنه اگر قصد دارید جلوی غذا خوردن کسی رو بگیرید , بهترین راه نظارت و پایش دهان به عنوان گیت ورودی اصلی هستش
    بنده بر روی اکسس تمرکز کردم و اصلا با فایل اجرایی شما کاری ندارم و فقط بر روی اون کلیک کردم ( روش نفوذ رو هم که در بالا توضیح دادم )

عنوان کردید که در نسخه اصلیتون موارد بیشتری رو رعایت کردید , امیدوارم همینطور باشه ولی در نهایت یک چیز رو خدمت شما عرض میکنم قابلیت دامپ کردن هرگونه فایلی بر روی هارد وجود داره

دقت کردید که یکی از شرکتهای نرم افزاری یکی از خدماتش به دست آوردن سورس فایل اکسس هستش , روش کار بدین شکله ( فرضا در خصوص فایل شما ) وقتی فایل اجرا شد امکان دامپ فایل به صورت بی حفاظ بر روی هارد وجود داره , و در پی اون امکان دسترسی به برخی بخشهای سورس کد به وجود میاد ( علت دسترسی به برخی بخشها یک مقدار دلایل فنی داره ) , که البته نهایت حمله به یک فایل اکسس هست که متاسفانه قطعا سیستم مغلوب میشه ولی زمانبره

ذهنتون رو با سئوالاتی که ایشون در پستتشون مطرح کردند مشغول نکنید , بنده خدا یکسری مطلب خونده همونها رو میخواد تحویل بده در حالی که اصلا نمی دونه که داره چی رو به چی پیوند میزنه

نوشت :

سعی در به رخ کشیدن توانایی هنر نیست و من هم نمیخوام از خودم بگم و از توانم
    دیدم داره موضوع رو هم برای شما زیاد پیچیده نشون میده و میخواد از این راه واسه خودش دلقی به پا کنه , بهتر دیدم که بهتون بگم که به فکر راهکار باشید

قطعا شما اونقدر پخته هستید که پیرو اینگونه افرادی نشید , ایشون اگر دوست شما بود و اطلاعات داشت , راهنمایی میکرد ( بنده مطالب فنی مرتبط رو نوشتم ) , نه اینکه بخواد از راه عناد با بنده در بیاد که حالا این عناد بخواد به شکلهای محتلف برای شما هزینه تراشی ایجاد کنه

موفق باشید

پی نوشت :

بعد هم معلوم است برای همه که چرا تغییر نام کاربری دادید؟
    آقای صدیقی

توی اکانت nabeel اخراج شدم ! به دلیل بحث با یک آدم بی سواد

برای همون بعدش دیگه یاد گرفتم که باهوش باشم وبا هر کسی بحث نکنم

یک شیر پاک خورده زحمت کشیده و چند وقتی هست اون رو فعال کرده که همین جا ازشون تشکر میکنم

حالا هم که در خدمت شما هستم با هر دو اکانت , که به زودی شاید درخواست بدم و یکیش کنم ( به نظر شما nabeel رو با new account یکی کنم یا برعکس )

تازه یه چیزی بگم جالبتره برات : یکی دیگه هم داشتم به اسم Zero Defect که با نزدیک به 600 پست درخواست دادم حذفش کنن و حذفش کردن علتش هم مشابه همین وضعیت فعلی بود که با شما دارم

امری باشه در خدمتم

جواب سئوالاتون رو که از بنده پرسیدید از کسی دیگه بپرسید , متاسفانه بنده جوابشون رو بلد نیستم , سئوالات سخت و چالشی هستند و زمان بر

مخصوصا اون بخشی که نوشتید بنده مطالبم رو از اینجا کپی میکنم , واقعا جواب دادن به این یکی سخته

داستان ملا نصرالدین رو شنیدید :

از ملا پرسیدند , وسط زمین کجاست , گفت همینجا ؛ بهش گفتن اشتباه میگی , گفت من که میگم اینجاست میخوای مترش کن

به هر حال ادعا کردید , قرار نیست که بنده خلافش رو ثابت کنم بهتون !

موفق باشید

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

سلام
    بنده همانطور که قبلاً در پست 45 هم اشاره کرده ام تصمیم داشتم کلیه پست های خودم را در این تاپیک حذف کنم ولی متأسفانه ظاهراً گزینه حذف نمودن برای کاربران مخفی شده است.
    از شما عزیزان چه پنهان چند روزی است که بنده با یک آدم نام آشنا به نام صاحبخانه (البته صاحبخانه یکی از بستگان نزدیک) درگیری دارم و این درگیری هم همچنان بقوت خود باقی است.
    شاید همین موضوع باعث شده که تمرکزم بر روی بعضی موارد ضعیف شده ؛ باور کنید بنده وقتی مطالب پست 58 آقای پیروز مهر را مرور می کردم و به این قسمت از مطالب ایشان رسیدم که جهت ورود به محیط اکسس دکمه های Alt+F11 رو فشار بدهم برای یک لحظه هنگ کردم . هنگ کردم نه از این جهت که چرا بنده به این موضوع توجه ننموده ام هنگ کردم از این جهت که چرا کدی که مربوط به این موضوع بوده و در برنامه اصلی خودم از آن استفاده می کنم چرا در نمونه پست 16حذف کرده ام.
    علی ایحال ضمن پوزش از همه دوستان ،خواهش می کنم نمونه پست16 را از طریق فایل اجرائی ضمیمه اجرا نمائید!
    راستی بنده این نمونه را در نسخه اکسس 2013 امتحان نکرده ام و ممکن است دراجرای آن در این نسخه با خطا روبرو شوید.
    یا علی
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله alirezabahrami : جمعه 09 خرداد 1393 در 15:30 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قزوین

سلام

خواهش می کنم نمونه پست16 را از طریق فایل اجرائی ضمیمه اجرا نمائید!
    از قبلیش که بدتر شد دیگه نیازی به Alt+F11 هم که نیست !

امیدوارم نیازی به مدرک نباشه , قابل تست توسط همه هستش

:.:.:.:.:.:.:.:.

سلام RESMAILY

به قول خودتون , دادا , شما الان تعریف کردید از بنده حقیر یا از روی بنده رد شدید

موفق باشید

محل زندگی
    تهران

جناب آقای RESMAILY با عرض سلام
    در خصوص آموزش ساخت ریبون دلایل بسیار محکمی در خصوص انصراف دارم ولی اگر خواهان بودید آموزش ساخت این منو رو قرار میدم

اینم ویدئو نوع و نحوه کار

محل زندگی
    تهران

لازم به ذکر است برای اطلاع کاربران در لینک های داده شده برای نسخه پورتابل . Access وجود نداره

محل زندگی
    تهران

راهکاره های عدم ورود به دیتابیس در پست شماره 3 در پست زیر به صورت نمونه قرار داده شده
    حذف f11 و Ctrl+G و Shift و Hidden کردن Access
    https://barnamenevis.org/showthread.p...=1#post2019372

محل زندگی
    تهران

البته لازم به ذکره که در هر حالت فایل Access رو ببندید در Command Line برنامه Access یک دستور وجود داره که باعث میشه تمامی این روش ها خنثی بشن

منتهی به دلیل بی اطلاعی اکثر افراد و حتی کرکر ها و عدم ارائه اطلاعات توسط Microsoft در زمینه Command Line در برنامه Access فعلا این روش مفیده ولی به قاطعیت نمیتوان گفت از ورود جلوگیری میکنه

منتهی استفاده از روش یاد شده در پست شماره 3 به همراه روش جناب آقای بهرامی رو میتوان به عنوان بالاترین سطح امنیت (که تا به حال حداقل من چه در سایت های ایرانی و چه در سایت های خارجی با اون بر خورد داشتم ) یاد کرد

البته در نوشتن Settup از VB6 استفاده نکنید چون Decompiler برنامه VB6 وجود داره ولی برای ++C به طور دقیق کار نمیکنه

یا حق

محل زندگی
    تهران

لازم به ذکره که برنامه 118 مخابرات تا دو سال پیش از Access استفاده میکرد . برنامه دیکشنری نارسیس هم همین طور . برنامه دارایی برای پیمانکاران و صاحبان مشاغل هم همین طور
    نمونه های بسیار زیادی وجود داره که از Access چه به صورت دیتابیس و چه به صورت اصل برنامه استفاده میکنن

محل زندگی
    تهران

برای اطلاع کاربران عرض میکنم در صورتی که فایل اصلی برنامه رو بدون Password قرار بدهین (مخالف نمونه جناب بهرامی ) به راحتی با برنامه MDB Viewer Plus میتوان به دیتابیس دسترسی داشت و در آن ایجاد تغییرات نمود

محل زندگی
    تهران

بعد جناب آقای نبیل پیروز مهر

فقط بعد از اجرای برنامه Ctrl+G را بفشارید و سپس برنامه را Pause کنید و بعد
    Visual Basic Editor
    راببندید ظاهر میشود

یا حق

محل زندگی
    تهران

تنها نمونه جناب آقای بهرامی دو ضعف داشت

1 ) استفاده از VB6
    2 ) عدم حذف F11 و Ctrl+G

اگر درست نگاه کنید به نمونه خواهید دید که با توجه به توضیحات داده شده بهترین روش را انتخاب نموده اند

یا حق

مدیر بخش آواتار Abbas Amiri
    محل زندگی
    اصفهان

با سلام حضور کاربران عزیر تالار اکسس

ضمن عذر خواهی از عدم حضور در تالار به دلیل مشکلات ، از همه کاربران خصوصا اساتید محترم که الگوی اکثر کاربران این فروم می باشند ، خواهشمند است ضمن حفظ سعه صدر نسبت به درج مطالبی که توهین آمیز و یا حتی نیش و کنایه باشد خودداری نموده تا خلاف مقررات سایت و از آن هم بالاتر از بین رفتن احترام و شان دوستانی که وزنه های تالار هستند ، نشود .
    بدیهی است در صورت مشاهده ، بنابر وظیفه نسبت به حذف پست ها ، قفل کردن تاپیک ، تذکر و جریمه خاطیان عمل خواهد شد.

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط AbbasSediqi مشاهده تاپیک
    تنها نمونه جناب آقای بهرامی دو ضعف داشت

1 ) استفاده از VB6
    2 ) عدم حذف F11 و Ctrl+G

اگر درست نگاه کنید به نمونه خواهید دید که با توجه به توضیحات داده شده بهترین روش را انتخاب نموده اند

یا حق
    سلام
    هرچند با Use Access Special Keys دیتابیس کلیدهای ترکیبی alt+f11 و ctrl+g غیر فعال میشود ولی بنده اینکار را از طریق کد نویسی انجام میدهم
    درنمونه جدید (فایل ضمیمه) ctrl+g نیز غیر فعال شده
    البته هنوز یک راه نفوذ دیگر وجود دارد که اگر این راه نفوذ نیز بسته شود با اطمینان بالا میتوان ادعا کردکه این روش یکی از بهترین روشها در عدم دسترسی به محیط اکسس دانست.

یا علی
    آخرین ویرایش به وسیله alirezabahrami : جمعه 09 خرداد 1393 در 23:59 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قزوین

لازم به ذکر است برای اطلاع کاربران در لینک های داده شده برای نسخه پورتابل . Access وجود نداره
    جناب آقاي صديقي چه فرقي وجود داره بين لينكي كه شما قرار داديد و لينكي كه بنده قرار دادم

اين لينك بنده

اين هم لينك شما

اینم لینک دانلود پورتابل آفیس 2010 که اکسس رو هم داره میتونین فایتون رو داخل اون قرار بدید به راحتی در هر سیستمی اجرا کنید بدون نیاز به نصب آفیس
    http://top2download.com/%D8%AF%D8%A7...-portable.html
    اگر بنده بنويسم ، دروغ ميگم !!

آقاي بهرامي

منطقي هست توصيه ها رو گوش بديد ، فايلتون در ويندوز XP بهبود پيدا كرده ولي باز هم نفوذ پذيره ( 20 ثانيه زمان نفوذ ) و در ويندوز 7/64 و آفيس 2007 ، 32 بيتي حداكثر 3 ثانيه

موقعيتها هميشه در دسترس نيستند و گذار هستند

بنده از ادامه تست فايل شما منصرف ميشم

اين تصميم رو هم به دنبال توصيه يكي از دوستان اتخاذ ميكنم كه به من توصيه كردند :

".... وقتي كه همش شما اعلام نظر كني و فايلشو دور بزني ، خوب حق داره كه فكر كنه باهاش چپ افتادي .... بذار بقيه نظر بدن...."

نظرشون كاملا منطقي بود ، اين روش رو هم تست ميكنيم و از صحبتهاشون ممنونم

موفق باشيد

محل زندگی
    تهران

جناب بهرامی نمونه ارسالی بهتر شد فقط برای جلوگیری از دستیابی از طریق processor هم یه کاری بهتر بود در نظر میگرفتید

جناب آقای نبیل پیروز مهر با عرض شرمندگی باید بنده عرض کنم که من هم اشتباه شما رو انجام دادم ولی دیدم در این نسخه های پورتابل که تا به حال من حدود 10 گیگ دانلود کردم در مدل های مختلف اصلا اکسس پورتابل وجود نداره و از بابت اون پست هم شرمنده . بابت یادآوری شما هم تشکر میکنم . در ضمن پست مربوطه اصلاح شد

یا علی

محل زندگی
    تهران

دوستان و اساتید محترم یه نگاه به پست 53 بندازید ببنید این چه طوریه خوبه؟

طبق پست های قبل که در مورد تغییرات به دلبخواه اکسس . یکی از روش ها میتونه همین باشه که به جای hidden کردن Access مو ها رو Edit کنید

این نمونه مال خود Microsoft

https://barnamenevis.org/showthread.p...=1#post2033773

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

جناب بهرامی نمونه ارسالی بهتر شد فقط برای جلوگیری از دستیابی از طریق processor هم یه کاری بهتر بود در نظر میگرفتید

یا علی
    سلام آقاي صديقي!
    اتفاقاً ديروز متوجه اين راه نفوذ شدم و آن را برطرف كردم ولي به نظر خودم هنوز يك راه نفوذ ديگر وجود دارد كه سعي مي كنم به ياري خدا آن را نيز ببندم.
    يا علي

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قزوین

جناب آقای نبیل پیروز مهر با عرض شرمندگی باید بنده عرض کنم که من هم اشتباه شما رو انجام دادم ولی دیدم در این نسخه های پورتابل که تا به حال من حدود 10 گیگ دانلود کردم در مدل های مختلف اصلا اکسس پورتابل وجود نداره و از بابت اون پست هم شرمنده . بابت یادآوری شما هم تشکر میکنم . در ضمن پست مربوطه اصلاح شد

یا علی
    سلام جناب آقای صدیقی

بنده اشتباه نکردم ( شما هم اشتباه نکرده بودید توی پس اولیتون )

دوست من مطلب اولتون رو درست نوشته بودید , اون رو زدید پاک کردید

بنده کی تایید کردم که توی اون پکیجها اکسس پرتابل نیست , جمله بنده رو درست نخوندید

بنده نوشتم لینک معرفی شده بنده با لینک معرفی شده با شما یکی بود ( نسخه 2010 ) , بنده عرض کردم که چه طوره اگر شما معرفی کنید وجود داره من معرفی کنم خیر !

متاسفانه با توجه به مطلب بالاتون یک مقدار شک کردم و مجبور شدم دانلود کنم و دیدم توش اکسس داره و تنها اتفاقی که این وسط افتاد هدر رفتن 600 مگ از اینترنتم بود ( چون بنده اصلا به این نسخه نیازی نداشتم , قبلا نسخه 2007 رو دانلود کرده بودم که اون هم اکسس داره )

پس مجددا خدمت شما عرض میکنم , نسخه پرتابل در هردوی لینکهای معرفی شده وجود داره

موفق باشید

پی نوشت 1 : چقدر خوب میشد که یکی دیگه از کاربرها به شما میگفت که نسخه اکسس پرتابل توی اون لینکها هست

اینجوری وقوع چند حالت امکان پذیره :

1 - اصلا کسی مطالب رو نمیخونه
    2 - میخونه و براش فایده ای نداره
    3 - میخونه و متوجه وجود یا عدم وجود نسخه پرتابل نمیشه
    4 - متوجه وجودش میشه مصلحت و دور اندیشی رو در این میبینه که به شما نگه چون بعدها به شما نیاز داره و نمیخواد احیانا شما ازش ناراحت بشید

با گروه آخر در اسرع وقت قطع رابطه کن , چون نگاه ابزاری دارند به شما و اینجوری متاسفانه شما هیچ وقت متوجه اشتباهات ممکنه نشید مگر اینکه خودتون متوجه بشید

تصویر محتویات فولدر نسخه 2010

Portable Shot.jpg

پی نوشت دو : دوست من اگر هر مطلبی بنویسید ولی به بنده منتسب نکنید مطمئن باشید دیگه هیچ وقت نظر نمیدم , اینجا مجبور بودم چون مطلبی رو از زبان بنده نقل کرده بودید که متاسفانه اشتباه بود

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

سلام
    متأسفانه هنوز فرصت نصب ویندوز سون و اکسس 2013 را بر روی سیستم خودم پیدا نکرده ام تا نمونه تقریباً بهبود یافته پست 16 را تست نمایم ؛ با این وجود ازدوستان خواهش می کنم نمونه ضمیمه را رامجدداً امتحان و چنانچه درنمونه فوق ، راه نفوذی به محیط داخلی برنامه پیدا نمودند اعلام تا انشاءالله راهکار جدید بکار گرفته شود.
    یا علی
    آخرین ویرایش به وسیله alirezabahrami : جمعه 16 خرداد 1393 در 09:38 صبح

منتظر تایید آدرس ایمیل

نقل قول نوشته شده توسط alirezabahrami مشاهده تاپیک
    سلام
    متأسفانه هنوز فرصت نصب ویندوز سون و اکسس 2013 را بر روی سیستم خودم پیدا نکرده ام تا نمونه تقریباً بهبود یافته پست 16 را تست نمایم ؛ با این وجود ازدوستان خواهش می کنم نمونه ضمیمه را رامجدداً امتحان و چنانچه درنمونه فوق ، راه نفوذی به محیط داخلی برنامه پیدا نمودند اعلام تا انشاءالله راهکار جدید بکار گرفته شود.
    یا علی
    سلام
    بنده موفق به نفوذ نشدم ، ظاهراً راه های نفوذ بسته شده .
    با تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله abas1388 : شنبه 17 خرداد 1393 در 05:18 صبح دلیل: بنا به دستور جناب بهرامی

محل زندگی
    تهران

جناب بهرامی با سلام و خسته نباشی

نمونه جدید بهتر شد . اما بازم نفوذ پذیره

نمونه کرک شده رو قرار دادم . یک مسیج و یک فرم اضافه نمونه شد

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

جناب بهرامی با سلام و خسته نباشی

نمونه جدید بهتر شد . اما بازم نفوذ پذیره

نمونه کرک شده رو قرار دادم . یک مسیج و یک فرم اضافه نمونه شد
    سلام
    لطفاً نمونه بهبود یافته تر نسبت به نمونه قبلی را امتحان بفرمائید!
    ممنون
    آخرین ویرایش به وسیله alirezabahrami : دوشنبه 19 خرداد 1393 در 11:54 صبح دلیل: اصلاح نمونه

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

عجيبه ! يعني توي اين تالار با اين عظمت فقط دو نفرند كه ...............

محل زندگی
    تهران

با سلام جناب بهرامی عزیز

دوباره کرک شد

با همون روش که خدمتتون اعلام کردم

یا حق

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط alirezabahrami مشاهده تاپیک
    سلام
    یا علی
    با سلام جناب بهرامی عزیز

دوباره کرک شد

با همون روش که خدمتتون اعلام کردم

یا حق
    با سلام و تشکرویژه ازآقای صدیقی عزیز
    همانطور که حدس زده بودم بعضی از کدهای بکار رفته در فایل اجرائی در ویندوز سون عمل نمی کند و باید نسبت به اصلاح و تغییر آنها اقدام کنم
    آقای صدیقی آیا فایل فوق را در ویندوز xp نیزامتحان کردین؟
    باتشکر

محل زندگی
    تهران

با سلام جناب بهرامی

در جواب بله در هر دو ویندوز تست گردیده و به علاوه در ویندوز 8 و 8.1 نیز تست شده . مشکل در ویندوز نیست در همه ویندوز ها عملکرد درست داره اما در قبال Access 2013 دچار مشکل است . تنظیمات فایل مربوطه برای عدم نشان دادن منو Option در Access 2013 کار نمی کنه
    یا حق

دوست گلم در Access 2007 به بعد Microsoft با استفاده از الگوریتم AES 128-bit Encryption کل دیتابیس رو Encrypt میکنه که عملا اگر از بیش از 7 کاراکتر استفاده کنی غیر قابل حک میشه
    چون برای باز کردن همچین Encryption باید حدود 476837158203125 پسورد رو باید وارد کنی تا یکی از این درست از آب در بیاد . منتهی هیچ کاری نشد نداره ولی خوب جلوی کرک شدن بویسله کرکر های تا سطح متوسط رو میگیره
    اینکه رمزش پیداشده

r&1&!#2NaN$va5sarahg

یعنی کارش نمی شه کرد

کمک کنید چرا کسی جواب نمیده

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط saidian مشاهده تاپیک
    اینکه رمزش پیداشده

r&1&!#2NaN$va5sarahg

یعنی کارش نمی شه کرد

کمک کنید چرا کسی جواب نمیده
    با سلام و تشكر از آقاي سعيديان
    لطفاً نمونه جديد كه در رمز آن تغيير كوچكي داده شد را هم امتحان كنيد
    فقط يك خواهش از دوستان گلم دارم و آن اينكه اولاً سعي كنند با معلومات و تخصص خودشان نسبت به كرك نمونه اقدام و اگر هم مي خواهند از تخصص و تجربيات ديگران براي اينكار استفاده كنند سعي كنند اين كسب تجربه براي آنها واقعاً مفيد و سودمند باشد و به دانش آنها بيفزايد.

يا علي

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قزوین

آقای بهرامی

این رمز فایل دوم شماست

w&5&x#sojN$nktsvrq!z

بنده از آقای سعیدیان خواستم که پاسخ شما رو ندن

تصور میکنم اینکه شک کنیم که آیا این بنده خدا خودش موفق به پیدا کردن رمز شده و یا دیگری , مناسب نباشه

سه بار مکاتبه کرد در خصوص فایلتون , حوصله بنده رو سر برد و در نهایت برای اینکه به ایشون نشون بدم که مشکل پایه ای هستش رمز رو بهشون اعلام کردم ( حال ایشون چرا در تالار درج کردند , ا... اعلم )

مطمئن باشید که این هم آخرین راند بازی رمز عبور بود که با شما داشتم !

به دنبال جواب سئوال "توسط چه کسی نباشیم"

به دنبال جواب سئوال "با چه انگیزه ای نباشیم"

به دنبال جواب سئوال "چطور" باشیم

وقتمون رو با اوهام و تصور نقشه کشی اشرار و لابی اونها هدر ندیم

:.:.:.:.:.

abas1388 ممنونم از مطالب بسیار مفیدی که درج کرده بودید ولی متاسفانه مجبور شدید اونها رو حدف کنید

امیدوارم شرایطی ایجاد بشه , که حتی مجبور نباشیم مطالب درست رو حذف کنیم هر چند اون مطالب خوشایند کسی نباشه

به هر حال ممنونم از شما

موفق باشید

محل زندگی
    تهران

با سلام خدمت شما جناب آقای saidian

دوباره مجبورم اعلام کنم که بدست آمدن Password از طریق خود دیتابیس اتفاق نیفتاده

بلکه از طریق decompile فایل اجرایی بدست اومد . البته به جناب بهرامی در این باره چندین بار اعلام خطر کردم که vbبه راحتی decompile میشود.

اونم به طریق زیر

صرفا جهت اطلاع شما اعلام میکنم . نگران نباید کرکر درستی برای بدست آوردن پسورد فایل Access 2007 به بعد نیومده

این هم روش

3.jpg

محل زندگی
    تهران

اگر هم بنده در اشتباهم و شما یا هر شخص دیگری توانستید رمز ورود رو از طریق خود دیتابیس پیدا کنید خوشحال میشم به بنده اعلام کنید . تا یه فکری بکنیم

شاید به طور کل بی خیال access بشوم

اگر هم شده یه اشاره کوچک به نحوه این کار کنید کفایت میکند

یا حق

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. مشکل در اتصال به پایگاه داده اکسس 2007
    نوشته شده توسط soduko021 در بخش مطالب مرتبط با بانکهای اطلاعاتی در VB6
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 09 فروردین 1391, 16:03 عصر
  2. سوال: ذخیره فایل در پایگاه داده اکسس
    نوشته شده توسط Hamed_Shafiei در بخش C#‎‎
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 28 خرداد 1390, 12:36 عصر
  3. طریقه ذخیره سازی فایل txt در بانک پایگاه داده
    نوشته شده توسط Mitra_folati در بخش VB.NET
    پاسخ: 7
    آخرین پست: شنبه 21 اسفند 1389, 10:47 صبح
  4. باز کردن فایل ها در یک پایگاه داده mysql
    نوشته شده توسط mortezahn در بخش PHP
    آخرین پست: یک شنبه 04 اسفند 1387, 09:02 صبح
  5. بازکردن فایل دخیره شده در پایگاه داده
    نوشته شده توسط rezamahdizadeh در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    آخرین پست: چهارشنبه 17 بهمن 1386, 06:51 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •