نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: عدم اتصال به DB با وجود رعایت .NET و SQL EXPRESS مربوطه ! ( Local DataBase استفاده کردم )

کاربر تازه وارد آواتار hadi.88
    محل زندگی
    تهران

عدم اتصال به DB با وجود رعایت .NET و SQL EXPRESS مربوطه ! ( Local DataBase استفاده کردم )

من بعد از اینکه فایل setup رو میسازم و بعدض توی یه سیستم دیگه نصب میکنم توی اون سیستم برنامه اجرا میشه . اما کارایی که نیاز داره بره به دیتابیس رو انجام نمیده و error میده !
    من توی App.config توی visual آدرسم اینه ! ( در ضمن local DB استفاده کردم )
    "Data Source=(LocalDB)\v11.0;AttachDbFilename=D:\amlak\D atabase1.mdf;Integrated Security=True"

بعدش که فایل رو ستاپ میکنم میبرم تو همین آدرس ( d:\amlak ) و نصب میکنم . برنامه بالا میاد اما اتصال به DB نداره و وقتی نیاز به اتصال به دیتابیس هستش این error رو می ده :
    A network related or instance specidic error occured while establishing a connection to SQL Servert . THE Server was not found or was not accessible . verfiy that the instance name is correct and that SQL Server is configeured to allow remore Connection ( Provider : SQL network interface . error 52-unable to Locate a Local DB Runtime installation . Verfiy that SQL EXPRESS is property installed and that Local DataBase Runtime feature is enable .

کاملا مشخصه ک میگه اتصال ندارم . اما همون طور که تو اررو بالا گقته من SQL EXPRESS رو هم نصب کردم اما بازم جواب نداد . .NET هم 4.5 هستش ک اونم نصب شده رو سیستم کاربر !
    روی بیش از 2 تا سیستم امتحان کردم اما جواب نداد .
    اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم .

چون خیلی هم کارم ضروری هستش اگه کسی تونست سریع تلفنی بهم کمک کنه این هم شماره ی منه : 09362411717 هر ساعتی هم بود اشکالی نداره اصلا حتی 3 4e شب یا همون صبح دیگه . ( چون مجردم ) ممنون میشم کمکم کنید

نقل قول: عدم اتصال به DB با وجود رعایت .NET و SQL EXPRESS مربوطه ! ( Local DataBase استفاده کردم )

الان کد connectiion string رو ندارم که اینجا بزارم ولی تو قسمت آخر connection string باید به جای integrated_security از user instance=true استفاده کنی
    و datasource رو هم .\sqlexpress قرار بدی , دوباره امتحان کنی
    این کد برای استفاده در سیستم دیگری هست نه سیستم خودتون.

درست نشد خطا رو در اینجا بنویسید تا بتونیم کمکتون بکنیم.

کاربر تازه وارد آواتار hadi.88
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: عدم اتصال به DB با وجود رعایت .NET و SQL EXPRESS مربوطه ! ( Local DataBase استفاده کردم )

سلام .
    خیلی ممنون به خاطر اینکه جواب دادین ! اما من این کار رو هم کردم . اما وقتی نصب می کنم و می خوام run کنم و یه عملی روی DB انجام بدم این پیغام رو میده : ( هر کاری که به واکشی اطلاعات از DB نیاز داره انجام نمیده و این ارور رو میده )
    Unhandled exception has occurred in a component in your application . Invalid value for key 'attachdbfilename

سلام. مثل اینکه شما connection string رو به صورت اشتباه نوشتید. شما یه نگاهی به سایت connectionstring.com بندازید.

تاپیک های مشابه

1. سوال: عدم اتصال به sql در vb.net
    نوشته شده توسط toopak در بخش VB.NET
    پاسخ: 3
    آخرین پست: جمعه 29 آذر 1392, 17:25 عصر
  2. سوال: مشکل در lرتباط asp.net با sql express
    نوشته شده توسط یابنده در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 12
    آخرین پست: یک شنبه 12 خرداد 1392, 03:19 صبح
  3. اتصال asp.net به sql express 2008
    نوشته شده توسط یابنده در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1