صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 78 از 78

نام تاپیک: انتخاب شما بین دریم ویور و sublime

کاربر دائمی آواتار Omid Jackson
    محل زندگی
    ایران

نقل قول: انتخاب شما بین دریم ویور و sublime

نقل قول نوشته شده توسط _mojitaba_ مشاهده تاپیک
    omidjackson منظورم شما نبودی
    من که چیزی نگفتم تو این تاپیک

یکی از دوستان گفتن لینوکس نرم افزاراش مجانیه، خواستم بگم اون free که هی میگن منظور رایگان نیست، منظور آزاد هستش که کلی فلسفه داره و هیچ ربطی به اینجا نداره

جناب محمد شما باید ببینی چه انتظاراتی از یک نرم افزار دارین بعد بگین من یه نرم افزار میخوام با این چیزا، شما چی پیشنهاد میدین بهم، همینجوری نمیشه گفت این خوبه اون خوبه، من همه ی این ها رو دارم ولی موقعی که میخوام جواب دوستان تو این فروم رو بدم توی همون محیط jsfiddle کد مینویسم که پلاگین emmet هم داره خودش کدنویسی رو سریعتر میکنه ولی اگر بخوام سایتی طراحی کنم از DW استفاده میکنم

نقل قول نوشته شده توسط Omid Jackson مشاهده تاپیک

منظورم omidabedi بود دو تا تاپیک باز کرده بودم قاطی شد

در ضمن sublime رو امتحان کردم از لحاظ رنگ بندی بهتر از notepad هستش منتها یه جاهایی قاطی میکنه

نقل قول نوشته شده توسط capitan_nemesis مشاهده تاپیک
    من فعلا دارم روز به روز یشرفت میکنم
    از همه هم جلوتر هستم به ۱۰ پله کمه کمش
    انقدر به کارت بیاد که جونت بیاد بالا
    تو تو کل جهان فقط تو منطقی بقیه نیستن همین مواظب باش جفتک نندازی
    من یه نرم افزار notepad+++ نصب کردم به ۵ دقیقه نکشید پاکش کردم ۳۰ روزه بود
    بورو با هر چی دوست داری کار کن چند سال همدیگر رو خواهیم دید کجا هستی
    انتخابمو من کردم متن باز
    هر کسی با هر نرم افزار دزدی دوست داره بره کار کنه من وظیفه انسانیمو گفتم بقیه جفتک میندازن دیگه به من ربطی نداره
    هر به مشکل من رسیدی اون موقع حرف منو یادت بیاد
    خودت هم بورو زیپتو بکش زر زر زیاد نکن برو همون notpad++ کار کن نمیخواد تو جمع حرفه ایی ها بیای
    من خواستم کمک کنم تا پقتی الاق در جهان است آدم کم نخواهد آورد سواری خوبی خواهد بود

شما 1000 پله هم از بقیه بالاتر باشی بازم زیر خط فهم و شعوری

منظورم omidabedi بود دو تا تاپیک باز کرده بودم قاطی شد

در ضمن sublime رو امتحان کردم از لحاظ رنگ بندی بهتر از notepad هستش منتها یه جاهایی قاطی میکنه
    برای فاصله بین خط ها راهی تو خود setting نیست اما برای رنگ بندی از قسمت
    کد HTML:
    setting-->style configurator
    میتونی رنگاشو عوض کنی

و یا از تم های خودش استفاده کنی

نقل قول نوشته شده توسط omidabedi مشاهده تاپیک
    شما 1000 پله هم از بقیه بالاتر باشی بازم زیر خط فهم و شعوری
    تو هم همینطور شعور از سگ هم پایین تر هستش باز به سگ تربیتش برای تشکر برات دم تکون میده آدم پاچه میگیره مثل تو وحش شاخ و دم داره اونم تویی

زیاد نمی خواد فکر کنی نسل آدم همینه یه موجود وحشی به تمام زیاد نمیخواد درگیر شی چون داری تربیت مادری رو نشون میدی زیاد فکر نکن آدم یعنی همین یه حیون کاملا وحشی .. ..
    به جای این که بیای بفهمی . صحبت کنی . داری پارس میکنی تو اینی

نظر من اینه که این تایپیک بسته شه تا آدم های سگی مثل این گورشون از این تایپک گم کنند

VIP آواتار mohamad_torabi
    محل زندگی
    تــــــهــــران

نقل قول نوشته شده توسط Omid Jackson مشاهده تاپیک

یکی از دوستان گفتن لینوکس نرم افزاراش مجانیه، خواستم بگم اون free که هی میگن منظور رایگان نیست، منظور آزاد هستش که کلی فلسفه داره و هیچ ربطی به اینجا نداره

جناب محمد شما باید ببینی چه انتظاراتی از یک نرم افزار دارین بعد بگین من یه نرم افزار میخوام با این چیزا، شما چی پیشنهاد میدین بهم، همینجوری نمیشه گفت این خوبه اون خوبه، من همه ی این ها رو دارم ولی موقعی که میخوام جواب دوستان تو این فروم رو بدم توی همون محیط jsfiddle کد مینویسم که پلاگین emmet هم داره خودش کدنویسی رو سریعتر میکنه ولی اگر بخوام سایتی طراحی کنم از DW استفاده میکنم
    من چه میدونستم که اعضا حتی نسبت به ویرایشگرای متنشون نیز تعصب دارن

من در برخی از امتحاناتم مردود شدم اما دوستم تمام درسهایش را با موفقیت گذراند.

اکنون او یک مهندس در شرکت مایکروسافت است

و من فقط مالک مایکروسافت هستم ........ بیل گیتس

نقل قول نوشته شده توسط mohamad_torabi مشاهده تاپیک
    من چه میدونستم که اعضا حتی نسبت به ویرایشگرای متنشون نیز تعصب دارن
    به نظر من sublime رو انتخاب کن که منم همینو انتخاب کردم
    اصلا سیستم رو که روشن میکنم باز میکنم همینجوری یه دستوری چیزی مینویسم خیلی حال میده
    فقط فارسی رو بصورت ناپیوسته می نویسه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ssh

چه بحثی شد :دی
    ولی من هنوز نظرم رو همون دریم ویور هست من سمت ادیتور دیگه نرفتم
    من نه آماتوری توش دیدم نه لود سنگین اپراتورش مشخص میکنه چی توش مینویسه نه برنامه

دریم ویور

محل زندگی
    تــــــهــــران

اصلا سیستم رو که روشن میکنم باز میکنم همینجوری یه دستوری چیزی مینویسم خیلی حال میده
    اگه این مشکل فاریسش درست شه کل ویرایشگرامو پاک میکنم

محل زندگی
    تــــــهــــران

پکیچ emmet رو نصب کردی؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    rayancode.ir

سلام اقا محمد.
    شما که خودت حرفه ای هستی اما من می خوام اینجا تجربه ای رو که کسب کردم بگم.
    من با بعضی از این نرم افزار ها کار کردم و کدنویسی با اونا انجام دادم. اما شاید چون خودم یک مایکروسافت کار هستم دریم ویور رو انتخاب کردم.
    من خودم به شخصه با دریم ویور کار می کنم. اما یادم نمیاد تا حالا یک بار هم از محیط دیزان اون استفاده کرده باشم و همیشه فقط کد ها رو تو اون می نویسم.و شاید به خاطر اینکه ارور های سینتکسی رو بعضی جاها می گیره و کد نویسی رو شکل داده تر نشون میده.
    به نظر من این برنامه ها در ساختار کلی همه شبیه هم هستند و فقط در اجرای جزیات با هم تفاوت دارند.
    من خیلی وقت ها پیش اومده در شرکت های مختلفی که برا طراحی و یا در کلاس هایی که واسه درس رفتم در سیستمشون هیچ نرم افزاری نبود و یک نوت پد باز کردم و شروع به کد نویسی کردم.
    نظر شخصی بنده اینه که کسی که می خواد تازه کد نویسی رو شورع کنه باید یک مدت رو با همین نوت پد کار کنه تا دستش به نحوه درست کدنویسی و سینتکس های درست و آشنایی با درست نوشتن دستورات عادت کنه. حالا بعد از اون می تونه با نرم افزارهای زیادی که هست یکی رو بسته به نیازش استفاده کنه و کارش رو انجام بده.
    من خودم به شخصه تا وقتی وب دیزاین می نوشتم با دریم ویور کار می کردم و الان هم که برنامه نویسی سمت سرور می کنم با همون ویژال و در ای اس پی این کار رو انجام میدم.

اما یک انتقاد به حرف این دوستمون که گفته دوره اینا دیگه تموم شده دارم.دورانی که من دانشجو بودم هم همین حرف رو می زدن و می گفتن دیگه مایکروسافت دورانش تموم شده.وقتی ویندوز vista اومد و باخورد خوبی نداشت با باگ های زیاد باز هم همین حرف رو زدن.اما دیدین مایکروسافت با اراءه ویندوز سون و 8 باز هم خودش رو پیدا کرد. مایکروسافت حدود ۲ سال پیش شرکت نوکیا رو خریداری کرد و نسخه سیستم عامل موبایل ۸.۱ رو عرضه کرد که امن ترین سیستم عامل موبایل شناخته شد.
    البته این شاید بخاطر این باشه که من خودم مایکروسافت کار هستم/
    اما در کل به نظر من ما در حدی نیستیم که بخوایم در مورد سیاست های کلی شرکت های غول نرم افزاری دینا حرف بزنیم. چون اونا برنامه و آینده نگری دارن.

محل زندگی
    تــــــهــــران

نقل قول نوشته شده توسط r4hgozar مشاهده تاپیک
    سلام اقا محمد.
    شما که خودت حرفه ای هستی اما من می خوام اینجا تجربه ای رو که کسب کردم بگم.
    من با بعضی از این نرم افزار ها کار کردم و کدنویسی با اونا انجام دادم. اما شاید چون خودم یک مایکروسافت کار هستم دریم ویور رو انتخاب کردم.
    من خودم به شخصه با دریم ویور کار می کنم. اما یادم نمیاد تا حالا یک بار هم از محیط دیزان اون استفاده کرده باشم و همیشه فقط کد ها رو تو اون می نویسم.و شاید به خاطر اینکه ارور های سینتکسی رو بعضی جاها می گیره و کد نویسی رو شکل داده تر نشون میده.
    به نظر من این برنامه ها در ساختار کلی همه شبیه هم هستند و فقط در اجرای جزیات با هم تفاوت دارند.
    من خیلی وقت ها پیش اومده در شرکت های مختلفی که برا طراحی و یا در کلاس هایی که واسه درس رفتم در سیستمشون هیچ نرم افزاری نبود و یک نوت پد باز کردم و شروع به کد نویسی کردم.
    نظر شخصی بنده اینه که کسی که می خواد تازه کد نویسی رو شورع کنه باید یک مدت رو با همین نوت پد کار کنه تا دستش به نحوه درست کدنویسی و سینتکس های درست و آشنایی با درست نوشتن دستورات عادت کنه. حالا بعد از اون می تونه با نرم افزارهای زیادی که هست یکی رو بسته به نیازش استفاده کنه و کارش رو انجام بده.
    من خودم به شخصه تا وقتی وب دیزاین می نوشتم با دریم ویور کار می کردم و الان هم که برنامه نویسی سمت سرور می کنم با همون ویژال و در ای اس پی این کار رو انجام میدم.

اما یک انتقاد به حرف این دوستمون که گفته دوره اینا دیگه تموم شده دارم.دورانی که من دانشجو بودم هم همین حرف رو می زدن و می گفتن دیگه مایکروسافت دورانش تموم شده.وقتی ویندوز vista اومد و باخورد خوبی نداشت با باگ های زیاد باز هم همین حرف رو زدن.اما دیدین مایکروسافت با اراءه ویندوز سون و 8 باز هم خودش رو پیدا کرد. مایکروسافت حدود ۲ سال پیش شرکت نوکیا رو خریداری کرد و نسخه سیستم عامل موبایل ۸.۱ رو عرضه کرد که امن ترین سیستم عامل موبایل شناخته شد.
    البته این شاید بخاطر این باشه که من خودم مایکروسافت کار هستم/
    اما در کل به نظر من ما در حدی نیستیم که بخوایم در مورد سیاست های کلی شرکت های غول نرم افزاری دینا حرف بزنیم. چون اونا برنامه و آینده نگری دارن.
    سلام
    من از اول که شروع کردم با sublime کار کردم ام در یک ویدیو اموزشی که از دریم ویور استفاده میکرد من امکانتشو دیدم بد نبود خواستم نظرات دوستان رو بدنم تا اینکه تاپیک رو ایجاد کردم وهنوزم دارم با sublime کار میکنم و اندکی دریم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    35°41′46″N 51°25′23″E

نقل قول نوشته شده توسط capitan_nemesis مشاهده تاپیک
    از هر چی دوست داری استفاده کن
    ما ایرانی ها مشکل مون همینه حرف کسانی واقعا تجربه دارن گوش نمیکنیم تا حرف بیام بزنیم مثلا دختر ۷ ساله برای یه عروسک سریع قهر میکنیم بخاطر همین کارمون هیچ وقت جلو نمیره
    مثال شم هست : دوما سعی می کنم از نرم افزاری که بهم توهین می کنه استفاده نکنم... مثلا NetBeans...
    اگه یع کمی سر اون نرم افزار های نام برده کمی کوچک بهت حرف بزنه بازم استفاده نمیکنی
    من همه ی اینا رو می شناسم و در موردشون تحقیق کردم... ولی دلایلم برای من منطقی هستن... شما هم دلایلت برای خودت ممکنه منطقی باشن... و این که اسم اون نرم افزار ها رو می ذاری نرم افزار های نام برده ی کوچک و بهشون می خندی، فکر می کنم نشان از بی تجربگی شما داره...
    Geany رو دست کم نگیر! تو Ubuntu Software Center امتیازش حدود 5 از 5 هست! NetBeans حدود 3.5 از 5! البته من زیاد دوست ندارم اینا رو با هم مقایسه کنم چون اهداف متفاوتی هم دارن... شما اگه دوست داری از NetBeans استفاده کن... وقتی که کلی نرم افزار آزاد دیگه هست... برو تو سایتش بهت بگه:
    Forbidden You don't have permission to access / on this server.
    بعدشم Adobe پشت Brackets هست... و Atom هم واسه GitHub هست و امکاناتی توی شخصی سازی داره که احتمالا خوابشم ندیدی...
    شما اگه می خوای دلایل خودت رو بیار...

کاربر دائمی آواتار f_talebi
    محل زندگی
    خوزستان

من با دریم ویور و ساب لایم کار کردم. اما انتخاب خودم نوت پد++ نسخه ی جدیدشه. چون همه امکاناتی ک دوس دارم داره و خیلی هم سبکه

کاربر تازه وارد آواتار مهدی اسماعیلی
    محل زندگی
    اصفهان

dreamviewer خیلی خوبه اما بعضی وقت ها هنگ میکنه !!! شاید به خاطر کرکی بودنشه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    rayancode.ir

راستی.
    sublime از نظر من خیلی خوبه وقتی یک تک رو می نویسیم خودش می بنده اون رو و با یک اینتر میتونین کد های داخلش رو بنویسین.
    یک امکان دیگه ای که sublime تو نسخه های جدیدترش داره که من خیلی خوشم اومد اینه که شما اگه 8 تا تب باز کرده باشی می تونی به راحتی و از نوار پایین برای هر تب یک زبان رو انتخاب کنی و اون برات سینتکس هاش رو میاره.
    اما نوت پد اینطور نیست.
    اما خوب sublime یک مشکل داره واسه ما طراح های فارسی اینه که از فارسی پشتیبانی نمی کنه. حداقل من که نتونستم توش متن فارسی رو درست بنویسم.
    اگه متن فارسی رو می نوشت شاید خودم جای دریم ویور از سابلیم استفاده می کردم.

موفق باشید

نقل قول نوشته شده توسط r4hgozar مشاهده تاپیک
    راستی.
    sublime از نظر من خیلی خوبه وقتی یک تک رو می نویسیم خودش می بنده اون رو و با یک اینتر میتونین کد های داخلش رو بنویسین.
    یک امکان دیگه ای که sublime تو نسخه های جدیدترش داره که من خیلی خوشم اومد اینه که شما اگه 8 تا تب باز کرده باشی می تونی به راحتی و از نوار پایین برای هر تب یک زبان رو انتخاب کنی و اون برات سینتکس هاش رو میاره.
    اما نوت پد اینطور نیست.
    اما خوب sublime یک مشکل داره واسه ما طراح های فارسی اینه که از فارسی پشتیبانی نمی کنه. حداقل من که نتونستم توش متن فارسی رو درست بنویسم.
    اگه متن فارسی رو می نوشت شاید خودم جای دریم ویور از سابلیم استفاده می کردم.

موفق باشید

این قابلیت هایی که گفتید رو هم notepad++ داره

قابلیت اول که خودش تگ هارو میبنده
    از بخش
    کد HTML:
    setting-->prefrenses-->auto-compilation
    فعالش کنی که نتنها تگ هارو بلکه کارکترهایی مثل ' " () {} رو نیز با باز کردن هرکدومش خودش دومیش رو م میزاره و اتوماتیک با تایپ کردن بینشون مینویسه و نیاز به اینترنیست مثل sublime

امکان دوم رو هم باز notepad++ داره که میتونید برای هر تب یک زبان برنامه نویسی مجزا انتخاب کنید

یه امکان دیگه ای هم که داره شما در طول برنامه علاوه بر توابع php خودتون توابع و متغییر هایی ایجاد میکنید که اینها هم که خودتون نوشتید ذخیره میشه

و وقتی خواستید کد بنویسید لیستش میاد براتون هم توابع php هم اونایی که خودتون نوشتید هم متغییرها هم نام فرم هم نام inputها و ....

هیچ کدوم
    برای html , css از HTMLPAD 2014 استفاده میکنم
    واسه جاوااسکریپت و PHP هم PHPStorm

کلا sublime و notpad++ کپیه همن من تفاوتی نمیبینم ولی بنظرم محیط کاربری sublime بهتره
    یجورایی شما رو از محیط ویندوز جدا میکنه نمیدونم چجوری بگم
    بجز رنگ بندی هیچ تفاوت آنچنانی ندارن

کاربر دائمی آواتار Jarvis
    محل زندگی
    Esfahan

یکی از ضعف های بزرگ Notepad++ که همیشه باعث شد از Notepad++ صرفا به عنوان یک نمایشگر کد ازش استفاده کنم قابلیت Auto-Complete ـه ضعیف اون نسبت به سایر نرم افزارهای هم رده بود...
    البته نرم افزار قوی و کارآمدی هست ... اما نمیدونم چرا این قابلیتش رو بهینه تر نمیکنن! .. یکی از مزیت های دیگش هم سبک بودنشه که فایلهای حتی با حجم بیش از 4 گیگابایت رو به راحتی باز میکنه .. انگار داره هلو میخوره !
    Dreamweaver هم مشکل عمده ای که داره سنگین بودنشه که وقتی شما با کانفیگ Core i7 بخواید بازش بکنید حداقل چند ثانیه ای رو باید منتظر بمونید تا لود بشه... یکی از مشکلات دیگش هم گاهی گیر کردنش هست... اما در عوض Auto-Complete ـه خوبی داره ... قابلیت دیباگش هم راضی کننده هستش... قابلیت دیگه که به نظر من یکی از قابلیت های بزرگش محسوب میشه ، لینک کردن اتوماتیک فایل های Attach شده به پروژه هستش که خودش به صورت اتوماتیک میره فایل های پیوست شده رو میخونه و لود میکنه ... این خیلی توی وقت کاربر تاثیر میذاره
    Sublime Text هم همیشه مشکل عمده اش همین عدم پشتیبانی از فارسی هست ، البته شما می تونید فارسی رو توش بنویسید فقط یکم باید دقت به خرج بدید چون حروف فارسی رو برعکس نشون میده...
    اما اگه از مشکل فوق چشم پوشی کنیم یه تنه Npp رو میزاره توی پاچه اش !! Auto-Complete ـه قوی ، سیستم پلاگین بسیار قدرتمند با انواع پلاگین های مورد نیاز ، رابط کاربری ساده ، قابلیت پیکربندی Syntax-Highlighter ، پشتیبانی از اکثر زبان های برنامه نویسی و... همه باعث میشن این برنامه ، به یک برنامه مطرح توی این حوزه تبدیل بشه...

البته در این بین یک سری IDE مثل Zend Studio و NetBeans و Aptana وجود داره که در این بین انتخاب اول خودم Aptana بوده ... اما فرق زیادی با هم ندارن .. علی الخصوص Aptana و Zend Studio که هر دو از هسته ی Eclipse هستند.

موفق باشید.
    آخرین ویرایش به وسیله Jarvis : دوشنبه 26 خرداد 1393 در 15:29 عصر دلیل: اشتباهات املایی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    rayancode.ir

کلا sublime و notpad++ کپیه همن من تفاوتی نمیبینم ولی بنظرم محیط کاربری sublime بهتره
    یجورایی شما رو از محیط ویندوز جدا میکنه نمیدونم چجوری بگم
    بجز رنگ بندی هیچ تفاوت آنچنانی ندارن
    دقیقا همین.
    من هم بخاطر همین دوس دارم باهاش کار کنم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    rayancode.ir

این قابلیت هایی که گفتید رو هم notepad++ داره

قابلیت اول که خودش تگ هارو میبنده
    از بخش
    کد HTML:
    setting-->prefrenses-->auto-compilation
    فعالش کنی که نتنها تگ هارو بلکه کارکترهایی مثل ' " () {} رو نیز با باز کردن هرکدومش خودش دومیش رو م میزاره و اتوماتیک با تایپ کردن بینشون مینویسه و نیاز به اینترنیست مثل sublime

.
    ممنون از شما اقا امید.
    بله من فعال کردم و درسته.
    اما واقعا محیط sublime بیشتر بهم میچسبه.
    یک سوال دیگه. منظور از پلاگین ها نصب شده دراین ها چیه؟
    اخه من عادت دارم تمام خط های کد رو خودم می نویسم. و کلا از حالات گرافیکی آماده استفاده نمی کنم.
    میشه یه توضیح درباره پلاگین های این ها بدین؟؟

پلاگین های مختلفی برای هر IDE موجود هست مثل emmet
    و کلا هدف از ایجاد سیستمی دارای قابلیت اضافه کردن plugin این هست که علاوه بر کارایی نرم افزار سریع و سبک باشه

پلاگین ها کمک میکنن تا کار برنامه نویسی رو راحت و لذت بخش تر باشه
    علاوه بر این جداگانه هستن زیرا برنامه سنگین میشه و علاوه بر اون کاربر رو سر درگم میکنه زیرا همه نیاز ندارن با همه ی پلاگین ها کار کنن یا اصلا لازمشون نمیشه

بخصوص برای افراد تازه کار اینجور قابلیت هایی باعث میشه روند یادگیری و حفظ کدها و دستورها رو کندتر بشه

هر پلاگین کار خاصی میکنه مثلا emmet کارای مختلفی انجام میده از جمله تولید ipsum که در طراحی کمک میکنه مثل ایجاد 4چوب html (تگهای body و title و header و ....) و...

حتی برای کارای خاص مثل syntax highlighter یا auto complete برای فریم ورک های مختلف مثل yii یا cakephp

http://sourceforge.net/apps/mediawik...Plugin_Central لیست پلاگین های notepad++

خیلی پلاگین داره که اگر همش بخواد توی هسته باشه برنامش سنگین میشه

نقل قول نوشته شده توسط Jarvis مشاهده تاپیک
    یکی از ضعف های بزرگ Notepad++ که همیشه باعث شد از Notepad++ صرفا به عنوان یک نمایشگر کد ازش استفاده کنم قابلیت Auto-Complate ـه ضعیف اون نسبت به سایر نرم افزارهای هم رده بود...
    من از auto complete استفاده نمیکنم چون خودم بنویسم تو ذهنم میمونه و نمیدونم از چه لحاظی میگی ضعیف

اما تو پلاگین هاشم چندتا auto complete بود که به احتمال زیاد این قابلیت رو بهینه تر کردند
    اینم که جزء هسته نیست لابد بخاطر همون حجمشه که کم باشه

یه تستی کن ببین چجوریاس محمد جان

کاربر دائمی آواتار Jarvis
    محل زندگی
    Esfahan

من از auto complete استفاده نمیکنم چون خودم بنویسم تو ذهنم میمونه و نمیدونم از چه لحاظی میگی ضعیف

اما تو پلاگین هاشم چندتا auto complete بود که به احتمال زیاد این قابلیت رو بهینه تر کردند
    اینم که جزء هسته نیست لابد بخاطر همون حجمشه که کم باشه

یه تستی کن ببین چجوریاس محمد جان
    والا من زیاد با پلاگین های npp آشنا نیستم و اطلاعی ندارم که کدومشون Auto-Complete هستند ... اگه پلاگینی داشته باشه که این قابلیت رو به شکل صحیحی پیاده کرده باشه مسلما امتیاز محسوب میشه و خب بیشتر استفاده میکنم ازش ...

کاربر تازه وارد آواتار Saeed.MD
    محل زندگی
    شیراز

سلام
    به نظرم بهترین ادیتور برای HTML-CSS و JS و کلا اسکریپت نویسی و مارک‌آپ Notepad++ هست

من همه ادیتور ها و IDE ها رو تست نکردم اما اونایی که تست کردم :

Sublime
    میزان استفاده: 1-2 روز
    تا حدودی به نظرم سنگین بود و امکاناتی اضافی داشت که من عمرا استفاده نخواهم کرد و از همه مهمتر پولی بود!

Komodo Edit
    میزان استفاده: 1-2 روز
    تا حدودی سنگین بود ولی محیط جذابی داشت به نظرم و البته رایگان.

npp یا Notepad++
    میزان استفاده: همیشه
    سبک ، سریع ، رایگان
    با تم های گوناگون و پلاگین های متنوع

----------------------------------------------
    برو بچه های GNU/Linux هم میتونن از nqq یا Notepadqq که همون notepad++ هست استفاده کنند.

این نظر من بود و هست
    شاید یکی دیگه با برنامه‌های دیگه مثل Geany و دریم ویور و ... راحت تر باشه
    قرار نیست برای مسایل سلیقه ای و کوچیک به همدیگه توهین کنیم.

چییییییی میگی؟
    Sublime سنگینه؟امکانات اضافی داره؟
    هیچی نداره ! و خیلی هم سبکه !

فقط دو تا ایراد داره
    1. با فارسی مشکل داره
    2. اسکرول افقی نمیندازه
    همین !

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

اتم هم که یه فورک از سابلایمه بد نیست.

کاربر دائمی آواتار ABZiko
    محل زندگی
    مشهد

هیچی به notepad++ نمی رسه، سبک و بسیار راحت و سریع.

فقط PHPstorm
    طراحی بنرهای تبلیغاتی فلش و گیف حرفه ای
    طراحی حرفه ای انواع وب سایت

طراحی گرافیک
    www.rahadesigner.ir

نقل قول نوشته شده توسط omidparkour مشاهده تاپیک
    فقط PHPstorm
    این برنامه رو من تست کردم.
    1- خیلی پردازنده رو درگیر میکنه. منظورم از زیادی بیش از حد هست.
    2- رابط خوبی داره.
    3- امکانات زیادی داره ولی هر کسی نمی تونه ازشون استفاده کنه.

من خودم کاملا از notpad++ استفاده می کنم. البته پروژه های بزرگتر رو یا با دریم و یا با netbeans مدیریت میکنم. چون توی پروژه های بزرگ notepad اعصابمو خورد میکنه.

کاربر دائمی آواتار سینا اکبری
    محل زندگی
    ایران/البرز

من هم با دریم ویور کار کردم ،هم با note pad ++ و ....اما به نظرم از اینا بهتر Microsoft Expression Web است و بعدش نوت پد پلاس پلاس

آقا اصلا از همه بهتر notepad خودمونه به افتخارش
    طراحی بنرهای تبلیغاتی فلش و گیف حرفه ای
    طراحی حرفه ای انواع وب سایت

طراحی گرافیک
    www.rahadesigner.ir

کاربر دائمی آواتار CsharpNevisi
    محل زندگی
    تهران

من
    dreamweaver رو ترجیه میدم

تاپیک زیرخاکی بقول اقای شهرکی

یک چیزی رو بگم که یجورایی به notepad++ و sublime بهتره بگیم text editor نه IDE

در بین text editor خب انتخاب من notepad++ هست

هیچ کدومشون اینقدر خوب نیستن که بخوایم بعنوان یک iDE ازشون نام ببریم

این از text editor ها

میمونه dreamweaver که اینم یک نرم افزار wysiwyg برای طراحی سایت هست نه text editor هست نه IDE (حالا کاری نداریم میشه بعنوان اینا هم ازش استفاده کردا)

اما در بین IDE ها
    انتخاب خودم netbeans هست

درسته 10 دقیقه طول میکشه ک بیاد بالا (رو سیستم 10 سال پیش من البته) اما خب محیط خود برنامه از سرعت نسبتا خوبی برخوردا هست و دیگه تا اخر پروژه نیاز نیست بسته بشه که بخوایم دوباره بازش کنیم

امکانات فوقالعاده حرفه ای رو دربر داره

میتونیم کل پوشه ی پروژمونو ببینیم همونجا

هر تابعی که مینویسیم patternش ذخیره میشه و هرجا خواستیم استفاده کنیم خودش در حافظه داره انگار بصورت هوشمند یاد گرفته,پارامترای مورد نیازو بهمون میگه

syntax debugging بصورت live time داره و خیلی چیزای کوچیک و بزرگ دیگه مثل متن کپی رایت

صفحه 2 از 2 اولاول 12

تاپیک های مشابه

1. استفاده از دریم ویور برای دلفی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نوشته شده توسط mehdi-213 در بخش برنامه نویسی در Delphi Prism
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 17 مرداد 1386, 01:00 صبح
  2. انتخاب از بین c و مشتقاتش !
    نوشته شده توسط Frabarnamenevis.B در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 19
    آخرین پست: دوشنبه 01 آبان 1385, 23:53 عصر
  3. مشکل فارسی در دریم ویور
    نوشته شده توسط f_arabgol در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 14 فروردین 1385, 09:11 صبح
  4. انتخاب از بین UpdateMode های مختلف
    نوشته شده توسط Babak-Aghili در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 28 مهر 1384, 02:11 صبح
  5. با دریم ویور هم میشه asp.net نوشت؟
    نوشته شده توسط baranmatin در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 04 مهر 1384, 19:19 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید