صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 64 از 64

نام تاپیک: حسابداری.کل.معین.تفضیل.سند

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

نقل قول: حسابداری.کل.معین.تفضیل.سند

نقل قول نوشته شده توسط علی فتحی مشاهده تاپیک
    اقا مجتبی گل ممنون ازط شما و همه دوستان که توجه کردن.منم دنبال درامد با برنامه نویسی نیستم.منم حسابدارم مدیر مالی 17 شرکت دستمه. فقط تنوعی یاد گرفتم برای خودم برنامه انبارداری حقوق و دستمزد و حسابداری هم نوشتم ولی درحد خودم .بدرد اینجا نمیخوره وگر نه هر کس خواست تو همین تاپیک تقدیم میکنم.فقط یک دفتر معین تو این سایت بنویس ببین چه جوابی نصیبت میشه.
    این تاپیکو خوندی هدف من چی بوده؟گفتم برنامه نویسان محترم هرکس سوال حسابداری داره من با کمال میل دانشمو براش بزارم هدف دیگه ای نداشتم.ولی دوستان خیلی کم لطفی میکنن
    .بحث هزینه هم نیست که دوستان گفتن.امروزه همه شرکتها نرم افزار خاص خودشونو دارن.
    یکی هم بنده با 50 نرم افزار حسابداری کار کردم حتی همکار سیستم که ادعا داره.ولی برنامه بهتر و جامعتر و راحتر از رافع هیچ جایی ندیدم.که راحت اینجا دانلود کن بدون محدودیت استفاده کن
    و هیچ هزینه ای هم نده.
    تمام برنامه های خریداری شده که 7 تا 4 تومان شرکتها خریدن باشون کار کردم همه مشکل داشتن ولی از برنامه رایگان رافع مشکل ندیدم
    پس دلیلی وجود نداره دنبال برنامه رایگان باشم
    یه سوال دارم

شما که اینطور میگی من ازت یه درخواست می کنم

شما بیا از تجربیاتت و سوادت رو در اختیار من بذار . من برنامه حسابداری بنویسم . هر روزم گسترشش بدم و در آخر هم ازت تشکر می کنم

ولی به شما هزینه ای نمی دم و در نهایت برنامه ای به شما نمیدم . میرم برای خودم می فروشمش .

این کارو می کنی ؟ اگه آره که منم تو برنامه نویسی کمکت می کنم و سوالاتت رو جواب میدم

کاربر دائمی آواتار علی فتحی
    محل زندگی
    مهاباد

لطفا نگذارید این تاپیک تعطیل بشه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

نیت و اصل تاپیکت مشکل داره . خودتم می دونی دوست عزیز !

راهش این نیست .

محل زندگی
    مهاباد

متشکریم از همه دوستان که توجه کردند.

محل زندگی
    مهاباد

اقای بامداد عزیز نمیدونم با نیت خوانی شماها چ کار کنیم.یکی پیامداده به من گفته گم شو برنامه مفتی نداریم.اخه عزیزان من یک جمله عرض کنم. بنده حسابدارم و یک دی وی دی دارم 76 برنامه حسابداری رایگان بدون محدودیت روشه.حتی پیشرفته خارجی . هدف من ساخت و فروش نیست.شما اگر برنامه نویسی باید سفارش بگیری . نه اینکه هر کس چیزی طراحی کرد
    حتما باید بفروشه. برای نمونه بنده یک برنامه انبارداری جالب تو همین سایت دانلود کردم یه سری تغییرات انجام دادم و دادم به یه شرکت.(رایگان).نظر انبارداراین بود
    والش کن بابا حوصله نصب و بک اپ و ... ندارم .اکسل خیلی راحته .راست میگه اکسل کارشو راه انداخت .
    خب سوال من ؟بنده مثلا اومدم کلی رو این زحمت کشیدم و ثبت کردم و روانه بازار کردم .همچین ادمهایی رو چگونه راضی کنم بابت برنامه پول پرداخت کنه
    نظر من اینه سروران برنامه نویس .برای برنامه نویسی باید سفارش بگیری
    حتی بنده برنامه اولویت بندی مسکن مهر نوشتم . پیمانکاری. مدیرعامل حاضر نبود 100 تومان پول بپردازه میگفت وضیفه حسابداره باید طراحی کنی دیگه
    بیا اینو هالیش کن ادم خوب حسابداری یه چیز دیگت . منم دادم به چند شرکت دیگه مجبورش کردم از شرکتهای دیگه به قیمت 500 تومن بخره اصلا نگفتم مال خودمه
    پس ما هممون اینجا فرهنگی و روشن فکریم.ولی با همچین سرمایه دارانی سرو کار داریم
    یا برنامه حقوق و دستمزد طراحی کردم . برای گزارش ماهانه مدیر عامل میگه این فنتش کوچکه . بری با خدکار تو کاغذ A3 بنویسید.تازه اگر بگم برا این برنامه پول میخوام چی میگه تصور کنید
    پس سروران گرامی من برنامه رو سفارشی برای کسانی بنویسید که شعورشو دارن و بهتون پیشنهاد میدن.
    نمونه برنامه برای انجمن صنفی نوشتم .سفارش دادن اونی که خدشون خواستن طراحی کردم . من 7 روز روش کار کردم گفتم فوقش 700 تومن میگیرم . بهشون دارم گفتم فعلا باش کار کنید . هر چقدر خدتون صلاح دونستید بپردازید.بعد فاکتور بیارم. چک و ناباورانه 3600 نوشته بودن.باید با کسانی کار کرد که قدر کارتونو اینطوری بدونن

ببخشید خارج از موضوع تاپیک بود

محل زندگی
    مهاباد

از بابت غلطهای املایی هم عذر میخوام . دیر متوجه شدم اصلاح نکردم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

اقای بامداد عزیز نمیدونم با نیت خوانی شماها چ کار کنیم.یکی پیامداده به من گفته گم شو برنامه مفتی نداریم.اخه عزیزان من یک جمله عرض کنم. بنده حسابدارم و یک دی وی دی دارم 76 برنامه حسابداری رایگان بدون محدودیت روشه.حتی پیشرفته خارجی . هدف من ساخت و فروش نیست.شما اگر برنامه نویسی باید سفارش بگیری . نه اینکه هر کس چیزی طراحی کرد
    حتما باید بفروشه. برای نمونه بنده یک برنامه انبارداری جالب تو همین سایت دانلود کردم یه سری تغییرات انجام دادم و دادم به یه شرکت.(رایگان).نظر انبارداراین بود
    والش کن بابا حوصله نصب و بک اپ و ... ندارم .اکسل خیلی راحته .راست میگه اکسل کارشو راه انداخت .
    خب سوال من ؟بنده مثلا اومدم کلی رو این زحمت کشیدم و ثبت کردم و روانه بازار کردم .همچین ادمهایی رو چگونه راضی کنم بابت برنامه پول پرداخت کنه
    نظر من اینه سروران برنامه نویس .برای برنامه نویسی باید سفارش بگیری
    حتی بنده برنامه اولویت بندی مسکن مهر نوشتم . پیمانکاری. مدیرعامل حاضر نبود 100 تومان پول بپردازه میگفت وضیفه حسابداره باید طراحی کنی دیگه
    بیا اینو هالیش کن ادم خوب حسابداری یه چیز دیگت . منم دادم به چند شرکت دیگه مجبورش کردم از شرکتهای دیگه به قیمت 500 تومن بخره اصلا نگفتم مال خودمه
    پس ما هممون اینجا فرهنگی و روشن فکریم.ولی با همچین سرمایه دارانی سرو کار داریم
    یا برنامه حقوق و دستمزد طراحی کردم . برای گزارش ماهانه مدیر عامل میگه این فنتش کوچکه . بری با خدکار تو کاغذ A3 بنویسید.تازه اگر بگم برا این برنامه پول میخوام چی میگه تصور کنید
    پس سروران گرامی من برنامه رو سفارشی برای کسانی بنویسید که شعورشو دارن و بهتون پیشنهاد میدن.
    نمونه برنامه برای انجمن صنفی نوشتم .سفارش دادن اونی که خدشون خواستن طراحی کردم . من 7 روز روش کار کردم گفتم فوقش 700 تومن میگیرم . بهشون دارم گفتم فعلا باش کار کنید . هر چقدر خدتون صلاح دونستید بپردازید.بعد فاکتور بیارم. چک و ناباورانه 3600 نوشته بودن.باید با کسانی کار کرد که قدر کارتونو اینطوری بدونن

ببخشید خارج از موضوع تاپیک بود

حرف شما صحیح است که فرهنگ و شعور برنامه نویسی و کلا IT نداریم که یک موضوع گسترده ای است و هرچی بگم کمه .

حرف من اینه با این همه فرصت شغلی کم ، اگه شما یا هر کسی دیگه هم بیاد این فرصت های شغلی رو از بین ببره پس دیگه خیلی نامردیه .

فرض کنید یکی بیاد برنامه بنویس به ارزش 5 میلیون تومان و یک مرکزی حاضر به خریدش بشه ، بعد من بیام یک برنامه مفتی بدم به اون مرکز کار برنامه نویس رو خراب کنم . چقدر اذاب آوره . نه ؟

منظور منم همینه که اولا برنامه رایگان تولید نکیند . تا وقتی کلی برنامه رایگان روی اینترنت هست و ابزاری مثل اکسل هست ، طرف میگه چرا پول بدم ؟؟

فرض کنید CD ویندوز که 1000 تا 5000 فروش میره بشه جرم و هیچ جا نشه پیدا کرد . نه اینترنت نه CD فروشی ها .

پس مجبور میشیم اصلی رو بخریم . نه !؟ بحث احساس نیازه .

در کل خواهشی که دارم اینه برنامه رایگان تولید نکنید ، و یا اینکه برنامه ای رو اینجا سعی کنید تکمیل کنید و به فروش برسانید . اینم کار بدیه و زحمت دیگران رو به فروش برسانید . در ضمن خود من از همین سایت کلی چیز یادگرفتم و کد آموزشی بهم یاد دادن .

حرف من این نسیت که کسی کمک نکنه . در حد سوال و جواب مشکلی نیست ، نه اینکه سورس کامپایل شده تحویل بگیرید و به فروش برسانید .

خودتان گفتید یک نرم افزار رو رایگان به سردخانه فکر کنم ، دادید یا همچین مرکزی

خوب وقتی برنامه رایگان هست ، چرا طرف بره پول بده . امکان داشت یکی بهش برنامه بفروشه . یعنی یک فرصت شغلی سوخته شده

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اصفهان

اراحت نشید ولی سواد هیچ یک از اعضای اینجا قد نمیده نرم افزار مالی و حسابداری طراحی کنن. از 100 تاپیکی که ایجاد میشه یکیش درست حسابی به نتیجه نمیرسه.همه فقط در حد کد نویسی
    ساده درج و حذف و ... کار بلدن.
    من فقط کتاب اقای هاشمیان رو مطالعه کردم بس رشته ام حسایداریه ولی با فکرد خودم بهتر از اینجا به نتیجه رسیدم.
    چون یا برنامه نویسان اینجا حسودن یا بلد نیستن .که حتما هم همینطوره
    هر کس ادعا داره یک تاپیک معرفی کنه به نتیجه رسیده باشه ما هم ببینیم.
    من در تاپیکها تشکر کردم از اعضا ولی دلیل نتیجه نبوده دلیل توجه به تاپیک بوده وگر نه من جوابی از این سایت نگرفتم
    دوست عزیز شما تاپیک رو اینطوری معرفی کردی:
    تمام سوالات مربوط به حسابداری رو در این لینک مطرح کنید.لطفا برای جلوگیری از پراکندگی مطلب به تاپیکها ارجاع ندهید بلکه مطلب درخواستی رو همینجا مطرح فرمایید؟
    و تنها سوالی هم که مطرح شد جناب us1234 پرسیدن:
    تشکر دوست عزیز
    لطفا همین کلمات که در توضیحات به کاربردید به زبان ساده توضیح بدید . بهتر از رفتن سراغ دیتابیس است .
    ثبت روزنامه
    سند
    حساب معین
    دفتر روزنامه
    حساب تفضیل
    دفتر معین

این کلماتی بود که فقط در این تاپیک عنوان شده است حتما مفاهیم زیادتری هم وجود دارد .
    شما اگر این کلمات و نحوه بدست آوری و کلا فرمول های آنها را شرح دهید برای شروع میتونه خوب باشه .
    که البته از دید یک حسابدار سوالات ساده ای باید باشه، ولی نه تنها جوابی ندادین بلکه کاملا برعکس موضوع تاپیک شروع کردین به پرسیدن سوالات خودتون در حوزه نرم افزار و شاکی هستین چرا پاسخی نمیگیرین...
    هرچند، هم سوالات us1234 هم مثل سوالات شما، خیلی بیشتر از یک سوال هستن.
    مثلا این یک سوال شماست:
    سلام خدمت دوستان عزیز برنامه نویس .بخصوص استادانی که برنامه حسابداری طراحی کردن.
    یک سوال اساسی و فوق حرفه ای.بنده 3 جدول توی برنامم دارم حساب کل -حساب معین-حساب تفضیل .که زنجیروار به هم ارتباط دارند.برای گذارشات حساب هر سه مورد لازمه .
    حالا سوال من به هنگام درج اطلاعات در بانک .همزمان مبلغ رو در هر سه جد.ل بریزم یا همون درحساب تفضیل بریزم بهد با کوری مانده گیری کنم؟
    اولا که شما هیچ کدوم از مفاهیم کل-حساب معین و ... رو توضیح ندادی.حالا به فرض که پاسخ دهده به این مفاهیم هم آشنا باشه.شما دنبال یک تکه از یک پازل بزرگ طراحی نرم افزار حسابداری میگردین که پاسخ دهده در مورد کل پازل شما اطلاعاتی نداره.یک نرم افزار حسابداری رو هزار جور میشه طراحی کرد بنابراین پاسخی برای سوالات ازین دست شما نیست.
    شما اگه در حین طراحی نرم افزارت به این مشکل طراحی خوردی، یا باید -در صورت امکان- مشکل رو به صورت یک سوال مجزا، تبدیل کنی که پاسخ دهنده نیاز به دونستن کل طراحی شما نداشته باشه، یا اینکه یک طراح پیدا کنی که احتمالا در قبال دریافت هزینه (یا شاید هم محض رضای خدا) چندین ساعت از وقتش رو در اختیار شما بگذاره، شما طراحی ای که کردی (کل پازل) رو براش توضیح بدی و اون بهت راه حل رو پیشنهاد بده.
    مشکلی که در سوالات ازین دست که شما یا دیگران زیاد مطرح میکنید اینه که اینها فرا تر از یک سوال هستن و حتی اگه کسی بخواد هم نمیتونه با این توضیحات بهش پاسخ بده.

و در نهایت شما اول پاسخ سوالاتی که مطرح شده و در جهت تاپیک هست رو پاسخ بده و بعد انتظار دریافت پاسخ سوالاتت رو داشته باش.

سلام
    برای این کار برا اینکه داده هاتون داپلیکیت نشه و افزونه به وجود نیاد و بتونین مبلغ رو به راحتی ویرایش کنین باید یه جدول رابطه بین این سه قرار بدین و کد هر سه رو داخلش ذخیره کنین. بعد با یه جستجو ساده میتونین تمام اطلاعات رو در کنار هم بیارین.

با سلام
    کل و معین و تفضیلی و سطح پنجم به انگلیسی چی میشه؟

محل زندگی
    مهاباد

لطفا این تاپیک رو زنده کنید خیلی لازمه .....

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

آخیش یادش بخیر

نتیجه این تاپیک رو میشه بگید؟؟؟

اهداف و نتیجه ؟

محل زندگی
    مهاباد

بازم بی نتیجه . ولی تویک سایت خارجی همینو مطرح کردم به نتیجه رسیدم. برنامه کامل حسابداری با کلی امکانات جالب و راحت. ممنون که کمک نکردید.خخخخخخ
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار golbafan
    محل زندگی
    در قلب دوستان

روش تفصیلی ثابت خیلی قدیمی شده
    سعی کنید روش شناور رو پیاده سازی کنید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

بازم بی نتیجه . ولی تویک سایت خارجی همینو مطرح کردم به نتیجه رسیدم. برنامه کامل حسابداری با کلی امکانات جالب و راحت. ممنون که کمک نکردید.خخخخخخ
    چه عالی . دستت درد نکنه . بی زحمت اینجا وقتت رو برای این مسائل تلف نکن و به سایت خارجی سر بزن !!!!

دیدی شما برنامه هلو بیا تو گلو می خواستی ؟ ثابت شد نیت خیر و انسان دوستانت !!!

کاربر دائمی آواتار Vidico
    محل زندگی
    شاید در قلب...!

اینم بانک برنامه بالایی !!!!
    فقط چند تا توضیح ضروری:
    1-شرط اصلی برنامه حسابداری ثبت سند -درج سند در دفتر روزنامه-انتقال ثبت روزنامه به دفتر کل
    2-نگهداشتن حساب معین و تفضیل
    وصلام این میشه یک برنامه حسابداری جالب و کارا. اما یک نکته برنامه های حسابداری زیادی توی بازار وجود دارن ولی نظر بنده اینه .اکثرا غیر از نقاشی-
    و گرافیک برنامه و چیزای اضافی کاری نکرده اند. حتی حسابدارهای خبره هم توی اون گم میشن ولی واقعیت اینه غیر از 2 مورد بالا چیز خاص دیگری وجود ندارد
    ما با اجازه دوستان فعلا این دو مورد بالارو کار میکنیم به نتیجه رسیدیم .موارد اضافی .مانند عملیات مالی و فاکتور و دریافت پرداخت و انبار رو هم روی برنامه پیاده سازی میکنیم

http://uplod.ir/fjt34y0i4696/New_folder.zip.htm
    بعنوان یک حسابدار اینم می پسندم خیلی کاراست
    http://bayanbox.ir/id/7962274787337825650
    فایل یافت نشد

محل زندگی
    شاید در قلب...!

نقل قول نوشته شده توسط NasimBamdad مشاهده تاپیک
    چه عالی . دستت درد نکنه . بی زحمت اینجا وقتت رو برای این مسائل تلف نکن و به سایت خارجی سر بزن !!!!

دیدی شما برنامه هلو بیا تو گلو می خواستی ؟ ثابت شد نیت خیر و انسان دوستانت !!!
    انقدر بد بین نباشید، ما اومدیم اینجا به هم کمک کنیم، بحث رو به جاهای دیگه نکشید... لطفا...

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

یه نگاهی به تاریخ بنداز

محل زندگی
    شاید در قلب...!

نقل قول نوشته شده توسط NasimBamdad مشاهده تاپیک
    یه نگاهی به تاریخ بنداز
    پنجشنبه 14 خرداد 1394, 11:05 قبل از ظهر

اولا مال 4 ماه پیشه!!!! یه جوری میگی انگار مال چهار سال پیش بود...
    دوما تاپیک قدیمی هم باشه نیاز به بحث مجدد باشه بالاش میارن!!
    سوما آفرین به این همه حس مدیریت شما

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

این تاپیک در جهت یافتن هرچه سریع تر و راحت تر یه نرم افزار حسابداری کامپایل شده بود و در نهایت به فروش برسه بدون اینکه 1 ریال هزینه بشه

برای همین خوشم نمیاد . Starter هر چند وقت یکبار این طور تاپیک هایی میاره بالا

محل زندگی
    مهاباد

من به لطف سایتهای خارجی یاد گرفتم و برناممو تموم کردم. نسیم بامدادی عزیز قابل توجه شما به هیچکس هم نفروختم و دادم به دوستان حسابدارخودم باهاش کارکنند

فقط یک نسیحت هیچ وقت تنگ نظر نباشید مسلمون.

اینجا مدرسه خوب برای یادگیری برنامه نویسی هست . خوبه اینو بدونی.

نسیم مامدادی متاسفم برات اینهمه در بالا پست 3 توضیح دادم هدف چیه بازم نظر خودتو اینجوری دادی.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

من به لطف سایتهای خارجی یاد گرفتم و برناممو تموم کردم. نسیم بامدادی عزیز قابل توجه شما به هیچکس هم نفروختم و دادم به دوستان حسابدارخودم باهاش کارکنند

فقط یک نسیحت هیچ وقت تنگ نظر نباشید مسلمون.

اینجا مدرسه خوب برای یادگیری برنامه نویسی هست . خوبه اینو بدونی.

نسیم مامدادی متاسفم برات اینهمه در بالا پست 3 توضیح دادم هدف چیه بازم نظر خودتو اینجوری دادی.
    آقای علی فتحی ، بنده خودم از این سایت برنامه نویسی یاد گرفتم ، ولی هیچ وقت سورس کد تحویل نگرفتم و هیچ قسمت از کد های برنامه ام رو کسی برام ننوشته ، سوال کردم ، راهنمایی شدم و با تلاش خودم این کار رو کردم

100 درصد که باید توضیح داد و آموزش داد و با همدیگه تبادل اطلاعات داشته باشیم تا یاد بگیریم و بیشتر یاد بگیریم

اما بنده اینقدر مار خوردم ، افعی شدم ، این پست های زیبا هم روی من تاثیر نمی زاره

دیگه شما دهن باز کنی من می دونم چی میخوای بگی

داستان این آموزش :

در گذشته برای کسب تجربه در حسابداری باید مدت طولانی در یک شرکت حسابداری به عنوان کمک حسابدار بدون حقوق و مزایا و گاها با پرداخت هزینه های آموزش حین کار مشغول می شدید تا شاید بتوانید بخش کوچکی از تجربه های مدیران مالی را از آن خود کنید. اما امروزه با استفاده از ابزارهای کمک آموزشی به راحتی میتوانید این گوهر گرانقیمت یعنی تجربه را به سادگی به دست آورده و حاصل سالها زحمت یک مدیر مالی را بدون صرف سرمایه عمر و با کمترین سرمایه گذاری در کنار خود داشته باشید. این بسته آموزشی بصورتی طراحی شده که مدرسین آن علاوه بر تدریس مفاهیم، تجربه چندین ساله خود را نیز در اختیار شما قرار می دهند.

نشانی سایت ما : www.niazacc.com

جیم رون می گوید: نگویید چقدر برای آموزش خود هزینه کردید
    بگویید : برای ارزشمند تر کردن خود چقدر سرمایه گذاری کردم.

آموزش حسابداری

کسانی که به دنبال مطالب بیشتر درباره ی حسابداری هستند میتونن به این لینکهایی که قرار دادم مراجعه کنن. امیدوارم برای شما هم مفید باشه.
    https://mihanmag.com/

صفحه 2 از 2 اولاول 12

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 23
    آخرین پست: پنج شنبه 10 تیر 1389, 17:30 عصر
  2. سوال: ظاهر سند دربرنامه حسابداری
    نوشته شده توسط ali.ghodrati در بخش C#‎‎
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 04 بهمن 1388, 13:17 عصر
  3. فرمت چاپ سند حسابداری
    نوشته شده توسط khoshblagh در بخش ابزارهای گزارش سازی در دلفی
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 24 اردیبهشت 1388, 23:14 عصر
  4. جستجوی کلیه رکودهای یک سند حسابداری
    نوشته شده توسط reza850101 در بخش Access
    پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 17 شهریور 1386, 09:45 صبح
  5. طراحی یک سند حسابداری که دارای ستونهای بد/بس/مانده ؟
    نوشته شده توسط vbstar در بخش گزارش سازی با Crystal Report
    پاسخ: 7
    آخرین پست: چهارشنبه 15 مهر 1383, 11:49 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •