صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 56 از 56

نام تاپیک: قالب حرفه ایی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: قالب حرفه ایی

نقل قول نوشته شده توسط vimax23 مشاهده تاپیک
    عصبی شدی حق هم داری عصبی بشی وقتی ادم جلوی منطق نمیتونه چیزی بگه کولی بازی در میاره خصلت بعضی ادم ها اینطوری هست کاری هم نمیشه کرد

همین ادم های علاف نباشن یه سری ادم مثل شما دو نفر که دوست دارن بزرگ به نظر بیان خودشون رو خراب میکنن پس بهتر علاف ها باشن که جلوی ادم هایی که فکر میکنن زرنگ هستن رو بگیرن
    خوشحال میشم بیام پیش شما اما نه برای این دیزاین چون این رو من میتونم طراحی کنم و صد البته نه با پلاگین آماده جی کوئری!
    باشه اینا رو خودت بزن و از jquery هم استفاده نکن انشاالله دو سال دیگه متونی تمومش کنی !
    فکر میکنی خیلی زرنگی ولی ببخشید خیسیدی . منم خیل چیزا رو میتونم ادعا کنم که می نویسم ولی ادعا کجا نوشتن کجا
    تو فکر کن که ما ریپ زدیم در حالی که مشابه این قالبو هیج جا ندیدی نکنه اونو از مریخ ریپ زدیم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

تربیت خانوادگی خودتو بیشتر از این اینجا در معرض عموم نمایش نده
    خوش باشی دل انگیز
    این یه مثاله که دزد همیشه فکر میکنه که بقیه هم دزدن
    اینو واسه تو ساختن نه اینکه از خودش بگه نمایانه

کاربر دائمی آواتار engmmrj
    محل زندگی
    تهران

همین ادم های علاف نباشن یه سری ادم مثل شما دو نفر که دوست دارن بزرگ به نظر بیان خودشون رو خراب میکنن پس بهتر علاف ها باشن که جلوی ادم هایی که فکر میکنن زرنگ هستن رو بگیرن
    خوشحال میشم بیام پیش شما اما نه برای این دیزاین چون این رو من میتونم طراحی کنم و صد البته نه با پلاگین آماده جی کوئری!
    از این حرفت اینجوری میشه برداشت کرد که حس قهرمان بازی و مرد عنکبوتی بودن رو در ذهن خودت میپرورونی !
    الان شما اومدی دست مارو رو کردی و تبدیل شد به قهرمان افسانه ایی برنامه نویس
    شما که انقدر حرفه ایی هستین پس چرا انقدر وقت اضافه برای بافتن اراجیف رو بهم دارید ؟

کاربر دائمی آواتار Omid Jackson
    محل زندگی
    ایران

نقل قول نوشته شده توسط under22 مشاهده تاپیک
    الآن این حرف شما چه ربطی به تایپیک داشت . شما یه نمونه از کار های خارجی نشون بده که خیلی شبه این کار هست بعد بیایید بگید ریپ زده شده یا ....
    علمش رو ندارید وقتی هم کسی کاری انجام میده میگید ریپ زده شده . مثله زمان پیامبرا که وقتی معجزه میدیدن میگفت جادوگری شده !
    خب همون شما برای کل کل اومدین و منم شما رو در حدی نمیبینم که بخواین بگین من علمش رو دارم یا نه توی فروم آموزشی هم با اعتقادات بقیه کاری نداشته باشین چون دیدم که فروم کلا از هم میپاشه
    اگر قصد آموزش دارین که آموزش رو شروع کنین، اگر نه که تکلیف رو معلوم کنین تا تاپیک گزارش بشه و سایت الکی شلوغ نشه، البته مدیر تالار قبلا سر میزد تاپیک های بی ربط رو پاک میکرد ولی الآن نمیدونم چرا رسیدگی نمیکنن
    درضمن خدمتتون هم بگم من نگفتم ریپ شده، گفتم بکگراند که مشابه همون هست، قبل از جبهه گرفتن کل پست رو بخونین، بالا و پایین کنین بعد نظر بدین

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط Omid Jackson مشاهده تاپیک
    خب همون شما برای کل کل اومدین و منم شما رو در حدی نمیبینم که بخواین بگین من علمش رو دارم یا نه توی فروم آموزشی هم با اعتقادات بقیه کاری نداشته باشین چون دیدم که فروم کلا از هم میپاشه
    اگر قصد آموزش دارین که آموزش رو شروع کنین، اگر نه که تکلیف رو معلوم کنین تا تاپیک گزارش بشه و سایت الکی شلوغ نشه، البته مدیر تالار قبلا سر میزد تاپیک های بی ربط رو پاک میکرد ولی الآن نمیدونم چرا رسیدگی نمیکنن
    درضمن خدمتتون هم بگم من گفتم ریپ شده، گفتم بکگراند که مشابه همون هست، قبل از جبهه گرفتن کل پست رو بخونین، بالا و پایین کنین بعد نظر بدین
    الآن php کار ها از فریمورک استفاده می کنن یا در بعضی مواقع از کد های آماده در بخشی از سایت استفاده می کنن یا اینکه دیزاینر ها اکثرا برای ریسپانسیو شدن سایت از بوت استراپ استفاده می کنن یا در بعضی مواقع از کد های آماده استفاده می کنن .
    این قالب هم همینه دلیل نمیشه گفته شه ریپ زده شده یا کپی یا ....
    چون اگه قرار باشه همه چی رو از اول خودمون بنویسم یه کار ممکنه خیلی خیلی طول بکشه

محل زندگی
    تهران

تربیت خانوادگی خودتو بیشتر از این اینجا در معرض عموم نمایش نده
    خوش باشی دل انگیز
    به هر دزدی به بگی تو دزدی سریع عصبانی میشه از جمله س*م*ا

محل زندگی
    تهران

درضمن خدمتتون هم بگم من نگفتم ریپ شده، گفتم بکگراند که مشابه همون هست، قبل از جبهه گرفتن کل پست رو بخونین، بالا و پایین کنین بعد نظر بدین
    شما الان خودت یک کاربر بی ربط هستی

محل زندگی
    ایران

نقل قول نوشته شده توسط under22 مشاهده تاپیک
    الآن php کار ها از فریمورک استفاده می کنن یا در بعضی مواقع از کد های آماده در بخشی از سایت استفاده می کنن یا اینکه دیزاینر ها اکثرا برای ریسپانسیو شدن سایت از بوت استراپ استفاده می کنن یا در بعضی مواقع از کد های آماده استفاده می کنن .
    این قالب هم همینه دلیل نمیشه گفته شه ریپ زده شده یا کپی یا ....
    چون اگه قرار باشه همه چی رو از اول خودمون بنویسم یه کار ممکنه خیلی خیلی طول بکشه
    خب عزیز من، من هم که میگم نگفتم ریپ شده، این حرف رو هم قبول دارم که یه چیزی مثل اسلاید شو ارزش وقت گذاشتن نداره که بخوایم از اول بنویسیم
    شما میگین کار خودتون هست ما هم میگیم قبول، خب آموزش رو شروع کنین تا بقیه دوستان هم استفاده کنن، البته من خودم نیازی به آموزش ندارم فقط برای باقی دوستان میگم، اگر هم دوست ندارین آموزش بدین به نظر من تاپیک رو ادامه ندین چون همه از دست هم دلخور میشن و باعث میشن از اینجا برن و دیگه سر نزنن و دیگه علمشون رو در اختیار کس دیگه قرار ندن، امیدوارم متوجه منظورم شده باشین

محل زندگی
    ایران

نقل قول نوشته شده توسط engmmrj مشاهده تاپیک
    شما الان خودت یک کاربر بی ربط هستی
    الآن خواستی فقط یه چیزی گفته باشی که اعلام وجود کنی؟
    بعضی مواقع زیادی مودب صحبت کردن بعضیا رو میاره تو توهم، پسر قشنگم، ملوس بابا متاسفانه فاقد چیزی به عنوان شعور هستی، از همون اول هم استارت زدی میپری به همه، اگر کار خودت بود که حمایتت رو میکردیم مثل اولین پستی که زدم ولی چون فهم و شعور نداری مطمئن باش ادامه بدی به این کارات فقط خودتو ضایع میکنی و ارزش کارت رو میاری پایین، منم دیگه به هیچ عنوان توی این تاپیک حرفی نمیزنم، شما خوش باش با روش زندگیت

محل زندگی
    تهران

بعضی مواقع زیادی مودب صحبت کردن بعضیا رو میاره تو توهم، پسر قشنگم، ملوس بابا متاسفانه فاقد چیزی به عنوان شعور هستی، از همون اول هم استارت زدی میپری به همه، اگر کار خودت بود که حمایتت رو میکردیم مثل اولین پستی که زدم ولی چون فهم و شعور نداری مطمئن باش ادامه بدی به این کارات فقط خودتو ضایع میکنی و ارزش کارت رو میاری پایین، منم دیگه به هیچ عنوان توی این تاپیک حرفی نمیزنم، شما خوش باش با روش زندگیت
    از اول گفتم که هر کی که دزده فکر میکنه بقیه هم دزدن ، دلیل اینکه شما باور نمی کنی این قالب کار ایشونه به همین دلیل است .
    بی شعورهم همه کسته !
    موفق باشید .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

شما ها اگه نیاین تو این تایپیک و تالار خیلی بهتره یه قول دوستمون دزد ها فکر میکنن بقیه هم دزدن

چه دعوایی شد!!!
    خواهش می کنم این بحث رو تموم کنید و این قدر به هم بی احترامی نکنید!

آقای under22 لطف کردن الکی همه رو درگیر یه موضوع پوچ کرده

کاربر دائمی آواتار SlowCode
    محل زندگی
    اردبیل

درم ورد قالب، من همچین قالبی تا حالا ندیده بودم، خلاقیت طراح قابل تحسینه.
    من کاری ندارم این قالبو ریپ زدین یا خودتون زدین.
    فقط اینو میدونم که از اساس، این تاپیک رو اشتباهی باز کردین! اشتباهی هم ادامه اش دادین.
    اگه هدفتون آموزش بوده حداقل کار این بود که چندتا اسکرین شات میتونستین از قالب بگیرین و یه توضیح کلی در مورد نحوه درست کردن قسمت های خاصش بدین.

لحن حرف زدنتون هم اصلا حرفه ای نیست!

واقعا خیلی حرکت قشنگی بود
    شما خودتون وبسایت ندارید؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط _mojitaba_ مشاهده تاپیک
    واقعا خیلی حرکت قشنگی بود
    شما خودتون وبسایت ندارید؟
    وب سایت هست ولی نمیگم چون اینجا جای تبلیغ نیست ولی با این ایمیل می تونید در ارتباط باشید .
    m.kabir8895@yahoo.com

صفحه 2 از 2 اولاول 12

تاپیک های مشابه

1. آموزش: قالب حرفه ایی برای وب من(خیلی مهمه و لازمش دارم)
    نوشته شده توسط SONITAJ در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 21 بهمن 1391, 13:49 عصر
  2. حرفه ایی های وِزوال بیسیک کمک کنند ( مخفی کردن برنامه از لیست پروسس ها )
    نوشته شده توسط karshenasi در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 11
    آخرین پست: چهارشنبه 14 فروردین 1387, 10:39 صبح

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •