نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: مشکل در سئو (نمایش Title ای که وجود ندارد در جستجوی گوگل) بدون رجیستر شدن سایت در گوگل

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran

مشکل در سئو (نمایش Title ای که وجود ندارد در جستجوی گوگل) بدون رجیستر شدن سایت در گوگل

سلام.
    سایتی که توسط فرد دیگری برنامه نویسی شده به من سپرده شده و طبق گفته برنامه نویسش ایشون این سایت رو در گوگل رجیستر نکرده.
    حالا با تایپ عبارتی که در تصویرهای زیر می بینید، در دو سیستم متفاوت دو تا نتیجه متفاوت بر می گرده
    Untitled.gif

holding.png
    اول چطور بدون اینکه سایت در گوگل رجیستر شده باشه در نتیجه سرچ می یاد؟
    دوم چرا وقتی در سیستم های متفاوت سرچ زده میشه نتایج متفاوت می یاد؟ حتی history رو هم پاک کردم تغییری حاصل نشد.
    سوم Title های صفحات سایت با عبارتی که به دورش خط قرمز کشیدم فرق دارن یعنی این عبارت در هیچ صفحه ای به عنوان Title در نظر گرفته نشده، این بر چه اساسی داره نشون داده میشه؟

و تایتلی که در تصویر دوم وجود داره در Masterpage اصلی سایت به عنوان Title در نظر گرفته شده بوده که خوب این منطقی هست که نشون داده بشه.
    البته در حال حاضر من طبق خواست مشتری Title هر دو MasterPage رو عوض کردم. ولی در گوگل همون قبلی ها نشون داده میشه.

مشتری اصرار داره titleهای دلخواهش در نتیجه سرچ گوگل بیاد. خوب من Title های دلخواه ایشون رو الآن در MasterPage ها قرار دادم آیا اگه بیام خودم در google.com/webmater سایت رو رجیستر کنم بعد از مدتی این تایتل های جدید که گذاشتم در نتیجه خواهند اومد؟

لطفاً راهنمایی کنید.
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار qartalonline
    محل زندگی
    تبریز

نقل قول: مشکل در سئو (نمایش Title ای که وجود ندارد در جستجوی گوگل) بدون رجیستر شدن سایت در گوگل

1. نیازی به ثبت سایت در گوگل نیست بعدی از مدتی گوگل سایت رو Index میکنه.

2. دقیق نمیدونم ممکنه علتش الگوریتم گوگل در نمایش نتایج باشه.

3. عنوان های نمایش داده شده در نتایج گوگل همیشه عنوان صفحه نیستن اغلب کلمات که در سایت زیاده استفاده شده اند یا سرچ شده اند هستند، یه احتمال دیگه داره اینکه عنوان های نمایش داده شده مربوط به گذشته هستش و گوگل نتایج رو بروز نکرده.

بهتره از google analytics استفاده کنید به سئو و نتیاج جستجو خیلی کمک میکنه .

در ضمن اگه مشتری میخواد Title صفحات دلخواه خودش باشه ممکنه خیلی به سئو سایت لطمه بزنه.

کاربر دائمی آواتار Omid Jackson
    محل زندگی
    ایران

نقل قول: مشکل در سئو (نمایش Title ای که وجود ندارد در جستجوی گوگل) بدون رجیستر شدن سایت در گوگل

من براتون زدم دوباره گوگل بیاد ایندکس کنه سایت رو با عنوانی که الآن داره
    http://www.google.com/addurl
    تا جایی که من اطلاع دارم به sitemap هم مربوط میشه که به موتور جستجو بگین چند وقت یه بار خزنده هاشو بفرسته که سایت شما رو بررسی کنه
    الآن سایت شما با عنوان "شبکه اجتماعی ایرانیان موفق" لینک شده

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ssh

نقل قول نوشته شده توسط bftarane مشاهده تاپیک
    سلام.
    سایتی که توسط فرد دیگری برنامه نویسی شده به من سپرده شده و طبق گفته برنامه نویسش ایشون این سایت رو در گوگل رجیستر نکرده.
    حالا با تایپ عبارتی که در تصویرهای زیر می بینید، در دو سیستم متفاوت دو تا نتیجه متفاوت بر می گرده
    Untitled.gif

holding.png
    اول چطور بدون اینکه سایت در گوگل رجیستر شده باشه در نتیجه سرچ می یاد؟
    دوم چرا وقتی در سیستم های متفاوت سرچ زده میشه نتایج متفاوت می یاد؟ حتی history رو هم پاک کردم تغییری حاصل نشد.
    سوم Title های صفحات سایت با عبارتی که به دورش خط قرمز کشیدم فرق دارن یعنی این عبارت در هیچ صفحه ای به عنوان Title در نظر گرفته نشده، این بر چه اساسی داره نشون داده میشه؟

و تایتلی که در تصویر دوم وجود داره در Masterpage اصلی سایت به عنوان Title در نظر گرفته شده بوده که خوب این منطقی هست که نشون داده بشه.
    البته در حال حاضر من طبق خواست مشتری Title هر دو MasterPage رو عوض کردم. ولی در گوگل همون قبلی ها نشون داده میشه.

مشتری اصرار داره titleهای دلخواهش در نتیجه سرچ گوگل بیاد. خوب من Title های دلخواه ایشون رو الآن در MasterPage ها قرار دادم آیا اگه بیام خودم در google.com/webmater سایت رو رجیستر کنم بعد از مدتی این تایتل های جدید که گذاشتم در نتیجه خواهند اومد؟

لطفاً راهنمایی کنید.
    گوگل آنالیز داری؟ یه قسمت داره که بعد از مدتی لینک های اصلی رو که ایندکس کرده مرتب میکنه از اونجا شاید بشه عوض کرد
    اما اینکه تو دو تا مرورگر دو نتیجه مختلف میده من نمیدونم
    ولی بعضی وقتا دیدم نتیجه تو گوگل فارسی با نتیجه ای که تو گوگل انگلیسی میده فرق میده اما اینطوریش رو ندیدم روی گوگل انگلیسی نتایج فرق دارن

کاربر دائمی آواتار ravand
    محل زندگی
    راوند کاشان

اینکه نتایج توی یه مرورگر دیگه یه جوری دیگه نمایش داده میشه این برای این هست که شما قبلا اون مطلب رو که سرچ کردید روی لینکی کلیک کردید که همون لینک برای فقط شما نه دیگران، در نتایج اول نمایش داده میشه . پس کوکی و تاریخچه ... رو حذف کنید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran

پاک کردن hisotry و کوکی ها رو امتحان کرده بودم دیروز. اثری نداشت.

ولی در حال حاضر با عوض کردن Title ها و لینکی که در پست سوم معرفی شد تا حدی مشکل برطرف شد.
    ولی این قضیه نتایج مختلف در سیستم های مختلف هنوز وجود داره که در لینک زیر در موردش توضیح دادم.
    https://barnamenevis.org/showthread.php?456710
    ممنون از همه.

کاربر دائمی آواتار Omid Jackson
    محل زندگی
    ایران

نقل قول نوشته شده توسط bftarane مشاهده تاپیک
    پاک کردن hisotry و کوکی ها رو امتحان کرده بودم دیروز. اثری نداشت.

ولی در حال حاضر با عوض کردن Title ها و لینکی که در پست سوم معرفی شد تا حدی مشکل برطرف شد.
    ولی این قضیه نتایج مختلف در سیستم های مختلف هنوز وجود داره که در لینک زیر در موردش توضیح دادم.
    https://barnamenevis.org/showthread.php?456710
    ممنون از همه.
    کش رو هم با اونا پاک کردین؟ یه بار با f5 امتحان کنین تا کلا دوباره سایت رو براتون لود کنه و نتیجه رو نشون بده اگر کش رو هم پاک نکرده باشین براتون پاک میکنه دوباره سایت رو میاره

باسلام
    1:دوره معرفی سایت به موتورهای جستجوگربه سراومده شمااگریک سایت استانداردطراحی کرده باشیدخودرباط گوگل صفحات راطبقه بندی میکنه
    2:هرمرورگربرنامه نویسی جداگانه ای داره وازیک سری قواعدوقوانین خاص خودش حمایت میکنه بنابراین طبقه بندی صفحات توسط رباط جستجوگربه روش های مختلف انجام میگیره
    3:پاک کردن کش وکوکی وغیره درمرورگرلوکال شماارتباطی به نحوه جستجوی لینک هانداره
    4:بستگی داره شمابرای title سایت ازچه زبانی استفاده کرده باشیدوچه نسخه ای -جدیدویاقدیم مثال: کدام ورژن php؟
    5:برای برچسپ گزاری ازکدام نسخه html استفاده کرده باشید-html1-html2-xhtml-html5 تاچه حدصفحات seo هستن؟
    6:ماهفتادنوع روش برای جستجوی درگوگل دلریم ازکدام روش استفاده کرده ایدمثال زیرراامتهان کنید
    site:irmovafagh.com
    7:نحوه جیدمان عناصرصفحه شمابه چه شکل هست (استانداردسازی)؟
    8:درصفحات ازچندزبان استفاده شده یعنی درصفحات شما php گنجانده شده یانه -ازcss اینلاین داخل صفحه استفاده کرده ایدیابه صفحه لینک شده ؟
    9:حجم لودصفحات شماچه مقدار هست بالای 1مگابایت ویازیر1مگابایت؟
    10:صفحات دارای عناصرهرزهستند یا خیرمانندbr-hr وغیره ماننداستفاده ازاسلایدشوها واستفاده ازجاوااسکریپت تاچه مقدار؟

سلام دوستان
    من داشتم بعضی از پوستای سایتمو تو گوگل چک میکردم متوجه شدم تو نتایج فقط صفه اصلی سایتمو نشون میده!!!
    مثلا میزنم اموزش دوربین مداربسته انالوگ به جایی که این پست سایتمو بیاره صفحه اصلی مو میاره به نظر شما از چیه این اشکال؟؟؟
    اینم سایتم میتونیین تایتلو متاهامو چک کنید
    دوربین مداربسته

تاپیک های مشابه

1. مشکل در خطای نمایش داده شده در دیتا گرید
    نوشته شده توسط forozeshfard در بخش VB.NET
    پاسخ: 10
    آخرین پست: شنبه 30 دی 1385, 17:33 عصر
  2. مشکل در پیش نمایش FastReport
    نوشته شده توسط Saeid59_m در بخش ابزارهای گزارش سازی در دلفی
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 26 آذر 1385, 15:17 عصر
  3. یک مشکل عجیب در نمایش icon, image