نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: تغییرات در سورس کد های برنامه های در حال اجرا بدون خارج کردن از روی هاست

Post تغییرات در سورس کد های برنامه های در حال اجرا بدون خارج کردن از روی هاست

با سلام خدمت همه ی دوستان خوبم
    1 سوالی چند وقتی هست ذهن منو به خودش مشغول کرده که چطوری میشه سورس سایتی رو بدون دسترسی به دیتا بیس و سورس کامل از اون میشه با مرورگر هایی مثل گوگل کروم یا فایر فاکس تغییر داد و این تغییرات اعمال بشه
    البته باید بگم که این تغییرات خیلی زیاد نیست که نیاز باشه حتما سورس کامل رو داشته باشم یا دسترسی به دیتا بیس رو داشته باشم.

البته خودم تقریبا به این نتیجه رسیدم که با جاوا میشه این کارو کرد ولی هنوز نمیدونم چطور
    اگه کسی از دوستان میتونه به من کمک کنه ممنون میشم
    طریقه کار رو هم اگه کسی بلد باشه بهم یاد بده ممنونش میشم با تشکر از سایت خوب و پر بارتون امیدوارم همه ی دوستان موفق باشند
    ارادتمند همه ی دوستان پوریا

کاربر دائمی آواتار SlowCode
    محل زندگی
    اردبیل

نقل قول: تغییرات در سورس کد های برنامه های در حال اجرا بدون خارج کردن از روی هاست

سلام
    اینطوری که نمیشه گفت!
    بستگی داره به نوع تغییرات! مثلا اگه تو قالب باشه، فقط کافیه یه فایل css جدید درست کنی و اونو بعد از css اصلی لینک کنی به صفحه ات.
    ولی اگه مسئله ساختار دیتابیس یا کدهای php باشه، حتما باید به کدهاش دسترسی داشته باشی.
    js هم که گفتی به قالب مربوط میشه، ولی بهتر از اون css هست.(البته بستگی داره به مشکلت)

نقل قول: تغییرات در سورس کد های برنامه های در حال اجرا بدون خارج کردن از روی هاست

با سلام
    دوست من من طراحی وب کار میکنم چند سالی هست تمامی دستورات php و asp رو تقریبا بلد هستم css هم بلد هستم
    مشکل من چیز دیگه ای هست
    من میخوام 1 جور شل تزریق کنم به سایت در صورتی که دسترسی به دیتابیس ندارم و همچنین سرور با جاوا اسکریبپ شنیدم میشه این کارو کردی اگه کسی بلده جئاب منو بده ممنون میشم

در ضمن باید بگم من میخوام 1 سری اعداد و حروف رو تغییر بدم که خودم جند تا روش تو یوتیوب دیدم ولی اونا جواب ندادن
    حالا اگه کسی در این رابطه چیزی میدونه ممنون میشم منو راهنمایی کنه
    باتشکر

تاپیک های مشابه

1. سوال: مشکل در دیدن سورس بعضی از برنامه های دات نت
    نوشته شده توسط esafb52 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 6
    آخرین پست: دوشنبه 02 اردیبهشت 1392, 08:12 صبح
  2. خواندن هندل‌های برنامه‌های در حال اجرا
    نوشته شده توسط روح اله معینی زاده در بخش VB.NET
    پاسخ: 16
    آخرین پست: شنبه 01 مرداد 1390, 11:59 صبح
  3. استفاده از فایل های برنامه های خطی مثل فری هند توی دلفی
    نوشته شده توسط hamidoooo در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 09 شهریور 1384, 16:20 عصر
  4. نمایش layout های برنامه های طراحی صنعتی
    نوشته شده توسط alireza_s در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 08 شهریور 1384, 20:42 عصر
  5. تغییرات ساعت در ایران و برنامه های تاریخ و ...
    نوشته شده توسط faramarz_s در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 31 شهریور 1382, 11:08 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •