نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: سیلورلایت یا css3,html5 ?؟

کاربر دائمی

Smile سیلورلایت یا css3,html5 ?؟

سلام بر مهندسین گرام
    با وجود اینکه درک واضحی از سیلورلایت ندارم و نمیدونم اصلا سوالم درسته یا نه،
    ولی به نظرتون من کـــــه الان بیشتر با css,html آشنایی دارم، بهتره تو همینا تخصص و تجربه پیدا کنم یا برم سراغ سیلورلایت ؟؟؟
    کلا به این نتیجه رسیدم که برنامه نویسی مثلا با سی شارپ و ای اس پی و اینا رو حوصله شو ندارم و نمیخام به مغزم فشار بیارم.
    میخام طراح وبسایت بشم و به این نتیجه رسیدم از css خیلی خوشم میاد و برام لذت بخشه!

(در ضمن من کاردانی نرم افزار دارم، رشتم حسابداری و ..... نیست. انقد بدم میاد اینایی که رشته شون یه چیز دیگه ست میخان از برنامه نویسی سر در بیارن. ولی هــــــــــیچ وقت به اندازه ی ما کامپیوتریا سر در نمیارن)

خوشحال میشم نظرتونو بگین ^_^

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول: سیلورلایت یا css3,html5 ?؟

سلام
    درسته که سیلورلایت هم برای طراحی صفحات وب استفاده میشه ولی کاملا به داشتن درک مناسبی از برنامه نویسی وابسته است و در ضمن قسمت کد نویسی سی شارپ یا VB داره وبدون داشتن تسلط روی یکی از این دو نمی تونید سیلورلایت کار کنید - در ضمن مباحث جدید مثل بایندینگ و غیره هم توانایی یه برنامه نویس رو میطلبه نه طراح صفحات وب.
    در کل سیلورلایت هم داره از رده خارج میشه و استفاده از html , css, javascript,jquery در حال حاضر به نظرم بهتر باشه . هر چند خودم به ناچار دارم سیلورلایت کار می کنم.

کاربر دائمی آواتار taghvajou
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: سیلورلایت یا css3,html5 ?؟

سلام به همه
    پاسخ این سوال به نظر من به کاربردش بستگی داره. اگه اپلیکیشن میخواین کار کنین چاره ای نیست جز اینکه درگیر سی شارپ و ای اس پی دات نت و سیلورلایت و ... بشین.
    البته نمیدونم تعریف شما از طراح وب سایت چی هستش، تاجایی که وب سایت های استاتیک بسازین یا سی ام اس های آماده استفاده کنین اچ تی ام و سی اس اس کافی است.
    ولی اگه قرار باشه وب سایت های طراحی دارای مدیریت محتوا (سی ام اس) مشغول بشین، باز چاره ای نیست که از دستی برآتش برنامه نویسی داشته باشیم

سیلورلایت که مبنای کاربردی در یوآی اون، زمل هستش، شکل و اسم خودش رو عوض خواهد کرد به نحوی که ویندوز هشت با زمل برنامه مینویسیم به نام وین آر تی.
    یاد گرفتن سیلورلایت خالی از لطف نیست، چون با زمل (این لاین اینترفیس)، دبلیو پی اف، معماری سرویس گرا و مدل ویو و ... خوب کار میکنین که خیلی به درد میخوره.

تاپیک های مشابه

1. سوال: آینده سیلورلایت با ورود HTML5 ؟
    نوشته شده توسط Mehdi Naderi در بخش Silverlight
    پاسخ: 3
    آخرین پست: شنبه 09 اردیبهشت 1391, 11:41 صبح
  2. آموزش: ساخت بازی اسنک بوسیله jquery css3 html5
    نوشته شده توسط amin1softco در بخش jQuery
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 29 اسفند 1390, 13:53 عصر
  3. آموزش: HTML5 & CSS3 Checklist
    نوشته شده توسط mehdi.mousavi در بخش توسعه وب (Web Development)
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 05 فروردین 1389, 02:25 صبح

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •