نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: نحوه به ثبت رساندن یک نرم افزار؟

نحوه به ثبت رساندن یک نرم افزار؟

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و عرض ادب خدمت تمامی سروران گرامی
    طاعات و عباداتتون قبول درگاه حق

این اولین پست من در این سایت هست. البته از قدیم با این سایت آشنایی داشتم. ولی عضو نشده بودم. ان شاء الله در آینده در خدمت شما عزیزان خواهم بود.

این جانب همیشه ذوقی کار کردم و به خاطر علاقه شخصی به برنامه نویسی رو آوردم. مدتی هست که روی برنامه ای کار کردم و به خاطر اینکه به نظر می رسه این برنامه از موارد قبلی جدی تر هست و امکان رشد و توسعه داره، تصمیم گرفتم که اون رو به ثبت برسونم. ولی در رابطه با کاغذبازی های اداری و این مسائل مطلقاً هیچ اطلاعی ندارم.

می خواستم از عزیزانی که در این زمینه فعالیت کردند و از نحوه به ثبت رساندن یک محصول نرم افزاری اطلاع دارند خواهش کنم منو راهنمایی کنند.

از کجا باید شروع کنم؟ چه مدارکی لازمه؟ به کجا باید مراجعه کنم؟ میشه به اسم خودم باشه، یا حتماً باید شرکت باشه؟ هزینش چقدره؟ چقدر طول میکشه؟

اصلاً میشه محصولی رو که هنوز کامل نیست به ثبت رسوند؟ نه اینکه کامل نباشه، ولی هنوز جای کار کردن داره. ولی برای ارائش در فضای مجازی امن تر اینه که اول به ثبت برسه، بعد برای تست رو اینترنت بیاد. به همین دلیل تصمیم گرفتم به ثبت برسونم تا خیالم از هر جهت راحت باشه.

با تشکر فراوان
    التماس دعا

نقل قول: نحوه به ثبت رساندن یک نرم افزار؟

با سلام و عرض ادب

یعنی از دوستان هیچ کس تا حالا نرم افزاری رو به ثبت نرسونده که بتونه داداش ما رو راهنمایی کنه؟

ما بی صبرانه منتظر راهنمایی شما بزرگواران هستیم.

با تشکر فراوان

سرچ بکن تو گوگل ... اسم وب سایتش یادم نیست اما سرچ بکنی هست سایتشو
    مدارکیم نمیخاد زیاد ... یه سری فرم هست پر میکنی و ...

شرکت ها یی هستند که ثبت مالکیت نرم افزار رو انجام میدن (بیشترشون وب سایت هم دارند که با سرچ توی گوگل میتونید پیدا کنید)

سلام خدمت تمامی سروران گرامی

سرچ بکن تو گوگل ... اسم وب سایتش یادم نیست اما سرچ بکنی هست سایتشو
    مدارکیم نمیخاد زیاد ... یه سری فرم هست پر میکنی و ...
    قبل از ارسال این تاپیک به سایتهای مربوطه مراجعه کرده بودم. ولی به خاطر آشنا نبودن با کارهای اداری چیز زیادی دستگیرم نشد. بعضی از قسمتهای سایت فقط در صورتی در دسترس بود که درخواست مربوطه رو مطرح کنم. ولی قبل از ارائه درخواست ثبت نرم افزار می خوام با مراحل کار آشنایی کامل داشته باشم.

شرکت ها یی هستند که ثبت مالکیت نرم افزار رو انجام میدن (بیشترشون وب سایت هم دارند که با سرچ توی گوگل میتونید پیدا کنید)
    به این فکر افتاده بودم که شاید وکیل این کار رو انجام بده. توصیه شما رو که دیدم سرچ کردم، ولی هرچی سرچ می کنم "ثبت شرکت نرم افزاری" میاد، نه "شرکتی که نرم افزار ثبت می کند". لطفاً اگر این شرکتها عنوان خاصی دارند، یا چند مورد از اونها رو می شناسید معرفی کنید.

با تشکر فراوان

تاپیک های مشابه

1. چگونگی شروع یک پروژه مهندسی نرم افزار؟
    نوشته شده توسط f در بخش تحلیل و طراحی نرم افزار
    پاسخ: 9
    آخرین پست: یک شنبه 31 اردیبهشت 1391, 17:19 عصر
  2. ثبت آدرس نصب نرم افزار در رجستری
    نوشته شده توسط ریاحی در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 5
    آخرین پست: دوشنبه 07 مرداد 1387, 23:26 عصر
  3. j2ee یه استاندارده یا یه نرم افزار؟
    نوشته شده توسط rasool_brn در بخش Java EE : نگارش سازمانی جاوا
    پاسخ: 6
    آخرین پست: چهارشنبه 21 شهریور 1386, 14:43 عصر

برچسب های این تاپیک