نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: کنترل رله از راه دور

کنترل رله از راه دور

سلام بر دوستان گرامی
    من میخواهم یک رله را از هر جای دنیا از طریق اینترنت در یک صفحه ی وب کنترل کنم . ومیخوام از ماژول wifi و ترجیحا از RM04 استفاده کنم . من با هیچ نرم افزاری در این رابطه کار نکردم با توجه به مبتدی بودنم چه نرم افزاری را برای ایجاد این صفحه ی وب پیشنهاد میدهید . آیا با C#‎‎ امکان دارد .
    آخرین ویرایش به وسیله sskm71 : پنج شنبه 02 مرداد 1393 در 12:36 عصر

نقل قول: کنترل رله از راه دور

نقل قول نوشته شده توسط sskm71 مشاهده تاپیک
    سلام بر دوستان گرامی
    من میخواهم یک رله را از هر جای دنیا از طریق اینترنت در یک صفحه ی وب کنترل کنم . ومیخوام از ماژول wifi و ترجیحا از RM04 استفاده کنم . من با هیچ نرم افزاری در این رابطه کار نکردم با توجه به مبتدی بودنم چه نرم افزاری را برای ایجاد این صفحه ی وب پیشنهاد میدهید . آیا با C#‎‎‎ امکان دارد .
    جان ؟ .

بگذارید بیشتر برایتان توضیح دهم . کلید به میکروکنترلر و میکروکنترلر به ماژول wifi متصل است و این ماژول به عنوان client به شبکه ی وایر لس خانگی متصل است حالا من میخواهم به اینترنت متصل شوم و ادرس ip مربوط به ماژول را بزنم و وارد این وب کنترلی شوم (فقط یک کلید on و یک off در صفحه وب برای کنترل رله احتیاج دارم ).با هیچ زبان شیئ گرا هم آشنا نیستم . حالا من برای ساختن این وب باید چه کار کنم و از چه نرم افزاری استفاده کنم .

بگذارید بیشتر برایتان توضیح دهم . کلید به میکروکنترلر و میکروکنترلر به ماژول wifi متصل است و این ماژول به عنوان client به شبکه ی وایر لس خانگی متصل است حالا من میخواهم به اینترنت متصل شوم و ادرس ip مربوط به ماژول را بزنم و وارد این وب کنترلی شوم (فقط یک کلید on و یک off در صفحه وب برای کنترل رله احتیاج دارم ).با هیچ زبان شیئ گرا هم آشنا نیستم . حالا من برای ساختن این وب باید چه کار کنم و از چه نرم افزاری استفاده کنم .
    دوست عزیز این چیزا که ربطی به طراحی وب نداره

اگر راهنماییم کنید سوالم را از کدام قسمت بپرسم ممنون میشم

اگر راهنماییم کنید سوالم را از کدام قسمت بپرسم ممنون میشم
    یه قسمتی که مربوط به سوالتون باشه !

سلام دوست عزیز
    برو توی انجمن php یا asp.net شاید بتونن کمک کنن.(فکر کنم برنامه نویس سمت سرور میخوای)

کاربر دائمی آواتار ravand
    محل زندگی
    راوند کاشان

اینطوری که شنیدم میشه با node.js این کار رو کرد. ولی نمیدونم چطوری! یه بار یه فیلم دیدم که با node.js این کار رو کرده بودن. اموزش نبود . فقط گفته بودم با node.js این کار رو کردن.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Mashhad

توی تالار برنامه نویسی میکروکنترلر ها پست بزارید
    از انجمن ایران میکرو هم میتونید استفاده کنید
    به javasctipr بعید میدونم ارتباطی داشته باشه باید با PHP کار بشه روی سرور
    C#‎ هم فکر میکنم میتونه خواسته شما رو انجام بده!
    سخت افزارتون هم باید به اینترنت متصل بشه و یک پارامتر رو از یک ادرس چک کنه!

اگر در مشهد هستید از طریق پیام خصوصی بفرمایید تا فردی رو برای راهنمایی معرفی کنم

خودم هم یک فیلم دیدم که با node.js بود .اما نمی دونم من که تازه می خوام برنامه نویسی در این زمینه رو یاد بگیرم میتونم یا نه؟

کاربر دائمی آواتار masoud_pnu
    محل زندگی
    کرمانشاه

برادر عزیزم،گرچه بازهم میگم خودم مخالف اینم که عوض پاسخ،بیایم بگیم"اینجا جاش نیست پرسیدی"ولی اگه تو بخش برنامه نویسی سیستم های embededمطرح میکردی زودتر جواب میکرفتی.
    آقاجان این بخش طراحی ظاهر وب سایت هست.یعنی تقریبا5درصد از کار شما.کار اصلی شما جای دیگریه.ایده شما تقریبا همون ایده خانه هوشمنده اگه اشتباه نکنم.کنترل لوازم خانه یا سایر ابزار الکتریکی از طریق اینترنت.شما خودتو درگیر ماژول های شبکه و مخصوصا وای فای نکن که خیلی مشکله.نه که نشدنی باشه.ولی واقعا پیشرفته اس.شما همزمان درگیر برنامه نویسی سوکت،برنامه نویسی زبان Cبرای راه اندازی میکروی ARMو..میشی.باید با نحوه شناسایی MAC addressدر برنامه نویسی زبان Cآشنا باشی و...شما میتونی از طریق GPRSاین کارو انجام بدی که راحتتر هم هست.یه ماژول sim900بخر.با evaluation boardش میشه 100تومن.بعد شروع کن برنامه نویسی C برای ARMرو یادبگیر که بتونی ماژول رو به میکروکنترلرت معرفی کنی.اونوقت میتونی از طریق ATcomand از طریق اینترنت و SMS هر رله و سنسوری که به میکرو وصل کردی رو کنترل کنی.
    اینم پروژه ای که با nodeانجام شده.منتها یه بورد رسپ نیازه که حدود250تومنه.http://ni-c.github.io/heimcontrol.js/
    موفق باشی.

تاپیک های مشابه

1. حرفه ای: مشکل در کنترل برنامه از راه دور
    نوشته شده توسط ghamgin در بخش C#‎‎
    پاسخ: 14
    آخرین پست: دوشنبه 21 بهمن 1392, 18:47 عصر
  2. کنترل سیستم از راه دور
    نوشته شده توسط na3er-faraji در بخش توسعه نرم افزارهای تحت شبکه
    پاسخ: 10
    آخرین پست: چهارشنبه 11 اردیبهشت 1387, 15:05 عصر
  3. نرم افزار کنترل از راه دور
    نوشته شده توسط omid777 در بخش برنامه نویسی موبایل