نمایش نتایج 1 تا 24 از 24

نام تاپیک: لوگین کردن به سایت **** ارتباط با پایگاه داده در شبکه

لوگین کردن به سایت **** ارتباط با پایگاه داده در شبکه

سلام دوستان

سوالی که دارم اینه

1- برنامه ای می خوام بنویسم که به یه سایت لوگین کنه(مثلا با همین یوزر و پسورد می خوام به سایت برنامه نویسی لوگین کنم ولی نمیدونم چی بنویسم)

2- با چه روشی می تونم به پایگاه داده که در شبکه به اشتراک گذاشتن وصل بشم واطلاعاتم رو به اشتراک بزاریم

یه دنیا ممنون

نقل قول: لوگین کردن به سایت **** ارتباط با پایگاه داده در شبکه

دوستان جاوا کار قربون دستتون یه راهنمایی کنید

کاربر دائمی آواتار vahid-p
    محل زندگی
    تهران

یا باید API یا محل ورودی و خروجی در اون سایت قرار داشته باشه که بتونی به دیتابیسش دسترسی داشته باشی یا اگر فقط دیتابیسش رو داری ولی رو کامپیوتر خودت نیست، کافیه درایور اونو داشته باشی و مثل دیتابیس معمولی رو کامپیوتر خودت باهاش کار کنی. ولی به جای localhost آدرس اونو میدی. مثلا دیتابیس های MySql و...

کلا چیزی که میخواید زیاد واضح نبود. با مثال بگید
    آخرین ویرایش به وسیله vahid-p : جمعه 03 مرداد 1393 در 12:04 عصر

2- با چه روشی می تونم به پایگاه داده که در شبکه به اشتراک گذاشتن وصل بشم واطلاعاتم رو به اشتراک بزاریم
    توی Connection String مربوط به پایگاه داده مورد نظرت IP سرور رو IP جای دلخواهت بذار. فرض کنیم یه پایگاه داده MySQL به اسم shareddb رو یه سرور روی پورت 3306 (پورت پیشفرض MySQL) به اشتراک گذاشته. حالا Connection مورد نظر رو اینجوری میسازیم:

Connection conn = DriverManager.getConnection("jdbc:mysql://101.102.103.104:3306/shareddb/");

دیگه بقیه چیزها مثل موقعی هستش که پایگاه داده روی سیستم خودت باشه.
    البته پیشنهاد میکنم برای ساخت Connection به یه پایگاه داده Share شده توی شبکه حتما Charset و Timeout رو هم دستی ست کنی...

1- برنامه ای می خوام بنویسم که به یه سایت لوگین کنه(مثلا با همین یوزر و پسورد می خوام به سایت برنامه نویسی لوگین کنم ولی نمیدونم چی بنویسم)
    API لاگین رو باید از سرور مورد نظرت سوال کنی. هرکدوم از سرورها روش خاص خودشون رو دارن و بعضیاشونم برای بالا بردن امنیت این API رو تا حد امکان پیچیده و سربسته نگه میدارن تا کسی متوجهش نشه و کارشون منحصرا مربوط به خودشون باشه (ولی خب موفق نیستن! )

مثلا چگونگی Login کردن Yahoo رو خودش اینجا توضیح داده. البته برای Yahoo Messanger توی Java قبلا jYMSG ساخته شده...
    اگه یکم بیشتر توضیح بدی بیشتر میشه کمکت کرد.
    اگر به بهداشت و سلامت حیوانات علاقه دارید، از vetMD.ir دیدن کنید.
    وبلاگ شخصی من: fadavi.net

اینجا کمتر سر می‌زنم. (تلگرام من)

سلام دوستان از اینکه راهنمایی کردید بسیار سپاسگذارم

----------------------------------
    جواب پایگاه رو با راهنمایی شما عزیزان گرفتم
    -------------------------
    فقط بحث لوگین

مثلا برنامه ی بروت فورس چه جور کار می کنه من می خوام یه برنامه بروت فورس بنویسم ولی نمیدونم چه جوری بنویسم
    چی بنویسم که بتونه یوزر و پسورد رو تست کنه اگه درسته بطور مثال true برگردونه اگه نیست false برگردونه
    -----------------------
    در کل می خوام روش کار برنامه بروت فورس رو یاد بگیرم
    ---------------

از راهنماییهاتون بسیار سپاسگذارم

کاربر دائمی آواتار ahmad.mo74
    محل زندگی
    تهران

خب برای اینکه یه برنامه ای بنویسی که توش لاگین داشته باشه و یوزر و پس رو چک کنه مثلا یه برنامه چت، خب میشه همون داستان سرور و کلاینت یعنی socket و server socket و برنامه سرور و مثلا برنامه چتت جدا باشن به این صورت که برنامه چت ip و پورت سرور رو داشته باشه و حالا یا به صورت استرینگ یا به صورت آبجکت یا ... یه پیامی به سرور بفرسته به طوری خودت بدونی داری چی میفرستی و سرور هم بدونه که با دیتای ورودی چه برخوردی داشته باشه حتی میتونی اگه استرینگ میفرستی اول انکریپت کنی و بعد دوباره دیکریپت کنی من خودم همیشه از AES استفاده میکنم خلاصه اینکه باید کلاینت و سرورت زبون هم دیگه رو بفهمند...مثلا یوزر لاگین کرده و برنامه چت این پیامو به سرور میفرسته: 1~ahmad~Ahmad123 یا هر جور دیگه ای چون مطمئناً نباید اینجوری فرستاد یا باید آبجکت کنی یا انکریپت کنی و سرور هم میفهمه که عدد 1 برای لاگین کردنه و میدونه که کلمه اول یعنی username و کلمه دوم یعنی password و میره از داخل دیتابیس چک میکنه که آیا همچین یوزری با همچین پسوردی وجود داره یا نه اگر بود مثلا true برمیگردونه و برعکس... اگه با استرینگ کار کنی regex خیلی به کارت میاد اما اینجوری یه خورده پیچیدگی تو کدها ایجاد میشه...جوابی هم که آقای MohammadF فرستاد کامل بود و ایشالا که کارت را بیفته. بازم اگر سوالی بود در خدمتیم ایشالا بتونیم کمک کنیم

این لینک رو یه نگاه بنداز
    http://stackoverflow.com/questions/1...orce-algorithm
    آخرین ویرایش به وسیله ahmad.mo74 : جمعه 03 مرداد 1393 در 15:23 عصر

سلام احمد جان --- مرسی داداش بابت راهنمایی
    -
    -
    -
    -
    -
    داداش مثلا الان من می خوام یه برنامه بروت فورس به سایت برنامه نویس بنویسم
    ولی نمیدونم چی بنویسم
    --------------------------------------
    اگه سورس یه برنامه بروت فورس با جاوا رو ببینم خیلی عالی میشه
    ------------------------------

با سلام
    شما فقط میخواهید یک لاگین ساده تحت وب با جاوا بنویسید؟
    یعنی یک یوزر و پسورد را بگیرد و د دیتابیس چک کند و اگر درست بود به صفحه اصلی منتقل شود؟
    این موارد در قسمت JavaEE بحث می شود.

سلام دوست عزیز در کل می خوام یه برنامه بنویسم تحت دسکتاپ که همین کار رو انجام بده
    می خوام تست بزنه ببینه یوزر و پسورد درسته یا نه
    تحت j2ee نمی خوام فقط j2se
    قربان محبتت

-------------------------------
    یه سورس بروت فورس هم بزارید مشکل حله

محل زندگی
    تهران

خب حاجی حله دیگه :)) باید سرور کلاینت بنویسی دیگه...اگه میخوای کد بزارم

خب اینکه سادست، شما در فرم لاگین با دریافت یوزر و پسورد و کلیک بر روی دکمه شرط تست میکنی و درصورت صحیح بون فرم جدید نمایش میدی و فرم قبلی مخفی می کنی.
    اگر هم بخوای که اطلاعات رو از دیتابیس میتونی بخونی، یعنی کل رکوردهای موجود در جدول بخون و سپس تک تک رکوردهارو با مقادیر وروردی کاربر چک کن.
    منطق برنامه این هست،باقی کدها هستند که خب راحته
    کد تحت وب دارم، میخواید براتون قرار بدم؟

نقل قول نوشته شده توسط ahmad.mo74 مشاهده تاپیک
    خب حاجی حله دیگه :)) باید سرور کلاینت بنویسی دیگه...اگه میخوای کد بزارم

سلام احمد جان
    شرمنده داداش اگه ممکنه یه کد بزار که من رو همین سایت یا سایت دیگه ای تست کنم
    مثلا همین سایت باشه بد نیست(تست کنم ببینم پسوردم درسته یا نه)

نقل قول نوشته شده توسط manoto1371 مشاهده تاپیک
    خب اینکه سادست، شما در فرم لاگین با دریافت یوزر و پسورد و کلیک بر روی دکمه شرط تست میکنی و درصورت صحیح بون فرم جدید نمایش میدی و فرم قبلی مخفی می کنی.
    اگر هم بخوای که اطلاعات رو از دیتابیس میتونی بخونی، یعنی کل رکوردهای موجود در جدول بخون و سپس تک تک رکوردهارو با مقادیر وروردی کاربر چک کن.
    منطق برنامه این هست،باقی کدها هستند که خب راحته
    کد تحت وب دارم، میخواید براتون قرار بدم؟
    تو همینش موندم که چه جوری فیلد لوگین وپسوردم رو با فیلدهای سایت یکی کنم؟؟؟؟
    بعدشم چه جوری باید بفهمم که یوزر و پسوردم درست هست یا نیست؟؟؟

محل زندگی
    تهران

سلام. یعنی چی؟ منظورتو نفهمیدم چیو تست کنی؟ مگه داریم همچین چیزی؟؟؟ اگرم هست من بلد نیستم کلا ملطبو نگرفتم هنوز

قربون تو برم
    احمد جان یه برنامه بروت فورس می خوام بنویسم همین
    نمیدونم چه جوری بنویسم
    یه سورس بروت فورس هم داشته باشی برام کافیه فدات شم

برای پیدا کردن صفحه و متد لاگین کردن به یه وبسایت کافیه سورس HTML فرم لاگینش رو بررسی کنی. برای اینکارم توی Firefox یا Google Chrome کافیه روی یکی از فیلدهای لاگین (مثلا Username) راست کلیک کنی و Inspect Element رو انتخاب کنی. خودش اون تگ input رو برات میاره تا سردرگم نشی. حالا دنبال اولین تگ form میگردی تا فرم لاگین رو پیدا کنی. فرض کنیم من یه وبسایت دارم و میخوایم ببینیم کجا و چجوری لاگین انجام میشه و فرض کنیم بعد از پیدا کردن فرم لاگین این فرم رو پیدا کردیم:

<form action="./login.php" method="post">
    Username: <br>
    <input type="text" name="login_username"/>

<p>

Password: <br>
    <input type="password" name="login_password"/>

<p>

<input type="submit" value="Login"/>
    </form>

ببینیم چیا ازش میفهمیم:
    ۱. Username تحت نام login_username و Password تحت نام login_password ارسال میشن.
    ۲. صفحه سرور لاگین صفحه ی login.php هستش که با اضافه کردن URL جاری وبسایت بهش مثلا میشه: example.com/user/login.php
    ۳. هیچگونه کدینگ روی Username و Password انجام نمیشه (معمولا میشه ولی!)
    ۴. اطلاعات با متد post ارسال میشن.

خب حالا باید یاد بگیریم اطلاعات تستی رو به سرور post کنیم! این مثال رو میخونیم و یاد میگیریم!
    حالا یا کد رو خودمون مینویسیم یا از همین کدی که گذاشتم استفاده میکنیم... فقط url و پارامتر ها رو عوض میکنیم بطوری که:

...
    url = "http://www.example.com/user/login.php";
    ...
    urlParameters = "login_username=[TEST USERNAME]&login_password=[TEST PASSWORD]";
    ...

ممکنه بخوای چیزای دیگه ای رو هم عوض کنی...

تنها چیزی که می مونه اینه که بعضی سرورها بعد از یه تعداد لاگین ناموفق ما رو Ban میکنن! خب مدام توی برناممون مثلا IP رو عوض میکنیم که ساده ست...
    ولی یادت باشه معمولا Username و/یا Password کد میشن (مثلا با MD5) که اونم با بررسی فرم معلوم میشه و با خوندن یه تیکه از JavaScript صفحه میفهمی داستان چیه (مثلا با یه نگاه میتونی بفهمی همین فروم چجوری اطلاعاتش رو به سرور ارسال میکنه!) و فقط کافیه همون کار رو هم تو توی کدت انجام بدی (مثلا پارامتر هارو MD5 کن یا هر چیز دیگه).
    امیدوارم قصد شومی نداشته باشی! (ولی اگه داری پیشنهاد میکنم با VB6 یا ++C برنامه ت رو بنویسی! جاوا واسه اینکارا زیاد مفید نیست)

بعد از ارسال داده ها به سرور کافیه با توجه به Response سرور تصمیم بگیری که Username و Password درست بودن یا نه.

موفق باشی.

محل زندگی
    تهران

خب لزوما اینطور نیست که فقط username و password فرستاده بشه ممکنه توی کدا خودشونم یه چیز دیگه setParameter کرده باشن...

ولی فک کنم بسته به نحوه کد زدنشون از رو cookie ها بشه فهمید چیکار کردن؟ نمیشه؟ یعنی با چی انکریپت کردن پارامترا رو

از رو cookie ها نمیشه فهمید که با چی انکریپت کردن؟ حدس هم نمیشه زد؟
    حدس میشه زد ولی هیچ اطمینانی نمیشه داشت! مثلا اگه یه عدد ۳۲ رقمی Hexadecimal مثل این دیدید:

3e123d5b49a00d61234bbd542fe21ab5
    میتونی حدس بزنی این با MD5 و بصورت ۱۲۸ بیتی Encode شده... و میشه مطمئن بود حداقل در مورد سایت های ایرانی اینجور حدس ها معمولا درست هستن!

محل زندگی
    تهران

آهان :))) وقتی میگم از AES استفاده کنید همینه ها...حالا گیریم طرف بفهمه من با AES و 256 بیت و SHA1 انکریپت کردم حالا key رو از کجا میخواد بیاره ؟ :))

MD5 هم یه طرفه ست و قابل برگشت نیست. ولی کار نشد نداره! یه سری سرورها هرروز مشغول Crack کردن کدهای MD5 و ذخیره کردنشون توی Database هستن تا بصورت مجانی بری و MD5 مورد نظرت رو اونجا Decode کنی! (خدا خیرشون بده!)
    مثلا این سایت رو ببین. بش MD5 میدی یا همون لحظه بت میگه این چی بوده یا اگه تو دیتابیسش موجود نباشه ایمیلت رو میگیره و هروقت Crack شد بت ایمیل میده! حتی آخرین MD5های کرک شده هم واست لیست کرده تو سایتش. چنین آدمای با خدایی پیدا میشن!

کاربر دائمی آواتار vahid-p
    محل زندگی
    تهران

ولی اگه داری پیشنهاد میکنم با VB6 یا ++C برنامه ت رو بنویسی! جاوا واسه اینکارا زیاد مفید نیست
    چرا؟ اتفاقا اگه تحت وب بنویسه و رو سرور اجرا کنه که سرعت کارش خیلی بالاتر میره.

بش MD5 میدی یا همون لحظه بت میگه این چی بوده یا اگه تو دیتابیسش موجود نباشه ایمیلت رو میگیره و هروقت Crack شد بت ایمیل میده! حتی آخرین MD5های کرک شده هم واست لیست کرده تو سایتش. چنین آدمای با خدایی پیدا میشن!
    واقعا، اجرشون با خدا :)
    ولی این دور و زمونه هر لاگین ساده ای لا اقل از MD5 , Sha1 ترکیبی استفاده میکنه!

چرا؟ اتفاقا اگه تحت وب بنویسه و رو سرور اجرا کنه که سرعت کارش خیلی بالاتر میره.
    تحت وب بله! ولی میخواد با Java SE کد بنویسه! حالا مثلا اگه بخواد IPشو عوض کنه تا برنامش Un-ban بشه باید با حضرت فیل مشورت کنه! ولی اینجور کارها توی Native Code مث آبخوردنه!

محل زندگی
    تهران

طبق آخرین بنچمارکا بعد از اومدن java8 در حال حاضر سریع ترین سایت های سمت سرور با اخلاف فاحشی نسبت به رقبا سایتهای نوشته شده با جاوا هستن، .net هم اون وسط مسطاس :)))
    چه میکنه این jetty

تاپیک های مشابه

1. چک کردن ارتباط با پایگاه داده sql server در برنامه
    نوشته شده توسط akbar_online در بخش VB.NET
    پاسخ: 3
    آخرین پست: سه شنبه 25 تیر 1392, 12:02 عصر
  2. سوال: ارتباط دادن پایگاه داده اکسس با وب سایت ساخته شده در fhash mx 8
    نوشته شده توسط azargoman در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 01 اردیبهشت 1388, 11:13 صبح
  3. اسکن کردن عکس و ذخیره در پایگاه داده
    نوشته شده توسط منتظر283 در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 8
    آخرین پست: چهارشنبه 16 آبان 1386, 10:05 صبح
  4. ارتباط با پایگاه داده در دلفی
    نوشته شده توسط amir_masoud در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 30 شهریور 1382, 23:27 عصر
  5. ارتباط با پایگاه داده
    نوشته شده توسط mohamad6 در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi