مشاهده دست آورد نظرسنجی: به نظر شما این برنامه باید به تاپیک های اعلان اضافه بشه

رای دهنده
88. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • بله

71 80.68%
  • خیر

17 19.32%
صفحه 1 از 8 123 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 296

نام تاپیک: برنامه های ساخته شده

برنامه های ساخته شده

لطفا همه برنامه نویس هایی که در barnamenevis.org فعالیت میکنن و
    تو بازار برنامه دارن لینکشو پست کنن

این برای اینه که : برنامه مورد نظر مورد نقد و بررسی بقیه برنامه نویسا قرار بگیره و...

لیست برنامه ها:
    1.بیوگرافی بازیکنان از omid_cr77
    2. افزایش لایک و فالور اینستگرام در دو نسخه رایگان کم امکانات و پولی باامکانات از 1yaram
    3. جمله و بچه و خواب و شب یلدا از mrtzxxx
    4. تسبیح حضرت فاطمه از armin8651
    5.املت ازgwtw2013
    6. همراه سل از zarabela
    7. اپلیکیشن شارژاز Nevercom
    8. اپلیکیشن آموزش بافت مو و کلیپدونی از Rezaguitar
    9. فیفادی از rubiks.kde
    10. دعا عهد از abbasalim
    11. فرهنگ شیعه از poorman
    12. خانواده اکسپریا از shs1377
    13.تم بیس گولانچر از dasssnj
    14.ناخن از daniel021
    15. اس ام اس باز از Amin-rz
    16.ایرانسل از yasinf
    17. مترجم حرفه ای مکالمه و متون و ربات دانا ازMrP.k
    18. تیتراژ سرا و تیتراژ سریال های خارجی و خاطرات تلوزیونی از ho3ein.3ven
    19.دردونه از android2015
    20. ناخن زیبا از sma6871
    21. دفترچه يادگاري 3 از SASAN_AH
    22. ملک 118 از hamid_0341
    23. ساز بلز از amin_a_y
    24.دیکشنری دورلند فارسی از c0mmander
    25. عکس نوشته از saeedgholami
    26. آموزش فتوشاپ مقدماتی از ho33ein19
    27. بازی جن گیر از armin8651
    28.آموزش تکواندو ازsermoni
    29.برنامه های گروه مذهبی آسمان از javadi3d
    30. کدها و رازهای ‍‍‍‍‍‍مخفی اندروید از moh_sen201
    31.شارژ؟ از daniel021
    32. شعبه یاب همراه از reza_web
    33. آموزش سی شارپ از mohammad jamalian
    34. صلوات ضراب از razavi66
    35. سرود ملی کشورها صوت و متن از mohammad jamalian
    ادامه -->> اینجا
    آخرین ویرایش به وسیله 1yaram : جمعه 21 شهریور 1393 در 11:10 صبح دلیل: آپدیت این لیست

نقل قول: برنامه های ساخته شده

http://cafebazaar.ir/app/com.biographyplayers/?l=fa
    البته قراره بزودی آپدیت بشه آپدیتش خیلی بهتر از اولشه.مخصوصا تو گرافیک

کاربر دائمی آواتار mrtzxxx
    محل زندگی
    ایران من

چرا دوستان نمیزارن برنامه هاشونو ؟؟؟؟؟؟

تسبیح حضرت فاطمه
    http://cafebazaar.ir/app/com.arminazgomi.tasbih/?l=fa

بقیه به زودی ...

چرا هیچ کس همکاری نمیکنه لطفا بزارین اپ هاتونو

نقل قول نوشته شده توسط 1yaram مشاهده تاپیک
    چرا هیچ کس همکاری نمیکنه لطفا بزارین اپ هاتونو
    دوست عزیز من یدونه برنامه دارم که زیاد جالب نیست دارم آپدیتش میکنم هر وقت آپدیت شد منم میزارم

در ضمن پیشنهاد من اینه که اسکرین شات از برنامه ها بزارید فقط ارجاع دادن به کافه بازار جالب نیست

در ضمن مثلا خوبه لینک ها رو هم توی اسم برنامه ها بزارن اینجوری بزارن مثلا : برنامه برنامه نویس

دیگه الکی یک متر لینک نوشته نمیشه

این دو مورد رو رعایت کنید خیلی بهتر میشه

به نظر منم کار جابیه می تونیم سوالاتمونو هم از هر برنامه نویس درباره برنامه ای که نوشته بپرسه

من چند تا نوشتم البته به اندازه برنامه های شما حرفه ای نیسن

http://cafebazaar.ir/app/ir.abd.olla...i.omelet/?l=fa

نظر بدین

نقل قول نوشته شده توسط gwtw2013 مشاهده تاپیک
    به نظر منم کار جابیه می تونیم سوالاتمونو هم از هر برنامه نویس درباره برنامه ای که نوشته بپرسه

نظر بدین
    برنامت خوبه که 50000 نصب اونم همش 5 ستاره
    پیشنهاد من : از تبلیغات عدد هم استفاده کن

نظر بدین
    سلام برنامه خوبیه هیچوقت فکر نمیکردم واسه املت هم برنامه بسازن

فقط یک انتقاد از این برنامه دارم ظاهرش یکم دلگیره و بسیار سادس شما که این همه زحمت کشیدی با یکی دو روز اضافه تر میتونی ظاهرش رو بهتر کنی تغییر رنگ پس زمینه هم کافیست چون برنامه رایگان است البته امیدارم ناراحت نشده باشید

کار اولمه دیگه ... زیاد سخت نگیرین

همراه سل

نقل قول نوشته شده توسط zarabela مشاهده تاپیک
    کار اولمه دیگه ... زیاد سخت نگیرین

همراه سل
    ا پس این مال شماست منم اینو نصب کردم قبلا
    کامله ولی یه مشکل داره
    تو گوشی های کوچیک اون باکسی رو که برای متون قرار دادی خیلی کوچیکه و بالا و پایین رفتن سختتر میشه باهاش

نظر بدین
    چرا این مقدار دیتا رو مجانی قرار میدین ؟‌ ... این باعث میشه توقع کاربرا بره بالا و فکر کنن همه چی مجانیه ... تا یه اپ پولی میبینن میزنن تو سرش !‌

نقل قول نوشته شده توسط shs1377 مشاهده تاپیک
    سلام برنامه خوبیه هیچوقت فکر نمیکردم واسه املت هم برنامه بسازن

فقط یک انتقاد از این برنامه دارم ظاهرش یکم دلگیره و بسیار سادس شما که این همه زحمت کشیدی با یکی دو روز اضافه تر میتونی ظاهرش رو بهتر کنی تغییر رنگ پس زمینه هم کافیست چون برنامه رایگان است البته امیدارم ناراحت نشده باشید
    نه ناراحت نمیشم انتقاد خوبه. راستش اولش این رنگ به نظر خودم شیک بود اما بعد دیدم استفاده از رنگ های شادتر بهتر بود

نقل قول نوشته شده توسط haniiii مشاهده تاپیک
    چرا این مقدار دیتا رو مجانی قرار میدین ؟‌ ... این باعث میشه توقع کاربرا بره بالا و فکر کنن همه چی مجانیه ... تا یه اپ پولی میبینن میزنن تو سرش !‌
    درسته ولی چون امکاناتی مثل جستجو و علاقه مندی ها و ... نداره دیگه باید رایگان باشه

ایده ی برنامه هایی که می سازید از کجا به ذهنتون می رسه مثلا" من خیلی دوست دارم یه برنامه بنویسم ولی هیچ ایده ای ندارم و اینکه اگه یه پروژه ی بازی رو بخوام شروع کنم تو مراحل ابتداییش می مونم.نمی دونم کسایی که بازی می سازن چطور می تونن تا حتی صدها مرحله اون بازی رو طراحی کنن.حتی اگه آدم خدای برنامه نویسی باشه ولی ایده ای نداشته باشه هیچ برنامه ای نمی تونه بنویسه ایده خیلی مهمه.منظورم از خدای ببرنامه نویسی خودم نیستم چون من ابتدای راهم.

کاربر دائمی آواتار Nevercom
    محل زندگی
    بستک

این اپلیکیشن حاصل کار من تنها نیست و یک کار تیمی هست:

لینک: http://cafebazaar.ir/app/com.aydangostar.mesharj/?l=fa
    آخرین ویرایش به وسیله Nevercom : شنبه 18 مرداد 1393 در 21:35 عصر دلیل: حذف تصاویر

محل زندگی
    ایران من

نقل قول نوشته شده توسط sooren_66 مشاهده تاپیک
    ایده ی برنامه هایی که می سازید از کجا به ذهنتون می رسه مثلا" من خیلی دوست دارم یه برنامه بنویسم ولی هیچ ایده ای ندارم و اینکه اگه یه پروژه ی بازی رو بخوام شروع کنم تو مراحل ابتداییش می مونم.نمی دونم کسایی که بازی می سازن چطور می تونن تا حتی صدها مرحله اون بازی رو طراحی کنن.حتی اگه آدم خدای برنامه نویسی باشه ولی ایده ای نداشته باشه هیچ برنامه ای نمی تونه بنویسه ایده خیلی مهمه.منظورم از خدای ببرنامه نویسی خودم نیستم چون من ابتدای راهم.
    اگه یکم با دقت به اطرافتون نگاه کنید خیلی چیزها هست که میتونه بهتون ایده بده . مثلا ببینید تو شهرتون یا دانشگاهتون یا مثلا یه کارمند یا یه بقال یا اصلا خودتون به چه چیزی رو گوشی نیاز دارین؟؟. ایده ها همیشه لازم نیست بزرگ باشه . به همین سادگی...

محل زندگی
    ایران من

خیلی پست باحالی شده بچه ها خواهشا پشتیبانی کنید.

کاربر دائمی آواتار esmail3309
    محل زندگی
    خراسان شمالی

نظر بدین
    خداییش جالب بود مخصوصا اسمش

درسته ولی چون امکاناتی مثل جستجو و علاقه مندی ها و ... نداره دیگه باید رایگان باشه
    تو بازار دیدم شاید بیست سی برنامه با همین قالب و دیتاهای مختلف قراردادید. کاش تبدیلشون میکردید به دو سه برنامه، ظاهر رو اصلاح میکردید، امکاناتی مثل جستجو و ... میگذاشتید و فروشی عرضه می کردید.
    از باقی دوستان هم این خواسته رو دارم، به دو دلیل:
    - اگر برنامه های رایگان زیاد بشن استقبال کمتری از برنامه های پولی میشه، حالا شاید بگید برنامه های پولی اگر باکیفت تر و خلاقانه تر باشن باز خریدار دارن، قبول دارم ولی باز وجود برنامه های رایگان تو کاهش فروش سایر توسعه دهندگان بی تاثیر نیست. امیدوارم کسب و کار اندروید مثل برنامه نویسی ویندوز و وب به این سرعت نابود نشه. برنامه نویسی ویندوز و وب هم به دلیل اینکه خیلی ها حاضرن با نازلترین قیمت یک سایت و.. درست کنند از اون درآمد سالهای پیشش واقعا فاصله گرفته
    - دلیل مهم دیگرم اینه که وقتی تعداد برنامه های رایگان زیاد بشه فرصت دیده شدن سایر برنامه ها گرفته میشه، مثلا تو یک ساعت چهار، پنج برنامه ممکنه تو بازار قرار بگیره و بعد دو سه از انتشار برنامه اتون، برنامه شما جزو صد مورد اخیر هم نیست که به سادگی دیده بشه، که اگر رایگان ها کمتر بشن شانس دیده شدن برنامه های پولی بالاتر میره
    متاسفانه برنامه رایگان بسیار زیاد دیده میشه که بعضی وقتها آدم تاسف میخوره، مثلا برنامه حل معاده درجه دو اون هم با گرافیکی فوق العاده ضعیف رو میبینیم که تو بازار عرضه میشن. خوب وجود این برنامه باعث میشه برنامه های قابل به رده های پایین تر برن.
    دوستان امیدوارم خودمون باعث بانی ضررهای آینده ی خودمون نشیم.
    خیلی ها صنف و تشکیلات دارن، قانون کسب و کار رو باید بهش احترام گذاشت، تو اون صنف بررسی میشه که چه چیزی رو به چه میزان عرضه کنن. ما خود برنامه نویس ها داریم تیشه به ریشه ی خودمون میزنیم.
    وقتی دیدم شما بیست برنامه زحمت کشیدید و همه رو رایگان گذاشتید واقعا برام سوال پیش امد چرا؟؟؟ اگر هوای مردم رو خواستید داشته باشید همه رو تو دو سه برنامه بذارید با اینکار هم توقع کاربران بالاتر میره، هم برنامه های مشابه پولی حتی با امکانات و گرافیک بیشتر و دیتاهای بیشتر هم باشن باز تا حدی فروششون کمتر میشه و از همه مهمتر فرصت دیده شدن برنامه های دیگر گرفته میشه
    همینجا خواهش میکنم از همگی این قدر برنامه های رایگان نذارید، اگر میذارید من هیچ اشکالی به شما نمیگریم ولی تو رو خدا معادله درجه دو هم باید چندین برنامه بذاریم و یا این دوست عزیزمون که زحمت کشیدند و خسته نباشید هم بهشون میگم، کاش یا رایگان نمیگذاشتید یا کل این برنامه ها تو دو سه مورد خلاصه میکردید.
    خواهشا با دست خودمون با تبر به ریشه ی خودمون نزنیم.
    شاید بگید بحث رقابت هست هرکی خواست رایگان بذاره هرکی هنر داره بیشتر سعی کنه پولی بذاره تا بیشتر بفروشه، ولی این بحث صرفا مربوط به برنامه نویسها نیست و تو همه مشاغل هم هست. آیا همه طلافروشها، صرافها، پزشکان و ... تا بگیرید بحث تنظیم عرضه نفت تو اپک و... اینقدر ناهماهنگ عمل میکنن؟ آیا هیچوقت تصمیمی برای منفعت صنف خودشون نمیگرند؟ هرکس هرچی خواست و هرطور خواست عرضه کنه؟

به طور مثال دو سه نمونه از اونایی که معادله درجه دو گذاشتن رو میذارم که نمیدونم با چه هدفی اونا این موارد رو گذاشتن و بازار چرا تایید کرده درحالیکه کلی برنامه ریاضی کاملتر رایگان داخلی و خارجی موجوده. مشاهده کنید دو موردش هرکدوم بیش از دوهزارنصب فعال الان داره که نسبتا تقریب بازار الان هم دقیقتر شده.
    توجهتون رو به محتوا، گرافیک، تعداد دانلود و همینطور کیفیت نظرات کاربران جلب میکنم.
    http://cafebazaar.ir/app/appinventor....daraje2/?l=fa
    http://cafebazaar.ir/app/nero_soft.d...m_ahmadi/?l=fa
    http://cafebazaar.ir/app/m.g.h.soft/?l=fa

تعداد برنامه های رایگان که شاید یک نمونه اش هم زیاد باشه کم نیست. از این گرفته تا کلی برنامه های محاسبه bmi و ...

محل زندگی
    خراسان شمالی

مگه اذافه کردن علاقه مندی ها کار سختیه؟
    بعدش هم اگه فقط یه دستی به سر و روی برنامت بکشی و گرافیکشو بهتر کنی میتونی خوب بفروشیش
    من که دانلودش کردم

سلام دوستان.
    من يه برنامه sms دارم مثل گنجينه پيام و ...
    گرافيكش باهاشون برابري مي كنه.
    بيش از 120 موضوع sms داره.
    هر موضوع حداقل 10 اس ام اس پيشفرض داره.
    قابليت آپديت هم براي هر موضوع هست.
    كاربران مي تونن sms ارسال كنن و آپديت smsها به صورت هفتگي انجام ميشه.
    قسمت علاقمندي ها و جستجو نداره البته.

حالا سوالم اينه:چه مقدار ديتا رو پولي و چه مقدار رو رايگان بذارم كه هم فروش خوب باشه هم كاربر جذب بشه?

بچه ها من دو ماه هست برنامه نویسی اندروید کار میکنم خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم
    اپلیکیشن آموزش بافت مو
    کلیپدونی

نقل قول نوشته شده توسط Amin-rz مشاهده تاپیک
    سلام دوستان.
    من يه برنامه sms دارم مثل گنجينه پيام و ...
    گرافيكش باهاشون برابري مي كنه.
    بيش از 120 موضوع sms داره.
    هر موضوع حداقل 10 اس ام اس پيشفرض داره.
    قابليت آپديت هم براي هر موضوع هست.
    كاربران مي تونن sms ارسال كنن و آپديت smsها به صورت هفتگي انجام ميشه.
    قسمت علاقمندي ها و جستجو نداره البته.

حالا سوالم اينه:چه مقدار ديتا رو پولي و چه مقدار رو رايگان بذارم كه هم فروش خوب باشه هم كاربر جذب بشه?
    به نظرم بین ده تا بیست موضوع رو کلا رایگان بذار، از هر بخش هم تعدادی رو واسه نمونه بگذارید.

محل زندگی
    خراسان شمالی

نقل قول نوشته شده توسط Rezaguitar مشاهده تاپیک
    بچه ها من دو ماه هست برنامه نویسی اندروید کار میکنم خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم
    اپلیکیشن آموزش بافت مو
    کلیپدونی
    من قبل برنامه نویسی اندروید فتوشاپ کار میکردم و از نظر گرافیک کارم خوبه
    ولی به تازگی کد نویسی رو شروع کردم و به شما نمیرسم و خلاصه تازه کارم

میخواستم بپرسم سورس برنامتون رو چند میفروشید؟؟
    آخه من به این سه تا امکان برنامه ی کلیپ دونی شما نیاز دارم(تغیرات اخیر)

-افزوده شدن امکان جستجو بین کلیپ ها
    -افزوده شدن امکان اشتراک گذاری کلیپ ها به وسیله Whatsapp , ایمیل و بلوتوث
    -افزوده شدن امکان اضافه کردن کلیپها به لیست علاقه مندی

راستی منم قبلا یه برنامه ساختم به نام عکس دونیولی قبولش نکردندارم کاملش میکنم

نقل قول نوشته شده توسط omid.n1990 مشاهده تاپیک
    به طور مثال دو سه نمونه از اونایی که معادله درجه دو گذاشتن رو میذارم که نمیدونم با چه هدفی اونا این موارد رو گذاشتن و بازار چرا تایید کرده درحالیکه کلی برنامه ریاضی کاملتر رایگان داخلی و خارجی موجوده. مشاهده کنید دو موردش هرکدوم بیش از دوهزارنصب فعال الان داره که نسبتا تقریب بازار الان هم دقیقتر شده.
    توجهتون رو به محتوا، گرافیک، تعداد دانلود و همینطور کیفیت نظرات کاربران جلب میکنم.
    http://cafebazaar.ir/app/appinventor....daraje2/?l=fa
    http://cafebazaar.ir/app/nero_soft.d...m_ahmadi/?l=fa
    http://cafebazaar.ir/app/m.g.h.soft/?l=fa

تعداد برنامه های رایگان که شاید یک نمونه اش هم زیاد باشه کم نیست. از این گرفته تا کلی برنامه های محاسبه bmi و ...
    بازار اینجا سیاست غلطی رو پیش گرفته ... از یه طرف هدف این بوده که برنامه نویسی اندروید رو گسترش بده برای همین این برنامه ها تایید میشن ... تا اینجا مشکلی نیست ... ولی به نظر من این برنامه ها نباید در صفحه اول قرار بگیرن ... از طرف دیگه بازار از برنامه هایی که درآمدزا هستن براش حتی با اینکه این برنامه ها کیفیت ندارن حمایت زیادی میکنه ...تو همین ۲ ماه گذشته .... برنامه های زیادی که اصلا کیفیت لازم رو نداشتن اما چون فروش خوبی داشتن حمایت شدن و این به ضرر برنامه های پولی با کیفیت هست ... کاربرا وقتی میبینن برنامه ی پرفروش بازار با این کیفیت پایین عرضه میشه باعث میشه نسبت به باقی برنامه ها هم همین حس رو پیدا کنند ...
    به نظرم بازار باید از نظر فنی سخت گیری های بیشتری داشته باشه رو برنامه ها ... اینکه انقدر هدفش به سمت سود بیشتر تغییر کرده در طولانی مدت جواب نمیده ... بیشتر باعث نارضایتی هر ۲ طرف خریدار و توسعه دهنده میشه

کاربر دائمی آواتار daniel021
    محل زندگی
    شیراز

این اپ منه که بازار میگه تکراریه.. خدایی اپ من کامل تره یا مال اونا؟؟؟

IMG-20140715-WA0009.jpg

IMG-20140715-WA0013.jpg

IMG-20140715-WA0014.jpg

IMG-20140715-WA0015.jpg

IMG-20140715-WA0016.jpg

تازه تو نسخه جدیدشم یه سری چیزای دیگم اضافه کردم

تو بازار دیدم شاید بیست سی برنامه با همین قالب و دیتاهای مختلف قراردادید. کاش تبدیلشون میکردید به دو سه برنامه، ظاهر رو اصلاح میکردید، امکاناتی مثل جستجو و ... میگذاشتید و فروشی عرضه می کردید.
    - اگر برنامه های رایگان زیاد بشن استقبال کمتری از برنامه های پولی میشه، حالا شاید بگید برنامه های پولی اگر باکیفت تر و خلاقانه تر باشن باز خریدار دارن، قبول دارم ولی باز وجود برنامه های رایگان تو کاهش فروش سایر توسعه دهندگان بی تاثیر نیست. امیدوارم کسب و کار اندروید مثل برنامه نویسی ویندوز و وب به این سرعت نابود نشه. برنامه نویسی ویندوز و وب هم به دلیل اینکه خیلی ها حاضرن با نازلترین قیمت یک سایت و.. درست کنند از اون درآمد سالهای پیشش واقعا فاصله گرفته
    - دلیل مهم دیگرم اینه که وقتی تعداد برنامه های رایگان زیاد بشه فرصت دیده شدن سایر برنامه ها گرفته میشه، مثلا تو یک ساعت چهار، پنج برنامه ممکنه تو بازار قرار بگیره و بعد دو سه از انتشار برنامه اتون، برنامه شما جزو صد مورد اخیر هم نیست که به سادگی دیده بشه، که اگر رایگان ها کمتر بشن شانس دیده شدن برنامه های پولی بالاتر میره
    متاسفانه برنامه رایگان بسیار زیاد دیده میشه که بعضی وقتها آدم تاسف میخوره، مثلا برنامه حل معاده درجه دو اون هم با گرافیکی فوق العاده ضعیف رو میبینیم که تو بازار عرضه میشن. خوب وجود این برنامه باعث میشه برنامه های قابل به رده های پایین تر برن.
    خیلی ها صنف و تشکیلات دارن، قانون کسب و کار رو باید بهش احترام گذاشت، تو اون صنف بررسی میشه که چه چیزی رو به چه میزان عرضه کنن. ما خود برنامه نویس ها داریم تیشه به ریشه ی خودمون میزنیم.
    وقتی دیدم شما بیست برنامه زحمت کشیدید و همه رو رایگان گذاشتید واقعا برام سوال پیش امد چرا؟؟؟ اگر هوای مردم رو خواستید داشته باشید همه رو تو دو سه برنامه بذارید با اینکار هم توقع کاربران بالاتر میره، هم برنامه های مشابه پولی حتی با امکانات و گرافیک بیشتر و دیتاهای بیشتر هم باشن باز تا حدی فروششون کمتر میشه و از همه مهمتر فرصت دیده شدن برنامه های دیگر گرفته میشه
    همینجا خواهش میکنم از همگی این قدر برنامه های رایگان نذارید، اگر میذارید من هیچ اشکالی به شما نمیگریم ولی تو رو خدا معادله درجه دو هم باید چندین برنامه بذاریم و یا این دوست عزیزمون که زحمت کشیدند و خسته نباشید هم بهشون میگم، کاش یا رایگان نمیگذاشتید یا کل این برنامه ها تو دو سه مورد خلاصه میکردید.
    شاید بگید بحث رقابت هست هرکی خواست رایگان بذاره هرکی هنر داره بیشتر سعی کنه پولی بذاره تا بیشتر بفروشه، ولی این بحث صرفا مربوط به برنامه نویسها نیست و تو همه مشاغل هم هست. آیا همه طلافروشها، صرافها، پزشکان و ... تا بگیرید بحث تنظیم عرضه نفت تو اپک و... اینقدر ناهماهنگ عمل میکنن؟ آیا هیچوقت تصمیمی برای منفعت صنف خودشون نمیگرند؟ هرکس هرچی خواست و هرطور خواست عرضه کنه؟
    حرفاتون درسته تا حالا به این فکر نکرده بودم البته من تو برنامه هام از تبلیغات عدد استفاده می کنم و کاملا هم رایگان نیست.
    بیشتر به این خاطر این کارو کردم که نوشتن برنامه رایگان راحت تره. الان هم چند تا دیگه از این برنامه آشپزی هست که تا چند روز تایید و منتشر میشه. اینبار دیگه ایشالا باید به فکر نوشتن برنامه های پولی باشم. به قول شما خودمون تیشه به ریشه مون نزنیم.

بچه ها بحث داره منحرف میشه ها برای ایجور بحث ها باید یه تاپیک دیگه زد.لطفا فقط لینک برنامه هاتون رو بزارین.ممنون.

مدیر بخش آواتار rubiks.kde
    محل زندگی
    مشهد

اینم آخرین برنامه انجام شده توسط تیم ما

http://cafebazaar.ir/app/com.surbiks.fifaday/?l=fa
    YES I AM Qt

Code Less
    Create More
    Deploy Everywhere

کاربر دائمی آواتار abbasalim
    محل زندگی
    یزد ـ‌ اردکان

حرفتون کاملا درسته ، به نظر من هیچ برنامه فارسی نباید رایگان پخش بشه برنامه رایگان یا با قیمت پایین به خودی خود به کل برنامه نویس ها ضربه میزنه ، اتفاقی که الان برای ویندوز و وب افتاده برنامه نویسای زیاد مبلغ های بسیار پایین ، من نمیدونم چجوری برنامه نویس حاظر شده یک ماه روی یک پروژه با مبلغ 700 تومان کار کنه !

ما باید حداقل خودمون ارزش کاری که داریم میکنیم را بدونیم

خود من این واسه نوشتن فقط دیتا بیس این برنامه 3 ماه وقت گذاشتم.حداقل 20 درصدشو ترجمه کردم

اولین برنامه من البته چهارمین ورژن
    چطوره؟

محل زندگی
    ایران من

نقل قول نوشته شده توسط poorman مشاهده تاپیک
    گرافیکش خیلی عالیه .

صفحه 1 از 8 123 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. سوال: پرتابل کردن برنامه های ساخته شده