نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: باز کردن در زمان dialing

کاربر دائمی آواتار hosseinaryai
    محل زندگی
    بابل

باز کردن در زمان dialing

با سلام خدمت دوستان ..
    من چند وقت پیش این سوالو مطرح کردم اما از قرار معلوم نتونسته بودم منظور خودمو درست برسونم ..
    حالا با عوض کردن سوالم دوباره مطرحش می کنم:
    من یک اپلیکشین (حالا با هر کاربردی) نوشته ام که بصورت عادی در آندروید بدرستی کار می کنه .. حالا می خواد به این برنامه ام ، در زمانی که کاربر در حال مکالمه هست دسترسی داشته باشم ..
    اندروید در زمان مکالمه ، تنها اجازه ی دسترسی به چند تا برنامه ی از پیش تعریف شده ی خودشو فقط میده (به دلیل اینکه در مکالمه اختللالی پیش نیاد و اینا)..
    حالا می خوام بدونم می تونم کاری کنم برنامه ی من هم در زمان مکالمه قابل دسترسی باشه یا نه ؟ و اگر اوهوم ، چطور می شه چنین کاری کرد ..
    (برنامه ی dialer که میشه باهاش شماره گیری کرد رو نمی خوام .. منظورم اون زمانیه که کاربر در حال مکالمه هست)

کاربر دائمی آواتار slr560
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: باز کردن در زمان dialing

من فکر میکنم حتما برای چنین کاری شما باید دسترسی root داشته باشی
    برنامه هایی مث CallRecorder اگه نگاه کرده باشی میومد برای ورژن های ۴.۳ یا ۴.۴ یه پچ به کرنل اضافه میکرد که بتونه دسترسی های بیشتری داشته باشه و مکالمات رو ضبط کنه. به قول معروف دستکاری میکرد فایل های سیستمی رو
    قطعا شما باید از سیستم مکالمه توی گوشی های اندرویدی شناخت کامل داشته باشی تا بتونی با دسترسی root اعمال خودتو انجام بدی. هر چی هم ورژن اندروید بالاتر میره قطعا از لحاظ امنیتی قسمت مکالمش پیشرفت میکنه و شما باید راه حل پیدا کنی

برای این کار هم شما باید مستندات سورس اصلی اندورید رو مطالعه کنی و شناخت پیدا کنی. که البته همش به زبان اصلی هست

کاربر دائمی آواتار hosseinaryai
    محل زندگی
    بابل

اووومممم .. قبل از همه ممنونم از جوابی که دادی .. چیزی که داری میگی درسته تقریبن .. اما اون برنامه های CallRecorder ای که من تا الان دیدم هیچ کدوم اون کاری رو که من می خوام انجام نمیدن .. این برنامه ها در زمانی که گوشی به حالت dialing میره فعال میشن و فعالیت می کنن .. خب من اینو نمی خوام
    همونطور که گفتم ، می خوام یه آیکن از برنامه ی من ، دز زمان dialing روی گوشی کاربر نشون داده بشه ، که حالا اگر خواست و نیاز داشت با زدن بر روی آیکن نرم افزار من به خود نرم افزار و خدماتش در زمانی که داره مکالمه انجام میده دسترسی داشته باشه ..

کاربر دائمی آواتار slr560
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط hosseinaryai مشاهده تاپیک
    اووومممم .. قبل از همه ممنونم از جوابی که دادی .. چیزی که داری میگی درسته تقریبن .. اما اون برنامه های CallRecorder ای که من تا الان دیدم هیچ کدوم اون کاری رو که من می خوام انجام نمیدن .. این برنامه ها در زمانی که گوشی به حالت dialing میره فعال میشن و فعالیت می کنن .. خب من اینو نمی خوام
    همونطور که گفتم ، می خوام یه آیکن از برنامه ی من ، دز زمان dialing روی گوشی کاربر نشون داده بشه ، که حالا اگر خواست و نیاز داشت با زدن بر روی آیکن نرم افزار من به خود نرم افزار و خدماتش در زمانی که داره مکالمه انجام میده دسترسی داشته باشه ..
    خب چرا دیگه
    دقیقا همین CallRecorder آیکون ضبط رو موقع dialing روی صفحه گوشی نشون میدن. که حالا با تنظیمات هم میتونه اتوماتیک فعال بشه یا به صورت دستی توسط کاربر
    یه آیکون سبز رنگ هسن که وقتی فعال میشه قرمز میشه

unnamed.jpg

تاپیک های مشابه

1. حرفه ای: اجرای برنامه در زمان باز کردن یک درایو
    نوشته شده توسط filestealer در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 5
    آخرین پست: دوشنبه 14 دی 1388, 17:27 عصر
  2. سوال: بهترین زمان برای باز کردن جداول
    نوشته شده توسط Alyas_Tet در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 4
    آخرین پست: یک شنبه 16 تیر 1387, 08:19 صبح
  3. پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 10 بهمن 1385, 04:03 صبح
  4. زمان زیاد در باز کردن Select SQL
    نوشته شده توسط FirstLine در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 23 دی 1383, 09:26 صبح
  5. باز کردن یک صفحه از سایت در زمان مشخص
    نوشته شده توسط nasr در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 08 خرداد 1383, 11:46 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •