نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: Datagrid

Datagrid

می‌خواستم بدونم آیا شبیه این چیزهایی که این زیر گذشتم چیزی آماده برای python هست.
    http://www.jqwidgets.com/jquery-widg...ng-started.htm

اینرو هم میدونم که django هست ولی‌ مشکل من این هست اگر لینک‌های زیر رو ببینید خیلی‌ راحت هست. من تنها استفادی که از python دارم برای automation و در حد script نویسی هست و تا حالا در حد web باهاش کار نکردم. کاری که می‌خوام بکنم این هست که
    به DB وصل بشم و بر حساب return data یک جدول درست کنم که یوزر بتونه باهاش کار کنه (در حد update کردن table ها)

کاربر دائمی آواتار n.nowroozi
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: Datagrid

نقل قول نوشته شده توسط hghyami مشاهده تاپیک
    می‌خواستم بدونم آیا شبیه این چیزهایی که این زیر گذشتم چیزی آماده برای python هست.
    http://www.jqwidgets.com/jquery-widg...ng-started.htm

اینرو هم میدونم که django هست ولی‌ مشکل من این هست اگر لینک‌های زیر رو ببینید خیلی‌ راحت هست. من تنها استفادی که از python دارم برای automation و در حد script نویسی هست و تا حالا در حد web باهاش کار نکردم. کاری که می‌خوام بکنم این هست که
    به DB وصل بشم و بر حساب return data یک جدول درست کنم که یوزر بتونه باهاش کار کنه (در حد update کردن table ها)
    برای ارتباط با دیتابیس میتونی از sqlalchemy استفاده کنی برای ui هم میکرو فریم ورکهایی مثل فلسک کار باهاش سادست اگه یه چیز ساده میخوای

ممنوز از جوابت. ببین مشکل من تماس با DB نیست. مشکل من این هست که فرم که من دارم ۹۸۷ تا اینپوت داره. حالا نیز من این هست که از طریق jquery یا یک چیزی شبیه اون فرم رو چندین بخش کنم (paginate یا همون صفحه بندی). یعنی‌ بیام بگم هر پیج ۱۰۰ تا item بیشتر نداره و وقتی‌ submit می‌کنم فقط اون ۱۰۰ تا ثبت بشه و وقتی‌ میرم صفحه بعدی از ۱۰۱ تا ۲۰۰ بید و همینطور به جلو.

کاربر دائمی آواتار n.nowroozi
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط hghyami مشاهده تاپیک
    ممنوز از جوابت. ببین مشکل من تماس با DB نیست. مشکل من این هست که فرم که من دارم ۹۸۷ تا اینپوت داره. حالا نیز من این هست که از طریق jquery یا یک چیزی شبیه اون فرم رو چندین بخش کنم (paginate یا همون صفحه بندی). یعنی‌ بیام بگم هر پیج ۱۰۰ تا item بیشتر نداره و وقتی‌ submit می‌کنم فقط اون ۱۰۰ تا ثبت بشه و وقتی‌ میرم صفحه بعدی از ۱۰۱ تا ۲۰۰ بید و همینطور به جلو.
    دیگه اون برمیگرده به نحوه طراحی فرمت و طراحی سمت کلاینت برنامت

تاپیک های مشابه

1. DataGrid و TreeView در VB.Net
    نوشته شده توسط در بخش VB.NET
    پاسخ: 4
    آخرین پست: یک شنبه 16 فروردین 1388, 08:50 صبح
  2. باز کردن یک لیست از داده ها با زدن دکمه Button از datagrid
    نوشته شده توسط ahmad_rabie2002 در بخش VB.NET
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 06 مهر 1382, 17:03 عصر
  3. تغییر اندازه ستون Datagrid در VB.net.......
    نوشته شده توسط zehs_sha در بخش VB.NET
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 18 مرداد 1382, 18:19 عصر
  4. پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 15 مرداد 1382, 21:01 عصر
  5. DataGrid
    نوشته شده توسط Abbas Arizi در بخش VB.NET
    پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 08 مرداد 1382, 16:09 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید