صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 91

نام تاپیک: قفل سخت افزاری و نرم افزای برای برنامه

Question قفل سخت افزاری و نرم افزای برای برنامه

اگه بخوام وقتی کاربر برای یه مدت کوتاهی میخواد از سیستم دور بشه و میخواد این برنامه این مدت تو همون حالتی که هست بمونه اما قفل بشه که افراد دیگه نتونن به برنامه دسترسی داشته باشند و وقتی خودش برگشت با زدن همون رمزی که زده و برنامه را قفل کرده وارد برنامه شه ممنون میشم راهنمایی کنید چه جوری باید این کار را بکنم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    استان فارس
    برنامه های آماده هست تو بازار می تونی از اونا استفاده کنی مثل اسکرین لاک . خود ویندوز هم توی اسکرین سیور این قابلیت رو داره اما اگه می خوایی بنویسی یه برنامه بنویس که چک کنه اگه کاربر کلیدی رو فشار نداد و کلیک هم نکرد فعال بشه یا راحت ترش کن که توسط خود کاربر فعال بشه الویز ان تا÷ باشه و با گرفتن ÷سورد خودشو حذف کنه

Smile

از راهنماییتون ممنونم

کاربر دائمی آواتار dot_net_lover2
    محل زندگی
    شیراز
    من پست را خوندم یه راه به ذهنم رسید

یک فرم را بصورت Dialog باز کنی و خاصیت Close آن را از کار بگیریم و فقط با وارد کردن Pass فرم Dialog بسته و به فرم اصلی برنامه برگردد.

لطفا نظر خود را اعلام کنید (به نظرم کاربرد زیاد دارد)

اینجوری که کاربر با End task از کار میندازتش . بعد باید برای از کا انداختن task manager و شاید خیلی چیزای دیکه کد بنویسی.
    همون اسکرین سیور که mehrzad007 گفت راحتره . اگه یک شورت کات روی دسک تاپ بسازی کار خیلی راحت میشه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    استان فارس
    برای حل مشکل تسک منیجر می تونید دکمه های alt ctrl delete رو از کار بیندازید یا تسک منیجر رو غیر فعال کنید کار سختی نیست !

alt +tab هم هست .

کاربر دائمی آواتار dot_net_lover2
    محل زندگی
    شیراز
    تا اونجا که من متوجه شدم خانم هاشمیان فقط میخواهند کسی(به غیر از User ی که به برنامه Login کرده) نتونه برنامه را دستکاری کند.پس حالا اگر کسی نتونه به برنامه Lock شده وارد شود و آن را ببندد مشکلی بوجود نمی آید.

مثل Lock کردن windows که اگر شما Admin نباشید حتما باید برای Unlock کردن User قبلی سیستم را Reset و بعد خود Login کنید.

درست جناب dot_net_lover2 من میخوام فقط User ی که به برنامه Login کرده به برنامه دسترسی داشته باشه بنابراین از اون نظر مشکلی نداره

توسط خود کاربر فعال بشه الویز ان تا÷ باشه و با گرفتن ÷سورد خودشو حذف کنه
    مهرزاد جان چی توسط خود کاربر فعال بشه و با گرفتن ÷سورد خودشو حذف کنه ؟؟
    (من تا حد ممکن از برنامه های آماده بازار نمیخوام استفاده کنم)
    با تشکر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    استان فارس
    نگاه کنید خیلی سادس شما اول باید یه فرم بسازید که کل صفحه نمایش رو بگیره . بعد task maneger ویندوز رو غیر فعال کنید (قبلا بحث شده) + دیگر دکمه های مورد نیاز (البته باقی خیلی مهم نیست ) بعد فرم برنامه رو بزارید که روی تمام برنامه ها قرار بگیره . حالا کاربر هر وقت خواست برنامه رو اجرا می کنه و کام÷یوتر غیر استفاده میشه برای باز کردنم یه قسمت برای وارد کردن ÷سورد بزارید تا کاربر بتونه برنامه رو حذف کنه . دیگه از این ساده تر نمیشه . بازم مشکلی بود در خدمتم !

مهرزاد جان از توجهت ممنونم
    اینو اول که نوشتی متوجه شدم اما برای ScreenSaver من یه برداشت دیگه ای از پیشنهاد شما کرده بودم ! D:
    باز از هم از راهنمایی همه ممنونم

به نظر من راحترین کار اینه که یک دکمه روی فرم بگذاری که کاربر هنگام ترک کامپیوتر ان را کلیک کنه و فرم اصلی غیرفعال بشه(enable=false ) و یک فرم دیگه باز شه برای گرفتن پسورد (در صورت درست بودن پسورد enable=true)

چگونه برنامه ام را در یک مدت معینی قفل کنم

با سلام به همه دوستان !
    می خواستم برنامه از زمانی که user برنامه را برای کار کردن شروع می کند ، برنامه بعد از مدت معینی از کار بیفتد و قفل شود . به عبارت دیگر بعد از گذشت مدت زمان مشخص دیگر قابل استفاده نباشد . از راهنمایی تان سپاسگزارم
    با تشکر

کاربر دائمی آواتار ali_kolahdoozan
    محل زندگی
    اون سر دنیا
    خیلی سادس یه جایی که دست کسی نرسه به عقل کسی هم نرسه در اولین اجرا یک فایل بسازید یا از روی تاریخ ایجاد فایل یا ریختن تاریخ اون روز درونش مثلا هر بار اول برنامه چک کنید 30 روز شده که از این تاریخ گذشته باشه اگه بود یه پیغام بدن خروج sowdialog کنید . کار تمام است

گمونم System.Threading.Thread.Sleep بهتر باشه.

کاربر دائمی آواتار یاسر مددیان
    محل زندگی
    سرزمین پارس

Exclamation قفل سخت افزاری و نرم افزای برای برنامه

با سلام
    من می خوام یه برنامه بنویسم که وقتی به یه نفر دادم نتونه رایت بزنه و به کسه دیگه ای بده به همین خاطر به فکر یه قفل با فلاپی افتادم که طرف نتونه برنامه رو بدون فلاپی نصب کنه . مثل کاری که بعضی از شرکت ها می کنن .

حالا سوالم اینه که چطور باید تو فلاپی تعریف کنم ؟ چطوری تعریف کنم که طرف نیاد همون اول از فلاپی چند تا کپی بگیره و استفاده کنه ؟ شاید باید تو سکتور صفر فلاپی بنویسم ؟

شاید راه دیگه ای هم وجود داشته باشه واسه این کار باشه که بهتر باشه. در ضمن این و هم بگم که میخوام پکیج بسازم و بدم بیرون . اصل منظور من اینه که کسی نتونه سی دی رو رایت کنه و استفاده کنه . در ضمن قفل سخت افزاری هم نمی خوام استفاده کنم چون قیمتش بالاست و نرم افزار من قیمتش پایینه .
    دوستان اگه نظری در این مورد دارن و یا راهی می دونن و اینجا بذارن ممنون می شم.

با تشکر

محل زندگی
    سرزمین پارس
    کسی نیست به ما کمک کنه؟؟؟

محل زندگی
    اون سر دنیا
    از esay audio lock استفاده کن . این جواب پیام خصوصی شما هم هست

محل زندگی
    سرزمین پارس

Exclamation

نقل قول نوشته شده توسط ali_kolahdoozan مشاهده تاپیک
    از esay audio lock استفاده کن . این جواب پیام خصوصی شما هم هست
    ممنون که جواب دادین . می رم تستش کنم .

نقل قول نوشته شده توسط bermooda مشاهده تاپیک
    میتونی واسه برنامت activaion code بذاری که واسه هر کامپیوتری متفاوت باشه
    از شما هم ممنونم به خاطر نظرتون . یه سوال دارم .
    کجای هارد میشه نوشت که اگه هارد رو فرمت هم کنن از بین نره ؟ آخه میخوام محدودیت نصب هم بذارم . اگه کدی هم در این مورد دارین بذارین ممنون میشم .

با تشکر.

کاربر دائمی آواتار ARA
    محل زندگی
    Bad Sector
    از سریال cpu استفاده کن یا شایدم ترکیبی

محل زندگی
    سرزمین پارس
    منظورم این نبود .
    خوب سریال هارد یا CPU یا هر چیز دیگه رو می گیریم و ازش تو طراحی Activation Code استفاده می کنیم . حالا می خوام این CD رو هر سیستمی فقط یه بار نصب شه ، یعنی اگه کاربر ویندوز عوض کنه و یا اینکه هارد رو کلا فرمت کنه و یا اینکه هر بلای دیگه ای سرش بیاره نتونه دوباره این نرم افزار رو نصب کنه.
    خوب باید یه جایی نوشت که این نرم افزار چند بار نصب شده که بعد هنگام نصب از اون فایل بخونه و اگه یه بار نصب شده بود دیگه نصب نشه .
    میخوام ببینم کجای هارد میشه نوشت که اگه هارد فرمت بشه اون فایلی که توش می نویسیم از بین نره ؟

محل زندگی
    اون سر دنیا
    اون برنامه مانع رایت میشه مگه تست نکردی؟

محل زندگی
    سرزمین پارس
    رایترم خراب شده . امروز تستش می کنم . ولی یه چیزی این خیلی زود عمل می کنه و وقتی رو Protect کلیک می کنیم ظرف یه ثانیه عملیاتش انجام میشه ؟ در ضمن یه فایل جدید هم میسازه .
    یعنی با این سرعت این کار رو انجام میده ؟

میخوام ببینم کجای هارد میشه نوشت که اگه هارد فرمت بشه اون فایلی که توش می نویسیم از بین نره ؟
    این واسه این میخوام که یه قفل خودم طراحی کنم.

با تشکر.

محل زندگی
    اون سر دنیا
    این رو باید روی image بگذارید بعد image رو رایت کنید . دیگه به این سادگیها نمیشه از روش رایت کرد

محل زندگی
    سرزمین پارس
    آقای کلاهدوزان درست جواب داد رو چندتا سیستم هم تست کردم خوب بود ولی رو یکی از سیستم ها که با اون می خواستم سی دی رو کپی کنم تو هارد به راحتی کپی شد ؟ همون سیستم نمی تونه Image بگیره ( با Clone و Alcohl تست کردم ) ولی خود ویندوز به راحتی اون و تو هارد کپی کرد ؟؟؟؟
    فکر می کنید به خاطر چی باشه؟ ممکنه به خاطر رایتر باشه ( رایترش NEC) ؟ با این حال میشه به این اعتماد کرد ؟ این نرم افزار چهار تا چک باکس داره واسه تنظیم ، آیا اینارو باید به صورت خاصی تنظیم کرد ؟

با تشکر.

محل زندگی
    اون سر دنیا
    نه این کپی میشه حالا با tz copy حجم فایلهات رو ببر بالا دیگه عمرا کپی بشه . خود سی دی شما دیگه رایت نمیشه . حجک رو که ببری بالا دیگه کپی هم نمیشه و تمام

محل زندگی
    سرزمین پارس
    این نرم افزار خودش حجم رو برده بالا 83gig کرده اونو ؟
    TZ copy اسم کاملش چیه دانلود کنم ؟ لینکی ازش داری ؟

محل زندگی
    اون سر دنیا
    همون tz copy اسم کاملش است .

محل زندگی
    سرزمین پارس
    دستت طلا .
    می رم تستش کنم . امیدوارم درست جواب بده.
    یه سوال دیگه تو DVD Rom این فایلها کپی نمی شه ؟؟؟

محل زندگی
    اون سر دنیا
    قفل بزاری دیگه هیچ کاریش نمیشه کرد . البته 100 درصد امن نیست ولی خوبه

محل زندگی
    سرزمین پارس
    ترتیب خاصی نداره ؟ اول کدوم رو اجرا کنم ؟ اول Easy Audio یا TZ Copy?

محل زندگی
    اون سر دنیا
    اول tz بعد easy بعدش هم کویت

کاربر تازه وارد آواتار payam_skandari
    محل زندگی
    ایران ...
    دوست عزیز شما میتونید سریال نامبر سیدی های رایت شده خودتونرو بعد از رایت بگیریدواز روش با یه خورده تغییرات(البته به دلخواه) یه سی دی کی درست کنید.
    از طرفی توی خود برنامتون موقع اجرا باید همین عمل با همون الگوریتم ساخت سیدی کی اجا بشه و با سی دی کی که کاربر داده مقایسه بشه.
    میتونی برای اطلاعات بیشتر با میلم در تماس باشی :payam_skandari@yahoo.com

قفل کردن برنامه

من یک برنامه تحت سی شارپ دارم می خوام کاری کنم که روی هر کامپویتری که خودم نصب می کنم همون جا فقط اجرا بشه چی کار کنم ؟؟

من توی سایت سرچ کردم فقط یک موضوع پیدا کردم که اون هم کمکی بهم نکرد
    لطفا دقیقا راهنمایی کنید خیلی الان بهش نیاز دارم

VIP آواتار Amir Oveisi
    محل زندگی
    هر جا که حال کنم - فعلا یزد
    مثلا میتونین CPU ID کامپیوتر طرف رو بگیرین و از روش یه شماره سریال بسازین و موقع اجرای برنامه از کاربر بخواین که سریال رو وارد کنه و تنها در صورتی اجرا بشه که این سریال درست وارد شده باشه و در غیر این صورت برنامه بسته بشه. CPU ID هر کامپیوتری متفاوته با بقیه پس این برنامه شما هم رو هر سیستمی یه سریال متفاوت خواهد داشت.
    موفق باشید

کاربر دائمی آواتار zerobit-ltd
    محل زندگی
    تهران
    اگه شما خودتون برنامه رو نصب می کنید و برنامه نصبش رو در اختیار کسی نمی زارید، طبیعتا نباید مشکلی پیش بیاد. چون کسی فایل setup رو نداره.

CPU ID هر کامپیوتری متفاوته
    مطمئنی؟
    چون کسی فایل setup رو نداره.
    وقتی بتونه فایلهارو کپی کنه که احتیاج به نصب کردن نداره!

کاربر دائمی آواتار essa_61
    محل زندگی
    شیراز
    من هم این سوال رو دارم حالا چطور میشه شماره هارد یا سخت افزار های دیگرو برداشت ؟؟؟ راهنمایی کنید

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •