نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: تشکیل تیم برنامه نویسی برای طراحی ...

کاربر دائمی آواتار cybercoder
    محل زندگی
    root/

تشکیل تیم برنامه نویسی برای طراحی ...

از دوستانی که مایل به انجام کار گروهی هستند دعوت می کنم که برای طراحی یک Radius Server با یکدیگر صحبت کرده و آغاز پروژه را رقم بزنیم.
    با تشکر

از دوستانی که مایل به انجام کار گروهی هستند دعوت می کنم که برای طراحی یک Radius Server با یکدیگر صحبت کرده و آغاز پروژه را رقم بزنیم.
    پیشنهاد میکنم برای طراحی Radius حتما کتاب انتشاراتoreilly در این زمینه را بررسی کنید.

با آرزوی موفقیت برای شما

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان
    منم پیشنهاد میکنم یه سر به سایت sourceforge بزنید ... چندین رادیوس سرور اپن سورس موجود هست
    یکیشون که بهتره را روی کار کنیم

به نظرتون دیگه جای فروش داره ؟؟؟

منم پیشنهاد میکنم یه سر به سایت sourceforge بزنید ... چندین رادیوس سرور اپن سورس موجود هست
    یکیشون که بهتره را روی کار کنیم
    بستگی داره ببینید میخواهید طراحی کنید و یا توسعه دهید، اما اگر بنا بر توسعه دادن هست من freeradius را پیشنهاد می دهم.

http://www.FreeRadius.Org

موفق باشید.

محل زندگی
    root/
    به نظرتون دیگه جای فروش داره ؟؟؟
    باید داشته باشه اگه قابلیت Import از برنامه های موجود رو داشته باشه. اگه از یک دیتابیس پرسرعت مثل Mysql استفاده بشه و ...

www.ietf.org/rfc/rfc2865.txt
    آخرین ویرایش به وسیله cybercoder : جمعه 05 خرداد 1385 در 17:09 عصر

محل زندگی
    root/
    برای هماهنگی ها از yahoo Messenger استفاده می کنیم. در صورتی که نیاز به محلی برای گردآوری مطالب و مستندات باشه فعلا از www.vahidam.com استفاده می کنیم. در صورت رسیدن به مراحلی که چشم انداز آینده کار مناسب به نظر برسه یک Host و Domain رجیستر می کنیم.

در صورتی که پروژه به پایان برسه در شورای عالی انفورماتیک به ثبت می رسونیم و همه به مقدار مساوی سهم می برن.

برای تعیین افرادی که دانش و توانایی کافی برای حضور در کار را دارند از مدیران بخش دلفی و از آقای ذوالقدری عزیز به عنوان یکی از بهترین اعضاء فعال در بخش Network دعوت می کنم که ما رو همراهی کنن.

با تشکر

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان
    والا با حامد هم که میچتیدم به این نتیجه رسیدیم که جای فروش نداره من هم به شخصه فکر نمیکنم واقعا جایی برای فروش داشته باشیم.

هیچ آی اس پی داری فکر نکنم حاضر باشه بیاد این کارو بکنه
    نرم افزارهای فعلی که اکثرشون ازش استفاده میکنن تمام نیازهاشون را برآورده میکنه
    ( کسی هم فکر نکنم عقلش کم شده باشه با این وضعیت مخابرات بیاد آی اس پی راه بندازه )
    ( بر فرض هم که باشه فکر نکنم حاضر باشه به عنوان موش ازمایشگاه بیاد جلو و 99% میره سراغ نرم افزارهایی که از قبل جواب خودشون را پس دادن )

( البته اگه بتونیم نیازی که تا حالا بهش گیر بودم ( نمیدونم چی ) را برآورده کنیم شاید.)

نظر و طرح جدیدی دارید که توی رادیوس سروهای قبلی مثل انتی تک که کرکش هست و فری رادیوس موجود نباشن ؟

شدم این یارو تو گالیور که همیشه آیه یاس میخوند :)

کاربر دائمی آواتار Mohammad_Mnt
    محل زندگی
    جنگلی به نام ایران

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •