نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: استفاده ی آفلاین از nuget pakage entity faramework

Question استفاده ی آفلاین از nuget pakage entity faramework

سلام

برای اضافه کردن nuget entity framework در ویژوال استودیو باید روی اسم سولوشن کلیک کرد و از روی manage nuget pakages پکیج هایی که nuget ارایه میدرو دانلود کرد
    اگر هر کدوم از پکیج ها یک بار دانلود شده باشن نیازی نیست که دوباره دانلود بشن. ولی برای هر پروژه ی جدیدی که میسازیم لازمه این پکیج ها رو در صورت لزوم نصب کنیم

هر وقت میخوام یک پکیج رو نصب کنم باید روی قسمت آنلاین کلیک کنم تا لیست پکیج های nuget از اینترنت دریافت بشه و حالا مثلا اگر یک پکیج قبلا دانلود شده باشه دیگه نیازی به دانلود مجدد نیست و فقط لازمه که اونو روی پروژم نصب کنم.

سوال من اینجاست : من چطوری میتونم پکیجی که قبلا دانلود شدرو به صورت آفلاین بهش دسترسی داشته باشم و اونو روی پروژم نصب کنم؟

نقل قول: استفاده ی آفلاین از nuget pakage entity faramework

با سلام
    یه راهش اینه که یه مسیر local توی Tools - > Options -> Package Manager بسازی بعد فایل پکیج رو (که پسوندش nupkg ـه) توی اون مسیر کپی کنی. اگه قبلا روی یه سیستم پکیج و از سایت nuget.org دانلود کردی فایل nupkg و میتونی تو مسیر X:\Users\<user>\AppData\Local\NuGet\Cache پیدا کنی یا اینکه مستقیم از سایت دانلود کنی (کروم یه extension واسه ساخت لینک مستقیم پکیج از nuget.org داره)

تاپیک های مشابه

1. سوال: استفاده از تریگر زمانی که از entity framework استفاده می کنیم؟
    نوشته شده توسط karimi.ali2005 در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 3
    آخرین پست: سه شنبه 24 اردیبهشت 1392, 07:47 صبح
  2. استفاده از MySQL Stored Procedure در Entity Framework
    نوشته شده توسط ahmad156 در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 14 تیر 1391, 11:38 صبح
  3. مبتدی: Block Level Element چیست و چه دلیلی برای استفاده از Entity ها وجود دارد؟
    نوشته شده توسط Javad.Kashi در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 5
    آخرین پست: شنبه 24 اردیبهشت 1390, 20:18 عصر
  4. پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 17 مرداد 1389, 12:16 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •