نمایش نتایج 1 تا 17 از 17

نام تاپیک: لطفا این مورد را برسی کنید

[younes]
    مهمان

Exclamation لطفا این مورد را برسی کنید

سلام

برای یافتن پاسخ مسئله ای گوگل کردم و متوجه شدم وبسایت هایی از محتوی سایت برنامه نویس سوء استفاده میکنند.

این لینک را ببنید

لطفا این مورد را برسی کنید

کاربر دائمی آواتار ایلیا آخوندزاده
    محل زندگی
    تبریز

نقل قول: لطفا این مورد را برسی کنید

باسلام و درود
    در این مورد اگه سایت برنامه نویس در بخشنامش ذکر کنه که :
    کپی کردن با ذکر منبع مجاز است یا تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت برنامه نویس است.
    سایت برنامه نویس حق شکایت و درخواست رسیدگی رو داره در غیر اینصورت کاری نمیشه کرد.

مشخصه که این کاربرهایی که این پست ها رو ارسال کردند سن و سال زیادی ندارند.!!!! بابا این ها همه از سیاست های سایت برنامه نویس و ..... هست.

محل زندگی
    تبریز

نقل قول نوشته شده توسط رضاس1000 مشاهده تاپیک
    مشخصه که این کاربرهایی که این پست ها رو ارسال کردند سن و سال زیادی ندارند.!!!! بابا این ها همه از سیاست های سایت برنامه نویس و ..... هست.
    چطور میشه اسم نقض قانون رو گذاشت سیاست؟

نقل قول نوشته شده توسط iliaoffice1 مشاهده تاپیک
    چطور میشه اسم نقض قانون رو گذاشت سیاست؟
    اگه میگم سن و سالت کمه به خاطر همینه.

محل زندگی
    تبریز

اگه میگم سن و سالت کمه به خاطر همینه.
    شما بگین تا منم یاد بگیرم بلکه اشتباه از منه.
    آخرین ویرایش به وسیله ایلیا آخوندزاده : سه شنبه 22 مهر 1393 در 16:42 عصر دلیل: به احترام اساتید و کاربران سایت متن رو عوض کردم تا تبدیل به بحث بچگانه نشه.

آخرین ویرایش به وسیله iliaoffice1 : سه شنبه 22 مهر 1393 در 17:12 بعد از ظهر دلیل: به احترام اساتید و کاربران سایت متن رو عوض کردم تا تبدیل به بحث بچگانه نشه.
    پس به احترام اساتید و کاربران سایت لطف کنید موضوع رو کشش ندهید و همونطور که اشاره کردید اجازه ندهید تا تاپیک تبدیل به بحث های بچگانه شود.

محل زندگی
    تبریز

Smile نقل قول: لطفا این مورد را برسی کنید

پس به احترام اساتید و کاربران سایت لطف کنید موضوع رو کشش ندهید و همونطور که اشاره کردید اجازه ندهید تا تاپیک تبدیل به بحث های بچگانه شود.

منم باحضرتعالی موافقم.
    موفق باشید

[younes]
    مهمان

لطفا بدون آگاهی نظر ندهید

این یک کپی برداری ساده نیست ، بلکه روشی تجاری است که برای نمایش اتوماتیک و غیر مجاز مطالب دیگر سایت ها استفاده میشود .
    به نظر میاد قوانین سایت باز نشر مطالب و آموزش ها را به شرط گذاشتن لینک منبع و یا ذکر نام نویستنده مجاز دانسته باشد. ولی این موضوع رو طبق قوانین نمیشه مجاز دونست اصلا چه دلیلی داره وقتی در یک جستوجو میشه مستقیم به سایت برنامه نویس رسید ، باید مطالب را در قابی از تبلیغات و در سایتی دیگر مرور کنند؟

چرا موضوع را منحرف میکنید؟

شاید سن و سال بعضی از کاربرای این سایت کمتر از شما باشد ولی ممکنه مطالعه و آگاهی مناسبی داشته باشند لطفا زود قضاوت نکنید.
    بزرگی به (مطالعه بیشتر) است نه به سال

اين مشکل برنامه نويس يا سايت های ديگه نيست مشکل سو استفاده يه عده آدم بی فرهنگ از گوگل هست که با استفاده از گوگل به صورت خودکار مطالب سايت های ديگه رو منعکس ميکنند متأسفانه اين جور سايت ها برای جذب بازديد کننده و نمايش تبليغ خودشون اين کار رو انجام ميدن که باعث مختل شدن جست و جوی مطالب در اينترنت ميشه که البته هميشه زير لب خواهر و مادر محترم صاحب اين جور سايت ها مورد لطف بنده قرار ميگيرند.

برنامه نويس کار خاصی نميتونه انجام بده اما شما ميتونيد اين جور سايت ها رو به گوگل گزارش کنيد تا از صفحه نتايج جست و جو حذفشون کنه.

اين مشکل برنامه نويس يا سايت های ديگه نيست مشکل سو استفاده يه عده آدم بی فرهنگ از گوگل هست که با استفاده از گوگل به صورت خودکار مطالب سايت های ديگه رو منعکس ميکنند متأسفانه اين جور سايت ها برای جذب بازديد کننده و نمايش تبليغ خودشون اين کار رو انجام ميدن که باعث مختل شدن جست و جوی مطالب در اينترنت ميشه که البته هميشه زير لب خواهر و مادر محترم صاحب اين جور سايت ها مورد لطف بنده قرار ميگيرند.
    شما این قدر غصه نخور.سایت برنامه نویس خودش میدونه باید چی کار بکنه.

شاید سن و سال بعضی از کاربرای این سایت کمتر از شما باشد ولی ممکنه مطالعه و آگاهی مناسبی داشته باشند لطفا زود قضاوت نکنید.
    بزرگی به (مطالعه بیشتر) است نه به سال
    زیاد ناراحت نباشید.شما هم یک روزی بزرگ می شوید.

سخن اخرم به این دو دوست عزیز:
    من تنها نظرم رو بیان کردم و شما هم نظرتون رو بیان کردید. پس دیگه طولانی کردن بحث برای چیه؟ جز اینکه کلا ایرانی ها علاقه مند به چنین بحث هایی هستند و امار بازدید از چنین بحث های همراه با حاشیه و جنجال همیشه بسیار بیشتر از امار بازدید از تاپیک های علمی و فنی یک انجمن است. به هر حال من خودم قصد ادامه دادن این بحث رو ندارم و به عبارتی نمیخوام نبش قبر بشه.قبلا هم گفتم این انجمن اگه واقعا با این قضیه مشکلی داشته باشه خودش بلده چه جوری برخورد کنه و اگر هم مشکل نداره خب سایت و اون تبلیغاتی که در داخل خودش داره مال خودش هست و دوست داشته باشه میاد نه به سه تا بلکه به 1000 تا سایت دیگه اجازه میده قالب سایت رو نمایش بدهند. موفق باشید.

شما این قدر غصه نخور.سایت برنامه نویس خودش میدونه باید چی کار بکنه.
    پست من در جواب شروع کننده تاپيک بوده شما خودت رو انقدر وارد مسائلی نکن که به شما ربطی نداره اگر کمی در مورد اسپمر های گوگل اطلاعات داشتی ميدونستی که کار خاصی نميشه انجام داد

پست من در جواب شروع کننده تاپيک بوده شما خودت رو انقدر وارد مسائلی نکن که به شما ربطی نداره
    والا من که از اول دخالتی نکردم و گفتم که سایت برنامه نویس خودش میدونه داره چی کار می کنه. و لطف بفرمایید با زنده کردن این تاپیک شروع به هوچی گری نکنید.
    اگر کمی در مورد اسپمر های گوگل اطلاعات داشتی ميدونستی که کار خاصی نميشه انجام داد
    ما که از اول ادعایی نداشتیم و نکردیم.صرفا هدف من از بیان این ها اگاهی شما و اون دوست ساده لوح بود (جناب [younes ).خواه بپذیرید و خواه نپذیرید. امان از لجاجت ......

[younes]
    مهمان

پاسخ به اسپمر گرامی رضاس1000که فقط موضوغ را منحرف کردند

طرز بیان هر کس نشان دهنده شخصیت خانوادگی اونه ، سعی نکنید شخصیت خانوادگی تون رو زیر سوال ببرید.

مگه کسی از شما نظر خواست ؟ یا شما از وب سر در نمیارید یا فکر میکنید خیلی با سواد هستید

و اما راه حل برای دوستانی که گفتند نمیشه کاری کرد

میشه با جاوا اسکریپت چک کرد آدرس موجود در پنجره فعلی با آدرس منبع یکی هست یا نه ، اگر نبود به آدرس اصلی منتقلش کرد. خیلی سادست نه؟

پاسخ به اسپمر گرامی رضاس1000که فقط موضوغ را منحرف کردند

طرز بیان هر کس نشان دهنده شخصیت خانوادگی اونه ، سعی نکنید شخصیت خانوادگی تون رو زیر سوال ببرید.

مگه کسی از شما نظر خواست ؟ یا شما از وب سر در نمیارید یا فکر میکنید خیلی با سواد هستید
    قبل هم گفتم امان از لجاجت...... شما هم در حال هوچی گری هستید.طرز بیان من با طرز بیان شما زمین تا اسمون فرق داشت.فبلا هم گفتم خواه قبول کنید و خواه قبول نکنید.من موضوع رو منحرف نکردم بلکه خواستم واقعیاتی رو در رابطه با انچه که شما از اون به عنوان نقض کپی رایت یاد می کنید بگم.بیشتر از این هم موضوع رو کش نمی دهم چون نظراتم رو بیان کردم و عادت هم ندارم با یک بچه(حالا چه از نظر سنی و چه از نظر طرز تفکر) سر و کله بزنم.قبل هم گفته بودم من ادعایی نداشتم و ندارم. دیگر تمام.

والا من که از اول دخالتی نکردم و گفتم که سایت برنامه نویس خودش میدونه داره چی کار می کنه. و لطف بفرمایید با زنده کردن این تاپیک شروع به هوچی گری نکنید.
    کسی اينجا نگفته که سايت برنامه نويس نميدونه داره چه کار ميکنه و لازم نيست که نقش وکيل سايت رو بازی کنيد وقتی در ضمينه وب هيچ اطلاعاتی نداريد پس لازم هم نيست در اين مورد اظهار نظر کنيد.

و اما راه حل برای دوستانی که گفتند نمیشه کاری کرد
    میشه با جاوا اسکریپت چک کرد آدرس موجود در پنجره فعلی با آدرس منبع یکی هست یا نه ، اگر نبود به آدرس اصلی منتقلش کرد. خیلی سادست نه؟
    سايت مبدا چون محتوای سايت رو ذخيره ميکنه به راحتی ميتونه دستورات جاوايی که ممکنه براش مشکل ساز بشند رو حذف يا تغييری درش ايجاد کنه که در نتيجه اين راه حل بی فايده خواهد بود.

تاپیک های مشابه

1. آموزش: لطفا این کد رو امتحان کنید ببنید اجرا میشه
    نوشته شده توسط faghatyaalla در بخش Classic ASP
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 21 مرداد 1389, 16:55 عصر
  2. سوال: لطفا این کد رو اصلاح کنید
    نوشته شده توسط ma.andishe در بخش SQL Server
    پاسخ: 3
    آخرین پست: سه شنبه 18 خرداد 1389, 13:16 عصر
  3. لطفا این تکه کدو چک کنید ببینید مشکلش چیه
    نوشته شده توسط qhoqnose در بخش Access
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 26 دی 1388, 08:23 صبح
  4. لطفا این تاپیک رو باز کنید
    نوشته شده توسط Hossein Moradi در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 5
    آخرین پست: یک شنبه 16 دی 1386, 06:53 صبح
  5. لطفا این لینک را بازیابی کنید .
    نوشته شده توسط Babak-Aghili در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 06 مهر 1384, 23:18 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •