شروع دوره کامل آموزش وردپرس فارسی ( 300 ساعت آموزش فارسی وردپرس ) از ابتدا تا ...
به نام خدا

عرض سلام و خسته نباشید دارم مسلم فلاح نیت هستم مدیر وب سایت دانش بنیان آموزش 98 - Amoozesh98.com خدمت شما هستم با دوره 18000 دقیقه ای دوره کامل آموزش وردپرس فارسی جهت آموزش راه اندازی سایت با وردپرس + آموزش طراحی قالب وردپرس + آموزش افزونه نویسی وردپرس در آموزش wordpress که انشا الله بالق بر 300 ساعت آموزش وردپرس تدریس خواهد شد به شما آموزش راه اندازی و مدیریت حرفه ای سایت با مدیریت محتوای وردپرس آموزش داده میشه و بعد آموزش طراحی قالب با فتوشاپ ارائه میشه مثلا ( طراحی قالب های خبری - پزشکی - فروشگاهی - دانلود - شرکتی - طراحی - مجله - مذهبی و ... ) و بعد هم آموزش ساخت افزونه های وردپرس ارائه میشه این دوره به مرور زمان آبدیت میشه و با ارائه هر آبدیت در همین تاپیک قسمت جدید قرار خواهد گرفت و باید عرض کنم این دوره آموزشی کاملا فارسی هست و فقط از شما دوستان عزیز می خوام برای تشکر روی دکمه تشکر کلیک کنید یا روی دکمه های شبکه اجتماعی انجمن به نشانه تشکر از مدیران این انجمن برای راه اندازی این فرم عالی کلیک کنید تا محبوبیت این انجمن بیش از پیش بشه و اینکه مارو هم در شبکه های اجتماعی +1 و لایک فراموش نکنید و خواهشمند هستم که هر مشکلی بود داخل همین تاپیک یا وب سایت آموزش 98 اقدام به پرسش سوال کنید در پایان از مدیران محترم خواهشمندم در صورت صلاحدید این پست رو مهم کنن و اگر توصیه ای باید به من بشه اعلام کنن تا من در جریان باشم با تشکر
ارادتمند : مسلم فلاح نیت

فیلم آموزشی مقدماتی تا پیشرفته ساخت سایت با وردپرس فصل 1 بخش 1

فیلم آموزش نصب وردپرس روی زمپ xampp دوره وردپرس فصل ۱ بخش ۲

فیلم آموزش نصب وردپرس روی ومپ سرور – آموزش کامل وردپرس فصل ۱ بخش ۳

فیلم آموزش نصب وردپرس روی easyphp – آموزش وردپرس فصل ۱بخش ۴

فیلم آموزش نصب وردپرس روی Ampps ! آموزش وردپرس فصل ۱ بخش ۵