نمایش نتایج 1 تا 32 از 32

نام تاپیک: مقایسه درگاههای پرداخت

مقایسه درگاههای پرداخت

سلام
    لطفا دوستانی که با درگاههای پرداخت مختلف کار کردن نظرات حودشون رو در این تاپیک بزارن خیلی میتونه مفید باشه.
    من میخوام واسه شروع ، دوستان یه مقایسه داشته باشن بین درگاههای بانکهای ملت ، تجارت و ملی از منظرهای :
    -راحت کار کردن با کدها(داشتن کدهای تمیز و مرتب و خوش دست بودن)
    -امنیت
    -پشتیبانی
    و مسائل دیگه ایی که میتونه مهم باشه .

نقل قول: مقایسه درگاههای پرداخت

سلام
    من با پی لاین http://payline.ir و زرین پال http://zarinpal.com و جهان پی http://jahanpay.com کار کردم.
    به نظرم بهترینش بین این سه تا پی لاین http://payline.ir است که هنوز هم ازش استفاده میکنم.

گرفتن درگاه از کدو م بانک دردسرش کمتره ؟

کاربر دائمی آواتار engmmrj
    محل زندگی
    تهران

بانک سامان

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمان

من بانک ملت گرفتم نسبتا خوب بود.
    روشش هم اینجوریه:
    اول باید یه حساب بانک ملت به نام خودتون داشته باشید.
    بعد از سایت به پرداخت ثبت نام می کنید.
    بعد تشریف می برید بانک می فرمایید که واسه تکمیل اطلاعات پذیره اومدم. 95% جواب می شنوید چی هست؟! : |
    هرچی گفت بگید باشه کد پیگیری بهش بدید بگید اینو می خوام تکمیل کنم.
    می گه برو 48 ساعت دیگه بیا.(استعلام باید بگیره.)
    بعد 48 ساعت با یکی از اعضای خانوادتون که دارای ملک هستش می روید بانک . ( باید یک خونه بعنوان محل کار بهشون معرفی کنید و قانونا میان ملک رو بازدید می کنند اما کجا دیدید قانون رعایت بشه؟!)
    بعد از مرحله فوق حدودا 72 ساعت بعد یه ایمیل میاد که کل اطلاعات پذیرنده رو بهتون می ده.

تبریک می گم شما صاحب درگاه شدید. :)

دوستان منم یه سوال در همین مورد داشتم
    کار با پی لاین چطوریه؟
    مثلا شخصی که میاد داخل سایت و یه محصولی رو از ما میخره
    پول محصول بلافاصله به حساب ما میاد؟

خیلی ممنون از آقای amin0256 که در مورد درگاه بانک ملت توضیح دادن. ممنون میشم از مشارکت بقیه اساتید . در مورد بانک تجارت و ملی اگه تجربه ایی دارید بفرمایید . در مورد نکاتی که در مورد کدنویسی درگاهها هم سوال کردم توضیح بدید. تشکر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمان

در مورد پی لاین :
    این سیستم رو من جزو بهترین درگاه های واسط ایرانی می شناسم.
    پول درصدی ازش کم می شه (فکر کنم حدود 2 3 درصد بود)
    و معمولا تا 8 ساعت بعد از درخواست به حساب شما واریز می کنند.(بازم 500 تومن بخاطر واریز کم می کنند.)
    من خودم به شخصه پیشنهاد می دم که برید مستقیم بگیرید چون فقط اولش درگیری دارید بعدا دیگه کاملا راحتید اما در درگاه های واسط باید حتما چند روز یک بار سایتش رو باز کنید درخواست واریز کنید و از قوانینشون پیروی کنید و همیشه هم بهشون بدهکارید!( در همه درگاه های واسط همین جوریه!)

در مورد بانک تجارت نمی دونم و خیلی کم دیدم سایتی از این بانک برای درگاه استفاده کنه. اما بانک ملی با "سداد" هستش.
    مراحلش هم خیلی شبیه به مورد بالا هستش.با کمی تفاوت مثل اینکه حساب ترجیحا باید جاری و در وهله دوم باید پس انداز باشه. بقیه مراحل مثل بالایی هست ولی یخورده معطلیش بیشتره. در ضمت اعتبارش هم بیشتره!!! چون اکثریت مردم معلم یا کارمند دولت هستند و دولت حقوق رو از طریق بانک ملی واریز می کنه پس نتیجتا درصد بالایی از بانک ملی استفاده می کنند پس طبیعتا درگاهش هم باید بیشتر محبوبیت داشته باشه. هرچند همه بانک ها زیر مجموعه شاپرک هستند و از بانک های عضو شتاب پشتیبانی می کنند اما خیلی از مردم فکر می کنند که کارت بانک ملی رو فقط درگاه ملی می خونه پس اگر حق انتخاب داشته باشند ملی رو انتخاب می کنند.

کاربر دائمی آواتار engmmrj
    محل زندگی
    تهران

نماد اعتماد چی ؟

نقل قول نوشته شده توسط amin0256 مشاهده تاپیک
    روشش هم اینجوریه:
    بعد تشریف می برید بانک می فرمایید که واسه تکمیل اطلاعات پذیره اومدم. 95% جواب می شنوید چی هست؟! : |
    بعد 48 ساعت با یکی از اعضای خانوادتون که دارای ملک هستش می روید بانک . ( باید یک خونه بعنوان محل کار بهشون معرفی کنید و قانونا میان ملک رو بازدید می کنند اما کجا دیدید قانون رعایت بشه؟!)
    بعد از مرحله فوق حدودا 72 ساعت بعد یه ایمیل میاد که کل اطلاعات پذیرنده رو بهتون می ده.

نماد اعتماد نمی خواد ؟
    نیاز به شرکت یا موسسه نیست ؟ یعنی به شخص حقیقی میدن ؟

اول درگاه رو بهتون میدن بعدش طی یک بازه زمانی باید نماد اعتماد بگیرید وگرنه درگاهتون غیر فعال میشه . به شخص حقیقی هم نماد اعتماد میدن و الزاما احتیاج به شرکت یا موسسه نیست.
    در مورد بانک تجارت و نحوه ی کدنویسی این سه درگاه دوستان لطفا اگه نظری دارن بزارن

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمان

سلام
    تا تاریخ 29 اسفند یعنی تا آخر امسال بدون نماد اعتماد هم می دن.

نه نیازی نیست به اشخاص حقیقی هم میدن.
    تازه بخوان به اشخاص حقوقی بدن کلی دردسر داره.

در مورد نماد هم یه توضیح بدیم :
    نماد اینجوریه که اول تشریف می برید سایت enamad.ir ثبت نام می کنید.
    01.png
    سایتتون باید یه سری مشخصات داشته باشه که تو سایتشون هست که خیلی سریع تایید می کنند.
    بعد باید 3 مورد رو معرفی و تاییدش کنید.
    1- تایید صحت آدرس محل کسب و کار که یه نامه پست می کنند پیشتاز بعد 3-4 روز می رسه (35 تومن هم پول می خوان واسه ارسال که 8 تومنش ماله پسته بقیشو خودمم نمی دونم.)
    2- تایید صحت تلفن ثابت کسب و کار که زنگ می زنید به شمارشون یه شماره از سایت می خونید وارد می کنید.
    3- تایید صحت تلفن همراه رابط فنی با اس ام اس ;)
    02.png
    بعد از تایید مرحله فوق میره سره اصل مطلب;)
    باید یه نامه رو از سایت دانلود کنید و بعدش چاپ و بعدش پر کنید.
    بعدش تشریف می برید ثبت اسناد 12 تومن می دید گواهی امضا می کنید بعد از همین فرم و از کپی کارت ملیتون یک کپی از هر کدوم می گیرید و برابر با اصل می کنید. بعد پست می کنید. بعد از حدود 7 8 روز می رسه دستشون و تایید می کنند.
    03.png
    تقریبا دیگه تموم شد.
    یک کد بهتون می دن تو سایتتون می زارید. یک جای خالی بهتون نشون می ده!!!
    بعد از نصب بهشون خبر می دید.
    04.png
    بعد از یک روز نماد شما تایید می شه.
    05.png
    تبریک می گم شما موفق به دریافت نماد اعتماد شدید!!!
    یه ایمیل میاد با محتوای :
    کسب و کار "نام سایت شما"
    با سلام،
    بدين وسيله به اطلاع مي رساند پرونده درخواست نماد اعتماد مربوط به وب سايت example.ir فرآيند بررسي جهت اعطاي نماد را با موفقيت به پايان رسانده و وب سايت کسب و کار شما حائز شرايط دريافت نماد یک ستاره شناخته شده است. اين مجوز از تاريخ 1393/09/09 به مدت يک سال داراي اعتبار مي‌باشد.
    توجه: در صورت نياز به تغيير اطلاعات پرونده مي توانيد با مراجعه به کارتابل خود از طريق منوي «درخواست تغيير اطلاعات» موارد را مشخص نموده و درخواست خود را ارسال نماييد. پس از بررسي و تاييد، تغييرات مورد نظر در پرونده اعمال خواهد شد.

مركز توسعه تجارت الكترونیكی
    وزارت صنعت، معدن و تجارت
    06.png
    نماد شما هم دریافت شد. موفق باشید.:)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    http://reza.biz

من میخوام واسه شروع ، دوستان یه مقایسه داشته باشن بین درگاههای بانکهای ملت ، تجارت و ملی از منظرهای :
    -راحت کار کردن با کدها(داشتن کدهای تمیز و مرتب و خوش دست بودن)
    -امنیت
    -پشتیبانی
    و مسائل دیگه ایی که میتونه مهم باشه .
    تجارت که درگاهشو جمع کردو به تاریخ پیوست
    پیاده سازی ملت و ملی ساده است .
    برای ملت توی همین انجمن چند تا کلاس خوب نوشته شده
    برای ملی هم
    http://www.rezaonline.net/blog/sadad-melli.html

درگاه ملت برای ریز تراکنشها پنل نداره اما سداد پنل داره .

جفتشون نماد اعتماد میخوان .

همین

سلام و سپاس از راهنمایی هاتون.

جفتشون نماد اعتماد میخوان
    یعنی به محض تهیه دامنه باید مراحل تهیه نماد اعتماد رو انجام داد بعد رفت سراغ باز کردن حساب توی بانک؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

برای استفاده از درگاه های پرداخت غیر مستقیم مثل پی لاین و زرین پال و ... صرفا ثبت نام داخل وب سایتشون کفایت میکنه !
    ولی برای استفاده مستقیم از درگاه پرداخت بانک ها باید " نماد اعتماد الکترونیکی " داشته باشید ( یک یا دو ستاره )
    گرفتن نماد هم همچین راحت نیست و به هر کسی نمیدن !
    کارت پایان خدمت , جواز کسب و یکسری استعلام دیگه لازمه ....
    بعد اینکه باید وب سایت شما امکان خرید اینترنتی و فروش محصولات داشته باشه تا اصلا درخواستتون رو بررسی کنن !

همه چی داریم اما جواز کسب چیه دیگه؟
    یعنی ممکنه مجبور بشیم به یکی از فامیلا که آهن میفروشه رو بزنیم
    توی اطلاعاتمون هم بگیم فروش اینترنتی آهن آلات

یا از شوخی گذشته بدون جواز کسب میتونم کارهاشو انجام بدم؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمان

جناب شما این اطلاعات رو از کجا تهیه کردید؟
    من آخرین نمادی که گرفتم دیروز بود.
    جواز نخواست!
    پایان خدمت هم نخواست!
    استعلامش هم به ما که چیزی نگفتن.

در مورد نماد هم : http://www.behpardakht.com/News19.aspx
    چون زمانی که ما نماد گرفتیم چیزی در مورد نماد به ما نگفتن فقط پرسیدن دارید یا نه. ما هم گفتیم نه نداریم!

روشش هم اینجوریه:

خوش به حالت.من که خودمو به ابو اتیش زدم ندادن بهم.رفتم شعبه ازادی.رییس بانک گفت برو جواز کسب بیار.کلا بی خیالش شدم از همون درگاه واسط استفاده کردم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمان

شما برو بگو مشکلی نیست با شرکت به پرداخت هماهنگ کردیم هرچی گفتند شما فقط بگو هماهنگ شده می خواهید زنگ بزنید بپرسید! مشکل حل می شه

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

جناب شما این اطلاعات رو از کجا تهیه کردید؟ من آخرین نمادی که گرفتم دیروز بود. جواز نخواست! پایان خدمت هم نخواست! استعلامش هم به ما که چیزی نگفتن. در مورد نماد هم : http://www.behpardakht.com/News19.aspx چون زمانی که ما نماد گرفتیم چیزی در مورد نماد به ما نگفتن فقط پرسیدن دارید یا نه. ما هم گفتیم نه نداریم!
    لینک یا اسم صاحب نمادها رو بدید من چک کنم ؟!؟!؟ اینجوریکه شما میگی فکر نکنم به کسی نماد بدن ! بعد اینکه نماد گرفتن کم کم 10 - 15 روز طول میکشه .... جالبه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمان

سایت بای باز نماد سمت راسته می تونید چک کنید.

اینجوری که من می گم هر کسی می تونه نماد بگیره!
    اینو آره. نماد ما حدودا 2 3 هفته ای شد.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمان

جناب مشاهده کردید؟ مشکلی نداشت؟

بجز درگاه های واسط ، بانکی وجود ندارد که بدون نماد اعتماد درگاه بده .
    از وقتی درگاه ها رفت روی شاپرک اینجوری شده .

نماد گرفتن قبلا یکم پیچیده بود الان مرحله سختش ارسال یک نامه برای احراز آدرس فیزکی فرد هست .

درگاه با سند منزل هم میشه گرفت ( بخصوص ملت ) و تاکید روی نماد اعتماد است .

سلام بچه ها
    من یه ماه پیش فرم ثبت نام enamad رو پر کردم هنوز هیچ خبری نشده!
    نه اونموقع نه الان هیچ چیزی برا فروش توی سایت نذاشتم فقط یه پوسته خالی آپلود کردم
    آیا سر میزنن به سایت و اشکال از بی محتوا بودن سایت بوده که هنوز هیچ خبری ازشون نیست؟ نه ایمیلی نه تماسی!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمان

سلام
    اره. سایت باید یک سری شرایط داشته باشته مثل تولید پیش فاکتور و یا دیدن هزینه ها جمعا 16 مورد.
    از سایت هم حداکثر 24 ساعت بعد از درخواست بازدید می شه که اگر گذشته برید تو سایت، ورد که بشید می نویسه پرونده های فعال پرونده مروبط به سایت رو انتخاب کنید می نویسه در چه حاله یا چرا متوقف شده.

سلام
    اره. سایت باید یک سری شرایط داشته باشته مثل تولید پیش فاکتور و یا دیدن هزینه ها جمعا 16 مورد.
    از سایت هم حداکثر 24 ساعت بعد از درخواست بازدید می شه که اگر گذشته برید تو سایت، ورد که بشید می نویسه پرونده های فعال پرونده مروبط به سایت رو انتخاب کنید می نویسه در چه حاله یا چرا متوقف شده.
    ممنون که راهنمایی می کنید.

گزینه ای به اسم پرونده های فعال نمی بینم تو سایت.
    «ورود به سیستم» برا چه کسانیه؟ اگه از این لینک باید وارد بشم من که نام کاربری ندارم!

یه سؤال دیگه: میشه توی ثبت نام behpardakht بزنم نماد ندارم؟ کارم راه میفته تا بعداً که نماد بگیرم؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمان

لینک ورود : http://www.enamad.ir/SSLPage.aspx?page=Login.aspx

آره می شه. اما ترجیحا بگید منتظریم تا نامه بیاد .:) اینجوری می دونند که نمادی هم هست اما هنوز کامل نشده (صرفا جهت گیر دادن های بیخودی می گم)

کاربر دائمی آواتار nsco_nsco
    محل زندگی
    ایران

سلام دوست

موفق باشین همگی
    آخرین ویرایش به وسیله nsco_nsco : یک شنبه 17 مرداد 1395 در 14:29 عصر

کاربر تازه وارد آواتار hamid_computer3
    محل زندگی
    شیراز

به همه دوستان پیشنهاد میکنم سختی دریافت نماد و درگاه بانکی رو به جون بخرید اما به سایتهایی که خدمات واریز و دریافت وجه انجام میدن چون زرین پال و ... رو استفاده نکنید.

بانک ها به هیچ عنوان اطلاعات حساب بانکی شما را بجز با دستور مراجع قضایی در اختیار کسی نمیزارن اما زرین پال و ... با اولین نامه از پلیس فتا یا هر سازمانن چون اداره مالیات سریع همه چیز رو در اختیار میزارن
    بانک ها اطلاعات تراکنش مالی شما را به اداره مالیات نمیدن و شما اینجوری معاف از مالیات هستین اما زرین پال و ... در اختیار میزارن
    بانک ها تضمین شده پول را بهتون میدن اما درگاه های سایت ها ریسک داره مخصوصا که گردش واریز شما بالا باشه دیگه .......
    بانک ها در سرتاسر کشور و خارج از کشور تضمین میکنن امنیت پرداخت شما رو اما زرین پال و ... نه
    بانک ها بجز خدمات درگاه خدماتی دیگه در زمینه مالی مستقیم بهتون میدن اما زرین پال و .. نه برای مثال شما میخواین ضمانت نامه بانکی بگیرین و چون درگاه بانکی دارید و گردش حساب مالی شما بالا هست بدون ضامن و با داشتن 10% مبلغ کل ضمانت بهتون ضمانت میدن
    بانک ها بارای اشخاص حقیقی و حقوقی ایجاد اعتبار میکنن و در هرجایی گرفتن وام و انواع ضمانت نامه ها بسیار راحت انجام میشه

در صورت پیش اومدن مشکل شما میتونید با استناد به نماد الکترونیک و مجوز درگاه بانکی در دادگاه از اتحام کسب مال نامشروع و کلاهبرداری خلاص بشین و صحت حسن انجام کار خودتون رو ثابت کنید اما در زرین پال و ... شما متهم به کلاهبرداری و کسب مال نامشروع میشین و ثابت کردن اشتباه صورت گرفته کار حضرت فیل هست ( بهتره به دادگاه های جرائم اینترنتی سری بزنید تا بفهمید چه افرادی برای چه مبالغ ناچیزی الان زندان هستن )

با داشتن نماد شما میتونید به راحتی کسب و کار خودتون رو توسعه بدین مثلا خدمات پست رو با بستن قرارداد دریافت کنید و یا به عنوان یک واسط کالا رو مشتری بدین و پورسانت بگیرید

با داشتن نما مشتری در خرید های بالای 50 هرار تومانی بدون شک و با آسایش بهتون پول پرداخت میکنه و میدونه توسط وزارت صنایع و معادن شما تائید شده هستین

در صورتی که مشتری به هر شکلی بخواد شما رو دور بزنه و یا سوء استفاده بکنه برگ برنده دست شماست و قانونی میتونیم تا ریال آخر خسارت خودتون رو از شخص بگیرید.

منم گفته های hamid_computer3 رو تائید میکنم برای سریع به مقصد رسیدن با آبرو و اعتبار خودتون بازی نکنید. گرفتن نماد و درگاه خیلی راحته الکی برای خودتون غول نسازید. برای گرفتن نماد سریع اقدام کنید کمتر از 3 الی 7 روز بهتون نماد میدن در گاه بانکی هم کمتر از 7 روز
    برای گرفتن نماد میتونید از آدرس منزل و مدارکی که به اسم پدر یا مادر یا خواهر و یا برادر و .. استفاده کنید. در هیچ کجا از شما اصل مدارک رو نمیخوان و فقط اسکن مدارک رو میخوان که براشون بفرستین و یا بانک فقط کپی میخواد.

برین تو سایت نماد ثبت نام کنید 35000 تومن پرداخت کنید بعد با شماره تلفی که اعلام کردین به عنوان محل کسب و کار به شماره ای که بهتون تو سایت میدن زنگ بزنید و بعد با ایمیلی که دادین یک کد میگیرد این جوری شماره تلفن و آدرس ایمیل شما تائید میشه بعد از 3 روز یک نامه میاد به آدرس شما و یک کد درش هست و کد رو به سایت نماد میدن و تمام نماد برای شما فعال میشه همین
    بعد برین بانک یک حساب همون موقع باز کنید و همزمان درخواست درگاه کنید و IP سایت رو بدین با مشخصات خودتون بعد از 2 روز یک قرارداد میاد درخونه امضا میکنید میفرستین تهران به شرکت به پرداخت و بعد از 48 ساعت درگاه برای شما فعال میشه

دوستان راست میگن گرفتن نماد و درگاه راحته بهتره غول برا خودتون نسازید.

کاربر دائمی آواتار momimomi
    محل زندگی
    اصفهان

سلام دوستان
    درگاه های پرداخت واسط مطمئن نیستند. به دلایل زیر:
    – پشتیبانی ضعیف
    – دریافت کارمزد
    – تسویه حساب دیر هنگام
    - ازکار افتادن ناگهانی

اما شما می توانید از درگاه مستقیم بانک سامان بدون دریافت ای نماد و بدون پرداخت کارمزد استفاده کنید.
    http://ked.co.ir/payment-station-without-enamad/

ویژگی ها:
    - بدون کارمزد
    - بدون نیاز به اینماد
    - اتصال به هر حساب بانکی
    - درگاه مستقیم بانکی
    -چند درگاه برای یک نفر

تاپیک های مشابه

1. سوال: مدیریت صحیح درگاههای پرداخت آنلاین
    نوشته شده توسط idocsidocs در بخش PHP
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 19 آبان 1390, 12:35 عصر