نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: انتقال همه DLL های پروژه به داخل فایل EXE و تبدیل کل فایلها به یک EXE پایانی

کاربر دائمی آواتار Behnam6670
    محل زندگی
    زیر آسمان آبی خدا

انتقال همه DLL های پروژه به داخل فایل EXE و تبدیل کل فایلها به یک EXE پایانی

سلام دوستان

یه مشکلی که من خودم داشتم سر DLL های پروژم بود که کنار فایل EXE نهایی برای اجرا شدن باید میزاشتم که این یکم برا من جلوه خوبی نداشت.من میخواستم وقتی پروژه رو تموم میکنم فقط یدونه فایل EXE داشته باشم البته اگه شما از هیچ رفرنس اضافی تو پروژتون استفاده نکرده باشید به همین شکل هم هستش ولی وقتی شما از چندتا dll میاید استفاده میکنید مجبور هستید dll هارو هم بندازید کنار فایلتون یعنی برای اجرا شدن باید باشن.من خودم خیلی سعی کردم که اینو حل کنم تا اینکه موفق شدم.
    مثلا شما تو پروژتو از Telerik استفاده کردید یا نمیدونم StimulSoft یا FastReport یا کامپوننت تقویم شمسی یا هر dll دیگه ای که جزو کتابخونه های خود دات نت نیستش برای اینکه این dll هارو تو خود فایل Exe پروژتون Embed کنید از فایل زیر استفاده کنید.براحتی خودش روی ویژوال استودیو نصب میشه.
    بعد از نصب رو dll مورد نظرتون تو رفرنسهای پروژتون کلیک راست کنید یه آیتم بهش اضافه شده به نام Embed Assembly که کافیه اونو True کنید و همچنین Copy Local رو هم True کنید و پروژه رو کامپایل کنید اینجوری این dll داخل خود exe تون Embed میشه و دیگه کنار خود exe این dll رو نمیبینید.
    امیدوارم به درد دوستان بخوره چون به کاره من که خیلی اومد.موفق باشید.

راستی صلوات یادتون نره
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

مدیر بخش آواتار محمد رضا فاتحی
    محل زندگی
    کهنسالترین موجود زنده در شهر منه

نقل قول: انتقال همه DLL های پروژه به داخل فایل EXE و تبدیل کل فایلها به یک EXE پایانی

سلام ممنون ولی یه سوال تو VS2010 این عمل کار نمی کنه درسته؟چون هر دوتای این خصوصیات با هم True نمی شن!!!

محل زندگی
    زیر آسمان آبی خدا

نقل قول: انتقال همه DLL های پروژه به داخل فایل EXE و تبدیل کل فایلها به یک EXE پایانی

سلام کار میکنه شما اول copy local رو true کن بع Embed Assemply

محل زندگی
    زیر آسمان آبی خدا

دوستان من یه برنامه نمونه گذاشتم خواستید ببینید.فقط یدونه EXE هستش.توش از Telerik و FastReport استفاده کردم.
    https://www.dropbox.com/s/ren0lfbrvd...leExe.rar?dl=0

مدیر بخش آواتار محمد رضا فاتحی
    محل زندگی
    کهنسالترین موجود زنده در شهر منه

نقل قول نوشته شده توسط Behnam6670 مشاهده تاپیک
    سلام کار میکنه شما اول copy local رو true کن بع Embed Assemply
    با عرض معذرت کار نمی کنه نگاه کن بعد از اینکه Embed Assemply رو True می کنم CopyLocal غیر فعال میشه
    11111.png

222222.png

کاربر دائمی آواتار shahryari
    محل زندگی
    آذربايجان

همه دی ال ال ها رو نمیشه انبدد کرد ، فقط دات نتی ها.....
    یه نمونه اش رو قبلا نوشتم
    https://barnamenevis.org/showthread.p...DB%8C%D8%AF%29

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

با سلام
    دوست عزیز اینکار رو با نرم افزار Winrar به راحتی میتونید انجام بدین . معمولا روی هر سیستمی این نرم افزار نصب هستش.

محل زندگی
    زیر آسمان آبی خدا

نقل قول نوشته شده توسط rezafatehy مشاهده تاپیک
    با عرض معذرت کار نمی کنه نگاه کن بعد از اینکه Embed Assemply رو True می کنم CopyLocal غیر فعال میشه
    11111.png

222222.png
    شما اون Exe که بالا گذاشتم رو اگه درست نصب کرده باشید یه ایتم به اون قسمت Propertise باید اضافه بشه که برا شما اضافه نشده.عکسی که من گذاشتم رو اگه نگاه کنی با عکس خودت فرق داره شما باید Embed Assembly رو True کنی نه Embed Interop Type

سلام
    من این فایل رو نصب کردم اما گزینه
    Embed Assemply اضافه نشد

ویژوال 2015

دوست عزیز جواب نمیده . بعد از نصب در ویژوال استودیو 2015 هیچ چیزی تغییر نمیکنه

تاپیک های مشابه

1. مخفی کردن dll های پروژه
    نوشته شده توسط ali_mnkt در بخش C#‎‎
    پاسخ: 28
    آخرین پست: دوشنبه 09 بهمن 1391, 23:32 عصر
  2. نشناختن dll های پروژه
    نوشته شده توسط MMStudent در بخش Setup و Deployment
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 31 فروردین 1390, 19:05 عصر
  3. سوال: نحوه ادغام dll های پروژه در یک dll
    نوشته شده توسط Sal_64 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 5