نمایش نتایج 1 تا 29 از 29

نام تاپیک: دانلود و نصب ویزیویگ CKEditor و CKFinder برای ASP.NET (فعال نمودن آپلود عکس)

کاربر دائمی آواتار habibb
    محل زندگی
    قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ

Red face دانلود و نصب ویزیویگ CKEditor و CKFinder برای ASP.NET (فعال نمودن آپلود عکس)

http://substantialmotion.ir/ckfinder...tyInASPNET.rar
    سلام .
    به این آدرس می‌رویم. بعد تیک گزینه ی Full Package رو می زنیم بعد روی دکمه ی دانلود کلیک می کنیم. البته می تونید تیک گزینه ی Or let me customize CKEditor رو بزنید و قبل از دانلود CKEditor تون رو سفارشی کنید . مثلا تم مورد علاقتون رو انتخاب کنید یا بعضی پلاگین ها رو حذف یا اضافه کنید . حتی گزینه Persion هم اونجا هست که می تونی اضافش کنی.
    بعد که دانلود کردی باید ی دانلود دیگه هم بکنی اون پایین نوشتهCKEditor 3.6.6.2 for ASP.NET بعد روی Download now کلیک می کنی.
    بعد برای آپلود عکس باید اینم دانلود کنی. پس میری به اینجا.
    بعد تب Free trial رو می زنی بعدش تب ASP.NET رو می زنی و بعدش روی گزینه دانلود کلیک می کنی.
    خب حالا میریم سراغه ویژوال استودیوی 2013 و یه پروژه ی ASP.NET Empty Web Site ایجاد می کنیم. بعدش اون 3 تا فایل زیپ باید 2 تا پوشه به این نام ckeditor و ckfinder رو اضافه کنی به پروژت. بعد یه پنجره ی Web Form به این اسم Default.aspx می سازی.
    بعد میری پایین Toolbox و Add Tab می زنی و اسم تب جدید رو CKEditor می نویسی. بعدش توی همون تب Choose Items می زنی
    و بعد رو Browse می زنی و میری پوشه ی ckeditor_aspnet_3.6.6.2 که دانلود کرده بودی رو بازش می کنی و بعد میری bin بعد فایل CKEditor.NET.dll رو از یکی از پوشه های Debug یا
    Release انتخاب می کنی و بعد OK می کنی تا کنترل CKEditor به Toolbox اضافه بشه.
    بعد کنترلی که ساخته شده رو می گیری می کشی بین تگ Div صفحه aspx بعد اگه دقت کنی پوشه Bin با dll به صورت اتوماتیک اضافه میشه به پروژت. و توی سر برگ صفحه این کد هم اضافه میشه.

تذکر : برای دوستانی که از طریق جستجوی داخل سایت برنامه نویس وارد این صفحه می‌شوند. به دلیل اضافه شدن highlight=CKEditor& به آخر لینک صفحه در آدرس بار مرورگرتان ممکن است کدها به درستی نمایش داده نشوند. بنابراین highlight=CKEditor& یا هر چیز مشابه ای که به آخر آدرس صفحه در آدرس بار مرورگرتان مشاهده کردید را پاک کنید و صفحه را دوباره رفرش کنید تا کدها به درستی نمایش داده شوند.
    <%@ Register Assembly="CKEditor.NET" Namespace="CKEditor.NET" TagPrefix="CKEditor" %>

بعد روی پوشه ی Bin داخل پروژت کلیک راست می کنی و Add Reference رو می زنی و میری از داخل پوشه ckfinder و از پوشه Bin فایل CKFinder.dll رو به پروژت اضاف می کنی.
    بعد از داخل پروژت فایل config.ascx که تو پوشه ی ckfinder هست رو باز می کنی. تابع زیر رو true می کنی.اینم کدش.

public override bool CheckAuthentication()
    {
    return true;
    }

بعد این ~ علامت tilde رو به کد زیر اضاف می کنی که اضاف نکنی هم مهم نیست.محض احتیاط گفتم.

BaseUrl = "~/ckfinder/userfiles/";

بعد پوشه aspx که داخل پوشه ی ckfinder هست رو باز می کنی بعد فایل ckeditor.aspx رو باز می کنی بعد کد داخل تابع OnLoad رو کپی می کنی. اینم کدش.
    CKFinder.FileBrowser _FileBrowser = new CKFinder.FileBrowser();
    _FileBrowser.BasePath = "/ckfinder";
    _FileBrowser.SetupCKEditor(CKEditorControl1);

بعد به صفحه Default.aspx میری و View Code رو می زنی و به صفحه ی Default.aspx.cs میری و اون کد بالا که کپی کرده بودی رو به تابع Page_Load اضافه می کنی.
    البته باید ckfinder رو هم Using کنی.اینم کدش.

using CKFinder;
    public partial class _Default : System.Web.UI.Page
    {
    protected void Page_Load(object sender, EventArgs e)
    {
    }
    }

حالا دیگه دکمه Image داخل ویرایشگر رو می زنی و با دکمه Browse Server وارد پنجره ی آپلود می شی و دکمه سبز رنگ Upload رو میزنی و عکس ها آپلود میشن.
    تموم شد.
    برای SyntaxHighlighterش به ادامه مطلب در آدرس زیر مراجعه کنید...
    چطور اضافه کردن ویژگی SyntaxHighLighting در CKEditor برای ASP.NET با Syntaxhighlighter Interface
    از طرف حرکت جوهری برنامه نویس فوق حرفه ای
    آخرین ویرایش به وسیله habibb : شنبه 21 فروردین 1395 در 14:52 عصر

نقل قول: دانلود و نصب ویزیویگ CKEditor و CKFinder برای ASP.NET (فعال نمودن آپلود عکس)

عالی بود دوست عزیز دستت درد نکنه
    منتظر آموزشهای بعدی هستیم

کاربر دائمی آواتار keiv@n
    محل زندگی
    local

نقل قول: دانلود و نصب ویزیویگ CKEditor و CKFinder برای ASP.NET (فعال نمودن آپلود عکس)

متشکر و ممنون از شما arrow comes up
    آخرین ویرایش به وسیله keiv@n : چهارشنبه 10 دی 1393 در 13:44 عصر

تشکر از زحمتی که کشیدی

یک سوال؟

با توجه به اینکه ckfinder رایگان نیست آیا برای استفاده مشکلی به وجود نمیاد؟

اگر استفاده کنیم اطمینانی به کار کردنش برای مدت طولانی هست؟

با تشکر

محل زندگی
    قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ

نقل قول نوشته شده توسط kamrannazari مشاهده تاپیک
    تشکر از زحمتی که کشیدی

یک سوال؟

با توجه به اینکه ckfinder رایگان نیست آیا برای استفاده مشکلی به وجود نمیاد؟

اگر استفاده کنیم اطمینانی به کار کردنش برای مدت طولانی هست؟

با تشکر
    با سلام
    هیچ مشکلی نیست
    دانلود و نصب ویزیویگ CKEditor و CKFinder برای ASP.NET (فعال نمودن آپلود عکس)

چطور اضافه کردن ویژگی SyntaxHighLighting در CKEditor برای ASP.NET با Syntaxhighlighter Interface
    آخرین ویرایش به وسیله habibb : یک شنبه 24 خرداد 1394 در 00:27 صبح

سلام
    مراحل فوق را انجام دادم ولی خطاهای زیر به وجود اومد مشکل از چیه؟

خطا1.jpg

خطا2.png

دوستان لطفا کمک کنید

کاربر دائمی آواتار omid nasri
    محل زندگی
    تهران - کارگر شمالی

اینم از طرف بنده برای شما دوستان :

http://csharpprogramming.ir/Home/Article/21

تو پروژه یه پوشه به اسم CKEditor اضافه کنم و دو پوشه دانلود شده
    CKEditor 3.6.6.2 for ASP.NET و
    ckeditor_4.4.7_e87c9dce6629 در آن قرار بدم؟

سلام یه سوالی واسم ایجاد شده که تو این حالت می شه آدرس عکسایی که رو سرور هست رو انتخاب کرد؟ یا اینکه نه مثلاً هر کسی که داره استفاده می کنه می تونه عکسای روی local خودش رو اجرا کنه؟

سلام.بابت اموزشتون ممنون. من دقیقا طبق اموزش پیش رفتم اما برنامه اجرا نمیشه و ارور میده که The name 'CKEditor1' does not exist in the current context .میشه لطفا راهنمایی کنین.

محل زندگی
    قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ

نقل قول نوشته شده توسط mamad_za مشاهده تاپیک
    سلام یه سوالی واسم ایجاد شده که تو این حالت می شه آدرس عکسایی که رو سرور هست رو انتخاب کرد؟ یا اینکه نه مثلاً هر کسی که داره استفاده می کنه می تونه عکسای روی local خودش رو اجرا کنه؟
    سلام
    بله آدرس عکس هایی که روی سرور هست و آپلود کردید رو می تونید انتخاب کنید.

نقل قول نوشته شده توسط 88149804 مشاهده تاپیک
    سلام.بابت اموزشتون ممنون. من دقیقا طبق اموزش پیش رفتم اما برنامه اجرا نمیشه و ارور میده که The name 'CKEditor1' does not exist in the current context .میشه لطفا راهنمایی کنین.
    سلام
    اسم CKEditorی که در این آموزش هست CKEditorControl1 می‌باشد و در صورتی که نامی غیر از این انتخاب کنید مثلا CKEditor1 بایستی این نام جدید را به عنوان پارامتر ورودی به تابع SetupCKEditor که در داخل سورس کدهای بالا هم می تونی ببینی. مثل کد زیر.
    _FileBrowser.SetupCKEditor(CKEditor1);

آخرین ویرایش به وسیله habibb : یک شنبه 24 خرداد 1394 در 00:28 صبح

نقل قول نوشته شده توسط habibb مشاهده تاپیک
    سلام .
    به این آدرس می‌رویم. بعد تیک گزینه ی Full Package رو می زنیم بعد روی دکمه ی دانلود کلیک می کنیم. البته می تونید تیک گزینه ی Or let me customize CKEditor رو بزنید و قبل از دانلود CKEditor تون رو سفارشی کنید . مثلا تم مورد علاقتون رو انتخاب کنید یا بعضی پلاگین ها رو حذف یا اضافه کنید . حتی گزینه Persion هم اونجا هست که می تونی اضافش کنی.
    بعد که دانلود کردی باید ی دانلود دیگه هم بکنی اون پایین نوشتهCKEditor 3.6.6.2 for ASP.NET بعد روی Download now کلیک می کنی.
    بعد برای آپلود عکس باید اینم دانلود کنی. پس میری به اینجا.
    بعد تب Free trial رو می زنی بعدش تب ASP.NET رو می زنی و بعدش روی گزینه دانلود کلیک می کنی.
    خب حالا میریم سراغه ویژوال استودیوی 2013 و یه پروژه ی ASP.NET Empty Web Site ایجاد می کنیم. بعدش اون 3 تا فایل زیپ باید 2 تا پوشه به این نام ckeditor و ckfinder رو اضافه کنی به پروژت. بعد یه پنجره ی Web Form به این اسم Default.aspx می سازی.
    بعد میری پایین Toolbox و Add Tab می زنی و اسم تب جدید رو CKEditor می نویسی. بعدش توی همون تب Choose Items می زنی
    و بعد رو Browse می زنی و میری پوشه ی ckeditor_aspnet_3.6.6.2 که دانلود کرده بودی رو بازش می کنی و بعد میری bin بعد فایل CKEditor.NET.dll رو از یکی از پوشه های Debug یا
    Release انتخاب می کنی و بعد OK می کنی تا کنترل CKEditor به Toolbox اضافه بشه.
    بعد کنترلی که ساخته شده رو می گیری می کشی بین تگ Div صفحه aspx بعد اگه دقت کنی پوشه Bin با dll به صورت اتوماتیک اضافه میشه به پروژت. و توی سر برگ صفحه این کد هم اضافه میشه.

<%@ Register Assembly="CKEditor.NET" Namespace="CKEditor.NET" TagPrefix="CKEditor" %>

بعد روی پوشه ی Bin داخل پروژت کلیک راست می کنی و Add Reference رو می زنی و میری از داخل پوشه ckfinder و از پوشه Bin فایل CKFinder.dll رو به پروژت اضاف می کنی.
    بعد از داخل پروژت فایل config.ascx که تو پوشه ی ckfinder هست رو باز می کنی. تابع زیر رو true می کنی.اینم کدش.

{
    return true;
    }

بعد این ~ علامت رو به کد زیر اضاف می کنی که اضاف نکنی هم مهم نیست.محض احتیاط گفتم.

BaseUrl = "~/ckfinder/userfiles/";

بعد پوشه aspx که داخل پوشه ی ckfinder هست رو باز می کنی بعد فایل ckeditor.aspx رو باز می کنی بعد کد داخل تابع OnLoad رو کپی می کنی. اینم کدش.

بعد به صفحه Default.aspx میری و View Code رو می زنی و به صفحه ی Default.aspx.cs میری و اون کد بالا که کپی کرده بودی رو به تابع Page_Load اضافه می کنی.
    البته باید ckfinder رو هم Using کنی.اینم کدش.

using CKFinder;
    public partial class _Default : System.Web.UI.Page
    {
    protected void Page_Load(object sender, EventArgs e)
    {
    }
    }

حالا دیگه دکمه Image داخل ویرایشگر رو می زنی و با دکمه Browse Server وارد پنجره ی آپلود می شی و دکمه سبز رنگ Upload رو میزنی و عکس ها آپلود میشن.
    تموم شد.
    برای SyntaxHighlighterش به ادامه مطلب در آدرس زیر مراجعه کنید...
    سلام دوست عزیز
    خیلی ممنون از اطلاعات مفیدی که قرار دادید من تمام کارهایی که اینجا نوشتید را انجام دادم اما وقتی روی browes server میزنم تا بتونم عکس آپلود کنم این خطا را میده:
    HTTP Error 404 - Not Found.

Version Information: ASP.NET Development Server 10.0.0.0

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید مشکل از چی هستش

با سپاس

محل زندگی
    قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ

نقل قول نوشته شده توسط neda_91 مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز خیلی ممنون از اطلاعات مفیدی که قرار دادید من تمام کارهایی که اینجا نوشتید را انجام دادم اما وقتی روی browes server میزنم تا بتونم عکس آپلود کنم این خطا را میده:HTTP Error 404 - Not Found.

Version Information: ASP.NET Development Server 10.0.0.0ممنون میشم راهنمایی بفرمایید مشکل از چی هستشبا سپاس
    سلام مایل بودید ضمیمه‌اش کنید تا بررسیش کنم.
    آخرین ویرایش به وسیله habibb : یک شنبه 24 خرداد 1394 در 00:29 صبح

Smile نقل قول: دانلود و نصب ویزیویگ CKEditor و CKFinder برای ASP.NET (فعال نمودن آپلود عکس)

میخواستم کل پروژه رو ضمیمه کنم اما حجمش زیاد بود به همین خاطر فقط اون فایلهایی رو که فکر میکردم مورد نیازه ضمیمه کردم ببینید اگر چیز دیگه ای نیاز بود دوباره ضمیمه کنم...
    بازم ممنون از لطفتون
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

محل زندگی
    قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ

آخرین ویرایش به وسیله habibb : شنبه 21 فروردین 1395 در 14:53 عصر

خیلی ممنون از لطفتون من پروژه شما را هم که اجرا کردم باز همون خطا را نشون میده:

اما فهمیدم مشکل چیه توی local این خطا را میداد وقتی رو هاست آپلود کردم مشکل برطرف شد...

ممنون از راهنماییهاتون

روز خوش
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله neda_91 : شنبه 26 اردیبهشت 1394 در 18:05 عصر

من همه مراحل را انجام میدم ولی خطای زیر را نمیدنم از کجا بوجود میاد. لطفا راهنمایی کنید.
    در فایل FileBrowserDesigner.cs

کد:
    public class FileBrowserDesigner : System.Web.UI.Design.ControlDesigner

خطا:
    The type or namespace name 'Design' does not exist in the namespace 'System.Web.UI

کسی نیست بدونه مشکل کار از کجاست؟

آقا لینک دانلود خرابه... یکی رسیدگی کنه....
    از دوستان اگه قبلا دانلود کردن، لطفا لینک جدید بزارن ما هم دانلود کنیم...
    مرسی...

added reference system.Design from .Net reference and its worked

نقل قول نوشته شده توسط k.alami مشاهده تاپیک
    من همه مراحل را انجام میدم ولی خطای زیر را نمیدنم از کجا بوجود میاد. لطفا راهنمایی کنید.
    در فایل FileBrowserDesigner.cs

کد:
    public class FileBrowserDesigner : System.Web.UI.Design.ControlDesigner

خطا:
    The type or namespace name 'Design' does not exist in the namespace 'System.Web.UI

سلام
    دوستان دقت داشته باشید که اگه توی قطعه کد زیر :

{
    return true;
    }

مستقیما return true بذارید ckfinder به راحتی با آدرس yourdomain.com/ckfinder/ckfinder.html قابل دسترسی برای همه هست و هرکسی میتونه بازش کنه و فایلهای روی سرور رو حذف کنه یا فایل روی سرور آپلود کنه.

لینک دانلود پروژه از بین رفته کسی نداره دوباره قرار بده یا مشابهش رو بزاره ؟

محل زندگی
    قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ

سلام دوستان
    من بعد از دو تا عکسی که اضافه کردم دیگه نمیتونم و پیام زیر نشون میده
    چطوری باید کرکش کنم؟
    This is the DEMO version of CKFinder. Please visit the CKFinder web site to obtain a valid license.

خب مشکل خودم رفع کردم
    ممنون از دوستان
    بعد از جابجایی سرور Permission دو فولدر thumbnail و image در زیر پوشه ی user-file پوشه اصلی ckfinder از بین رفته بود که دادم و حل شد.
    آخرین ویرایش به وسیله Ali_M.Eghbaldar : جمعه 12 بهمن 1397 در 02:22 صبح

سلام
    مراحل رو انجام دادم .اما وقتی اجرا کردم کنترل رو بهم نشون نمیده؟

نمی دونم چرا؟
    میشه سورس رو بذارید.لطفا

سلام
    مراحل رو انجام دادم .اما وقتی اجرا کردم کنترل رو بهم نشون نمیده؟

نمی دونم چرا؟
    میشه سورس رو بذارید.لطفا
    لینک پروژه غیر فعاله.فایل وجود نداره برای دانلود

تاپیک های مشابه

1. دانلود کنید:سورس های آموزشی،کاربردی و مفید برای asp.net
    نوشته شده توسط moferferi در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 13
    آخرین پست: یک شنبه 29 دی 1392, 18:55 عصر
  2. دانلود کنید:File manager جالب برای asp.net
    نوشته شده توسط morteza_mokhtari در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 09 اسفند 1391, 21:24 عصر