نمایش نتایج 1 تا 16 از 16

نام تاپیک: تبدیل سایت به اپلیکیشن اندروید !

تبدیل سایت به اپلیکیشن اندروید !

سلام به دوستان اندروییدی :)

یه سوال داشتم در مورد اینکه چجوری میشه یه سایت یا مثلن یه صفحه اینترنتی رو تبدیل به یه اپلیکیشن بکنیم بدون اینکه چیزی خاصی اضافه یا کم بخوایم بکنیم! خیلی از سایت ها هم همینتور که میدونین ریسپانسیو هستن و برای نمایش موبایل درست اندازشون تنظیم میشه ، به نظرتون چجوری میشه ؟؟

به نظر خودم فقط اگه بشه یه shortcut از سایتمون رو پین بکنیم تو صفحه حله ولی باید بشه نوار آدرس رو بشه مخفی یا حذف کرد که شکل browser نداشته باشه دیگه ! و دیگه اینکه فرمتش apk بشه که بشه اسمشو گذاشت برنامه ! ( و یه کوچولو کلاس داشته باشه اینجوری :)))

ممنون میشم کمکم کنین

نقل قول: تبدیل سایت به اپلیکیشن اندروید !

نه عزیزم این چیزی که تو میخوایی تو خاب میشه دید شما باید سایتت رو استاندارد کنی برای سایزهای کوچیک مثل موبایل و تبلت. اون موقع نیازی به تبدیل که البته غیر ممکن هم هستش نیست. شورتکات میتونی بزاری ولی در کل چیزی که تو میخوایی اینه که بشینی یه بروزر بنویسی که نوار آدرس اینا رو نداشته باشه. چیزی شبیه فون گپ باید روش کار کنی

دوست عزیزم وقتی سایتم ریسپانسیو هست تو هر سایزی بهینه میشه خودش ، الان خیلی سایتا اینجوری هستن مثلن تبیان رو وقتی از گوشیتون باز کنید خودش بهینه میشه ، یا ویکی پدیا ، حالا بگذریم ، یعنی نمیشه تو این اندرویید یه مرورگر اوپن سورس پیدا کرد یا هر چیزی که رو یه آدرس فقط قفل شده باشه و پیدا هم نباشه؟؟؟‌آخه همه کلاس اندرویید به همین باز بودن و قابل تغییر تو همه چیزیش هست ، حالا اگه میشه باز یه فکری بکنین ببینین هیچچچچ راهی نیس؟؟

حالا اگه نشد هم نمیشه اپلیکیشنش رو نوشت ؟ هیچ چچیز خاصی نیست چون سایتش جیز خاصی نیست مثلن یه چیزی تو مایه های ویکی پدیا

بعدش این که من میخام فرمتش apk باشه که بتونم بذارم برا دانلود تو بازار یعنی مهم ترین هدفم همینه حتا اگه نوار آدرس پیدا هم باشه مهم نی فقط فرمتش برا اندرووید بشه که به عنوان اپ شناخته بشه نه صرفن سایت !

ممنون

tux-world جان
    ببخشید شما استادید و من دارم درس پس میدم.
    فقط من هم یه ایده دارم که نمیدونم بشه یا نه ولی فکر کنم شدنی هست.
    یه اکتیویتی میسازیم و توش یه وب ویو میزاریم و آدرسش رو توی فایل جاوا تنظیم می کنیم.
    حالا اگه بیایم توی برنامه سریع میره تو سایت و سایتی رو که آدرس دادیم نمایش میده.
    کاری هم نداره

کاربر دائمی آواتار godofphp
    محل زندگی
    between 0 and 1

چیزی که شما دنبالش میگردید وب ویو هست لینک

دوستان از همتون خیلی خیلی ممنونم ، دیگه بیشتر از دکمه سپاس چیزی نبود بزنم :)))‌ من تو کار php هستم و از اندرووید خیلی سر در نمیارم البته در مقایسه با شما ها که هیچی :)))
    ممنون

اندروید با وب تفاوت های بسیار زیادی داره. خیلی خیلی زیاد. برای برنامه نویسای وب شروع سخت و نفس گیری خواهد بود اگر تو php حرفه باشن. اگه نه که مشکل زیادی ندارن و میتونن یه خورده البته راحت بیان این سمت. اگه php کار میکنی من بهت فریم ورک لاراول رو پیشنهاد میدم. فریم ورک قدرتمندی که دارم سالها ازش استفاده میکنم

ممنونم من php رو چند روزیه که شروع کردم آخه رشتم مکانیکه و از رو علاقه و تو همین مدت کوتاه چند تا برنامه مثلن آپلود و ساخت تکست و ... تحت وب انجام دادم که خیلی برام جذاب بود ، و چند صد صفحه کتاباشو هم خوندم تو چند روز !! ولی درسا خودمو ..... :)

یه سایتی پیدا کردم به نام appyet که شنیدم خیلی معروفه و اینا ! برا تبدیل سایت به اپ ، ا\ه یه سرچی بزنین میبینین حتا خیلی از برنامه های فارسی رو هم باهاش نوشتن چون دیدم تو گوگل استقبال زیادی ازش شده بود !!

بعدش سوالم اینه از دوستان که کسی کار کرده من میخام برنامم رو با این بسازم نیان پس فردا خودشون توش تبلیغ بذارن یا بعد از دو روز بگن باس پول بدی و این حرفا چون کلن همش اینترنتیه برنامم و همین appyet بعدش هم بعید میدونم کسی مجانی همچین خدمتی ارايه بده !! حالا اگه کسی خاطرش جمع هست که اینا بعدن دبه در نمیارن من باش بسازم چون دقیقن برا تبدیل سایت به اپ هست و 5 دقیقه طول میکشه همش !!!

چقد طولانی شد ببخشید !!

البته چند جا آموزش سایت به اپ رو دیدم یا همون Web view رو آموزش فارسیشو و حتا کدش هم بود ، ولی حالا دانلود elipce و جاواش به کنار اون sdk خیلی زیاده :(

ممنون میشم تجربیاتتون رو بهم بگید در این موضوع ها

سرویس appyet خوبه ولی برای پلن رایگانش در اپلیکیشن، تبلیغات نمایش داده میشه. در وب ویو هم کمی مشکل داره از جمله عدم آپلود فایل توسط کاربر، مشکل کش و نوع لودینگی که داره. خود من از سرویس ایرانی appkara.com استفاده می کنم. وب ویوی خوبی برای تبدیل سایتهای ریسپانسیو به اپلیکیشن اندروید ارائه میده، ولی عیبی که داره اپلیکیشن ساخته شده قابل تغییر نیست.
    چند تا سرویس دهنده دیگه هم هستند که با کمی جستجو پیداشون می کنید. ولی در کل، بنا به تجربه خودم 2 سرویس بالا از همه بهتر بودند.

نقل قول نوشته شده توسط saeidkhphp مشاهده تاپیک
    سلام به دوستان اندروییدی :)

یه سوال داشتم در مورد اینکه چجوری میشه یه سایت یا مثلن یه صفحه اینترنتی رو تبدیل به یه اپلیکیشن بکنیم بدون اینکه چیزی خاصی اضافه یا کم بخوایم بکنیم! خیلی از سایت ها هم همینتور که میدونین ریسپانسیو هستن و برای نمایش موبایل درست اندازشون تنظیم میشه ، به نظرتون چجوری میشه ؟؟

به نظر خودم فقط اگه بشه یه shortcut از سایتمون رو پین بکنیم تو صفحه حله ولی باید بشه نوار آدرس رو بشه مخفی یا حذف کرد که شکل browser نداشته باشه دیگه ! و دیگه اینکه فرمتش apk بشه که بشه اسمشو گذاشت برنامه ! ( و یه کوچولو کلاس داشته باشه اینجوری :)))

ممنون میشم کمکم کنین

سایت www.dapp.ir دقیقا همون چیزیه که تو می خوای،هم از همه ی سایتای دیگه ارزون تره و هم سرعتش عالیه.من یکی که عاشقشم.

گروه نرم افزاری حامی در زمینه های طراحی اپلیکیشن موبایل و طراحی سایت فعالیت دارد.
    در صورت نیاز به سایت ما مراجعه کنید.
    hami-r.com

کاربر تازه وارد آواتار CannibalCorpse
    محل زندگی
    Transylvania

نقل قول نوشته شده توسط CannibalCorpse مشاهده تاپیک
    ممنون از سایت خوبی که معرفی کردید. ایده جالبی بود... برای طراحی های سایت یکی از بهترین گزینه هاست که بعد از اتمام طراحی اپلیکیشن موبایل ش رو هم ارائه بدیم
    برای قراردادن و معرفی برنامه اندروید خودتون می تونید از سایت ایران اپس استفاده کنید.

دانلود بازی و برنامه اندروید

نقل قول نوشته شده توسط tux-world مشاهده تاپیک
    اندروید با وب تفاوت های بسیار زیادی داره. خیلی خیلی زیاد. برای برنامه نویسای وب شروع سخت و نفس گیری خواهد بود اگر تو php حرفه باشن. اگه نه که مشکل زیادی ندارن و میتونن یه خورده البته راحت بیان این سمت. اگه php کار میکنی من بهت فریم ورک لاراول رو پیشنهاد میدم. فریم ورک قدرتمندی که دارم سالها ازش استفاده میکنم
    سلام و خسته نباشید

بنده میخوام یک برنامه اندرویدی برای یک فروم نوشته شده با php و به روش vBulletin بسازم اما هیچ شناختی از مباحث چنین سایتهایی ندارم لطفا کمی توضیح درباره چنین فرومهایی در اینجا ذکر کنید
    مثلا چنین سایتهایی چند تا دیتابیس دارن یا اجزای دیگر ان
    ممنون میشم راهنماییمون کنید

سلام
    من تازگی با یک سایتی آشنا شدم همین کار را می کنه . اسم آن نوین اپ ساز بود . و الان هم من ساختم رایگان بود. سایت را به اپلیکیشن تبدیل می کرد.
    http://www.novinappsaz.ir/fa/page-11.html

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 4
    آخرین پست: چهارشنبه 28 آبان 1393, 17:53 عصر
  2. سوال: تبدیل سایت به سایتی که از ajax استفاده کرده
    نوشته شده توسط maryam_272 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 8
    آخرین پست: دوشنبه 24 تیر 1392, 14:15 عصر
  3. سوال: تبدیل یک ویندوز اپلیکیشن به وب اپلیکیشن
    نوشته شده توسط mohammad diba در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 06 اردیبهشت 1388, 17:08 عصر