صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 73 از 73

نام تاپیک: [آموزش] آموزش تصویری کامل پیکر بندی سیستم , دانلود و نصب Android Studio از ابتدا تا شروع برنامه

نقل قول: [آموزش] آموزش تصویری کامل پیکر بندی سیستم , دانلود و نصب Android Studio از ابتدا تا شروع بر

نقل قول نوشته شده توسط slr560 مشاهده تاپیک
    اول اینکه سعی کنید نسخه .exe اس دی کا رو نصب کنید . چون کارو خیلی راحت میکنه . مسیر پیشفرضشم که مشخصه
    واسه این نمیشناسه که یا شما Envirement ها تنظیم نکردی یا اینکه آدرس اشتباه دادی
    اگه از نسخه .exe اس دی کا استفاده کنی خودش میدونه کجا فایل ها رو بریزه . مسیر پیش فرض SDK هم اینه همیشه:
    C:\Users\xxx\AppData\Local\Android\android-sdk

نه من تنظیمات رو کامل انجام دادم و مطمئن هستم.

http://s4.picofile.com/file/8162743684/sdk.png

کاربر دائمی آواتار slr560
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: [آموزش] آموزش تصویری کامل پیکر بندی سیستم , دانلود و نصب Android Studio از ابتدا تا شروع بر

خب این ها رو توی متغییر path هم تعریف کردید؟ JAVA_HOME هم باید آدرس بدید ها

خب این ها رو توی متغییر path هم تعریف کردید؟ JAVA_HOME هم باید آدرس بدید ها
    بله ! path با حروف کوچک نوشته شده.
    JAVA_HOME هم با حروف بزرگ.

طبق گفته شما تو فیلم آموزشی.
    ویندوز سیستم من 8 هست.

محتویات path :

%JAVA_HOME%\bin;%ANDROID_HOME%\tools;%ANDROID_HOME %\platform-tools

اینم محتویات JAVA_HOME

C:\Program Files\Java\jdk1.7.0_65

جاوا من ورژنش 7 هست.

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط فاطمه وطن دوست مشاهده تاپیک
    بله ! path با حروف کوچک نوشته شده.
    JAVA_HOME هم با حروف بزرگ.

طبق گفته شما تو فیلم آموزشی.
    ویندوز سیستم من 8 هست.

محتویات path :

%JAVA_HOME%\bin;%ANDROID_HOME%\tools;%ANDROID_HOME %\platform-tools

اینم محتویات JAVA_HOME

C:\Program Files\Java\jdk1.7.0_65

جاوا من ورژنش 7 هست.
    اوکی هس همه چی
    خب اشکال نداره . آدرس SDK رو دستی به اندروید استادیو بده . توی فیلم توضیح دادم

اوکی هس همه چی
    خب اشکال نداره . آدرس SDK رو دستی به اندروید استادیو بده . توی فیلم توضیح دادم
    انجام شده.

http://s4.picofile.com/file/8162773400/ANDROID.png

درست شد. خیلی خیلی ممنونم! آخه من تا جائی که شما تو فیلم توضیح دادید جلو رفتم کلیک کردید روی SDK MANAGER ی که در صفحه اول
    Android Studio نشون میداد ! بعدش دیدم مال من غیر فعاله!

شما بعدش این مطلب و گفته بودین. حق باشماست.

فعال شدن Sdk Manager:

http://s4.picofile.com/file/8162777600/SHOW_SDK.png

محل Sdk Manager :

http://s4.picofile.com/file/8162777818/SDK_LOCATION.png

بازم ممنونم بایت راهنمائیتون.

فقط یه سوال : من چند بار برنامه رو باز کردم و هر بار باید برم مسیر sdk را توی Project Structure بدم! هر بار باید مسیرشو انتخاب کنم!
    اتومات تشخیص نمیده و دستی آدرسو میدم.

سوال : من چند تا sdk نصب شده دارم و باید اونها رو پاک کنم ؟!

چرا اینطوری میشه ؟

گردل برنامه من سینک نشد چه کنم؟

http://s4.picofile.com/file/8162809134/error1.png

عذر خواهی میکنم اینهاش تو انجمن توضیح دادین.
    آخرین ویرایش به وسیله فاطمه وطن دوست : شنبه 20 دی 1393 در 00:38 صبح

پروژه هایی که با خود ورژن 1 ساخته میشه دانلود گردل نمیخواد . چون گردل 2.2.1 داخل خوده اندروید استادیو هست. ولی پروژه هایی که از گردل های پایین تر استفاده میکنه باید دستی دانلود کنید
    واسه مشکل شما هم من نگفتم مشکل دانلود کردن gradle هست!! گفتم مشکل خوده گردل هست که یا build نمیشه یا آدرس های سیستمتون درست آدرس دهی نشده
    ظاهرا این قضیه فقط در مورد نسخه bandle صدق میکنه. بنده اول بندل نصب کرده بودم بعد که ویدئو شما رو دیدم IDE نصب کردم اما بر خلاف توصیه شما، این Bandle بود که گیر نمیداد و IDE نمیذاشت برم جلو.
    نسخه IDE برای شروع هر پروژه نیاز به اتصال به وب برای Gradle داره در صورتی که Bandle اینطور نیست (اگه شک داشتید قبل استارت پروژه نت رو قط کنید)

کاربر دائمی آواتار arash_flag
    محل زندگی
    اصفهان

سلام دوست عزیز
    درست میگم ؟
    شما داخل فیلم
    jdk , sdk.exe ,android studio رو از داخل اون سایت دانلود کردید
    بعدش ی سری فایل میریزین داخل پوشه sdk که جایگزین شود اونا چی اند .؟
    من از ی سایت داخلی jdk 7 رو نصب کردم .مشکلی نداره ؟

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط arash_flag مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز
    درست میگم ؟
    شما داخل فیلم
    jdk , sdk.exe ,android studio رو از داخل اون سایت دانلود کردید
    بعدش ی سری فایل میریزین داخل پوشه sdk که جایگزین شود اونا چی اند .؟
    من از ی سایت داخلی jdk 7 رو نصب کردم .مشکلی نداره ؟
    اون فایلایی که ریختم توی SDK همون محتویات SDK بود دیگه . چون دانلود از طریق SDK مشکل بود و توی فیلم زمان کم داشتم اومدم دستی این فایل ها رو ریختم توی پوشه هاش . قبلا دانلود کرده بودم از خود SDK
    JDK ورژن ۱.۸ رو دانلود کنید

محل زندگی
    اصفهان

پس یعنی من دانلود کنم و بعد نصب کنم و بعد ........................؟

محل زندگی
    اصفهان

یهنی اینکه اون sdk رو افلاین از کجا دانلود کردی ؟

محل زندگی
    تهران

پس یعنی من دانلود کنم و بعد نصب کنم و بعد ........................؟
    شما اول بیا فایل .exe اس دی کا رو از سایت گوگل بگیر و نصب کن . بعدش به پروکسی یا *** متصل باش و پکیج هایی که نیاز داری رو تک تک دانلود کن

محل زندگی
    اصفهان

سلام من داخل اندروید استدیو روی sdk manager کلیک کردم گزینه هام خیلی کمن .

دوست عزیز شما داخل این پنجره خیلی گزینه داشتی و فک کنم بخاطر دانلود هاست اما من بلد نیستم دانلود کنم از sdk یا بهم بیزحمت یاد بده
    یا ی ادرس بده دانلود کنم و بعد کپی کنم تو پوشه sdk مثل خودتون
    مچکرم .

محل زندگی
    اصفهان

سلام این ی عکس از محیط sdk manager
    1.png

و این هم ی عکس از محیط اندرویدا ستدیو بعد از نصب و ایجاد یک پروژه انگار خطا داره .....
    2.png

گردل نصبه ؟ یا مشکل از sdk است .
    لطفا اقای slr560 به دو تاپیک جواب کامل و مبتدی دهید .مچکر داداشم.

محل زندگی
    تهران

سلام من داخل اندروید استدیو روی sdk manager کلیک کردم گزینه هام خیلی کمن .

دوست عزیز شما داخل این پنجره خیلی گزینه داشتی و فک کنم بخاطر دانلود هاست اما من بلد نیستم دانلود کنم از sdk یا بهم بیزحمت یاد بده
    یا ی ادرس بده دانلود کنم و بعد کپی کنم تو پوشه sdk مثل خودتون
    مچکرم .
    گفتم که دوست عزیز
    حتما باید از *** یا پروکسی استفاده کنی

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

فایل اجرایی 64 بیتی اندروید استودیو مصرف رم بیشتری نسبت به فایل اجرایی 32 اون داره . اما وقتی می خوام نسخه ی 32 بیتی را اجرا کنم می گه شما باید از نسخه ی 64 بیتی استفاده کنید . برای این راه حلی نیست ؟
    گاهی اوقات حدود یک گیگ از رم را اشغال می کنه (به طور معمول بین ششصد تا هشتصد مگ)

Write Once, Run Anywhere

محل زندگی
    اصفهان

خب دوست عزیز من الان *** دارم .
    میگم نمیدونم چه طوری با sdk manager کار کنم که package ها رو دانلود کنم . شما باز بگو از ********** استفاده کن .
    لطفا مرحله مرحله بگو . تو فیلم هم که نیست ....()

محل زندگی
    اصفهان

دوست عزیز برای دانلود sdk package میشه (نسخه کامل Android SDK شامل تمام نسخه های ابزارها، ماژول ها، نمونه کدها، اسناد و مطعلقات آن تا تاریخ 13 آذر 1393)
    دانلود کنم و کپی کنم تو sdk پوشه؟

محل زندگی
    تهران

دوست عزیز برای دانلود sdk package میشه (نسخه کامل Android SDK شامل تمام نسخه های ابزارها، ماژول ها، نمونه کدها، اسناد و مطعلقات آن تا تاریخ 13 آذر 1393)
    دانلود کنم و کپی کنم تو sdk پوشه؟
    آره میشه . ولی نیازی نیست .
    فقط API 21 رو داشته باشی کافیه

محل زندگی
    اصفهان

1- اقا این محیط sdk manager من . همه چی درسته ؟ (چرا این گزینه ها تیک نمی خورن ؟)
    4.png

2- این خطا چیه ؟
    2.png

محل زندگی
    اصفهان

1- اقا این محیط sdk manager من . همه چی درسته ؟ (چرا این گزینه ها تیک نمی خورن ؟)
    4.png

2- این خطا چیه ؟
    2.png
    سلام دوستان یکی کمک کنه ؟

Unhappy نقل قول: [آموزش] آموزش تصویری کامل پیکر بندی سیستم , دانلود و نصب Android Studio از ابتدا تا شروع بر

اول اینکه سعی کنید نسخه .exe اس دی کا رو نصب کنید . چون کارو خیلی راحت میکنه . مسیر پیشفرضشم که مشخصه
    واسه این نمیشناسه که یا شما Envirement ها تنظیم نکردی یا اینکه آدرس اشتباه دادی
    اگه از نسخه .exe اس دی کا استفاده کنی خودش میدونه کجا فایل ها رو بریزه . مسیر پیش فرض SDK هم اینه همیشه:
    C:\Users\xxx\AppData\Local\Android\android-sdk

من این مشکل رو دارم چجوری حلش کنم لطفا کمکم کنید
    Untitled.jpg

Post نقل قول: [آموزش] آموزش تصویری کامل پیکر بندی سیستم , دانلود و نصب Android Studio از ابتدا تا شروع بر

نقل قول نوشته شده توسط aminmohammad1995 مشاهده تاپیک
    من این مشکل رو دارم چجوری حلش کنم لطفا کمکم کنید
    Untitled.jpg
    از توی SDK MANAGER نسخه ی 21.1.1 BUILD TOOLS رو دانلود کنید مشکل حل میشه.

سلام.اس دی کا منیجر من اصلا اونی که شما میگین توش نیستUntitled-1.jpg

شما باید برای SDK Manager یه پروکسی تنظیم کنید که بتونید دانلود کنید باهاش. همین جوری مثل سایتش باز نمیشه! البته بدون پروکسی و اینترنت هم باید چیزایی که نصبه رو نشون بده فقط. مطمئن هستید این SDK Manager مربوط به همینSDK هست که اندروید استدیو ریخته؟!

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط aminmohammad1995 مشاهده تاپیک
    سلام.اس دی کا منیجر من اصلا اونی که شما میگین توش نیستUntitled-1.jpg
    شما یا فیلمو نگاه نکردی یا اصلا به حرفایی که زدم توجه نکردی
    کامل همه ی اینا توی فیلم توضیح داده شده . ۱۰۰ بار تکرار کردم از v پی n یا پروکسی استفاده کنید

Smile نقل قول: [آموزش] آموزش تصویری کامل پیکر بندی سیستم , دانلود و نصب Android Studio از ابتدا تا شروع بر

خیلی ممنون بابت راهنمایی های قبلیتون
    الان مشکلم اینه خواهشا کمک کنید تو قسمت موبایل مجازی ساختن.عکسشو گزاشتم
    Untitled.jpg
    این ارور ها مال چیه اگه فایلی رو باید دانلود کنم بگین ممنون
    راستی ویندوزم 64 بیتی هستش
    راهنماییم کنید
    مشکل های عکس دوم رو حل کردما هر کاری کردم عکسه حذف نشد. فقط بالایی
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله aminmohammad1995 : سه شنبه 12 اسفند 1393 در 23:46 عصر

من برنامه نویسی اندروید رو دوست دارم ولی همون نصبش میمونم اندروید استدیو رو دانلود کردم جاوا و اس دی کا رو هم نصبیدم محل جاوا رو هم مشخص کردم ولی ارور میده
    path نمیدونم جی هستش !!!!!!
    Untitled.jpg

سلام شما command prompt رو باز کن این کد رو بزن
    java -version
    اگه نسخه جاوا 1.7 بود همین جا کامنت بزار اگه نه که JDK نسخه بالاتر رو دانلود کن بعد دوباره نصب رو انجام بده

با سلام خدمت دوستان
    دیدم خیلی از بچه ها توی نصب اولیه Android Studio مشکل دارن و نمیتونن جلو برن
    سعی کردم تو یه کلیپ ویدیویی کامل این مراحل رو توضیح بدم. فیلم رو با Winrar چنتا پارت میکنم و میزارم برای دانلود. تمام قسمت ها رو توی یک پوشه جمع کنید و Extract کنید
    پیشاپیش تشکر از همه ی دوستان. امیدوارم مفید باشه

22 پارت 5 مگابایتی . کیفیت فیلم رو کمی پایین اوردم که حجم کمتر بشه
    وارد پوشه DropBox بشین و کل پوشه رو به صورت zip دانلود کنید و یا اینکه یکی یکی دانلود کنید و کنار هم بزارید. در آخر Extract کنید

http://goo.gl/RPQAS2
    سلام دوست عزیز،واقعا ممنونم از شما،بابت آموزش و تایمی که برای ساخت،آپلود و ... گذاشتی
    خودم به شخصه،مشکل داشتم،و با دیدن این کلیپ،تونستنم به راحتی AS رو اجرا کنم.
    اگر امکانش هست،یه لینک یا پیشنهادی بدین،برای امثال من،که آشنایی اولیه با برنامه نویسی دارن،ولی اطلاعاتشون کمه! چیزی معرفی کنید که مثلا ساخت یک برنامه خیلی خیلی ساده رو تو اندروید استدیو توضیح بده و مثال بزنه تا بتونیم با کلیات و یا ساخت یه اپلیکیشن خیلی ساده ،آشنا بشیم
    بازم ممنون

کاربر جدید
    محل زندگی
    انجمن اندروید ایران

سلام
    من یه مشکلی دارم دو روزه هر کاری میکنم حل نمیشه خواهش می کنم هر کی بلده کمک کنه.
    من اندروید استودیو رو نصب کردم (با همه ی کارایی که باید قبلش انجام داد ) اولین پروژه رو ساختم و با فیلتر شکن زدم و شروع کرد به دریافت gradle ها که بعد از حدود 25 دقیقه پیام داد تموم شد همراه با یک ارور، که ارورشو توی نت سرچ کردم که نتیجه ش این بود که یه کدی رو یه جایی کپی کنم و دوباره بزارم برای دریافت که بعدش که تموم شد ارورشم برطرف شد. همه چی درست شد.
    حالا دوباره یه پروژه جدید میخوام ایجاد کنم دوباره شروع میکنه به دریافت gradle و دوباره همون ارور میده دوباره اون کد میزنم برطرف میشه. یعنی هر پروژه تقریبا 50 دقیقه طول میکشه تا ایجاد بشه.
    حتی بعد از اینکه یه بار کامل شد دریافت gradle از تنظیمات آفلاینش کردم اما برای ایجاد پروژه جدید ارور میده میگه آنلاین کل حل بشه آنلاین میکنم دوباره همون وضعیت.
    هم چنین بعد از اینکه پروژه بعد از اون همه وقت درست ایجاد شد تو جنیموشن میخوام ران کنم دوباره کلی عملیات با gradle ها انجام میده.
    gradle آفلاین هم دانلود کردم ریختم حل نشد. لطفا کمک کنید.

این اولی همون ارور که هر بار میاد و با اون کدی که گفتم درست میشه :
    3.JPG

2.jpg

4.JPG

این دو تا ارور هم هستن که نمیدونم چیکارشون کنم. دومی انگار دلیل اینه که هر بار میخواد gradle ها رو دوباره بسازه نوشته نمیتونه از این که هست استفاده کنه. کسی میدونه راهش چیه؟
    آخرین ویرایش به وسیله mida777 : چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395 در 15:28 عصر

سلام این خطا را چطوری میتونم برطرف کنم

Error:Auto make failure: Abnormal build process termination:
    Error occurred during initialization of VM
    Could not reserve enough space for object heap
    Error: Could not create the Java Virtual Machine.
    Error: A fatal exception has occurred. Program will exit.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

تاپیک های مشابه

1. آموزش تصویری کامل CSS , CSS3 به زبان فارسی
    نوشته شده توسط learningtv.i در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 12
    آخرین پست: جمعه 30 بهمن 1394, 10:27 صبح
  2. درخواست آموزش نصب Android Studio Bundle 1.0
    نوشته شده توسط Lulzsec در بخش Android Studio
    پاسخ: 6
    آخرین پست: جمعه 21 آذر 1393, 09:29 صبح
  3. درخواست آموزش نصب و پیکر بندی php mysql و apache
    نوشته شده توسط ProgExpert در بخش PHP
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 12 مرداد 1392, 14:31 عصر
  4. آموزش راه اندازی کامل کاکتی از نصب تا گرفتن گراف از سیستم ها
    نوشته شده توسط server_2020 در بخش شبکه و Networking‌