نمایش نتایج 1 تا 13 از 13

نام تاپیک: دلیل استایل نا مناسب انجمن برنامه نویس چیه ؟ (البته به نظر خودم)

Exclamation دلیل استایل نا مناسب انجمن برنامه نویس چیه ؟ (البته به نظر خودم)

با سلام میخواستم ببینم که چرا استایل و رابط کاربری متفاوتی انجمن برنامه نویس نداره ؟ یکمی بد نیست ؟

نقل قول: دلیل استایل نا مناسب انجمن برنامه نویس چیه ؟ (البته به نظر خودم)

چند دفعه تو همین تالار با مدیریت کل سایت بحث و گفتگو شده. و به هیچ نتیجه ای هم نرسیده.

مسئولین دوستون داریم..........

نقل قول نوشته شده توسط Mori Bone مشاهده تاپیک
    چند دفعه تو همین تالار با مدیریت کل سایت بحث و گفتگو شده. و به هیچ نتیجه ای هم نرسیده.

مسئولین دوستون داریم..........
    دوستشون داریم در این شکی نیست اما چرا باید تغیر ندن ویا پاسخ گو نباشن ؟ زشته بابا یکی جواب بده

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

دلیلش پلاگین ها و سفارشی سازی هایی هست که ما روی وی بولتن انجام دادیم. قالب های جدید و موجود وی بولتن با تغییرات ما سازگار نیست.

کاربر دائمی آواتار debugger
    محل زندگی
    Turkey

دوستانی که از تغییر استایل صحبت می کنند . یعنی چه جور تغییراتی را انتظار دارند ؟؟؟

تغییر ظاهری

چند بار دیگه هم بعضی کاربرها این حرفها رو زدن ولی اینجا انجمن آموزشی برنامه نویسی هست و سایت تفریحی نیست،میتونید با سایت های مناسب سن خودتون مراجعه کنید . این قالب به نظر من زیباترین قالب ویبولتن هست.

نقل قول نوشته شده توسط مهدی کرامتی مشاهده تاپیک
    دلیلش پلاگین ها و سفارشی سازی هایی هست که ما روی وی بولتن انجام دادیم. قالب های جدید و موجود وی بولتن با تغییرات ما سازگار نیست.
    جسارتاً قالب جدید نمی تونید بزنید خب حداقل فایل های css این قالب رو یکم سفارشی سازی و تغییرات ایجاد کنید بهتر نیست؟ خیلی وقته انجمن این شکلیه خشک شده.

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

Exclamation جواب شما !

نقل قول نوشته شده توسط Radikal.z مشاهده تاپیک
    چند بار دیگه هم بعضی کاربرها این حرفها رو زدن ولی اینجا انجمن آموزشی برنامه نویسی هست و سایت تفریحی نیست،میتونید با سایت های مناسب سن خودتون مراجعه کنید . این قالب به نظر من زیباترین قالب ویبولتن هست.
    برنامه نویس ها هم انسان هستن ! برنامه نویس ها نباید روی گوشی شون تم نصب کنن ؟ نباید محیط کارشون را بسته به سلیقه شون شخصی سازی کنن ؟ نباید توی سایتی که روزانه چندین بار بهش مراجعه می کنن شخصی سازی کنن ؟

اگه این قالب برای شما جالبه می تونید از همین قالب استفاده کنید ، مشکلی نیست . ما می خوایم قالب های دیگه ای هم اضافه بشه تا هر کس هر کدومو خواست بزاره . ضمنا توی تاپیک قبلی ، من کد های CSS را با نویسی کردم . اگه مدیران کل یه نگاهی بهشون بندازن شاید بشه باهاشون یه کارایی کرد .

ضمنا ، طرز حرف زدن شما اصلا درست نیست . با شما همون طور که رفتار می کنید رفتار میشه . پس زمانی که بد حرف می زنید توقع نداشته باد باهاتون خوب حرف بزنن . این دفعه را کاری با شما نداشتم ، دفعه ی بعدی اگه تکرار شد ، رفتار دیگه ای خواهید دید .

موفق باشید.

Write Once, Run Anywhere

نقل قول: جواب شما !

نقل قول نوشته شده توسط dasssnj مشاهده تاپیک
    برنامه نویس ها هم انسان هستن ! برنامه نویس ها نباید روی گوشی شون تم نصب کنن ؟ نباید محیط کارشون را بسته به سلیقه شون شخصی سازی کنن ؟ نباید توی سایتی که روزانه چندین بار بهش مراجعه می کنن شخصی سازی کنن ؟

اگه این قالب برای شما جالبه می تونید از همین قالب استفاده کنید ، مشکلی نیست . ما می خوایم قالب های دیگه ای هم اضافه بشه تا هر کس هر کدومو خواست بزاره . ضمنا توی تاپیک قبلی ، من کد های CSS را با نویسی کردم . اگه مدیران کل یه نگاهی بهشون بندازن شاید بشه باهاشون یه کارایی کرد .

ضمنا ، طرز حرف زدن شما اصلا درست نیست . با شما همون طور که رفتار می کنید رفتار میشه . پس زمانی که بد حرف می زنید توقع نداشته باد باهاتون خوب حرف بزنن . این دفعه را کاری با شما نداشتم ، دفعه ی بعدی اگه تکرار شد ، رفتار دیگه ای خواهید دید .

موفق باشید.
    من بد حرف نزدم و بد رفتار نکردم واقعیت رو گفتم شما هم اگر با نظر من مخالف هستید لازم نیست تهدید کنید.

شما هم موفق باشید و رفتارتون رو طوریکه کنید که مناسب مدیر یک انجمن پر بازدید باشه
    آخرین ویرایش به وسیله Radikal.z : پنج شنبه 27 آذر 1393 در 18:57 عصر

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

نقل قول نوشته شده توسط Radikal.z مشاهده تاپیک
    من بد حرف نزدم و بد رفتار نکردم واقعیت رو گفتم شما هم اگر با نظر من مخالف هستید لازم نیست تهدید کنید.

شما هم موفق باشید و رفتارتون رو طوریکه کنید که مناسب مدیر یک انجمن پر بازدید باشه
    من شما را به خاطر این که با نظرتان مخالف بودم تهدید نکردم، همه دیگه تقریبا می دونن من قبلا درخواست تغییر استایل داشتم، اونوقت شما داری میگی قبلا هم از این بحثا شده و باید به سایت مناسب سن خودتون مراجعه کنید.

در مورد رفتار من هم باید بگم، اگه مدیر به کاربری که داره با تیکه و کنایه حرف می زنه گوشزد نکنه، فردا همه کاربرا همون کارو می کنن

Write Once, Run Anywhere

VIP آواتار Saber Mogaddas
    محل زندگی
    ارومـــــیه

سلام
    به نظر من همین استایل برنامه نویس عالی و یجوری همه کابران به این استایل عادت کردن واز نظر کاربر محور بودن کاربران راحت می تونن به جواباشون برسن واکنشگراهم که هست از لحاظ بار علمی و تجربه هم اثبات شده هست که تو این نوع وبسایت ها کارایی مهمتر از شکل ظاهر خواهد بود..

نقل قول نوشته شده توسط debugger مشاهده تاپیک
    دوستانی که از تغییر استایل صحبت می کنند . یعنی چه جور تغییراتی را انتظار دارند ؟؟؟
    https://barnamenevis.org/showthread.p...A7%DB%8C%D8%AA

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 20
    آخرین پست: دوشنبه 15 آبان 1391, 15:52 عصر
  2. ساخت یک سیستم عامل و برنامه های کاربردی در انجمن برنامه نویس
    نوشته شده توسط masterword1994 در بخش برنامه نویسی اسمبلی خانواده x86
    پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 24 تیر 1390, 02:54 صبح
  3. سوال: سخت افزار مناسب برای برنامه نویس ها؟
    نوشته شده توسط WindowsXp در بخش VB.NET
    پاسخ: 2
    آخرین پست: جمعه 16 مرداد 1388, 01:19 صبح
  4. نیاز به همیاری مالی برای حفظ انجمن برنامه نویس
    نوشته شده توسط مهدی کرامتی در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 41
    آخرین پست: سه شنبه 10 مرداد 1385, 17:07 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید