نمایش نتایج 1 تا 17 از 17

نام تاپیک: پیشنهاد ایجاد کمپین حمایتی اعضای که وب مستر هستند

کاربر دائمی آواتار saeed410
    محل زندگی
    قوچان. مشهد

Lightbulb پیشنهاد ایجاد کمپین حمایتی اعضای که وب مستر هستند

سلام دوستان. پیشنهاد میکنم دوستانی که دارای یک وب سایت ؛ تجاری ، آموزشی و ... هستند با هم بیشتر در ارتباط باشیم و از همدیگه حمایت کنیم. کمک ها میتونه در حد چند کلیک باشه ولی موثر. به عنوان مثال میتونیم لینک های همدیگه رو تو شبکه های اجتماعی اشتراک گذاری کنیم و ... یک کار دوجانبه حساب میشه. هم در سئو سایت کمک میکنه. در صورتی که موافق هستید ؛ همین پایین نظراتتونو بگید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    داخل کدها :دی

نقل قول: پیشنهاد ایجاد کمپین حمایتی اعضای که وب مستر هستند

هستم اقا ... هستم ...

نفر اول :دی

کار گروهی بهتر از کار تکی ... اصلا کل سایتهایی که پیشرفت کردن گروهی بودن ...

منم موافقم. به شرطی که همه واقعا کار کنن

سلام
    قبلا" هم از این پیشنهاد های قشنگ شده اما در عمل کار به جایی نرسیده یا در همان نقطه ابتدایی آغاز و پایان یکی شده.
    کار رو به صورت گروهی از دوران تحصیل خصوصا" در دانشگاه یاد گرفتم که نمیشه درست انجام داد.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اینترنت

سلام من باهاتون هستم بشرطی که تا اخر باشید

محل زندگی
    قوچان. مشهد

ببینید من بیشتر پیشنهاد در زمینه فعالیتهای خیلی ساده است. به عنوان مثال هر کدوم از ما تو گوگل پلاس عضویم ؛ اگه با هم کانکت بشیم و لینک های همدیگه رو +1 کنیم و اونها رو به اشتراک بزاریم یک نوع بازاریابی و تبلیغ محسوب میشه.تو فیس بوک و توئیترهم همینظور. علاوه براین راههای دیگه ای هم میتونه بر اساس نظر دوستان وجود داشته باشه. نه کارش خیلی زمانبره و نه اینکه زیاد به حضور همزمان نیاز داره .فقط باید به هم قول بدیم که در بازاریابی همدیگه کمک میکنیم. منم میدونم کار گروهی سخته.ولی این کار همچینم زیاد به هماهنگی و سایر مسائل کاری نداره. حالا از این چیزی که گفتم شروع کنیم. اگه در آینده شد که روی همکاری بیشتر هم فکر میکنیم.

کاربر دائمی آواتار ravand
    محل زندگی
    راوند کاشان

من پیشنهاد میدم یه شبکه ی اجتماعی برای برنامه نویسان راه اندازی کنیم. اینطوری خیلی بهتره.

کاربر دائمی آواتار soroush.r70
    محل زندگی
    مازندران - آمل

دوستان اگه حمایت معنوی کنند من این شبکه اجتماعی رو با هزینه خودم راه اندازی می کنم تا همه دوره هم جمع بشیم

محل زندگی
    راوند کاشان

نقل قول نوشته شده توسط soroush.r70 مشاهده تاپیک
    دوستان اگه حمایت معنوی کنند من این شبکه اجتماعی رو با هزینه خودم راه اندازی می کنم تا همه دوره هم جمع بشیم
    شما بزن. ما برات تبلیغ میکنیم. منم دلم میخواست بسازم ولی بودجه اش رو نداشتم.
    همین که یه قالب بسازیم. پایینش یه لینک میذاریم میگیم اشتراک در این سایت اجتماعی. که هر کس لینک آموزشی داشت راحت توی این سایت به اشتراک بذاره. و خیلی کارای دیگه.
    بازم بهتر از فیس بوک و ... ایناست که همه اش میان توش حرف های خاله زنکی میزنن. حیف که عده ای امدن این شبکه های اجتماعی رو خراب کردن. وگرنه کلی میشه از این شبکه ها بهره برد.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اینترنت

اقا سروش منم باهاتو هستم راه انداز ی کنید رفیق نیمه راه نیستیم شبکه اجتماعی برای برنامه نویسان بنظرم بهتره

پیشنهاد من اینه که بی جهت جوگیرنشوید هرکسی به کارخودش برسه بهتره
    والا-
    این حاصل چندسال تجربه.
    لزومی به راه اندازی شبکه اجتماعی نیست هرجایی سربزنید الحمدالله یک شبکه اجتماعی وجود داره چرااز همین امکانات رایگان استفاده نمیکنید
    نمونه ش فیس بوک گروه هایی وجود داره با 100 هزارعضو برید یه گروه برای خودتون رابندازید.

محل زندگی
    قوچان. مشهد

نقل قول نوشته شده توسط tamafi6 مشاهده تاپیک
    والا-
    این حاصل چندسال تجربه.
    لزومی به راه اندازی شبکه اجتماعی نیست هرجایی سربزنید الحمدالله یک شبکه اجتماعی وجود داره چرااز همین امکانات رایگان استفاده نمیکنید
    نمونه ش فیس بوک گروه هایی وجود داره با 100 هزارعضو برید یه گروه برای خودتون رابندازید.
    در واقع اصل پیشنهاد منم همین بود بابا. من منظورم این بود که وقت کمی گذاشته بشه. هر کسی به کار خودش برسه. واسه این که از هم حمایت کنیم در شبکه های اجتماعی لینک های همدیگه رو لایک یا شیر کنیم. :-) دوستان پیچیدش کردن.

محل زندگی
    راوند کاشان

والا-
    این حاصل چندسال تجربه.
    اولاًٌ که به جز فیس بوک صد تا شبکه ی اجتماعی دیگه هم وجود داره. حتی ایرانیش.
    ولی مشکل اینه که شما خیلی به این قضیه سطحی نگاه میکنی. اینکه یه شبکه ی اجتماعی به یک موضوع خاص اونم آموزشی پرداخته باشه خیلی مزیت داره.حرف شما مثل این می مونه که بگیم ماکروسافت سیستم عامل ویندوز رو نوشت دیگران نباید برن دنبالش. چرا ما همه اش باید خودمون رو وابسته بکنیم به دیگران؟ چرا ما به عنوان ایرانی نباید توی دنیای وب حرفی برای گفتن داشته باشیم؟
    همین که یک شبکه ی اجتماعی با موضوع برنامه نویسی باشه خیلی تاثیر داره باور کنید حتی اعضاش از اعضای یه گروه فیس بوکی هم میتونه بیشتر باشه. بخصوص اینکه فیل ترم نیست.

نقل قول نوشته شده توسط ravand مشاهده تاپیک
    اولاًٌ که به جز فیس بوک صد تا شبکه ی اجتماعی دیگه هم وجود داره. حتی ایرانیش.
    ولی مشکل اینه که شما خیلی به این قضیه سطحی نگاه میکنی. اینکه یه شبکه ی اجتماعی به یک موضوع خاص اونم آموزشی پرداخته باشه خیلی مزیت داره.حرف شما مثل این می مونه که بگیم ماکروسافت سیستم عامل ویندوز رو نوشت دیگران نباید برن دنبالش. چرا ما همه اش باید خودمون رو وابسته بکنیم به دیگران؟ چرا ما به عنوان ایرانی نباید توی دنیای وب حرفی برای گفتن داشته باشیم؟
    همین که یک شبکه ی اجتماعی با موضوع برنامه نویسی باشه خیلی تاثیر داره باور کنید حتی اعضاش از اعضای یه گروه فیس بوکی هم میتونه بیشتر باشه. بخصوص اینکه فیل ترم نیست.
    از قدیم گفتن سنگ بزرگ نشانه نزدنه!!

سلام
    من بزرگترین حمایتی که در انجمن های مختلف من جمله انجمن پرشین تولز دیدم این بوده که یه تاپیک بزرگ و جامع با عنوان "سایت های کاربران فلان انجمن" ایجاد میکنن تا کاربرا سایت های خودشون رو اون جا معرفی کنن.اینطوری بین کاربران تبادل بازدید کننده میشه و شاید تازه سایت های بعضی کاربران برای بعضی دیگه خیلی هم مفید باشه.اگه این کار در انجمن برنامه نویس هم توسط یکی از مدیران انجام بشه خیلی خوب میشه.

این عادت مامردم ایران هست به قولی صبح عاشق - شب عاقل
    یک مقداراکشن وجوگیر
    ما بخیل نیستیم خوشحال هم خواهیم شد,دعاهم خواهیم کرد.
    ولی خوب مردومردانه کارکنید-درست باایده جدیدودرست -کاملا بومی به دست خودی- نرویدیه وقت یه اسکریپت آماده نصب کنید وبعد به اسم خودتون بزنید
    بعدازیه مدت سر,سرگروه شدن ومدیرشدن ومن بهترم ومن خلاق ترم ومن تجربه بیشتری دارم ومن سابقه دارترم ومن بیشترهزینه کردم ومن فلان زبان مسط ترم ومن علم بیشتری دارم وسن بزرگ ترم وترم های دیگه که بین ماایرانیها یک عادت شده جدل ومناقشه راه بندازید وعطایش را به لقایش واگذارکنیدوآخرهم هیچ.
    بزنید آقا بزنیدماهم خوشحال خواهیم شد.

محل زندگی
    راوند کاشان

این عادت مامردم ایران هست به قولی صبح عاشق - شب عاقل
    یک مقداراکشن وجوگیر
    ما بخیل نیستیم خوشحال هم خواهیم شد,دعاهم خواهیم کرد.
    ولی خوب مردومردانه کارکنید-درست باایده جدیدودرست -کاملا بومی به دست خودی- نرویدیه وقت یه اسکریپت آماده نصب کنید وبعد به اسم خودتون بزنید
    بعدازیه مدت سر,سرگروه شدن ومدیرشدن ومن بهترم ومن خلاق ترم ومن تجربه بیشتری دارم ومن سابقه دارترم ومن بیشترهزینه کردم ومن فلان زبان مسط ترم ومن علم بیشتری دارم وسن بزرگ ترم وترم های دیگه که بین ماایرانیها یک عادت شده جدل ومناقشه راه بندازید وعطایش را به لقایش واگذارکنیدوآخرهم هیچ.
    بزنید آقا بزنیدماهم خوشحال خواهیم شد.
    من می فهمم که شما چی میگی. ولی من جوگیر نشدم. من این حرف رو الان فقط نزدم. من حتی توی تاپیک نهاد هم گفتم و حتی به این فکر اتفاده بودم که یه سایت چت راه اندازی کنیم. من یه سال بیشتره به این موضوع فکر کردم.
    خیلی وقت ها یه چیزی یاد میگیریم میتونیم در حد یکی دو خط بیایم و توی این شبکه ی اجتماعی بنویسیم.
    مثلا یه تکنولوژی جدید میاد یا یه برنامه نویسی هست که فلان کار رو انجام میده ما میایم و توی مینی بلاگمون می نویسیم . اونم در حد یکی دو خط تا دیگران هم باهاش آشنا بشن.

تاپیک های مشابه

1. پیشنهاد ایجاد بخش جدید
    نوشته شده توسط kia1349 در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 10
    آخرین پست: شنبه 01 اسفند 1383, 14:14 عصر
  2. پیشنهاد ایجاد یک بخش جدید!
    نوشته شده توسط hosseinzadeh در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 11 بهمن 1382, 14:56 عصر
  3. پیشنهاد ایجاد بخش تبلیغات و همکاریها
    نوشته شده توسط nematia در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 3