نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: ارتباط فایل اکسس با Word Mailmerg

ارتباط فایل اکسس با Word Mailmerg

سلام من مهندس عمرانم و دارم برنامه ای برای خودم تهیه میکنم در ابتدا شرمندگی خودم رو از طرح سوالات اعلام میکنم. اگر امکانش وجود داره یکی از دوستان پاسخ بدهند ممنون میشم
    1.چطوری میشه ارتباط فایل اکسس رو به طور دائم با فایل word برقرار کرد که اگر برنامه رو یه کامپیوتر دیگه نصب کردم و یا با فلش اون رو جابجا کردم بازم ارتباط برقرار بشه.
    2. من یه بانک اطلاعاتی ایجاد کردم که وقتی روی نام پروژه کلیک میکنیم فقط صورت وضعیتهای اون پروژه فیلتر شده و در فرم Child به صورت popup باز میشن حالا اگر در فرم Child اطلاعات جدید با id جدیدی بخوای وارد کنی اون ID در دیتابیس مادر نمیشینه و اگر همون لحظه از فرم Child خارج بشی به دلیل عدم ایجاد ارتباط سری بعد نمایش داده نمیشه حالا باید چکار کرده در زمان ورود اطلاعات ارتباط کلیدها با هم بر قرار بشه (در دیتابیس تمامی اطلاعات بدون کلید فرعی (کلید جدول مادر) ذخیره هستند)

ممنون میشم کسی پاسخ سوالات رو بده

نقل قول: ارتباط فایل اکسس با Word Mailmerg

با سلام
    بنده از میلینگ ورد و اکسس استفاده میکنم . تا اونجا که من میدونم باید در هر سیستم ارتباط ها را مجددا برقرار کنید . تا حالا جایی هم ندیدم که ارتباط با برنامه پیوست باشه و در هر سیستم بر قرار بشه .
    در مورد سئوال دوم ، یکمی سئوالت گنگه اگه امکان داره نمونه بذار که بهتر بشه شرایط را دید و جواب داد

کاربر دائمی آواتار mohammadsaleh
    محل زندگی
    تهران

بهترين كار اينه كه پوشه برنامه تون در هر مسيري هست در كامپيوتر ديگر نياز در همان مسير باشد. انوقت مشكلي پيش نمي ايد

سلام یه سوال دیگه: برای اینکه یه نرم افزار جدید رو بشه از محیط فرم form راه اندازی کرد به طوری که اگر فایل رو منتقل کردیم دکمه run باز هم همون مسیر رو پیدا بکنه و برای نصب نرم افزار اقدام بکنه باید چکار کرد
    این کار رو برای فونت انجام دادم یعنی در فرم اول یک دکمه گذاشتم و هر جا که منتقلش میکنم و در هر مسیری که باشه این دستور رو اجرا میکنه
    کدش هم اینه

Private Sub CmdFont_Click()
    filefont = "BHoma.ttf"
    Dim fso1 As New FileSystemObject
    fnt1 = Environ$("windir") & "\Fonts\" & filefont
    If fso1.FileExists(fnt1) = False Then
    Dim sFileText As String
    Dim iFileNo As Integer
    iFileNo = FreeFile
    Open Application.CurrentProject.Path & "\font.bat" For Output As #iFileNo

filefont = "BHoma.ttf"
    Print #iFileNo, "copy " & Application.CurrentProject.Path & "\" & filefont & " %WINDIR%\Fonts"
    SS = "reg add " & Chr(34) & "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Fonts" & Chr(34) & " /v " & Chr(34) & "B Homa (TrueType)" & Chr(34) & " /t REG_SZ /d " & filefont & " /f"
    Print #iFileNo, SS

filefont = "Entezar1.ttf"
    Print #iFileNo, "copy " & Application.CurrentProject.Path & "\" & filefont & " %WINDIR%\Fonts"
    SS = "reg add " & Chr(34) & "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Fonts" & Chr(34) & " /v " & Chr(34) & "EntezareZohoor 1 ** (TrueType)" & Chr(34) & " /t REG_SZ /d " & filefont & " /f"
    Print #iFileNo, SS

filefont = "BDavat.ttf"
    SS = "reg add " & Chr(34) & "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Fonts" & Chr(34) & " /v " & Chr(34) & "B Davat (TrueType)" & Chr(34) & " /t REG_SZ /d " & filefont & " /f"
    Print #iFileNo, SS

filefont = "BMitra.ttf"
    SS = "reg add " & Chr(34) & "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Fonts" & Chr(34) & " /v " & Chr(34) & "B Mitra (TrueType)" & Chr(34) & " /t REG_SZ /d " & filefont & " /f"
    Print #iFileNo, SS

filefont = "BMitraB.ttf"

filefont = "BTitr.ttf"
    SS = "reg add " & Chr(34) & "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Fonts" & Chr(34) & " /v " & Chr(34) & "B Titr (TrueType)" & Chr(34) & " /t REG_SZ /d " & filefont & " /f"
    Print #iFileNo, SS

Close #iFileNo
    Call Shell(Application.CurrentProject.Path & "\font.bat", vbHide)
    End If
    End Sub

حالا برای اینکه برنامه ای که تو پوشه جاری فایل اکسس هست رو اجرا کنیم باید از چه کدی استفاده کنیم لطفا یه کد یا فایل اکسس مثال بزنید

مدیر بخش آواتار amirzazadeh
    محل زندگی
    تبريز

سلام
    يه نمونه كد vbتو اين لينك هست با كمي ور رفتن ميتونيد به كد مورد نياز خودتون تغييرش بديد.
    http://www.symantec.com/connect/blog...ions-vb-script
    SOURCE = C:\Program Files\Spysweeper
    SOURCE2 = C:\Windows\System32

IF File exists
    %SOURCE%\spysweep.exe
    Execute Program
    %SOURCE2%\taskkill.exe /F /IM spysweeper.exe
    END

........................
    موفق باشيد

DON'T START;OTHERWISE DON'T STOP
    .................................................
    قوانين سايت

تاپیک های مشابه

1. گفتگو: ارتباط فایل اکسس به usb
    نوشته شده توسط amirali111 در بخش Access
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 27 آذر 1389, 20:08 عصر
  2. ارتباط کریستال ریپورت 10 به فایل اکسس پسورد دار
    نوشته شده توسط y.saied در بخش ابزارهای گزارشگیری در VB6
    پاسخ: 12
    آخرین پست: شنبه 19 بهمن 1387, 07:41 صبح
  3. سوال: ارتباط فایل پروجکت با فایل اکسس
    نوشته شده توسط ali_bagheri34 در بخش Access