نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: پارامترهای انتخاب یک هاست مناسب برای یک نرم افزار نسبتاً بزرگ

کاربر دائمی آواتار emad4000
    محل زندگی
    کرمان

Question پارامترهای انتخاب یک هاست مناسب برای یک نرم افزار نسبتاً بزرگ

سلام
    من نرم افزاری نوشتم که متعلق به یک شرکت دولتی هست و قراره روی وب قرار بگیره و هرروز حدود 300 نفر کاربر با این نرم افزار کار کنن. (البته خود نرم افزار حدود 600 کاربر داره)
    کار غالب این کاربران هم ورود داده هست. حدود 20 درصد هم دیدن گزارشات هست.
    با توجه به تعداد نسبتاً زیاد کاربران و اهمیت سازمانی نرم افزار، خیلی برام مهم هست که نرم افزار همیشه بالا باشه و مشکلی براش پیش نیاد.
    الان می خوام برای این نرم افزارم هاست تهیه کنم.
    به نظر شما مهم ترین پارامترها برای انتخاب یک هاست خوب چیه؟ (با توجه به اینکه مشتری یک سازمان دولتی هست)
    به نظرتون اگه خودم یه وب سرور راه بیندازم و یک دوتا نیروی پشتیبانی براش بگذارم مناسب تره یا اینکه بسپارم به شرکت های این حوزه؟
    آیا بهتره که سرور مجازی بگیرم یا فقط هاست؟ (لازم به ذکر هست که یک نیروی پشتیبانی درحد نسبتاً خوب هم در کنارم دارم)
    به نظر شما دم دست بودن (یعنی تو شهر خودمون باشه) شرکت ارائه دهنده خدمات پارامتر مهمی هست؟
    اهمیت پارامترهای دیگه، غیر از هاست رو در کارایی نرم افزار چقدر می دونید؟ ( مثل معماری نرم افزار و نرمال بودن پایگاه داده و ایندکس های پایگاه داده و ...)

البته خودم هم در این زمینه تجربیاتی دارم، ولی گفتم تجربیات دوستان رو هم بپرسم.
    آخرین ویرایش به وسیله emad4000 : دوشنبه 22 دی 1393 در 12:27 عصر

نقل قول: پارامترهای انتخاب یک هاست مناسب برای یک نرم افزار نسبتاً بزرگ

من نرم افزاری نوشتم که متعلق به یک شرکت دولتی هست و قراره روی وب قرار بگیره و هرروز حدود 300 نفر کاربر با این نرم افزار کار کنن. (البته خود نرم افزار حدود 600 کاربر داره)
    اهمیت پارامترهای دیگه، غیر از هاست رو در کارایی نرم افزار چقدر می دونید؟ ( مثل معماری نرم افزار و نرمال بودن پایگاه داده و ایندکس های پایگاه داده و ...)
    مطالبتون یه مقدار مبهم هست

زبان برنامه نویسی رو مشخص نکردید

سعی کنید اول از بهینه بودن دیتابیس مطمئن بشید بعد نرم افزار رو در اختیار مشتریتون قرار بدید چون اگر دیتابیس بهینه نباشه نرم افزار خوب کار نمی کنه و به اعتبار شما لطمه سنگینی وارد می شه

یکی از راههای اطمینان از بهینه بودن دیتابیس اینه که چندین میلیون رکورد به دیتابیس اضافه کنید بعد گزارشهای مختلفی بگیرید و مطمئن بشید نرم افزار تحت فشار کار می کنه

اگر سروری هم که نرم افزار رو روش نصب می کنید پایدار نباشه و پشتیبانی فنی خوبی نداشته باشه باز هم شما مسئول هستید و حداقل بهتره فعلا از خدمات شرکتهای هاستینگ معتبر استفاده کنید

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 29 آبان 1390, 10:37 صبح
  2. ابزار مناسب برای ایجاد نرم افزار تحت ویندوز
    نوشته شده توسط araelectronic@ymail.com در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 9
    آخرین پست: شنبه 09 بهمن 1389, 18:20 عصر
  3. ابزار مناسب برای ایجاد نرم افزار تحت وب
    نوشته شده توسط araelectronic@ymail.com در بخش توسعه وب (Web Development)
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 29 دی 1389, 02:22 صبح
  4. ابزار مناسب برای ایجاد نرم افزار تحت وب
    نوشته شده توسط araelectronic@ymail.com در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 29 دی 1389, 02:22 صبح
  5. سوال: معرفی کتابهای مناسب برای مهندسی نرم افزار 1و2
    نوشته شده توسط Salar Ashgi در بخش تحصیلات دانشگاهی مرتبط با نرم افزار
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 10 مهر 1389, 11:03 صبح

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار