نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: نوع ترکیب در الگوریتم ژنتیک

نوع ترکیب در الگوریتم ژنتیک

سلام دوستان. سوال من درباره حل مساله tsp (فروشنده دوره گرد) با الگوریتم ژنتیک هست.پروژه ای که در سایت زیر توضیح داده شده رو میخونم.اما طبق توضیحات سایت روشی که برای ترکیب (cross over)دو کروموزوم والد تعریف شده رو متوجه نمیشم.
    http://www.lalena.com/ai/tsp/
    توضیحش اولین خط بعد از جدول دوم هست.
    خواهش می کنم این قسمت رو برام توضیح بدید.خیلی فوریه.
    ممنون.

نقل قول: نوع ترکیب در الگوریتم ژنتیک

روش ترکیب حریصانه است.greedy crossover .متن انگلیسی مربوط به این روش رو متوجه نمیشم.خواهش می کنم کمک کنید.مغزم دیگه هنگ کرده
    اینم یه توضیح دیگه.
    Greedy crossover selects the first city of one parent, compares the cities leaving that city in both parents, and chooses the closer one to extend the tour. If one city has already appeared in the tour, we choose the other city. If both cities have already appeared, we randomly select a non-selected city

تاپیک های مشابه

1. الگوریتم ژنتیک
    نوشته شده توسط someCoder در بخش الگوریتم، کامپایلر، هوش مصنوعی و ساختمان داده ها
    پاسخ: 29
    آخرین پست: شنبه 12 دی 1394, 19:42 عصر
  2. مقاله در مورد الگوریتم ژنتیک(دانلود کنید وورد)
    نوشته شده توسط 42li42li در بخش الگوریتم، کامپایلر، هوش مصنوعی و ساختمان داده ها
    پاسخ: 14
    آخرین پست: شنبه 11 بهمن 1393, 12:40 عصر
  3. معرفی مساله VRP و حل آن با الگوریتم ژنتیک
    نوشته شده توسط Vahid_moghaddam در بخش الگوریتم، کامپایلر، هوش مصنوعی و ساختمان داده ها
    پاسخ: 7
    آخرین پست: شنبه 01 آذر 1393, 13:32 عصر
  4. الگوریتم ژنتیک: ساده و جادویی
    نوشته شده توسط Vahid_moghaddam در بخش الگوریتم، کامپایلر، هوش مصنوعی و ساختمان داده ها
    پاسخ: 20
    آخرین پست: چهارشنبه 04 دی 1392, 23:11 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •