نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: همون اول می خوام بدون صدا باشم

همون اول می خوام بدون صدا باشم

سلام . من کامپیوتر laptop دارم که بلندگوهاش داخلش هست و پیچی برای کم و زیاد کردن صدا ندارد و فقط از طریق نرم افزاری می شود صدای آن را تنظیم کرد :roll:

حالا فرض کنید صدا بلند بلند است و من سیستم را خاموش می کنم . بعدا موقع روشن کردن نصف شب چون تا قبل از آمدن ویندوز نمیشود صدا را تنظیم کرد همه از خواب می پرن :roll: :roll: چون اولش ویندوز صدا داره :? :?

راهی که به فکر من میرسهاینه که یه بالش بزاری روش :lol: :twisted:

یا اینکه میتونی صدای اول ویندوز را حذف کنی...
    یادم نیست کجا میشد اینکارو کرد ولی فکر کنم تویه controlpanel بود

راه اول بهتر بود
    و اما راه سوم : شب ها لپ تاپت رو روشن نکن 8)

vaghean

ey babaaa az daste shoma :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

ولی انگار به حرف ما گوش نکردی ها :wink:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Bürgermeister-Reuter Str. 34 - 28327 - D - Bremen
    نوت بوک ها همیشه روی کیبورد کلیدی دارند به اسم FN که معموملا سمت چپ کیبورد و بغل کلید کنترل هستش .

اگر هم دقت کرده بشی روی کلید ها F1 F2 F3 ... علامتهایی کشیده شده. با نگه داشتن کلید FN و زدن اف ها میتونی خیلی چیز ها از جمله انتقال تصویر از مونیتور لپ تاپ به یک مونیتور دیگه یا همین کم و زیاد کردن صدا یا ... رو انجام بدی.

توی شکل زیر هم که یکمی کوچیکه !!! میتونی این کلید رو پایین سمت چپ ببینی. روی این صفحه کلید با اف7 و اف8 میتونی صدا رو کم و زیاد کنی و با اف6 کلا قطع و وصل (البته با نگه داشتن اف ان)

علی آقا میشه در مورد انتقال تصویر از مانیتور لپ تاپ به یه مانیتو دیگه توضیح بدی
    من یه بار مانیتورم رو به لپ تاپ وصل کردم ولی مانیتور چیزی نشون نداد نمی دونستم باید از کلیدهای کمکی هم استفاده کنم :oops:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Bürgermeister-Reuter Str. 34 - 28327 - D - Bremen
    سایانا جان

با همون کلید اف ان و یکی از کلیدهای اف میشه این کار رو کرد. تصویر هم به چند مرحله منتقل میشه . با یکبار زدن تصویر روی هر دو تا مانیتورها هست. با دفعه بعد فقط روی مانتیور کمکی با دفعه بعد .....

توی عکس زیر اف ان با اف3 این کار رو میکنه. اگر دقت کنی حتما روی کیبوردت اون رو پیدا میکنی:

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تکزاس ، یه کم اون ور تر .
    برو تو Control panel قسمت sound و گزینه start windows را پیدا کن و صداشا حذف کن :wink:

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •