نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: ثبت شرکت طراحی سایت

ثبت شرکت طراحی سایت

سلام..
    از بچه ها کسی اینجا هست که شرکت طراحی وب ثبت کرده باشه؟
    البته من فعلا نه جا و مکانی دارم نه هنوز تیمی تشکیل دادم.فعلا واسه خودم دارم کار میکنم.اما چون با سازمان های دولتی کار میکنم یه مشکلی واسم پیش اومده..
    مثلا با یه مدرسه کار میکنم مدیر سایتشون بودم..قرار بود مبلغی رو بهم بدن.اما موقع تسویه حساب بهم گفتن فاکتور باید بدم.یا برگه قرار دادی چیزی توی این مایه ها..
    حالا من می خوام یه اسم ثبت کنم که توی قرار دادها از اون استفاده کنم.
    می خواستم ببینم چجوریه جریانش...
    بازم تاکیید میکنم نه دفتر دارم نه تیم..
    راستی این قضیه سیلاب چیه؟ چندتا کلمه باید باشه این اسم؟ راستش توی نت یه چیزایی خوندم می خوام بدونم کسی این کار رو انجام داده تا از تجربش استفاده کنم؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کلی درباره ثبت اسم کنید..

نقل قول: ثبت شرکت طراحی سایت

سلام
    قوانین که هر روز تغییر رنگ می دهند!
    http://sherkat.ssaa.ir/
    شما اگر قرارداد تنظیم کرده باشید و امضاء (اثر انگشت) هم خورده باشه نیاز به فاکتور نیست ، یک نسخه از قرارداد رو به مدرسه یا محل موردنظر تحویل می دید.(بدون دفتر بدون تیم)
    برای ثبت می تونی شخصا" به اداره ثبت شرکت های شهرتون مراجعه کنید یا بدید شرکت های واسط براتون اینکارو انجام بدن ، در حال حاضر هزینه ثبت به طور کامل توسط این شرکت ها بین 500 تا 600 هزار تومان هست اما اگر خودت بری دنبال کاراش و ...(پوستت کنده بشه) تقریبا" 100 تومن هزینه داره.
    اسم شرکت باز در حال حاضر باید از 4 کلمه تشکیل شده باشه که کلمات نباید انگلیسی باشند.
    سایر موارد رو هم در لینکی که قرار دادم توضیح داده.

نقل قول نوشته شده توسط پیام حیاتی مشاهده تاپیک
    سلام
    قوانین که هر روز تغییر رنگ می دهند!
    http://sherkat.ssaa.ir/
    شما اگر قرارداد تنظیم کرده باشید و امضاء (اثر انگشت) هم خورده باشه نیاز به فاکتور نیست ، یک نسخه از قرارداد رو به مدرسه یا محل موردنظر تحویل می دید.(بدون دفتر بدون تیم)
    برای ثبت می تونی شخصا" به اداره ثبت شرکت های شهرتون مراجعه کنید یا بدید شرکت های واسط براتون اینکارو انجام بدن ، در حال حاضر هزینه ثبت به طور کامل توسط این شرکت ها بین 500 تا 600 هزار تومان هست اما اگر خودت بری دنبال کاراش و ...(پوستت کنده بشه) تقریبا" 100 تومن هزینه داره.
    اسم شرکت باز در حال حاضر باید از 4 کلمه تشکیل شده باشه که کلمات نباید انگلیسی باشند.
    سایر موارد رو هم در لینکی که قرار دادم توضیح داده.
    ممنونم دوست عزیز
    حالا یه سوال..اگه من بیام یه مٌهر به اسم خودم درست کنم که نه دیگه سیلابی توش باشه نه چیزی قانونیه این کار؟

امضاء برای شخص حقیقی حکم مهر رو داره نهایتش بخواین یک اثر انگشت بزارید کنار امضاء.
    در خصوص قانونی بودن ساخت مهر به نام خودتون و استفاده در فاکتورها و قراردادها اطلاعاتی ندارم باید بپرسید،بعید میدونم مشکلی نداشته باشه!
    آخرین ویرایش به وسیله پیام حیاتی : یک شنبه 28 دی 1393 در 00:00 صبح

کاربر دائمی آواتار saeed410
    محل زندگی
    قوچان. مشهد

سلام. ثبت شرکت بدون جاومکان هم میشه. :-). هزینش کلاً 150 تومن میشه. واسه مهر شخصی هم هیچ مشکلی نیست .میتونی به نام خودت یک مهر شخصی داشته بشی.

بدون جا و مکان!؟!
    اجاره نامه یا سندیت خرید ثبت شده برای تکمیل پرونده و قید آدرس رو می خوان ، قبلا" هم که آدرس خونه رو میشد به عنوان محل و آدرس داد باز اینها رو می خواست.!!

کاربر دائمی آواتار saeed410
    محل زندگی
    قوچان. مشهد

نقل قول نوشته شده توسط پیام حیاتی مشاهده تاپیک
    بدون جا و مکان!؟!
    اجاره نامه یا سندیت خرید ثبت شده برای تکمیل پرونده و قید آدرس رو می خوان ، قبلا" هم که آدرس خونه رو میشد به عنوان محل و آدرس داد باز اینها رو می خواست.!!
    خب آره دیگه. منظور منم همون بود. :-) . ینی کافیه فقط آدرس بدی یا اجاره نامه و سند.

تاپیک های مشابه

1. شغل هایی که برای شرکت طراحی وب سایت نیاز می باشد
    نوشته شده توسط دارکوب در بخش VB.NET
    پاسخ: 3
    آخرین پست: سه شنبه 24 اردیبهشت 1392, 15:29 عصر
  2. سوال: طریقه ثبت نام و ورود کاربر به سایت در C#‎برای طراحی سایت بدون استفاده از پیش فرض هایC#‎
    نوشته شده توسط seadxx در بخش برنامه نویسی مبتنی بر Microsoft .Net Framework
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 24 اردیبهشت 1392, 13:11 عصر
  3. سوال: شرکت ثبت شده طراحی و برنامه نویسی وب سایت
    نوشته شده توسط afshinhemmati در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 4
    آخرین پست: چهارشنبه 04 اردیبهشت 1392, 20:59 عصر
  4. سوال: لطفا سایت یه شرکت طراحی وب با قالب جذاب برای الگو برداری بهم معرفی کنید
    نوشته شده توسط idocsidocs در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 13 فروردین 1391, 21:58 عصر
  5. سوال: راهنمایی در طراحی سایت ثبت نام دانش اموزان
    نوشته شده توسط shahinshyd در بخش PHP
    پاسخ: 9
    آخرین پست: شنبه 24 اردیبهشت 1390, 12:04 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •