نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: یه کتاب درسی معرفی کنید

منتظر تایید آدرس ایمیل

یه کتاب درسی معرفی کنید

سلام دوستان . من رشتم مرتبط با کامپیوتر نیست ، می خواستم برای یه مدتی که دستم خالیه یه کتاب فنی بخونم و می خوام یکی از کتابهای درسی رشته نرم افزار یا IT باشه تا اگه خواستم کنکور اینا بدم اونجام بدرم بخوره. شما کدوم کتاب درسیتون رو مفید ارزیابی کردید یا ازش لذت بردید یا در کل کدوم کتاب رو پیشنهاد می کنید؟ با تشکر

کنکور ارشد چی بخونم ؟

سلام خسته نباشید دوستان پیشنهاد اینجانب فیلم های آموزشی استاد هادی میرزایی دوبخشری هست که واقعا فیلم های جالبی در زمینه ساختمان داده و ساختمان گسسته و سیستم عامل و مدار منطقی دارن و کل تست ها را از سال 89 تا 92 خیلی جالب آموزش دادن بنده سال 92 فقط فیلم های این استاد را دیدم و تونستم تستها ی ساختمان داده و ساختمان گسسته سیستم عامل و مدار منطقی را حد عالی در کنکور بزنم .

نقل قول: یه کتاب درسی معرفی کنید

سلام خسته نباشید دوستان پیشنهاد اینجانب فیلم های آموزشی استاد هادی میرزایی دوبخشری هست که واقعا فیلم های جالبی در زمینه ساختمان داده و ساختمان گسسته و سیستم عامل و مدار منطقی دارن و کل تست ها را از سال 89 تا 92 خیلی جالب آموزش دادن بنده سال 92 فقط فیلم های این استاد را دیدم و تونستم تستها ی ساختمان داده و ساختمان گسسته سیستم عامل و مدار منطقی را حد عالی در کنکور بزنم .
    هیچی نخون به نظر من
    برو یه آشنا ردیف کن و تو یه اداره دولتی
    بری ارشد بخونی تازه بعد از دو سال میشی عین ما و اندرخم یک کوچه
    آنوقت با کلی ارسال رزومه و درخواست کار حقوق 900 تومن از کارگر ساده هم کمتر بهت میدن

کاربر دائمی آواتار #target
    محل زندگی
    استان گلستان

اگر بقول نظر بالا کارمند میتونی بشی که برو کارمند شو بعدا درس میخونی حالا !! راحت تر هم میشه تحصیل کردن سال به سال

ولی بهرحال کتاب های مناسب :
    - اول ی کتاب آمار بخون حتما یاد بگیر آمار همه جا بدردت میخوره ، مثلا آمار و احتمالات مهندسی دانشگاه پیام نور نوشته پرویز نصیری یا بهتر از این
    - مقدمه ای بر الگوریتم ها - معروف به CLRS (نویسنده هاش: کورمن-لیزرسان-رایوست-استین) ترجمه شده در دو جلد معمول
    - سیستم عامل استالینگز یا سیلبرشاتز
    - بانک اطلاعات علمی کاربردی تالیف مصطفی حق جو
    - مهندسی نرم افزار سامرویل و مهندسی نرم افزار پرسمن
    - معماری کامپیوتر موریس مانو
    - نظریه زبان ها و ماشین ها پیتر لینز

شد حدود هشت نه تا کتاب که دسته دوشو میتونی بگیری با قیمت پایین، (دنبال چاپ جدید نباش که فکر کنی اطلاعاتش جدیده معمولا مثل همن مثلا فرقش تو قیمتشه)

خب اگه رشته ات مرتبط با کامپیوتر نیست مسلما فکر نکنم کتابی باشه که هم با اون بخوای اندوخته ای در رابطه با کامپیوتر جمع کنی هم به درد ارشدت بخوره
    چون کامپیوتر یه جوریه که شما مباحث رو باید به صورت کاربردی یاد بگیری وگرنه تاثیری براتون نداره ...مثلا از این اندوخته میخوای چی نصیبت بشه؟
    من خودم رشته ام مهندسی شیمی هستش و عشقم کامپیوتر بود به صورتی که وقتی یک رشته دیگه رفتم بنا به دلایلی اونقد بد بود برام که دیگه فکر کردم به اون چیزی که میخوام نرسیدم که کاملا قید کامپیوتر رو زدم و الان بعد از 4 سال که دارم میرم ترم اخرم همینطوری گفتم کم کم دوباره بیام سمت اون چیزایی که علاقه داشتم کم و بیش ادامه بدم برای دل خودم...هر چند تاثیری توی رشته تحصیلیم نداره.

منتظر تایید آدرس ایمیل

جواب به برخی دوستان این که من در واقع قراراه برم سربازی و می خوام اوقات فراقتم رو رو یادگیری چیزی بزارم ..
    ممنون از همه دوستان خصوصا #target

تاپیک های مشابه

1. لطفا یک کتاب vb.net خوب معرفی کنید
    نوشته شده توسط المیرا در بخش VB.NET
    پاسخ: 14
    آخرین پست: پنج شنبه 24 خرداد 1386, 19:22 عصر
  2. کتاب معرفی کنید
    نوشته شده توسط amin panahi در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 12
    آخرین پست: دوشنبه 02 بهمن 1385, 08:50 صبح
  3. یک کتاب خوب معرفی کنید
    نوشته شده توسط mamadmamad در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C