نمایش نتایج 1 تا 14 از 14

نام تاپیک: انتشار کتاب اندروید ..... مهم

کاربر دائمی آواتار orache
    محل زندگی
    رشت

انتشار کتاب اندروید ..... مهم

سلام من میخام کتاب بنویسم در رابطه با بازی سازیه اندروید ولی نمیددنم اصلا کتابمو چاپ میکنن ؟ به کجا باید بدم ؟ کلا توضیح بدین یهو نیام 500 صفحه کتاب بنویسم بعد هیچی به هیچی

محل زندگی
    رشت

نقل قول: انتشار کتاب اندروید ..... مهم

یعنی دانش جو ها و... تاحالا کسی کتابی منتشر نکرده ؟

من نمیدونم اگه میدونستم کمکت میکردم

کاربر دائمی آواتار Nevercom
    محل زندگی
    بستک

شما باید خودت یه ناشر پیدا کنی.
    هم میتونی هزینه ی چاپ رو خودت به عهده بگیری که دراینصورت در چاپش به مشکل نمیخوری.
    یا از ناشر میخوای که همکاری کنه باهات و در فروش سهیم بشین که معمولاً درصد خیلی بیشتری رو ناشرها بر میدارن.

به هرعنوان باید برید با یه ناشر صحبت کنید و از جزئیاتش مطلع بشید.

تو اینترنت یه سرچ بزن
    خیلی راحت همه چیز میاد دستت

محل زندگی
    رشت

چند درصدو ناشر بر میداره اگر من پولو ندم ؟
    در این زمینه ای که من میخام بنویسم کدوم ناشر خوبه ؟
    ممنون

سلام. شما هنوز کتابی ننوشتید که مشخص باشه خروجی اش چی هست. صرفا عنوان کتاب نمیتونه تعیین کننده باشه. مخصوصا اینکه از همین الان بخواهید دنبال ناشرش باشید!!! شما هنوز متنی ندارید که میخواهید با ناشرش صحبت کنید. کسانی از قبل از نوشتن با ناشر صحبت میکنن که یک رزومه ی مناسبی در کتاب نویسی داشته باشند و ناشر به اون رزومه نوشتنشون مطمئن باشه.

یا شما خودتون باید پول بدید یا خود ناشر تقبل بکنه. ناشر به سادگی قبول نمیکنه که کتاب شما رو به حساب خودش منتشر بکنه مگر اینکه از بازگشت سرمایه و سودش مطمئن باشه که چندین پارامتر واسش مهمه برای اینکار. از جمله سابقه شما در انتشار کتاب، طالب داشتن کتاب، برند شما و .... .

خلاصه مهم واسه ناشر بازگشت سرمایه است. صرف جذاب بودن موضوع هم مهم نیست. مثلا اگر نویسنده بیانش خوب نباشه حتی موضوع جالب باشه فایده نداره از طرفی وقتی یک نویسنده جذاب نوشته، یا مثلا عضو هیئت علمی دانشگاهی هست یا فرد شناخته شده ای هست (مثلا حتی جعفر نژاد که من به هیچ عنوان کتاباش رو نمیپسندم و نمیتونم یک خطش رو بخونم) خودش برند هست و ناشر راحت تر راضی میشه ساپورت کنه.

برخی انتشاراتی هم به صورت درصدی ممکن قبول کنن که ساپورت کنن مثلا نصف هزینه رو بگیرن. که واسه همون نصف هم باید متقاعد بشن.

اگر خودتون میخواهید پول چاپ رو کامل بدید که فعلا بنویسید بعد از تمام شدن برید دنبال مسیرش کار طولانی و سختی هم نخواهد بود.
    اگر هم میخواهید ناشری ساپورت کنه، اگر برند هستید میتونید از الان صحبت کنید وگرنه باید کتاب را کامل بنویسید و بعد بیفتید دنبال ناشرها که آیا شما را ساپورت مالی میکنند یا خیر. که اگر هم ساپورتتون کنن خیلی به فکر این نباشید که بتونید درامد خاصی ازش داشته باشید.

سلام
    نظر من اینه که اولا 500 صفحه خیلی زیاده
    دوم اینکه کتابت رو بصورت یک اپ با پرداخت درون برنامه ای منتشر کنی خیلی بهتر از منت ناشر رو کشیدنه
    سودشم بی دردسر و در هر زمانی میاد به حساب خودت

محل زندگی
    رشت

چقدر بد کلا پشیمون شدم
    کلا در 3 زمینه میتونم کتاب بنویسم فعلا در زمینه ی بازی برای اندروید میخام بنویسم ولی اینطور که شما میگین کار سختی نیست کلا غیر ممکنه !
    به صورت اپ و پرداخت درون برنامه ای ؟ برای کامپیوتر ؟ تاحالا ندیدم کسی این کار رو انجام بده و حتی بلد نیستم اگر هم بلد باشم نمیدونم کجا بذارم برای فروش !
    کتاب های قلزم خوبه . جعفر نژاد قمی کتاباش خوب نیست برای اینکه به نظر من 1 کتابو میخونه و هرچی ازش میفهمن رو مینویسن اینطوری کلا گند میخوره به کتاب !
    ممنون

نقل قول نوشته شده توسط orache مشاهده تاپیک
    چقدر بد کلا پشیمون شدم
    کلا در 3 زمینه میتونم کتاب بنویسم فعلا در زمینه ی بازی برای اندروید میخام بنویسم ولی اینطور که شما میگین کار سختی نیست کلا غیر ممکنه !
    به صورت اپ و پرداخت درون برنامه ای ؟ برای کامپیوتر ؟ تاحالا ندیدم کسی این کار رو انجام بده و حتی بلد نیستم اگر هم بلد باشم نمیدونم کجا بذارم برای فروش !
    کتاب های قلزم خوبه . جعفر نژاد قمی کتاباش خوب نیست برای اینکه به نظر من 1 کتابو میخونه و هرچی ازش میفهمن رو مینویسن اینطوری کلا گند میخوره به کتاب !
    ممنون
    درون برنامه ای برای دیوایس های اندرویدی
    یا میتونی یه برنامه ی تحت ویندوز بسازی و روش رمز بزاری و با رمز بفروشی
    خیلی ها هستن این کارو میکنن
    اما در مورد کتاب فکر نکنم جواب بده
    اما روی دیوایس های اندرویدی باید جواب بده

محل زندگی
    رشت

داداش خیلی قیمت بذارم 1500 تومن خیلی بخان بخرم 1000 نفر در حالی که اگر چاپ کنم میشه 30000 اولین چاپ هم بالای 5 هزار نسخه هست

نقل قول نوشته شده توسط orache مشاهده تاپیک
    داداش خیلی قیمت بذارم 1500 تومن خیلی بخان بخرم 1000 نفر در حالی که اگر چاپ کنم میشه 30000 اولین چاپ هم بالای 5 هزار نسخه هست
    ایناشو نمیدونم
    دنبالش باش و پیگیری کن تا به نتیجه ی مطلوب برسی
    امیدوارم موفق باشی

5000 نسخه!!!!!!! با این قیمت کاغذ و تمام شده کتاب، صحبت روی صد نسخه چاپ هم ملت میکنن :)

ولی خوب در حالت عادی پانصد تا هزار نسخه و خوشبینانه چاپ 2000 نسخه باشه که خیلی بعیده. شما کتابهای مشهور رو هم نگاه کنید چاپ اولشون بین 1000 تا 2000 نسخه باشن.

در مورد قیمت کتابی هم که گفتید 30000 تومان. فکر میکنید چقدر از این پول میتونه سود شما باشه؟؟؟؟؟ (کما اینکه اگر خودتون بخواهید کامل هزینه ها رو بدید سود که چه عرض کنم فکر میکنید چقدر ضررر داشته باشه) چون اگر خودتون پول رو بدید 1000 نسخه 20 تومنی پای خودتون در بیاد (بشه بیست میلیون) شما سی هزارتومان هم بفروشید درصدی رو هم کتابفروشی برمیداره و البته امکان انتشار کتاب به کتابفروشی و ... خودش به سادگی نیست!

در کل کتاب نوشتن سود دهی مناسبی نداره در شرایط فعلی مخصوصا تجربه اول و چاپ اول خیلی بعیده که بتونه اتفاق بزرگی بیفته مگر اینکه خودتون علاقه داشته باشید به نوشتن.

محل زندگی
    رشت

کلا بی خیال خودم یاد گرفتم دگه تو 2 -3 سال . بهتره به همین بازیسازی بپردازم تا اموزش بدم

تاپیک های مشابه

1. آموزش: انتشار کتاب راهنمای متاسپلویت ، نوشته رضا مقدم ، میلاد کهساری الهادی
    نوشته شده توسط C3phalex1n_0x در بخش تالار های مرتبط با شبکه و امنیت
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 29 شهریور 1392, 16:18 عصر
  2. خبر: انتشار کتاب Delphi XE3 Starter Essentials
    نوشته شده توسط BORHAN TEC در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 14 مهر 1391, 22:00 عصر
  3. گفتگو: ترجمه برخی از کتاب های مهم یا به صورت جزوه در اوردن
    نوشته شده توسط stahad1 در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 17 دی 1389, 22:01 عصر
  4. دو کتاب بسیار مهم