نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: mongodb

mongodb

سلام
    من میخوام یه app بنویسم که از mongodb استفاده کنه.
    باید چیکار کنم؟ ببخشید سوالم خیلی کلی هستش.
    آخرین ویرایش به وسیله fahimeh2010 : شنبه 04 بهمن 1393 در 22:09 عصر

نقل قول: mongodb

نقل قول نوشته شده توسط fahimeh2010 مشاهده تاپیک
    سلام
    ببخشید من برای یه پرژه دانشگاهی میخوام یه app بنویسم که از mongodb استفاده کنه.
    باید چیکار کنم؟ ببخشید سوالم خیلی کلی هستش.
    توجه کنید که درخواست انجام پروژه دانشجویی در این سایت ممنوع است و فقط می توانید مشکلات و سوالات در حین انجام را در اینجا مطرح کنید. همانطوری که خودتون گفتید سوال تون خیلی کلی هست و لطفا توضیحات بیشتری ارائه کنید.
    Mobin Ranjbar

Software Engineer, Big Data Evangelist and Startup Guy

www.linkedin.com/in/mobinranjbar

www.MobinRanjbar.com
    www.Hadoop.ir
    www.BigDataWatcher.com

< به سوالات و درخواست هایی مبنی بر ارسال سورس کد ، نوشتن برنامه و ... از طریق پیام خصوصی پاسخ داده نمی شود >

تصحیح شد. در واقع میخواستم بگم خیلی پیچیده نیست.
    به این دلیل کلی پرسیدم که نمیدونم چی بپرسم اگه میشه یه سری لینک که بتونم یه سری برنامه اولیه بنویسم بدین که آشنا بشم.بعدش کاملترش رو بنویسم

تصحیح شد. در واقع میخواستم بگم خیلی پیچیده نیست.
    به این دلیل کلی پرسیدم که نمیدونم چی بپرسم اگه میشه یه سری لینک که بتونم یه سری برنامه اولیه بنویسم بدین که آشنا بشم.بعدش کاملترش رو بنویسم
    اگر که منظورتون از app اپلیکیشن اندروید هست درایور یا واسط مربوط به اون از طرف شرکت صاحب MongoDB ارائه نشده است و اصولا به دلایل امنیتی و فنی پیشنهاد نمیشه که به صورت مستقیم با یک سرور MongoDB ارتباط برقرار کنید.
    بهترین روشی که در مورد ارتباط اپلیکیشن موبایلی با MongoDB میشه استفاده از واسط های REST API و یا JSON است. با اینکار شما محدود به پلتفرم اپلیکیشن موبایلی نیستید و هم برای اندروید،iOS و حتی ویندوز فون می توانید اپلیکیشن خود را تولید کنید.
    به این صورت که پس از راه اندازی سرور MongoDB از طریق یک زبان تحت وب مثل PHP ورودی و خروجی از سرور MongoDB انجام می شود و نتایج بین این صفحه و اپلیکیشن شما رد و بدل می شود. البته که این بهترین روش نیست و خود بنده پیشنهاد می کنم از REST API استفاده کنید. شرکت MongoDB یک اسکریپت آماده به نام sleepy.mongoose ارائه کرده که میشه با استفاده از REST یک واسط REST برروی سرور ایجاد کنید و با اپلیکیشن هم با این واسط ارتباط برقرار می کند.
    Mobin Ranjbar

www.MobinRanjbar.com
    www.Hadoop.ir
    www.BigDataWatcher.com

< به سوالات و درخواست هایی مبنی بر ارسال سورس کد ، نوشتن برنامه و ... از طریق پیام خصوصی پاسخ داده نمی شود >

سلام خیلی ممنونم
    در واقع منظورم برنامه با جاوا بود.
    خیلی لطف می کنین

سلام خیلی ممنونم
    در واقع منظورم برنامه با جاوا بود.
    خیلی لطف می کنین
    برای جاوا نیز باید به همین منوال عمل کنید. کتابخانه های زیادی برای کار با REST وجود دارند که می توانید از آنها استفاده کنید. به طور مثال RESTHeart . در این لینک هم چند روش دیگر قدم قدم آموزش داده شده است.
    Mobin Ranjbar

www.MobinRanjbar.com
    www.Hadoop.ir
    www.BigDataWatcher.com

ببخشید ممنون میشم اگه بیشتر توضیح بدین.من چون از sql استفاده میکردم به کمک بیشتری نیاز دارم. یه example که با جاوا و mongodb نوشته شده باشه که قدم به قدم بگه باید چیکار کرد شما دارین؟

ببخشید ممنون میشم اگه بیشتر توضیح بدین.من چون از sql استفاده میکردم به کمک بیشتری نیاز دارم. یه example که با جاوا و mongodb نوشته شده باشه که قدم به قدم بگه باید چیکار کرد شما دارین؟
    من متوجه نشدم بلاخره شما میخواین یک اپلیکیشن موبایلی رو به MongoDB متصل کنید و یا یک برنامه تحت دسکتاپ؟ برای برنامهه ای تحت دسکتاپ جاوا این مثال خیلی خوبی هست.
    Mobin Ranjbar

www.MobinRanjbar.com
    www.Hadoop.ir
    www.BigDataWatcher.com

برنامه تحت دسکتاپ رو میخوام به MongoDB متصل کنیم.

تاپیک های مشابه

1. گفتگو: بحث و گفتگو در مورد بانک اطلاعاتی به نام Mongodb
    نوشته شده توسط mhdsbt در بخش سایر پایگاه‌های داده
    پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 20 تیر 1396, 07:30 صبح
  2. مبتدی: python و mongodb
    نوشته شده توسط AhmadTux در بخش دیگر زبان های اسکریپتی
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 25 دی 1391, 08:57 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید