خدا را یاد
با سلام
امشب میخواستم برای انتقال گروهی خط کدهای برنامه نویسی به جلو دنبال پلاگین بگردم که اتفاقی ورژن جدید ++notepad هم اومد و من دانلود کردم بعد از نصب وقتی اجرا کردم دیدم اتوماتیک داره متنی رو مینویسه
مضمون متن در مورد آزادی بیان بود و ... و در نهایت از شارلی (Je_suis_Charlie) حمایت کرده بود و نسخه ی جدید رو با نام وی منتشر کرده اند
متاسفانه تبلیغات دشمن به راحتی بر روی خیلی ها اثر گذاشت و موضوع داعش بسیار تاثیر گذار بود و حال نتیجه هم این می شود که به اسم آزادی ریاکارانه شان به خود اجازه ی توهین به شخصیت دیگر ، حال هر که باشد ، را می دهند
بنده به نوبه ی خود برای همیشه این ویرایشگر متن را حذف کردم و جایگزین اون textpad رو که تمام امکانات برنامه نویسی رو که من میخوام رو نصب کردم و دوستان از لینک زیر می تونید دانلود کنید
http://www.textpad.com/download/#downloads
و برای خودم متاسفام که بعنوان یک مصرف کننده فقط نرم افزار نصب میکنم و اینجوری اجازه میدم حرفشون رو جلوی چشمام به رژه بندازن و من جایی برای گفتن حرفم نداشته باشم جز درد و دل و همدردی با برادران و خواهران عزیزم
انشالله که بتونیم مفید باشید
رشته تحصیلی مهم نیست مهم مفید بودن به حد جغرافیای خودمون هست
انشالله که خداوند سعادت خدمت به بندگان خدا و هم وطنانم رو نصیبم کنه.
---->«پنجاه سال دارم اسلام میخوانم بزار خلاصه اش را برایت بگویم:واجبات را انجام بده ، به جای مستحبات تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بینداز. اگر قیامت کسی ازت سوال کرد بگو فاضل گفته بود(مرحوم آیت الله فاضل لنکرانی)»
در پناه خدا