نمایش نتایج 1 تا 15 از 15

نام تاپیک: استخدام برنامه نویس دات نت در شرکت ایریسا(اصفهان)

کاربر جدید
    محل زندگی
    اصفهان

استخدام برنامه نویس دات نت در شرکت ایریسا(اصفهان)

شرکت ایریسا به یک نفر برنامه نویس با سابقه کار مفید و توانایی های زیر نیازمند است در صورت تمایل رزومه خود را در اسرع وقت به ایمیل b.ghazi@irisaco.com ارسال نمایید
    .Net:
    Core framework
    Windows application programming: C#‎‎‎‎‎ , form, controls, life-cycle, interaction, binding
    Multi-Threading programming
    File and directory manipulation
    Assembly level deployment
    Xml, Regex
    Entity Framework 4.0 DB First
    Structure Map
    Auto Mapper
    Linq2Object, Linq2Sql,
    Linq2Xml
    Linq2Excel, WCF

Data Base:
    T-SQL
    SQL Server 2008 R2
    Database desing and implementation
    Query writing and tuning
    Sql notification
    SQL Sever profiler
    SQL Sever monitoring

Theory:
    Object-Oriented Principles
    Clean Code and Refactoring Practices
    DI / IoC
    Design Patterns
    Unit Testing

Modeling:
    UML

General Knwoledge:
    Network, MS Office

ویرایش
    این پروژه جز پروژه های بزرگ محسوب می‌شود و هر کسی بخواهد مسئولیت توسعه این پروژه را بر عهده بگبرد به نحوی با موارد بالا برخورد خواهد داشت.
    خلاصه موارد بالا میشه برنامه نویس حرفه ای مسلط به SQL Server , Windows Application و مفاهیم شی گرایی
    آخرین ویرایش به وسیله behrouz4000 : چهارشنبه 22 بهمن 1393 در 11:53 صبح

نقل قول: استخدام برنامه نویس دات نت در شرکت ایریسا(اصفهان)

عزیزم خیلی کم توقع هستین
    با این تفاسیر فکر کنم اگه خود جناب هانسلمن هم بیاد نتونه همه اینا رو بلد باشه در نتیجه یعنی نمیتونه صلاحیت پایین ترین پست سازمانی شما رو که همون برنامه نویس دات نت باشه رو کسب کنه

آهان راستی چرا ننوشتین معماری های زیر رو هم مسلط باشه :
    DDD , MVP , MVVM و البته هزاران چیز دیگه که چون من بیسوادم اونا رو بلد نیستم دیگه خودتون اضافه کنید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اصفهان

شاید حقوقی که در نظر گرفتند یه پنج شش تومنی هست ارزش داره

کاربر دائمی آواتار morteza271
    محل زندگی
    مشهد

خوب به شهرش دقت کنین!!
    یک نفر با حقوق قانون کار(شایدم کمتر) به جای چند نفر با همون حقوق....
    به نظر خودتون کدوم بهتره؟!!!!!!

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

عزیزم خیلی کم توقع هستین
    با این تفاسیر فکر کنم اگه خود جناب هانسلمن هم بیاد نتونه همه اینا رو بلد باشه در نتیجه یعنی نمیتونه صلاحیت پایین ترین پست سازمانی شما رو که همون برنامه نویس دات نت باشه رو کسب کنه
    یه توضیح کوچولو در مورد ایریسا:

شرکت ایریسا یک شرکت بزرگ بین المللی ( ایرانی اروپائی ) هست با بیش از 20 سال سابقه در زمینه نرم افزار و شبکه و همچنین دارای بالاترین رتبه بین شرکتهای ایران در شورای عالی انفورماتیک.

نقل قول نوشته شده توسط morteza271 مشاهده تاپیک
    خوب به شهرش دقت کنین!!
    یک نفر با حقوق قانون کار(شایدم کمتر) به جای چند نفر با همون حقوق....
    به نظر خودتون کدوم بهتره؟!!!!!!
    خوب به شهرش نگاه کنید یعنی چی؟؟؟؟؟؟ حداقل «پدیده» نداره!!!!

نقل قول نوشته شده توسط joker مشاهده تاپیک
    یه توضیح کوچولو در مورد ایریسا:

شرکت ایریسا یک شرکت بزرگ بین المللی ( ایرانی اروپائی ) هست با بیش از 20 سال سابقه در زمینه نرم افزار و شبکه و همچنین دارای بالاترین رتبه بین شرکتهای ایران در شورای عالی انفورماتیک.
    امیدوارم توضیح من باعث رنجش شما نشه و صرفا برای روشن شدن بیان می کنم :
    برای یه شرکت با این سابقه ای که شما می فرمایین اتفاقا بسیار بسیار بدتره که هنوز مفهوم کار تیمی رو نمیدونن یا نمیخوان رعایت کنن
    این موارد رو شما نمیتونید از یک نفر انتظار داشته باشین هرچند اون کسی هم که همه اینا رو بلد باشه اصولا فکر نکنم دنبال کار به عنوان کارمندی بگرده
    در حقیقت بهتره بگم اون کسی که اینا رو بلده سابقه ای به اندازه خود شرکت داره بنابراین الان خودش باید یه شرکت داشته باشه
    نحوه نگارش این آگهی به این صورت که نوشته شده به هیچ وجه استاندارد نیست ( خیلی خیلی کلی نوشته شده )و این برای یه شرکت تازه کار حتی نشانگر بی توجهی و بی تجربگی مدیران شرکته چه برسه به شرکتی با این سابقه

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

این مواردی که نوشتن برای یک برنامه نویس با تجربه ی چیز کاملا عادیه ها... چطوری اینقدر سنگین بهش نگاه میکنی؟ :)
    به قول همین دوستمون :
    خلاصه موارد بالا میشه برنامه نویس
    حرفه ای مسلط به SQL Server , Windows Application و مفاهیم شی گرایی

کاربر جدید
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط ehsan_hpshk مشاهده تاپیک
    امیدوارم توضیح من باعث رنجش شما نشه و صرفا برای روشن شدن بیان می کنم :
    برای یه شرکت با این سابقه ای که شما می فرمایین اتفاقا بسیار بسیار بدتره که هنوز مفهوم کار تیمی رو نمیدونن یا نمیخوان رعایت کنن
    این موارد رو شما نمیتونید از یک نفر انتظار داشته باشین هرچند اون کسی هم که همه اینا رو بلد باشه اصولا فکر نکنم دنبال کار به عنوان کارمندی بگرده
    در حقیقت بهتره بگم اون کسی که اینا رو بلده سابقه ای به اندازه خود شرکت داره بنابراین الان خودش باید یه شرکت داشته باشه
    نحوه نگارش این آگهی به این صورت که نوشته شده به هیچ وجه استاندارد نیست ( خیلی خیلی کلی نوشته شده )و این برای یه شرکت تازه کار حتی نشانگر بی توجهی و بی تجربگی مدیران شرکته چه برسه به شرکتی با این سابقه
    با این حسابی که شما می‌فرمایید تیم توسعه این پروژه باید میانگین سنی بالای 40 سال رو داشته باشه!!
    یه برنامه نویس معمولی با یک سال کار کنار تیم موجود به همه این توانایی ها خواهد رسید.
    در ایریسا بر روی افراد تازه‌کار و با استعداد نیز سرمایه‌گذاری می‌شود. ولی در این پروژه به دلیل محدودیت زمانی نیاز به نیروی با تجربه است
    به هر حال ممنونم از توجهات و تجربیات شما
    آخرین ویرایش به وسیله behrouz4000 : یک شنبه 26 بهمن 1393 در 13:08 عصر

نقل قول نوشته شده توسط behrouz4000 مشاهده تاپیک
    با این حسابی که شما می‌فرمایید تیم توسعه این پروژه باید میانگین سنی بالای 40 سال رو داشته باشه!!
    یه برنامه نویس معمولی با یک سال کار کنار تیم موجود به همه این توانایی ها خواهد رسید.
    در ایریسا بر روی افراد تازه‌کار و با استعداد نیز سرمایه‌گذاری می‌شود. ولی در این پروژه به دلیل محدودیت زمانی نیاز به نیروی با تجربه است
    به هر حال ممنونم از توجهات و تجربیات شما
    ممنون از پاسختون
    راستش واقعا برام جالب بود به شخصه واقعا مشتاق شدم اون کسی رو که با یک سال تجربه میتونه درک کنه که مثلا کی از الگوی Repository باید استفاده کنه و کی نباید و اینکه چطور معماریش رو بچینه که به قولی نشتی نداشته باشه، رو ببینم
    و اتفاقا شاگردیش رو هم حاضرم بکنم من خودم هنوز نمیتونم درست فرق بین DIP , DI و رو تشخیص بدم ، دیگه دونستن 23 تا الگوی طراحی که معضلی شده برام.
    به هر حال منم ممنونم که برای روشن شدن موضوع توی این بحث شرکت کردین

نقل قول نوشته شده توسط m.azadi مشاهده تاپیک
    خوب به شهرش نگاه کنید یعنی چی؟؟؟؟؟؟ حداقل «پدیده» نداره!!!!

احسنت.اصلا احتیاجی به توضیح نیست،شرکت ایریسا یک ارگان شناخته شده در سطح کشوره.

Exclamation نقل قول: استخدام برنامه نویس دات نت در شرکت ایریسا(اصفهان)

سلام به همه دوستان و عرض ادب به دوست و همکار گرامی ، آقای مهندس بهروز قاضی

از آنجا که برنامه نویسی دات نت به سمت NET Full Stack Developer . دارن سوق داده می شن یعنی هر فرد با تکنولوژی های سرور ساید و کلاینت ساید باید مسلط
    باشه مهارت های لیست شده برای هر فرد برنامه نویس دات نت الزامی است اما سطح تجربه افراد با سابقه کار مشخص میشه که من پیشنهاد دادم کسی که 5 سال برنامه نویسی دات نت کرده برای این جایگاه مناسبه.

آنچه که مرسومه ، برنامه نویسان از یک تا سه سال رو مبتدی و برنامه نویسان 4 تا 7 سال Junior و برنامه نویسان بالای 8 سال Senior نامیده میشن
    قدرت زبان انگلیسی عمومی و تخصصی از فاکتورهای مهم هستن
    حقوق ایریسا هم سطح بندی شده است البته بخاطر سیاست های غلط حقوقی و سیاست استثمار شرکت های خصوصی و دولت مون ،
    روی دو میلیون بیشتر کسی حساب نکنه
    و صد البته ارزش نیروی مهندس کار کرده بیشتر ازین هاست
    اما دوستان بجای شکایت کردن تا میتونن کتاب های رفرنس مایکروسافت رو بخونن و وقتشون رو توی دانشگاهای بدرد نخور ایران تلف نکنن. فاصله صنعت و دانشگاه خیلی هستش و جواب مشتری ها رو نمیشه با بی سوادی داد.
    آخرین ویرایش به وسیله sarshogh_eng@yahoo.com : دوشنبه 27 بهمن 1393 در 13:30 عصر دلیل: غلط املایی

سلام دوست عزیز (جناب سرشوق)بنده به بیشترین عناوین مورد نظر شما تا حدود زیادی تسلط دارم و ضمن اینکه در اصفهان ساکن هستم ولی هرچی فکرش رو میکنم می بینم تمام تجریه ی بالای 15 سالی رو که در زمینه برنامه نویسی دارم + تجربه در SqlServer2000 تا SqlServe2014 و بکارگیری تکنولوژی های سمت سرور وسمت کلاینت و خیلی چیزای دیگه ... حالا بیام با حقوق 2 میلیون کار کنم آخرش هم نه محصول مال خودم هستش و نه حقوق آنچنانی گرفتم که دلم خوش باشه، پس دائماً در حال مطالعه و به روزرسانی های نرم افزارهای خودم هستم... آقای خودت باش- برند خودت رو داشته باش - محولات تولید شده هم امتیازشون مال خودت تنهایی هستش... آقای مهندس جان کدوم آدم عاقلی که واقعاً سواد و تجربه کاری مفیدی با یک رزومه خوب داشته باشه میاد با دو تومان در ماه اینکار رو انجام بده.... فقط برای ادمین SqlServer ماهی 5 میلیوم میگیرم میام - بقیش رو هم اگه خواستین با رزمه کاری و نمونه محصولاتم جمع میزنیم تا حقوق ماهیانه محاسبه بشه. والسلام و علیکم و رحمت ا...

بحث های جالبی انجام شده و استفاده بردم از بحث ها ... به نکات ریزی اشاره شده بود. بهتر می دونم بحث ادامه داشته باشه
    آخرین ویرایش به وسیله jk : پنج شنبه 30 بهمن 1393 در 10:12 صبح

تاپیک های مشابه

1. استخدام برنامه نویس دات نت Embeded System در شرکت ایریسا (اصفهان)
    نوشته شده توسط علی ارجمندی در بخش آگهی های استخدام
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 15 تیر 1392, 20:43 عصر
  2. استخدام برنامه نویس asp.net در شرکت ایریسا (اصفهان)
    نوشته شده توسط علی ارجمندی در بخش آگهی های استخدام
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 29 آبان 1391, 10:16 صبح
  3. استخدام برنامه نویس دات نت تهران ( شرکت توسن)
    نوشته شده توسط parisa.khayyami در بخش آگهی های استخدام
    آخرین پست: جمعه 02 دی 1390, 17:40 عصر
  4. استخدام برنامه نویس دات نت در شرکت درسا رسانه هوشمند
    نوشته شده توسط mhassani در بخش آگهی های استخدام
    آخرین پست: سه شنبه 10 اسفند 1389, 22:48 عصر
  5. استخدام برنامه نویس دات نت در شرکت داده پردازی خوارزمی
    نوشته شده توسط dpkharazmi در بخش آگهی های استخدام
    آخرین پست: یک شنبه 08 اسفند 1389, 14:26 عصر

برچسب های این تاپیک