نمایش نتایج 1 تا 16 از 16

نام تاپیک: طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

Arrow طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

سلام
    میخواستم بدونم برای طراحی و ساخت یک فروشگاه اینترنتی مشابه این سایت ---> http://www.kadochi.com به چه دانش هایی نیاز هست و به طور کلی چه مراحلی داره ؟!

خودم فعلا فقط با html آشنایی دارم و در حال یادگیری css هستم.
    به نظر شما اگر تا آخر سال html,css,bootstrap,jquery رو یادبگیرم و از ابتدای سال یادگیری php رو شروع کنم میشه طی 5-6 ماه یه همچین فروشگاهی رو بسازم !؟

یه سوال دیگه اینکه این سایت ها باید مجوز خاصی برای فعالیتشون (به جز نمادالکترونیک) بگیرن ؟!
    واینکه اگه سفارش همچین سایتی رو به بیرون بخوام بدم تقریبا چقدر هزینه میگیرن ؟!

اگه تجربه و اطلاعات دیگه ای دارین که باید بدونم خوشحال میشم توضیخ بدین.
    ممنون

کاربر دائمی
    محل زندگی
    داخل کدها :دی

نقل قول: طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

چرا نتونی؟ بهتر از اینم میتونی بسازی ...
    همین اول طراحیت سعی کن الگو برداری کنی ولی کپی نکنی ...

شبیه همین بساز ولی با یادگیری کامل Css3 و استفاده از Transition و Animation حالت سه بعدی بهش بده ... جالبترش کن ...

نقل قول نوشته شده توسط amir6268 مشاهده تاپیک
    چرا نتونی؟ بهتر از اینم میتونی بسازی ...
    همین اول طراحیت سعی کن الگو برداری کنی ولی کپی نکنی ...

شبیه همین بساز ولی با یادگیری کامل Css3 و استفاده از Transition و Animation حالت سه بعدی بهش بده ... جالبترش کن ...
    مرسی که وقت گذاشتین , هدف خودم هم دقیقا همینه ولی اطلاعات کاملی ندارم
    دقیقا باید چی بلد باشم که یه سایت اینجوری درست کنم و چه جوری شروع کنم ؟!
    بعید میدونم با wordpress و اینچیز ها باشه.. یعنی باید php هم کامل بلد باشم ؟!

کاربر دائمی آواتار ABZiko
    محل زندگی
    مشهد

با سعی و تلاش همه چی میشه، ولی در مورد PHP اگر واقعا بخواین اصولی مثلا با PDO و MVC و به اصطلاح یک کار خیلی خوب درست کنید، باید بیشتر از 6 ماه وقت بزارین، چون اگر شما بخواین به صورت اصولی و تقریبا کامل بخش های jQuery,CSS,HTML,bootstrap و ... رو یاد بگیرید همین ها حدود 6 تا 9 ماه زمان می گیره، بعدش باید وارد PHP و MySQL بشید که در واقع همین دو زبان اندازه کل همین زبان های سمت کاربر زمان می بره، پس خیلی عجله نکنید، هر چی بهتر و اصولی تر ید بگیرید، بعد ها بییشتر به دردتون می خوره. پیروز باشید

محل زندگی
    مشهد

چرا با وردپرس نشه، وردپرس پلاگینی داره به نام WooCommerce که حدود 17 در صد کل سایت های فروشگاهی با همین پلاگین ساخته شدن.

نقل قول نوشته شده توسط ABZiko مشاهده تاپیک
    چرا با وردپرس نشه، وردپرس پلاگینی داره به نام WooCommerce که حدود 17 در صد کل سایت های فروشگاهی با همین پلاگین ساخته شدن.
    ممنون از توضیحاتتون, سایت هایی که با WooCommerce بود رو نگاه کردم. اکثرا شبیه هم بودن و ظاهر جذابی نداشتند

اگه من بخوام یه سایت مثل همونی که لینکش رو گذاشتم درست کنم به همه اونها (php,...) نیاز دارم ؟!
    یه ایده دارم که میخوام هرچه زودتر عملی شه , اولویتم اینه خودم یادبگیرم ولی اگه بخوام طراحی اون رو به کسی بدم تقریبا چقدر هزینه داره ؟! (با مباحث پرداخت الکترونیکی و همه اینا)

محل زندگی
    مشهد

اینکه ظاهرش شبیه هم بودن، خب احتمالا همه یک نظر داشتن، ولی کلا اون قسمت ظاهرش رو شما خودتون می آین و با HTML و CSS تغییر می دین، اینکه مسئله مهمی نیست. اما اگر بخواین از اول و بدون استفاده از وردپرس یا ... بسازین ، بله یا باید PHP بلد باشین یا ASP.net، (البته توصیه خودم PHP هست)
    اگر طراحی رابط کاربری منظورتون باشه، نرخ مشخصی نداره، اگر هم طراحی قسمت های PHP سایت هست، بازم نرخ مشخصی نداره.

اینکه ظاهرش شبیه هم بودن، خب احتمالا همه یک نظر داشتن، ولی کلا اون قسمت ظاهرش رو شما خودتون می آین و با HTML و CSS تغییر می دین، اینکه مسئله مهمی نیست. اما اگر بخواین از اول و بدون استفاده از وردپرس یا ... بسازین ، بله یا باید PHP بلد باشین یا ASP.net، (البته توصیه خودم PHP هست)
    اگر طراحی رابط کاربری منظورتون باشه، نرخ مشخصی نداره، اگر هم طراحی قسمت های PHP سایت هست، بازم نرخ مشخصی نداره.
    يعني من ميتونم با وردپرس و woocommerce يه فروشگاه اينترنتي بسازم و ظاهرش رو شبيه سايت www.kadochi.com كنم ؟ اگه بشه كه خيلي تو زمان صرفه جويي ميشه :D

VIP آواتار mohamad_torabi
    محل زندگی
    تــــــهــــران

با عرض سلام
    پیشنهاد میکنم اگر میخواید جدی کار کنید از وردپرس استفاده نکنید استفاده از سیستم های اختصاصی رو هم پیشنهاد نمیکنم چون تا شما بخواید برنامه نویسی رو یادبگیرید زمان بر هست پیشنهاد میکنم از سایت هایی هم که فروشگاه اماده ارائه میدن هم استفاده نکنید فقط استفاده از سیستم های که برای این کار طراحی شدند رو پیشنهاد میکنم !
    که اگر بخواید خودتون راه اندازی کنید تو 2 هفته یادمیگیرید ولی اگر بدین براتون راه اندازی کنند هزینه ی کمی رو خواهد داشت
    اگر نیاز به توضیح بیشتری بود که بهتون بدم لطفا پیام خصوصی ارسال کنید تا جوابتون رو بدم چون خودم فروشگاه اینترنتی دارم تجربه هایی در این زمینه دارم که با تحقیق زیاد بدست اومده !
    موفق باشید

من در برخی از امتحاناتم مردود شدم اما دوستم تمام درسهایش را با موفقیت گذراند.

اکنون او یک مهندس در شرکت مایکروسافت است

و من فقط مالک مایکروسافت هستم ........ بیل گیتس

نقل قول نوشته شده توسط mohamad_torabi مشاهده تاپیک
    با عرض سلام
    پیشنهاد میکنم اگر میخواید جدی کار کنید از وردپرس استفاده نکنید استفاده از سیستم های اختصاصی رو هم پیشنهاد نمیکنم چون تا شما بخواید برنامه نویسی رو یادبگیرید زمان بر هست پیشنهاد میکنم از سایت هایی هم که فروشگاه اماده ارائه میدن هم استفاده نکنید فقط استفاده از سیستم های که برای این کار طراحی شدند رو پیشنهاد میکنم !
    که اگر بخواید خودتون راه اندازی کنید تو 2 هفته یادمیگیرید ولی اگر بدین براتون راه اندازی کنند هزینه ی کمی رو خواهد داشت
    اگر نیاز به توضیح بیشتری بود که بهتون بدم لطفا پیام خصوصی ارسال کنید تا جوابتون رو بدم چون خودم فروشگاه اینترنتی دارم تجربه هایی در این زمینه دارم که با تحقیق زیاد بدست اومده !
    موفق باشید
    ممنون, پیام خصوصی ارسال کردم. نمیدونم به دستتون رسیده یا نه

محل زندگی
    مشهد

نقل قول نوشته شده توسط sina_3236 مشاهده تاپیک
    يعني من ميتونم با وردپرس و woocommerce يه فروشگاه اينترنتي بسازم و ظاهرش رو شبيه سايت www.kadochi.com كنم ؟ اگه بشه كه خيلي تو زمان صرفه جويي ميشه :D
    بله، خیلی راحت می شه این کار رو کرد، اولا اینکه وردپرس چند تا تابع داره و برای راه انداختنش هم وقت بسیار کمی مورد نیاز هست.

محل زندگی
    مشهد

نقل قول نوشته شده توسط mohamad_torabi مشاهده تاپیک
    با عرض سلام
    موفق باشید
    چرا اگر کار جدی خواستیم بکنیم نباید از وردپرس استفاده کنیم ؟ در حال حاضر وردپرس پر استفاده ترین CMS دنیاست و پلاگین های زیاد و قابل اسفتاده ای براش اومده.

محل زندگی
    تــــــهــــران

چرا اگر کار جدی خواستیم بکنیم نباید از وردپرس استفاده کنیم ؟ در حال حاضر وردپرس پر استفاده ترین CMS دنیاست و پلاگین های زیاد و قابل اسفتاده ای براش اومده.
    وردپرس یک سیستم هست که بیشتر سمت مدیریت محتوا هست و برای وبلاگ
    برای فروشگاه سیستم های دیگه ای وجود داره مثل پرستاشاپ

محل زندگی
    مشهد

چه فرقی داره، بالا خره سیستم هایی مثل OpenCart یا پرستاشاپ هم مدیریت محتوا دارند، در ضمن کی گفته وردپرسه برای وبلاگ هست؟

محل زندگی
    تــــــهــــران

چه فرقی داره، بالا خره سیستم هایی مثل OpenCart یا پرستاشاپ هم مدیریت محتوا دارند، در ضمن کی گفته وردپرسه برای وبلاگ هست؟
    وردپرس سیستمی هست که فقط با نصب یه پلاگین ساده میتونید یه فروشگاه ساده راه اندازی کنید ولی پرستاشاپ یک مدیریت محتوای تخصصی برای ساخت فروشگاه هست
    خودم برای فروشگاه خودم میخوام از وردپرس استفاده کنم چون فروشگاه بنده فرق داره محصولات دانلودی هست

محل زندگی
    مشهد

کاملا حرف شما درسته، ولی بالاخره در این سیستم مدیریت محتوا هم این قابلیت بوجود می آد و این نشون می ده که یک سیستم مدیریت چقدر می تونه قابل انعطاف باشه که از یک مدیریت محتوا متنی به یک مدیریت محتوا خرید و فروش تبدیلش کرد.

تاپیک های مشابه

1. طراحی سایت فروشگاه
    نوشته شده توسط reza_molaei در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 4
    آخرین پست: پنج شنبه 23 آبان 1392, 16:20 عصر
  2. آموزش: پروژه وب سایت فروشگاه اینترنتی با معماری سه لایه
    نوشته شده توسط Saber_Fatholahi در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 108
    آخرین پست: جمعه 17 آبان 1392, 12:33 عصر
  3. مبتدی: طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
    نوشته شده توسط hamedarian2009 در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 19 اسفند 1389, 19:07 عصر
  4. گفتگو: معرفی یک وب سایت فروشگاه اینترنتی (فروشگاه ساز) برای خرید
    نوشته شده توسط bahman_akbarzadeh در بخش توسعه وب (Web Development)
    پاسخ: 14
    آخرین پست: شنبه 07 فروردین 1389, 17:29 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •